• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

13. augusta 2017 
autor
dobre ranko :slight_smile: vyspinkane do ruzova? :grinning:

my sme vcra pozerali dvd Sumrak/ Twilight/..pekny romantikus o upiroch...pozrite si :wink: ...a samozrejme uz som mala take sny, ze az :grinning: :grinning: :grinning: uz ma ktosi v noci cical, ale moj muz to nebol :grinning: odpadla som vcera do postele ako drevo :sweat_smile:

slavka, noooo ved ja uz sa neviem dockat...dooobede sa mi ma sice ozvat kmotra, ale nevadi, ona ma takeho maleho chlapceka moje krsniatko a ma 6 mesiacov, chysta sa s nim k dr o desiatej, tak ze cakam, ci sa ozve...tak kludne dojdite aj doobedu...alebo poobede kedykolvek,sice Samka davam spat...ale fakt to nevadi...pridte, kedy chcete :slight_smile: cakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam vas
29. jún 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nas nikto nepozve na kavu???? aha karantena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

moj matej sa teraz rozprava s kolotocom a hadam aj zaspi... mne uz pracka perie tatikove veci z vikendu...

ideme von a rozmyslam ci neskocim na zapad do bytu..
29. jún 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veronika, tak to perie aj u nas pracka :grinning:

a som zvedava, co bude dnes za pocasie, uz ma to fakt nebavi, stale dusno a za den aj 5x prsi, vcera vecer sme chceli ist na bycikle a ked uz sme sa konecne nachystali , presli 20 metrov...zrazu hromy a zacalo prsat, tak sme sa pekne vratili a cucali doma... :angry: a zase sme cely tyzden sami, kedze tatino je od rana do vecera v robote :frowning2: teraz nam fajne vysiel vikend a este si aj zobral dovolenku piatok ale pocasie bolo na prd :unamused: mame my ale stastie :rolling_eyes:
29. jún 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.....uz aj my sme v realite pondelka......aj ked mne pracka ako zazrakom este neperie...nechceeee sa miii.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Anka, Petuskovi vsetko naj k meninkam....aj vsetkym Petrom a Pavlom..... :grinning: ...to bude spituchov vecer....oslavenci..... :grinning:

co budeme dnes robit????? :confused: ......
29. jún 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martina....my sme na prvom sone v Londyne fotky zabudli zaplatit......vlastne skoro stale.... :grinning: :grinning: :grinning: ...ale mam ich celuuu kopu........som rada ze drobec je ok.....o chvilu budes vediet co to bude, alebo sa nechate prekvapit???? :confused:
29. jún 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, matus je dnes od siestej hore a ja som sa nevladala ani pohnut, tak som mu do postele nahadzala knihy a hracky nech mozem este aspon lezat so zaretymi ocami :grinning: Pomohla, bola som v posteli do pol osmej. A teraz pojde o nejaku pol. hod spat a ja asi s nim. Aj ja uz mam veci v pracke, ale co ked mi treba nahadzat hadam 3 pracky a ked to zavesim von tak mi zase vsetko zmokne :angry:

Antonia, napr. dnes som si rano zase pregrcla a to som vyletela do zachodu rovno pred svokrou, ale to bola jej chyba, lebo mi povedala ze mlieko co rano robila Danielovi skyslo a este mi to aj ukazala a mne nebolo viacej treba. Uz som letela :grinning: Fuuuuuj. Ale inac okrem toho ze mi je skoro cele dni zle, nic ma enbavi a nic nevladzem je to ok :grinning:

Ja idem dnes trosku makat okolo a na domceku, trosku pomalovat, trosku upravit dalsi kusok zahrady, tak dufam ze aj nieco urobim koli pocasiu.

Bibka, neprides nas pozriet????
29. jún 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzanka, uvidim.....podla Katky...doobedu mam par vybavovaciek...mozno poobede sa stavim a stary ma potom stiahne domov autom......dam ti vediet, dobijem si kreeedo..... :grinning:
29. jún 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vstko najlepsie vsetkym petom, palom a petram.. u nas ma dnes sestra aj meniny a aj 30 rokov a oco ma meniny... tak musim nieco ist kupit..
29. jún 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru veru, dnes bude vela chlapov oslavovat :grinning: tak vsetko naj naj naj :grinning:

bibka, sak ked nemas auto, tak niekedy sa mozme dohodnut a kuknut Zuzku :wink: , my mame castejsie auto, zrovna dnes nie, ale urcite v tyzdni bude doma, ked je pekne, tak mm chodi na bycikli do prace...my uz neberieme kociar, ale tvoj by sa hadam vtrepal do kufra nasho :sweat_smile: nie?alebo pojdes bez kocika a vezmem nas a v nom si moze Katuska polezat, to je maly a skladny kocik :grinning:
29. jún 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
dnes mi prileti naj kamoska a zaroven kmotra z Pariza :slight_smile: aj s Ninkou takze mame o zabavu postarane na cely mesiac :dizzy_face: tesim sa uz nebudeme sammmmiiiii :wink:
idem po mliecko si s detmi Ondrejko uz spinka vonku a aj Matejko je uz von tak aj mne uz perie pracka ja dopijem kavicku a ide sa :wink:
29. jún 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy mna pridete pozriet? :slight_smile:
29. jún 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, pridte hocikedy, budeme radi
29. jún 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janka, kedykolvek, ja uz viem, kde byvate, tak hadam trafim na supa :grinning: akurat si to cislo domu musim skontrolovat :grinning: ale neboj, urcite ta prekvapime..hehe...neeeeee, neboj, ozvem sa dopredu, taky sok by som ti neurobila :slight_smile:
29. jún 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, jasne ze uz niekedy prideme, vsak chodime uz hadam aj pol roka :grinning:

A mna mozte kludne prekvapit :grinning:
29. jún 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ženy, mne je na smiech, furt sa dohadujeme, kto, kde, kedy a s kým pôjde ku komu, kedy na navštevu :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavka ,
furt sa dohadujeme ale nikdy sa nestretneme :grinning:
a kludne ma prekvapte ved kavu mam doma vzdy aj vodu :grinning: sem tam vino aj pivo ked budete mat stastie :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: sak to je v tom...ta sranda...ale nahodou,ved ked sme sa dohodli, my sme sa stale dovalili :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my uz sme doma, zase hrmi, nieco sa blizi, asi nejaka burka, lebo vonku to uz vyzera vselijako :confounded:
29. jún 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už prší. Na nervy.
29. jún 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ja som bola doobedu tiež v meste, povybavovať zopár vecí, kúpiť kvietky pre pani učiteľky, keď už je zajtra to vysvečko .... a hlavne sa teším, že som si kúpila topánky :dizzy_face: totiž o 2 týždne ideme na svadbu a nemala som čo obuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

keĎ sa už tak pekne dohadujete o stretnutiach, tak môžte rátať aj so mnou ... ale počítam, že až po 10-tom, lebo budúci týždeň nebudeme doma a tento týždeň mám ešte rušno :unamused:

Zuzi, tak ma napadlo, že či už svokra a vaši konečne vedia, že im vnúča pribudne :confused: :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca, co poznam zuzanu, tak urcite este nevedia.... :grinning: ...ale mozno si svokra po dnesnom rane domysli ze coje vo veci..... :grinning:

uz zasa meleite o stretku ktore sa nikdy neuskutocni????? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....co tak spravit turu na kosiarny???...kedze ja uz nemam auto, tak tam ist na peso???.... :grinning: :grinning:

dnes Katka prvy krat testovala pridavnu sedacku do kociarika a sedela ako slecna...veeelmi sa jej to pacila, bo konecne mohla obcumovat vsetky zvieratka a deticky okolo seba.... :dizzy_face: ...dali sme aj foto.....tie zablatene koliesk si nevsimajte, ale dli sme si kolecko okolo Hornadu a tam vam je blata ako na poliach.....no tiez ma molo napadnut, ze to bude des....este aj zabky som mala obute.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to pocasie ma uz ale riadne ser.., ved to clovek zeby len okolo domu chodil , nech stih dobehnut dnu.... :rolling_eyes:
29. jún 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pravdu máš. Kukám jak to tam Katka sedká, nemôžem pochopiť ten systém :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme uz doma. prisla matejovi krstna tak sme sa prechadzali a potom sme sli dnu lebo ta burka vyzerala strasne ale nejako to preslo..

boli sme aj u pani dr. a ta ked som jej povedala ohladom kiahni tak sa chytila za hlavu takze nic dobre to nevesti.. uz teraz mam strach..
29. jún 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavka....cary-mary su to..... :grinning: ...nie, to je pridavnasedacka, ktora sa da odpojit azapojit na kociari.....mala ma stale ten priestor vzadu na spinkanie, ale lezi pod sedackou...cize ked spi ludia na mna cumia, ze sa prechadzam s prazdnym kociarom...... :grinning:

veronika, no super....zase budu akcne dni....idem ti poslat tie linky na cvicenia, kym to mam v hlave....
29. jún 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HODILA SOM DO ALBUMU MOJE ANGLICKE DETI......juj, velkym pisem..... :confused: ......idem este troska von, katka uz je hore.....tak co budeme, ked neprsi.... :sweat_smile: ...tu chvilku.... :fearful:
29. jún 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana, nem dojdem dnes...bo bojim burky a vy tam v lese...juuuj, by som brikety kakusala od strachu.... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
29. jún 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kupim si cukrovu vatu bo mam takuuu chut....mnaaaaaaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len neviem preco tolko hrmi.... :confused: ..som sama doma..... :confused:
29. jún 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok