• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

13. augusta 2017 
dianka neboj...uz mas dve deticky, tak vies, ze porod je bolest ale ta odide.....a potom budesmat krasneho drobceka v naruci....vsetko dobre dopadne.....ono to vyvolavanie ma asi jednu chybu, ze to pride naraz a boli to aj hned poriadne.....ale verim, ze dominik sa rozhodne prist sam, bez vyvolavaciek....mocno drzim palce...mozno to bude uz dnes v noci...dufam, ze si poucila manzela ako sa naraba s konikom ze da hned vediet.... :grinning:
25. jún 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka áno povedala som mu ako na to a ešte dnes mu to zopakujem :grinning: :grinning: pre istotu tak ďakujem že držíš palce tak ja idem pa
25. jún 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

no to bol dnes den. Pradlo mam vyvesene a zmoknute von, skoro ma porazilo, som cakala ze to budu 2 kvapky a z toho bol riadny lejak. Dufam ze to zmoci aj v noci a mozem prat opat :confounded: Cely den mi je zle, Matus dava tiez zabrat, takze den nic moc. Dufam ze zajtra uz bude lepsie pocasie.

veronika, budem tu este cely buduci tyzden, tak kludne mozme niekedy prist, len to budeme potrebovat aj tretiu osobu kto bude davat pozor na matusa, lebo inac ti nevysvetlim urcite nic :grinning:
25. jún 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
giana...tak to je ozaj nadherna ta tvoja Ninocka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juj tesim sa, ako ju uvidim nazivo :slight_smile:

Janka , tak ked nevies, ako vyzerajunohy ako dostihovy kon, tak prid pokukat do obchodu na mojho draheho :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livia, ty si spravna manzelka, robis mm dobru reklamu :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj, ja som došla domov pred hodinou zmoknutá jak kura :grinning: :grinning: Ani som sa nejak neponáhľala domov, nemalo to význam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A Katuška aká je zlatá, krásne modré očká má :dizzy_face:
25. jún 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... :slight_smile:
Vy asi všetky pozeráte Ordináciu, že?... :wink: aj ja pozerám, ale tu českú...
Šimon spí, Samko sa o to snaží, manžela mám na firemnej večeri...ani neviete, aku mam radost, že som chvílku sama... :grinning:
Dnes tu bol krásny den, 25st., tak sme behali po vonku doobedu aj poobede...Samko má v sobotu narodeniny, tak aj za darčekami...tortu mu urobím tuto- http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=20155
zajtra kupim ingrediencie, mašlu už mám...
25. jún 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby som nezabudla... :sweat_smile:

giana- malá Ninuška je krásna... :dizzy_face:

ivana- nech ste skoro fit... :wink:

dianka- prajem lahký porod bez komplikacii... :wink:
25. jún 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka dakujeme :wink:
tak vysledok je taky aky vcera hnis a k tomu aj bielkovina tak zajtra nam nasdia leiky dnes tam dr nebola :frowning2: :frowning2: :frowning2: teploty nemame ale vecne spime az nechapem co je s nim velmi sa bojim dufam ze nie ladvinky dnes uz tam dr nebola tak zajtra rano mame volat :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: od utorka ked sa nam to stalo som ako nadrogovana :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: stale len premyslam ako sa to stalo,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, pekny vecer
25. jún 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kajacz tak ďakujem a dúfam že bude pôrod o.k tak sa majte idem dať deťom raňajky a niečo porobiť či to na mňa nepríde :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...janka ninka je krasna :slight_smile: :slight_smile: blahozelaaam.....
....ivi nech vam vsetko dobre dopadne a nech ste skoro zdravy....drzim place :wink: :slight_smile:
26. jún 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.......noc bola dobra, tak som aj vyspata.........len uz mam nerv z KAtky, lebo vcera cez den nechcela papat a dnes rano uz zase zacina vymyslat...mne iu cecky prasknut aon sa stale zaujima o veci okolo a nie o to ze ma jest....sa len obzera, obkukuje, vola na veci, uz sa snazim kojit v prazdnej izbe, bez nejakych zvukov a stale nic....najde si co treba ocumovat a usmievat sa na to....dnes to bola zaclona..... :rolling_eyes: ...vadi ze napapa??..bijim sa ze pochudne..... :confused:
26. jún 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, michal jackson zomrel... :confused: ....
26. jún 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné ránko... :dizzy_face: mám velkú radost, pretože vonku je uplne jasno a svieti slniečko... :sunglasses:

bibka- myslím si, že každé dietatko vie kolko potrebuje a keby bola hladná, určite by ju nezaujímalo okolie...skus ju častejšie prikladat...alebo vtedy, ked sa prebudza a je taká omámená...ked máš pocit plnosti, skus si trochu odstriekat...

ivana- neboj, bude dobre...moj Samko mal zápal obličky, ked mu bolo 5.mesiacov, to sme boli ešte v SNV v nemocnici...a vidíš, v sobotu bude mat 9rokov a nemá žiadne následky... :wink:
26. jún 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež som to o Michaelovi čítala... :pensive: chudák...
26. jún 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, aj ja som to akurat videla v TV. No co uz, po tolkych platikach aj tak dost dlho vydrzal, no nie :confused:

My sme mali tiez celkom ok noc, lne ja som stale skapata. Matus zacina pokaslievat tak dufam ze neochorie. Dufam ze dnes bude aspon pekne nech mi to zmoknute pradlo vyschne :confounded:

Maca, uvidime ako zajtra kedze Daniel by nemal hrat, teda ak ho este nezlomia. Ale mne tvrdil ze hrat nejde :grinning: A este podla toho kto zajtra pride ci len otec alebo aj brat, bude treba nieco navarit a tak.
26. jún 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka tak ninka je nadherna... cely dedko...

bibka vcerajsiu burku ste sko prezili? ja som kricala pri kazdom blesku...

idem nakrmit maleho a utekam na byt lebo cez tie stare okna nam urcite natieklo...a potom ideme do mesta
26. jún 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved...z tolkeho bielenia a plastikovania a obtazovania chlapcekov mu muselo to srdce zlyhat...jeho ani ozivovat asi nemohli bo by sa rozpadol..... :astonished:

malu prikladam ako diva ale ona ruci ako tur...ked ju dvihem od cicky, tak hned sliedi po okoli a rehoce sa.... :rolling_eyes: ..v noci je to v pohode...to spi a taha AJ 10-15minut...ale cez den.....hroza.... :rolling_eyes: :angry:
26. jún 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika nas zanedbavas....... :frowning2:
26. jún 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko... :slight_smile:

ja som M.J moc nemusela, takze ma to nejak nesoklo...taky je zivot...no :unamused: a za nejaku osobnost som ho nepovazovala...umieraju ovela vacsi ludia, osobnosti, nie? :sweat_smile:

nas tatino ma dnes volno, jupi :dizzy_face: zajtra mame na zahradke gulas pri prilezitost manzelovych, svokrovych menin a svokrovych narodenin..tak pripravujem divinu na pacovanie...ale kedze som ju vcera zabudla vybrat z mraznicky, tak teraz nas to zdrziava, lebo nemoze nikam ist....dufam, ze sa rozmrazi raz dva,ze to hodime do pacu a ideme niekam... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bibka, neboj, od hladu Katuska neumrie a ked bude hladna, cecik si rychlo najde a zabudne na kadeco okolo :wink: aj na zaclonu :grinning:
26. jún 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak ani ja som ho moc nemusela, pacilo sa mi par pesniciek a to bolo vsetko.

Livia, divina, mnaaaaaaaam, dala by som si. Alebo taky fajny krvavy steak :stuck_out_tongue_closed_eyes: My by sme mali ist v nedelu ku Danielovmu kolegovi grilovat ak bude pekne tak uvidime a na buducu nedelu varime u nasich gulas a grilujeme, oslavujeme Jana :grinning: tak sa uz tesim.
26. jún 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my zase oslavujeme Ladislava a v nedelu troska Jana / ujo a bratranec/...zase same oslava :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzi, no ja ja sa tesim na tu divinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: poviem ti ako chutnala :grinning: ...alebo , ked sa zvysi, tak ti odoberiem a prides v pondelok...len sa obavam, ze pri apetite mojho svokra, manzela , uja a svagra to nebude mozne :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krasne vy len oslavujete a my nic.... :frowning2: ...v kuse same.......uz mam pocit, ze som slobodna mamicka..... :fearful:
26. jún 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka uz drieme...tak ju hodim do kociara a pojdeme von....bezcielne.....nejako sa zatahuje....tak dufam ze nas daaaazd nechyti...
26. jún 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
narychlo som vas docitala, no nemam moc casu pisat, pretoze nakoniec predsa ideme na dovolenku, dnes vecer a ja este nemam absolutne nic zbalene :confused: , no spolieham sa, ze mi to pojde od ruky, kedze som si spisala zoznam, tak drzte palce

chystam sa aj na chvilu do mesta, lebo mi este nieco treba dokupit, tak mozno niektoru z vas stretnem, ale drgnite do mna, lebo urcite budem zamyslena, ze co este potrebujem a moze sa stat, ze nechtiac vas prehliadnem :confused: :slight_smile:
26. jún 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anka, nas se chodis zbytocne drazdit s tou vasou dovolenkou :grinning: :grinning: :grinning: Vsak Bibka, nam musi stacit nasa Malta :grinning: :grinning: :grinning: No ale snad raz..............

Livia, tak odloz, pridem na divinu a pod jednym skocime ku veronika ukazat jej ako funguje ten program na kuchyne :wink: A matuska dame Bibke do double kitu nech ho povozi spolu s Katuskou :grinning:
26. jún 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka nezanedbavam len vyuzivam babkinu pritomnost...a babka sa prechadza vonku tak sa pridaj k nej a budete dve...
a aj ked katka trochu pochudne tak ju aspon rychlo dobehneme ha ha...
26. jún 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak cajik navareny, katuska spinka v kociariku pripravena na vyjazd.....dnes sa neskraslujem...ved aj pre koho.....nemam chut nam dnes hladat noveho ocka....

juuuj, Anka, dovolenka....hmmm....uz citim tu vonu moraaaaa.....mnam, aj ja ceeeem.......taky *****hotel s plnou penziou, sukromnu plaz, k dispozicii jachtu, krasne pocasie tak do 32 stupnov, palmy, fesny casnici..........juuuj, ....realita????..32 stupnov, motanie sa pomedzi panelaky, utierat pot s cela, a voda tak akurat v Hornade s malymi kacickami......alebo ako vravi zuzana, s vareskou v ruke na stavbe.......a z hrablami, miesackou, obsluhovanim a varenim kavy..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzana, Livia..aj ja cem divinu......preco by sommala furikovat dve deti a vy sa budete napchavat..... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ,...ja potrebujem na mleeeeckoo..... :grinning:
26. jún 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok