Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

maca77
24. jún 2009

ahojte
som tu na skok

Ivi, to ti nezávidím keď je malý choručký ... poznám tie preplakané dni a noci, lebo Tamku stále bruško trápilo a nezaberali ani kvapky, ani nič iné ....
... ale dobré je to, že chce papať mliečko, skôr mu tá črevná viróza prejde 😉

anape
24. jún 2009

ahojte baby,
ja vas zbezne citavam, ze ako sa mate a co mate nove, ale stale ked som chcela nieco napisat, tak mi do toho nieco prislo 😕

dnes sme boli s viki v poprade na take mensie nakupy a potom mal petko v skolke vystupenie... takze fajn den, len vecer je uz zly, lebo choroba z viki zrejme presla na petuska a uz ma aj on horucku 😒 a to v piatok je planovany odchod na dovolenku, ktory sa zrejme zrusi ☹

zuzana612
25. jún 2009

Ahojte baby, a to co? Osem prec a tu nikoho? To este vsetci spite? My sme dnes spali len do 7.45 😉 Ale v noci aj Matuska nieco trapilo, stale si pomrnkaval, potom som ho zobrala k sebe a uz bolo lepsie, ale aj tak sme poriadne nespali.

Vsetkym chorym detickam zelame skore uzdravenie a maminkam hlavne silne nervy. Ja som revala od zufalstva na chorobou nastastie len raz ked mal Matus aspi pol roka a dostal vysoku horucku a museli sme robit zabaly, tak sme revali spolu 😖 Tak nech nas a deticky choroby obchadzaju

slaviq81
25. jún 2009

Zdravím 🙂

Ivka, tak ako? Už lepšie dúfam 😕

Ja som včera Lare objavila štvrtý zub, dvojka vľavo dole. Sranda, stále som kukala hore, lebo tam má len jeden a potvora sa vytlačila dole 😀
Dnes to vyzerá na pekný deň, poobede pôjdem do mesta 😎 Koho stretnem? 😅

megy2
25. jún 2009

ahojte....veronika rozumiem ti to s tym bytom....my sme to zazivali pred dvoma rokmi....kuchynu mame uplne lacnu za 9000 len taku dva a pol metrovu lebo tiez sme nemali peniazky ked sme robili byt,kupilu sme len spalnu,sedacku a jednu policovu skrinu do obyvacky...jednu izbu ani nemame dokoncenu cakame kym budem tehu 😀 😀 .....a vstavane skrine na chodbu by sa zisli,ale az pak 😉 😉 ....aaaale tak ako vravi zuzana hlavne ze sme vo svojom no nie??.....a veronika mate asi taky byt ako my ked ste vo veziaku.... 🙂

megy2
25. jún 2009

a taktieu mame hypo na 25 rokov...pomooooooooooc..... 😀

giana
25. jún 2009

ahojte baby!!!!

konečne som sa k vám dostala, ešte stále si totiž nemôžem sadnúť kvôli tej výšivke 🙄
Dakujem za podporu a všetky blahoželania, som dojatá, že ste na mna mysleli a dúfam, že sa budeme v meste pravidelne stretávať.

Môj porod bol pre mna nezabudnutelny zazitok, mozno aj kvoli tomu uzasnemu doktorovi a celemu personalu, len som neratala, ze malá bude taká maličká, skoro ako Bibkina Katuška a to som rodila v 41.tt.

Neskor este pridam fotky...

slaviq81
25. jún 2009

Giana, hlavne že je Ninka zdravá, ona to dobehne, neboj 😉

ivana2009
25. jún 2009

ahojte
giana neboj ninka vyrastie a velmi rychlo ani mi sme neboli velky a mama bola slon 😉
slavka lepsie teplotu uz nemame a o 13h mam volat o moc tak so zvedava teraz spime na rukach
lara ta bude za chvilku kuskat 😀 😀 😀 😀 moja 😉 😉

slaviq81
25. jún 2009

Ivi, tak fajn, že je lepšie. No mohla by už kuskať, lebo ona všetko čo dostane do úst hneď hltá a potom ju drhne 😖
Kde ste všetky? Keď tu niesom tak píšete litánie 😠

sophie1981
25. jún 2009

caute...my sme sa vybrali k ocnej a ma dovolenku....dak som si aspon dala zmrzlinku v meste.... 😝 ...

slavka, ja idem poobede zase do mesta, vyplatit katkinu novu jedalensku stolicku.... 😉 ...mozno sa stretneme....vyrazim tak o pol druhej......

giana....dobehnete...a veeelmi rychlo.....tod my 5,5....mozno uz aj 5,6..... 😀 ...a ze drobna???...nevadi...ja som vraj mala 2900, sestra 2700 a tretia 1900g....sestrin syncek 2800g...jednoduch mame v rodine male deti.... 😅

slaviq81
25. jún 2009

Bibi, tak sa možno stretneme 😵 Budem mať oči na stopkách. A budúci týždeň už bude vajíčko available 😉

sophie1981
25. jún 2009

slavka, supis, supis....ja idem do unicredit banky na zimnej, ale potom pojdem na letnu, tak aj ja budem oci ocit..... 😀

kukulik30
autor
25. jún 2009

Ahojte, my sme prave dosli domov, Samko uz spinka a som unavena ako kon, zhanala som MM na meniny kratke nohavky...som sa spotila, lebo som behala hore dole po obchodoch a k nemu, aby vyskusal, zistila som, ze mojho manzela miery su dost vzdialene od mojej predstavy ...ja ze on ma v pase 85 a volam mu a on ma sokol , ze 90 😕 tak som sa zacala pohybovat v inych velkostiach a kto by bol na neho povedal, ved on vobec nevyzera...asi mu rastie pupok 😝 😀

veronika1982
25. jún 2009

ahojte.. aj my sme uz doma. od rana sme boli vonku, matej bol s babkou a ja som behala po meste potom som prisla pre nich a sli sme ku krcnej kde sa matej zobudil a chcel hned papat tak trosku plackal ale dobry ludia nas pustili lebo nas uz poznaju ze tam chodime kazdy den.. ale uz dnes sme boli naposledy.. potom som ho sla nakrmit ku mamke do roboty a teraz sme prisli domov a idem rychlo zehlit kym spi v kociari...

ahoj janka myslim na vas ze ako to zvladate...

zuzana612.. chcem sa ta opytat ze dokedy si v hute ci by si neskocila ku mne na "kavu" a ukazala mi ten program ako funguje.. ovsem ak budes mat cas a budes sa citit dobre... pre matuska mame plnu truhlicu hraciek..

rybecka
25. jún 2009

Ahojte,
ja som si akurat zaliala presso mam s kavenkou papam 😅 a potom placem ze som tlusta 😀
deticky mi tiez momentalne spia ale nedavam velku nadej ze na dlho. My sme boli tiez u babky doobedu tam sa Matej vybehal s kamoskou svojou 😉 a uz spinka
Livia moj muz ma velky pupok a nozky ako keby bol z koncentraku 😀 vyzera smiesne v kratasoch ale som mu to nikdy nepovedala 😀 😀 😀

rybecka
25. jún 2009

Baby musime ist niekedy na kosiarny lebo dlzim Livii pivo kedy pojdeme uz dufam ze bude pekne pocasie 😵

rybecka
25. jún 2009

No uz je Matej hore kedy mne budu obidve deti spat tak toho sa ja asi nedozijem 😝 😀
majte sa 😎

kukulik30
autor
25. jún 2009

jani, moj ma zas nohy jak dostihovy kon 😀 ...ale on to vie..stale si ho dobera cela rodina 😀 😝 😝 uz si zvykol....

rybecka
25. jún 2009

a to su ake 😀 dostihovy kon to je dobre 😀 😀 😀

maca77
25. jún 2009

ahojte 🙂

Zuzi, prídeš v sobotu na ihrisko? 😉 ak nebude pršať,tak ja by som sa tam šla prejsť cca o 10-tej, potom na obed domov a keď sa Tami vyspí, tak ešte by sme sa poobede vrátili

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

sophie1981
25. jún 2009

caute...aaaa jaa sooom streetlaaa Slaaavkuuu beee-beee.....a dlzim jej kofolu..... 😀 ....

Janka ked na kosiarny, tak jedine peso, lebo uz nemam auto....... ☹ .....

moj stary ma tiez uzasne nohy....ako pstros.....stehna ako sunky a lytka mam snad aj ja shrubsie ako on...ale on sa na to hneva, ked mu poviem ze pstrosie nohy..... 😀 😀 😀

giana
25. jún 2009

ahojte, pridala som fotečky...

sophie1981
25. jún 2009

giana.Ninka je kraaasnuckaaaaaa 😵 😵 😵 😵 ...taky drobcek...... 😵 😵 ...aj ja ceeeeem prinuchnut..... 😀 😀

giana
25. jún 2009

no prid nas onuchat... 😀
ty uz si zabudla na vôňu novorodenca, mamička????

sophie1981
25. jún 2009

juj, nezabudla...ale Katka uz zacina vonat tak inac....ta ozaj vona trvala u nas tak tri mesiace.....teraz je uz babatko.....co vonia za detskym olejom a nie za babatkom origos...ved uvidis...len onuchuj kolko da.......ja by som aj prisla nuchnut.... 😵 😵 ..och a ako rada...... 😅

diankav
25. jún 2009

Ahoj Giana tak veľa zdravia vám prajem a ten ujo je super čo tvoja mala videla ako prvého tak sa držte

sophie1981
25. jún 2009

diankaaaa, ty este pokope??? 😕 😀

diankav
25. jún 2009

Ahoj Bibka tak vidíš tak ešte áno ale mam aj strach ani neviem prečo ale to asi každá žena tesne pred 😝 😝 idem ešte k Lichvarovy 1.júla ak neporodím a keď tak vravel že sa dohodneme na prijem kedy mam dojsť tak asi z toho mam strach že mi budu vyvolávať pôrod 😨 😨 ale aj tebe asi vyvolávali keď ti odtiekla plodová voda tak sa maj možno že sa rozhodne mali prísť na svet bez donucovacej metódy 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre