Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
5. júl 2009

caute.......my smestravili den s tatikom konecne...rano nas vzal na zmrzlinku a kofolu, stretli sme ivkinho Matusika s tatikom.....a poobede sme sli pozriet ku babke do markusoviec, oslavovali noveho clena rodiny...(mm sesternica ma chlapceka)....a potom klasika omrknut domcek, prisli sme na to ze nam treba zase kosit....v sobotu chceme ist grilovat aj so sestrou.(pridu v utorok vecer)...tak popri tom chlapy pokosia... 😅

teraz si idem dat sprchu a povenujem sa manzelovi, kedze cely den posluchal.... 😀 ..tak cau zajtra baby.... 😉

ivana2009
5. júl 2009

ahojte no konecne sa venoval Matuskovi aj tatik 😀 ,ale mamka neoddychovala ale varila obed kym prisli tak bol obed na stole
Matusko teraz zaspinkal a s nim aj tatik 😉 😉 takze ja sa mu venovat nemozem 😒 😒 😒

zuzanale
6. júl 2009

Ahojte ja vás moc nestíham už tu mám sesterku na prázdninách ale sa musím pochváliť pribudol nám nový člen včera švagrinke sa narodil synček takže mám synovca Christiánka a váhou predbehol aj našu Lauru má 4100g 😉 😀

sophie1981
6. júl 2009

dobre rano....zase pondelok..... 😀

zuzana612
6. júl 2009

Caute baby, aj ja sa hlasim po par dnoch. V piatok sa cely den makalo na dome, prisla mama s ocom a synovcom, ale uz mame aj baterie namontovane v dome tak supeeeeeer 😀 V sobotu sme isli s mamou na obed domov lebo segra doniesla o jednej jej dvoch synov lebo isli na svadbu, tak to sme mali veselo, 4 vnucikov pod jednou strechov aj na noc a Davidko bol prvy raz v noci bez maminky, tak bolo veselo kym som ho uspala. Hojdajuc na rukach, potom sme sedeli v kresle, popritom pustena hudba, ale zvladli sme to 😀
No a vcera prisli znami z Topolcian a oslavovali sme Jana, takze sme boli cely den u nas na zahrade, pocasie raz pekne, potom aj pokvapkalo, ale mali sme velke slnecniky 😀 Takze som obzrata asi na tyzden vsetkeho mozneho. A hlavne je, ze som POVEDALA ze budeme styria 😉 Takze si uz kludne mozem pregrcnut aj do zachodu a nemusim skryvat brucho 😀

kukulik30
autor
6. júl 2009

dobre rano...my sme spinkali do 7.45 😕 😀 ...supeeeeeeeer
co mate dnes v plane? dnes bude pekny den 😵

zuzka, to si mala nacvik na svoje deti, ked ich bude viac 😉 😀

kukulik30
autor
6. júl 2009

zuzi a ake bolo reakcie 🙂 ked tak neskoro...ja by som ti dala 😀 😀 😀

kukulik30
autor
6. júl 2009

bibka, katuska uz moze ist na kupko 😀 😀 😀

anape
6. júl 2009

ahojte baby,
aj my sa dnes dobre vyspinkali, teraz ranajkujeme a idem zaniest petka k babke a ja idem s viktoriou k lekarke, lebo ma akoby zapalene ocka, tak hadam nebude alergicka, lebo vcera u babky na dvore ich mala este horsie 😒 , potom budeme zrejme do vecera u babky, lebo mam obidve deticky doma a na dvor nemozme ist, lebo nam robia dlazbu a je otvorena brana

inak mne by najviac vyhovovalo stretko na kosiarnom, kedze budem mat cele prazdniny doma aj petka

kukulik30
autor
6. júl 2009

tak nejdeme dnes na Kosiarny 🙂

kukulik30
autor
6. júl 2009

ale nie ja srandujem, vidim, ze ides k lekarke 😒 ...hadam to nebude alergia, to je neprijemne 😖 drzte sa

sophie1981
6. júl 2009

nooo, tak veru...uz mozme....takze damy, ak nejaky konikovsky chalan ma chut ist na kupko s nasou kockou v bikinach, ozvyte sa......snad sa dohodneme..... 😀

inac my sme mali hrozny vecer a aj dnes rano...bolelo nas brusko po dlhom case, tak sme poplakali statocne....teraz uz dospinkava, konecne vykakana....chudatko......no ale ked je lenova kakat, co uz narobim...

zuzana, no konecne si to povedala, takze tvoja mamka uz zase vklada nadeje na prvu vnucku....co?? 😀

sophie1981
6. júl 2009

mne treba ist do banky zrusit dalsi platobny prikaz, poistne za mm, taze super, zase nejake peniazky mesacne usetrene..... 😵 😅 ....uz len poplatky zamna do konca oktobra a sme cisty.... 😀 😀

kukulik30
autor
6. júl 2009

baby, som teraz zistila, ake je posielanie balikov drahe, potrebujem poslat balik na dobierku do CR a vyskocila mi suma 9, 60 eur, je to mozne??? 😕 jasne zaplati si to ta baba, ale zda sa mi to prehnane 😕

sophie1981
6. júl 2009

livia, podla toho kolko vazi...ja som posielala tie velke bublinkove obalky do anglicka a platila som 4eur....adnu bola len hackovana ciapocka a pohladnice....

kukulik30
autor
6. júl 2009

hej ...je to do 1 kg...takze lahke...ale to je problem, ze ona mi musi zaplatit aj tu vec v baliku + dobierku, prevody penazi su komplikovane, najprv sme tak chceli, ale kedze to nie je v ramci SVK, tak chcu od nej vypisane nejake tlacivo, udaje o mojej banke...proste somariny...inak by som jej to poslala ako poisteny list...ale teraz po novom uz dobierka musi byt ako balik, nie ako listova zasielka....no ...tak neviem, asi pojdem na postu a pozistujem

sophie1981
6. júl 2009

inac ta posta na svk zdriera ludi riadne.....ved nikde inde sa neplati poplatok za platbu sekom len tu...ale co uz slovensko....neee???...hlavne ze rodicak dvihnu.... 😀

kukulik30
autor
6. júl 2009

bibka, hej ked ja uz s koncim s rodicakom 😀

kukulik30
autor
6. júl 2009

ibaze pojdem na druhy rodicak, nieee?? 😀

sophie1981
6. júl 2009

tak upratane....este sa katka napapa a ideme....do banku, do cykloservisu a este kupit nieco krstniatku za vysvecko....kedze zajtra uz dojde na prazdniny.... 😵 ......

a hlasim, ze katka sa obracia z chrbatika na bruso....len neviem preco to robi len v noci...cez den ani za svet....a v noci sa potom puci, lebo sa jej stale zasekne rucka pod hrudnikom....a ja nic nerobim len ju 4x otacam.....vcera som ju nasla s nohami na stene....vylozene...asi zacnem zase davat do vaku.....po uz cestuje...

rybecka
6. júl 2009

Ahojte,
no ja odpadnem ake plavky ma Katka 🙂 moze ist rovno na miss baby 🙂 herecka 😎
no ja dnes mam v plane umyvat okna 😝 krstiny sa blizia 😀
Inac mo drobec dnes spal do pol deviatej no zlatunky je 😵 len cez den nespinkame ved naco nie? 😅

sophie1981
6. júl 2009

no ved to a dokonca z dvojickami, cize budes na tom istom.... 😀

kukulik30
autor
6. júl 2009

😀 😀 😀 sikovnica...asi sa nechce predvadzat cez den, v noci je to ine vzruuuso 😀

kukulik30
autor
6. júl 2009

ja idem este povysavat...bo hroooza a des atiez palime von, ale len tu po mieri asi 😉

sophie1981
6. júl 2009

sme tie plavky dostali....od mm tety... 😀

zuzana612
6. júl 2009

Bibka, na to ze zdvihnu rodicovsky by som sa moc netesila, teda ak neratas s tymi 5 eurami navyse od septembra 😀

Mame som to povedala cestou domov v sobotu v aute, tak mi samozrejme povedala ze ta vnucka by uz ozaj potesila 😀 No a vcera ked som to povedala tak svagrina na mna pozerala 5 minut ze co jej chcem povedat tym ze ma setrit pre krsniatko kym to pochopila a brat to bral ako dobry vtip 😀 Oco sa len chytil za hlavu kedze uz mal v sebe asi pol litra slivovice 😀 Tak to uz vsetci vedia a kto nevie, tak si urcite o chvilu vsimne 😀

Matusika som dala spat a ja idem robit ceresnovy dzem. Ktovie ako sa mi nechce, ale bol to moj napad tak co mam robit 😝

sophie1981
6. júl 2009

eee zuzkA vraj sa vazne chysta rodicak na minimalnu mzdu....aspon sa v to modlim.... 😀

sophie1981
6. júl 2009

noo, ceresnovu dekadu uz my mame za sebou...dzem aj kompoty v pivnici...teraz cakam na uhorky a jablka na vyzivky.... 😝

sophie1981
6. júl 2009

taaak my uz napapane...mozme ist...tak sa zatial majte.... 😉 ...ideme sa slnit... 😎 😎 😎 😎

rybecka
6. júl 2009

Zuzanka
ako robis ceresnovy dzem nikdy som to nerobila a chcem prekvapit mamku porad. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre