Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
29. jún 2009

dobre ranko 🙂 vyspinkane do ruzova? 😀

my sme vcra pozerali dvd Sumrak/ Twilight/..pekny romantikus o upiroch...pozrite si 😉 ...a samozrejme uz som mala take sny, ze az 😀 😀 😀 uz ma ktosi v noci cical, ale moj muz to nebol 😀 odpadla som vcera do postele ako drevo 😅

slavka, noooo ved ja uz sa neviem dockat...dooobede sa mi ma sice ozvat kmotra, ale nevadi, ona ma takeho maleho chlapceka moje krsniatko a ma 6 mesiacov, chysta sa s nim k dr o desiatej, tak ze cakam, ci sa ozve...tak kludne dojdite aj doobedu...alebo poobede kedykolvek,sice Samka davam spat...ale fakt to nevadi...pridte, kedy chcete 🙂 cakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam vas

veronika1982
29. jún 2009

a nas nikto nepozve na kavu???? aha karantena 😀 😀 😀 😀

moj matej sa teraz rozprava s kolotocom a hadam aj zaspi... mne uz pracka perie tatikove veci z vikendu...

ideme von a rozmyslam ci neskocim na zapad do bytu..

kukulik30
autor
29. jún 2009

veronika, tak to perie aj u nas pracka 😀

a som zvedava, co bude dnes za pocasie, uz ma to fakt nebavi, stale dusno a za den aj 5x prsi, vcera vecer sme chceli ist na bycikle a ked uz sme sa konecne nachystali , presli 20 metrov...zrazu hromy a zacalo prsat, tak sme sa pekne vratili a cucali doma... 😠 a zase sme cely tyzden sami, kedze tatino je od rana do vecera v robote ☹ teraz nam fajne vysiel vikend a este si aj zobral dovolenku piatok ale pocasie bolo na prd 😒 mame my ale stastie 🙄

sophie1981
29. jún 2009

dobre ranko.....uz aj my sme v realite pondelka......aj ked mne pracka ako zazrakom este neperie...nechceeee sa miii.... 😝

Anka, Petuskovi vsetko naj k meninkam....aj vsetkym Petrom a Pavlom..... 😀 ...to bude spituchov vecer....oslavenci..... 😀

co budeme dnes robit????? 😕 ......

sophie1981
29. jún 2009

Martina....my sme na prvom sone v Londyne fotky zabudli zaplatit......vlastne skoro stale.... 😀 😀 😀 ...ale mam ich celuuu kopu........som rada ze drobec je ok.....o chvilu budes vediet co to bude, alebo sa nechate prekvapit???? 😕

zuzana612
29. jún 2009

Ahojte, matus je dnes od siestej hore a ja som sa nevladala ani pohnut, tak som mu do postele nahadzala knihy a hracky nech mozem este aspon lezat so zaretymi ocami 😀 Pomohla, bola som v posteli do pol osmej. A teraz pojde o nejaku pol. hod spat a ja asi s nim. Aj ja uz mam veci v pracke, ale co ked mi treba nahadzat hadam 3 pracky a ked to zavesim von tak mi zase vsetko zmokne 😠

Antonia, napr. dnes som si rano zase pregrcla a to som vyletela do zachodu rovno pred svokrou, ale to bola jej chyba, lebo mi povedala ze mlieko co rano robila Danielovi skyslo a este mi to aj ukazala a mne nebolo viacej treba. Uz som letela 😀 Fuuuuuj. Ale inac okrem toho ze mi je skoro cele dni zle, nic ma enbavi a nic nevladzem je to ok 😀

Ja idem dnes trosku makat okolo a na domceku, trosku pomalovat, trosku upravit dalsi kusok zahrady, tak dufam ze aj nieco urobim koli pocasiu.

Bibka, neprides nas pozriet????

sophie1981
29. jún 2009

Zuzanka, uvidim.....podla Katky...doobedu mam par vybavovaciek...mozno poobede sa stavim a stary ma potom stiahne domov autom......dam ti vediet, dobijem si kreeedo..... 😀

veronika1982
29. jún 2009

vstko najlepsie vsetkym petom, palom a petram.. u nas ma dnes sestra aj meniny a aj 30 rokov a oco ma meniny... tak musim nieco ist kupit..

kukulik30
autor
29. jún 2009

veru veru, dnes bude vela chlapov oslavovat 😀 tak vsetko naj naj naj 😀

bibka, sak ked nemas auto, tak niekedy sa mozme dohodnut a kuknut Zuzku 😉 , my mame castejsie auto, zrovna dnes nie, ale urcite v tyzdni bude doma, ked je pekne, tak mm chodi na bycikli do prace...my uz neberieme kociar, ale tvoj by sa hadam vtrepal do kufra nasho 😅 nie?alebo pojdes bez kocika a vezmem nas a v nom si moze Katuska polezat, to je maly a skladny kocik 😀

rybecka
29. jún 2009

Ahojte,
dnes mi prileti naj kamoska a zaroven kmotra z Pariza 🙂 aj s Ninkou takze mame o zabavu postarane na cely mesiac 😵 tesim sa uz nebudeme sammmmiiiii 😉
idem po mliecko si s detmi Ondrejko uz spinka vonku a aj Matejko je uz von tak aj mne uz perie pracka ja dopijem kavicku a ide sa 😉

rybecka
29. jún 2009

a kedy mna pridete pozriet? 🙂

zuzana612
29. jún 2009

jasne, pridte hocikedy, budeme radi

kukulik30
autor
29. jún 2009

janka, kedykolvek, ja uz viem, kde byvate, tak hadam trafim na supa 😀 akurat si to cislo domu musim skontrolovat 😀 ale neboj, urcite ta prekvapime..hehe...neeeeee, neboj, ozvem sa dopredu, taky sok by som ti neurobila 🙂

zuzana612
29. jún 2009

janka, jasne ze uz niekedy prideme, vsak chodime uz hadam aj pol roka 😀

A mna mozte kludne prekvapit 😀

slaviq81
29. jún 2009

Ženy, mne je na smiech, furt sa dohadujeme, kto, kde, kedy a s kým pôjde ku komu, kedy na navštevu 😀 😀

rybecka
29. jún 2009

Slavka ,
furt sa dohadujeme ale nikdy sa nestretneme 😀
a kludne ma prekvapte ved kavu mam doma vzdy aj vodu 😀 sem tam vino aj pivo ked budete mat stastie 😀 😀

kukulik30
autor
29. jún 2009

😀 😀 😀 sak to je v tom...ta sranda...ale nahodou,ved ked sme sa dohodli, my sme sa stale dovalili 😝

my uz sme doma, zase hrmi, nieco sa blizi, asi nejaka burka, lebo vonku to uz vyzera vselijako 😖

slaviq81
29. jún 2009

Už prší. Na nervy.

maca77
29. jún 2009

ahojte

ja som bola doobedu tiež v meste, povybavovať zopár vecí, kúpiť kvietky pre pani učiteľky, keď už je zajtra to vysvečko .... a hlavne sa teším, že som si kúpila topánky 😵 totiž o 2 týždne ideme na svadbu a nemala som čo obuť 😝

keĎ sa už tak pekne dohadujete o stretnutiach, tak môžte rátať aj so mnou ... ale počítam, že až po 10-tom, lebo budúci týždeň nebudeme doma a tento týždeň mám ešte rušno 😒

Zuzi, tak ma napadlo, že či už svokra a vaši konečne vedia, že im vnúča pribudne 😕 😀 😀

sophie1981
29. jún 2009

maca, co poznam zuzanu, tak urcite este nevedia.... 😀 ...ale mozno si svokra po dnesnom rane domysli ze coje vo veci..... 😀

uz zasa meleite o stretku ktore sa nikdy neuskutocni????? 😀 😝 .....co tak spravit turu na kosiarny???...kedze ja uz nemam auto, tak tam ist na peso???.... 😀 😀

dnes Katka prvy krat testovala pridavnu sedacku do kociarika a sedela ako slecna...veeelmi sa jej to pacila, bo konecne mohla obcumovat vsetky zvieratka a deticky okolo seba.... 😵 ...dali sme aj foto.....tie zablatene koliesk si nevsimajte, ale dli sme si kolecko okolo Hornadu a tam vam je blata ako na poliach.....no tiez ma molo napadnut, ze to bude des....este aj zabky som mala obute.... 😝

sophie1981
29. jún 2009

to pocasie ma uz ale riadne ser.., ved to clovek zeby len okolo domu chodil , nech stih dobehnut dnu.... 🙄

slaviq81
29. jún 2009

Pravdu máš. Kukám jak to tam Katka sedká, nemôžem pochopiť ten systém 😀 😀

veronika1982
29. jún 2009

aj my sme uz doma. prisla matejovi krstna tak sme sa prechadzali a potom sme sli dnu lebo ta burka vyzerala strasne ale nejako to preslo..

boli sme aj u pani dr. a ta ked som jej povedala ohladom kiahni tak sa chytila za hlavu takze nic dobre to nevesti.. uz teraz mam strach..

sophie1981
29. jún 2009

slavka....cary-mary su to..... 😀 ...nie, to je pridavnasedacka, ktora sa da odpojit azapojit na kociari.....mala ma stale ten priestor vzadu na spinkanie, ale lezi pod sedackou...cize ked spi ludia na mna cumia, ze sa prechadzam s prazdnym kociarom...... 😀

veronika, no super....zase budu akcne dni....idem ti poslat tie linky na cvicenia, kym to mam v hlave....

sophie1981
29. jún 2009

HODILA SOM DO ALBUMU MOJE ANGLICKE DETI......juj, velkym pisem..... 😕 ......idem este troska von, katka uz je hore.....tak co budeme, ked neprsi.... 😅 ...tu chvilku.... 😨

sophie1981
29. jún 2009

zuzana, nem dojdem dnes...bo bojim burky a vy tam v lese...juuuj, by som brikety kakusala od strachu.... 😲 😲 😲 😲

sophie1981
29. jún 2009

kupim si cukrovu vatu bo mam takuuu chut....mnaaaaaaaaaaaaam 😝

sophie1981
29. jún 2009

len neviem preco tolko hrmi.... 😕 ..som sama doma..... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre