• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

2. decembra 2016 
slavka na tu svadbnu cestu chodte radsej.. aj my by sme sli ale nasa cesta bude na zapad a naspat..

no tak je to jasne.. synovec ma kiahne takze teraz cakat ako to dopadne s matejom... ja ho teraz len kontrolujem ci nema vyrazku a je pravda ze 2 tt je inkubacna doba takze kludne ak sa nas bojite chapem to... ved aj dnes sme sa prechadzali sami takze nejake 2 tt to bez vas vydrzime.. ale ak vas nahodou stretneme tak sa ku nam ani neprihovarajte ok? :grinning: :grinning: :grinning: radsej chodte na druhu stranu.. a baby na sp. trhy mame vybaveny stanok s ciernym pivom...ale kedze mi este budeme v karantene tak cia je to smola cia????? vasa vasa..
28. jún 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
slavka, ja tiez lezat nemusim, ja ani nevydrzim, ale na nafukovacke aj cely den :grinning: :grinning: :grinning: fiha ... slavka a to uz je ta svadba vas na spadnutie??? ci ako? :slight_smile:

veronika,ja pivo len prilezitostne,takze ozeliem :grinning:ale keby si mi nukala nejake fajne vinko, tak to uz hej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vcera sme ho vypili s manzelom a svokrou dost, tak mam teraz vino az vyse hlavy :grinning:
28. jún 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nic my sa najeme, teda samko, teraz vstala a ideme zas na oslavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: tentoraz odlavovat Jana,a le to bude rychlovka, kedze je celkom teplo a neprsi, tak chceme ist este aj niekam von :sunglasses:
28. jún 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
tak ja vas zdravim uz zas s uk :wink:
akurat mi dosla pozvanka na scan do nemocnice na utorok tak sa tesim :slight_smile: ze uvidim drobca
bibi bola som si zistovat co ako na socialke tak otom papieri viem ale kto ti ho vystavil ?
28. jún 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Livi, no na spadnutie nie je, ja neviem či sa jej vôbec dočkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :confused: Ale dúfam, že hej :grinning: Len keby okolo toho netrebalo vybavovať milión papierov :unamused: A ja pivo neznášam, fuj. Ja rada vínečko, dnes večer si dám, keď ho už spomíname :grinning:
28. jún 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak vinecko oj ja nema s kym :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
dnes sa pochvalim prechadzala som sa s bibkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: katuska je kludne deco je peknucka :wink: :wink: :wink:
28. jún 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne pekne,, kedze mi sme v karantene tak nas bibka uz vymenila.. super... my sme vypadli o piatej von a teraz sme sa vratili a matej este spi.. burku sme preckali v suterene bytu a nazad von...
28. jún 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vy ste uz boli v byte ?to je radosti a ja zajtra idem s mocom tak som zvedava com nam povie dr nasa :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. jún 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a ja mam rada aj pivo aj vino :grinning:
hotova alkoholicka :grinning: :grinning:
zienky a kde je medulka dllllllho sa neozvala :confused:
28. jún 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivanka drzim palceky nec vam vsetko dobre dopadne :wink:
28. jún 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

tak my sme den prezili pracovne :slight_smile: Kedze ma vcera moj chlap nasral lebo bol na turnaji v Hute a neurobil to co mal, tak musel dokoncit plot dnes!!!!!! Ja som isla umyt nase krasne nove schody co ostali este trosku spinave od vcera, vymalovala som stenu okolo a zajtra este dokoncim a uz by sme mali mat hotovu aj vstupnu chodbu. A v utorok by sme mali mat voduuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!

Ja by som isla tiez k moru, naposledy som bola pred 2 rokmi na Ibize 3 tyzden a aj to pracovne :confounded: ale aspon nieco. Tiez ma nevavi lezat na plazi, vydrzim tak 10 min. potom si idem zaplavat a takto stale dookola. ale keby to bola podmienka ze mi niekto tu dovolenku daruje ked budem kvasit na plazi, tak to by som vydrzala :grinning: :grinning: :grinning:

Veronika, ja kludne mozem prist, zevraj je lepsie ked dostane kiahne mensie dieta, ze to lepsie znasaju a hlavne sa este nevedia skriabat :grinning: Sestrin maly mal 13 mesiacov ked dostal kiahne. Dufam ze ich Matus nedostane ked bude mat fazulka par mesiacikov. Mna by to ohrozit nemalo kezde som kiahne mala :wink:

Bibka, tak ty si bola v meste s Ivkou, hej?????????? A som pozerala na kazdy bezbarierovy autobus ze kedy vystupis :angry:

Takze vy ste take vinarky, hej? Ja nemusim uz skoro ziadny alkohol, ale cervene s colou si zavse dam :wink:
28. jún 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze baby, my musime nase dieta pomaly pri kazdej lyzicke strasit bobom aby nieco zjedol. Tak daniel ho krmi a ja bucham po stole ze ide bobo :confounded: A to niekedy taaaaaaaaaaaaaaaak krasne jedol :cry:
28. jún 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

Zuzanka prepac, ale dosiel mi kredo, tak som nemala ako zavolat...jeden bus mi usiel pred nosom a kedze je nedela, tam k vam na koniec sveta chodi bus kazde 2 hodky.... :confused: ...pred hutou sa iste aj vtaky obracaju..... :grinning: :grinning: :grinning:

veronika...no vymenili sme matejka za matusa...vies, predsa je trosku mensi od katky cize tam je este stale sanca vitazstva na nasej strane v bitke.... :grinning: :grinning: :grinning: ...

Zuzana, sa nerob ze nemas rada vinko.....cervene aspj 2 litre a za tym ruska hymna..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

anka uz smazi kozu.....juuuj....a veronika....vysvetli mi...co to je svadobna cesta???...ja za 8 rokov take nieco nepoznam..... :grinning: :rolling_eyes:

martina...tak super ze ste dosli v pohode...ani si nedala vediet co vlastne povedal doktor tu na svk...aka velka je fazulenka???? :sweat_smile: ..a ten papier ti vystavi DWP......

Livia...krrraaaaasneee, si sa na nas vykaslala s gulasom..... :angry: ......si ZAPAMATAME..... :zipper_mouth:

janka...aj ja pivo aj vino....mnam...aj slivovicku a hruskovicku...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

slavka...dufam ze ked uz k tej svadbe dojde, bude tu na svk...ze prideme pocucat pred kostol.....nech je to co najskor!!!!! :wink:
28. jún 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dnes cviklo nerv medzi lopatkami, nejde mi otocit hlavu do lava....aj ruka na tom nieje velmi dobre...tak som si dala horucu sprchu a troska povolilo.....ale babka kupala katku, kedze mna boli ruka...a ona plakala, nestela babkuuuu :confused: :confused: :confused: ....babka o snad nejako predycha..... :sweat_smile:
28. jún 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj stary je inac este stale pri mamicke..... :angry: ....uz mam normal nerv ako nikdy....niekedy mam pocit, ze vsetko ostatne je dolezitejsie ako my dve pre neho.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....
28. jún 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bibka, to sa stazuj u nasich chlopoch...oni su taki pazravi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibka, mne vciklo nerv niekde pri zadku, tak taham nohu za sebou :grinning: A odkedy som z poslednej poriadnej opice spred 2 rokov otehotnela, tak uz radsej pijem s mierou :grinning: :grinning: :grinning: A nahodou sem chodi bude kazdu hodinu, len asi meni trasy, niektory ide j cez tarcu :wink:

Musim urychlene najst nabijacku do notebooku lebo mi skape, len to bude asi problem, lebo sa s nou hral Matus :grinning:
28. jún 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jednu cast mam, ale neviem kde je druha :confounded:
28. jún 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BIbka aj ja mam niekedy pocit ze vsetko je dolezitejsie ako ja s rodinkou a hlavne ked ide o ryby alebo huby total zavislak tak jak ja na modrom konovi :grinning: :grinning:
28. jún 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livia, sa nevyhovaraj na chlopoch hej..... :rolling_eyes: ...si mala ustrazit..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzka.....takze teraz to bude dievcatko, ked za triezva zapravene???? :grinning:

janka....aspon vas meni za ryby a huby, takze mas z toho aspon nejaky osoch v chladnicke....moj chodi ku mamicke.....na kavicku,..... :rolling_eyes: ...teraz im obklada kupelnu...... :rolling_eyes: ......ale som tak v kutiku duse dufala, ze dojde aspon o svrtej-piatej, ze bude s nami, ved nas nevidel skoro cely vikend..... :frowning2: ....
28. jún 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana......skus pozriet za tou krabicovou garazou co mate v izbe.... :grinning: ...alebo do nej.... :sweat_smile:
28. jún 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic, idem zase zalomit ku katke......este si dam uvarit cajicek na noc i idem do hajan...tak zase zajtra..... :wink: ..paaaaaaa
28. jún 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nie ste same :frowning2: :frowning2: :frowning2: MM isiel zase vonku uz mam take nerviky treba nam ist s matuskom a on pohoda isiel prec :angry: :angry: :angry: :angry: a ked pride z cesty z neho nic :frowning2: :frowning2: :frowning2:
tak zajtra musim oblietat sama :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: citim sa ako slobodna matka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi a kde robi mm ked je stale prec?
28. jún 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi myslela som ze v suterne nasho doterajsieho bytu...do noveho pojdem asi zajtra doobedu kedze sa mi baby budu teraz vyhybat..

my sme uz okupkany a aj pol hodinovy plac mame za sebou.. kedy to prestane?snazim sa konecne po dvoch mesiacoch naucit mateja zaspat sameho v postielke.. vcera zalomil o desiatej..

a nas tatik zase obetoval sportovu karieru kvoli matejovi ale tohto turnaja sa musel zucastnit takze sme mu v tom nebranili.. uz je na ceste domov...
28. jún 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mm chodi do rakuska :frowning2: :frowning2: :frowning2: utorok ide vrati sa stredu vecer a ide zase v piatok a pride vecer v sobotu :frowning2: a vo stvrtok futbal a ja domaca deva :frowning2: :frowning2: :frowning2: a kedze cerpu dovolenku tak siel a naj ma hneva ze dnes isiel pride vecer zajtra a v utorok dalsia pride v stredu stvrtok nic extra a v patok ide zase
28. jún 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a medulka sa ma fajn len ma vela prace a nieco s pocitacom ale rada by sa s nami vsetkymi stretla..
28. jún 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ju veronika od nas pozdravuj :wink:
28. jún 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tu dnes tak neskoro, iné dni už dávno odfukujem :grinning: Konečne Lara večer zaspí keď treba, ale zato posledné dni vynecháva poobedný spánok a ten doobedňajší si presúva k obedu a aj dlhšie spí. Takže Livka už môžme prísť konečne na kávu :grinning: :wink:
No a dnes bolo super počasie, sa to krútilo jedna radosť :grinning:

Zajtra čo porábate?
28. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi doktor ma najprv zdrbal ze som mala prist hned na zaciatku no ale ja som sa bala letiet a potom som si trocha vymyslala ze ma boli brucho aby ma vysetrili v uk v nemocnici a ukludnila sa to bolo 7+5 tt vtedy mi urobili sono dr.krajnak mi urobil doma sono babo bolo uz tak velke ale neviem kolko malo pytala som sa na ine veci a dohadovali sme sa ako budem chodit do poradne tak som si ani nevypytala foto :sweat_smile: utorok idem tu tak mi daju foto a budeme vediet aky sme velky :slight_smile:

zuzna ty sa ako citis ?

inak mate baby krasne babatka som si prezrela vase albumy :slight_smile:
28. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok