Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

evitkamalicka
9. júl 2009

bibka neblazni a teba som videla s Luciou ako prvu, aj som vam kyvala ale ste si ma nevsimli pri byvalej jednote na rohu

rybecka
9. júl 2009

Ahojte,
ospravedlnujem sa ze som nedorazila vlastne dorazila ale uz ste tam neboli 😒 ja osm dnes nestihala ani mm neprisiel z prace tak ako sme sa dohodli a proste do mesta som sla az o 17 hod a potom som stretla Zuzankule a ta mi povedal ze o pol siestej ste si uz dali rozchod este som zazrela Ivanku ale to uz bolo 20 hod vecer alebo tak nejak a bola dost daleko a uz nikoho som nevidela.my sme sa vratili az o 21hod vecer domov a moji milovany bratia ma prehovorili na kolotoc tak Ondrejko mal shake milk 😀

veronika1982
10. júl 2009

dobre ranko. tak my sme uz hore... vcera matej zaspinkal a mm mal chut na vino tak babka nam postrazila mateja a my sme sli ku nam do krcmy na vino a ja som si dala pivo... potom ze vraj mi mm ukazoval cenovu ponuku kuchyne ale ja si nic nepamatam. teraz rano mu hovorim ze ked pride do roboty nech mi hned zavola ohladom tej ceny a on na mna oci ze ci som normalna.. a ja som si myslela ze to sa mi snivalo s tou cenou a ona to bola realita. ha ha

kukulik30
autor
10. júl 2009

dobre ranko 😀

Veronika, take divy s tebou robi pivo? 😀 ...no teda...aspon sa mate na com smiat 😉

janka, nabuduce na Kosiarnom 😉 aj lepsie pokecame.. 🙂

zuzana612
10. júl 2009

Ahojte, my zase trasime od 5.45 ale co chcem ked Matus spal uz o siedmej vecer a ja o pol deviatej 😀 Ale spal pekne celu noc tak sme sa aj vyspali, ale za tie 2 hodiny co je hore ak som uz 100x nepovedala nerob, prestat, sem pod, nechaj to tak ani raz. Ja uz fakt neviem ako mam moje dieta naucit na to ze ked raz poviem nie tak je to nie 😖

My sme boli vcera u brata na gulasi tak som sa aspon najedla 😀 Teraz idem zasranceka zobrat aspon po rozky na bicykli a dufam ze o deviatej bude spat a ja s nim, kedze som sama doma 😀 A v nedelu som chcela ist pozriet do Besenovej ale neviem ake bude pocasie, lebo hlasia ochladenie. Ale isla by som sa uz niekde trosku poclapkat.

kukulik30
autor
10. júl 2009

zuzka, len opatrne na tom bicykli a pri clapkani vo vode, nech nechytis nejaku pliagu..ci si myslela iba nohy mocit vo vode??? 😀

anape
10. júl 2009

ahojte kocky,ani mne to vcera nevyslo, myslela som, ze dorazim aspon s jednym dietatom, no volala mi mamka, lebo mala oslavu 60tky s byvalymi kolegami a chcela, aby som dorazila s vnucatkami, lebo sa chcela pochvalit 🙂 , tak som sla tam, no a ked sme odchadzali, uz bolo po 6tej, tak sme isli domov... ja som potom vecer bola posediet s partiou kamosiek, ale vyzera to tak, ze trhy budu zase o tom istom a najma tie vecerne, o kope opilcov 😝

ale na stretko na kosiarny uz pridem, moze byt aj buduci tyzden, hlasia pekne pocasie 🙂

zuzka ja som predchvilou pocuvala pocasie co hovoril v telerane ilko a on vravel, ze praveze od nedele sa postupne bude oteplovat a bude teplucko az do stvrtka buduceho tyzdna s teplotami az do 35 st., takze supeeeer 😀

zuzana612
10. júl 2009

Baby, kto bol vlastne na tom stretku ked citam ze ani Janka, ani Anka, ani Evitka, ci to bola klasika Bibka, Livka, Veronika a tak 😀

Uvidime s tym pocasim, aj ked mne momentalne viacej vyhovuje tak pod mrakom lebo to slnecne ma zabija, radsej sa schovavam v tieni, ale mama mi vravela ze po piatej su v beske super zlavy, tak mozno na hodinku-dve s Matuskom vybehneme nech sa trosku poclapka

kukulik30
autor
10. júl 2009

anicka, cez den sa to da,mam rada tu atmosku, ale vecer mi presne to vadi, ze na kazdom kroku opilec 😖

my ideme do mesta, konecne ma otec volno aspon doobedu, tak sa Samko uz dostane na kolotoc, ved uz aj pojdu...konecne 😀

slaviq81
10. júl 2009

Aj my pôjdeme poobede zasa do mesta, dnes ale s mamkou. Kolotoče nám zatiaľ nehrozia, možno na rok 😀 😝
Jani, som sa zasmiala že milk shake 😀 😀 😀 😀

A na ďalšie stretko donesiem aj foťák, nech sme zvečnené 😀 😎

anape
10. júl 2009

my sme sa prave vratili z mesta, no hoci som sa dost obzerala po okoli, nevidela som ziadnu z vas 😒 ... petusko bol na tri kolotoce, tak som bola na neho hrda, pretoze je teraz nejaky bojazlivy a aj cestou do mesta mi hovoril, ze nejde na kolotoc, no nakoniec siel a bol zlaty 😵

popoludni nebudem v meste, lebo ideme na gulas ku kamosom, no zvazujem, zeby som mohla na hodinku odbehnut, lebo by som si chcela kupit nejake slapky a mozno aj nieco ine keby mi padlo do oka, uvidim co mi na to odbehnutie povie manzel 😀

kukulik30
autor
10. júl 2009

Ahojte, mna tak zmohol doobednajsok, ze som si sla normalne po dlhom case lahnut na gauc a zdriemla som 😅 boli sme v meste ,sli sme peso z Mieru

Samko bol s dedom na autach, ale sa bal, tak celu jazdu som videla aky je strnuly a stale ked siel okolo, krical na mna, ze " mami, uz idem dole, uz dost.."...no chceli sme mu urobit radost, a tak to dopadlo...aspon sa otec povozil, ale na korytnacky som ho uz nepresvedcila 😝 😀 tam som sla s nim ja...ledva som sa natrepala do tej korytnacky 😀 tu uz bol Samko spokojny...dedo ho zobral potom este na prechadzku, kupil mu balenie auticok a chlapec bol spokojny ....ja som zatial obehla trh, kupila som Samulovi do skolky 2ks teplackov, 2ks tielka, 1 tricko..slovenska vyroba, klasika jednoduche bavlnene 😵 sebe tricko a este mam vo vyhlade sandale, ak nepredaju moje cislo 36....dnes vecer sa prejdeme este s tatom po trhu a padnem vecer do postele zmordovana..vzdy ma tie trhy tak unavia, clovek sa tolko nachodi... 😀 😀 😀

teraz som si urobila kafe, nech sa kus preberiem 😝

antoniab
10. júl 2009

ahoj

tak stretko bolo fajn a foto nemate 🙂

jaj baby nedrazdite s trhami aj ja chcem ja som nebolo fuha no tak 5 rokov 😅 ale dufam ze buduci rok uz pojdem aj s drobcom 😵

slaviq81
10. júl 2009

Joj baby, my sme došli domov prefúkané a skoro sme zmokli. Strašne sa ochladilo 😢

ivana2009
10. júl 2009

ahojte
janka ja by som ta nepoznala mala si kricat my sme vcera tolko ludi postretavali ze mal som chaus ale dnes uz bol klud a zajtra ani nevravim 😀 😀 😀 😀

sophie1981
10. júl 2009

aaaaahoooojteee...my zijeme...dnes opat bez tatika v noci, ale uz si aj celkom zvykam.... 😀 😀 😀

dnes sme sli tiez do mesta na trhy...poobede, cela rodina...ale kedze Kacka zaspala cestou do mesta, som sa radsej kolotocom vyhla, lebo tam bol desny hluk...tak som odbehla k mm do kancelarie, potom dosiel zbytok, dedo nam kupil klobasky a pifco, katku som zase kojila na stred mesta v dave ludi za poharom maleho capaka....no...co uz....ale kedze dost ludi tam od hladu nevidelo, alebo malo od alkoholu zmenseny zmysel vnimavosti nikto okre 3 tetudiek co sedeli oproti si nic nevsimol...domov som sla ako debil, lebo nam krstny kupili tie najvacsie balony ake mali....jeden klasika modry, ale velky ako 5 katiek a druhy ten taky leskly, srdiecko medvedik PU......no, som myslela ze domov doletime, taku silu to malo......sa mi tie balony obtierali o vlasy, tak som dosla ako meduza..... 🙄 😲 ....doma odomknem dvere a Luka(pes) zacala na tie obry brechat ako blbana.....nooo, zazitok.....

teraz uz spinkame, zajtra este doobedu chcem skocit s mm na vystavaky a pozriet este aspon na nejake stanky a poobede ideme na stavbu grilovat a kosit a robit....takze plan poriadny, dufat ze aj pocasie bude spolupracovat..... 😎

idem zalomit ku Katke....nohy ma boliaaaa

zuzana...na stretku sme boli Ja, Veronika, Livia, Zuzanale so sesterkou, Slavka, moja segra....stavila sa na par minut aj Ivka......taaakze, celkom fajn stretko.... 😉

sophie1981
11. júl 2009

breee ranko...de ste setke???? 😕 ...trchujete???? 😀 ...neopit sa!!!! 😀

kukulik30
autor
11. júl 2009

my sme doma...haha...dobre ranko 😀

ivana2009
11. júl 2009

😀 ahojte este sme doma ale pojdeme troska do mesta Matusko sa snazi zaspinkat 😉 😉
a vy co sa chystate porabat? TRHOVAT 🙂 😀 !!! 😉

evitkamalicka
11. júl 2009

dobre ranko kocky...no my ako inac zase poobede na trhy 😅

veronika1982
11. júl 2009

ahojte tak ja som bola rano na trhoch a potom poobede s tatikom sme sli opat a domov sme utekali s placom.. mame novinku.. matej sa rano krasne zacal smiat.. dala som mu plienku na plece a povedala ze sa ide papat a on cumel vyplul z ust a zacal sa rehotat.. tak sme sa vsetci smiali... 😀 😀

par dni tu nebudem lebo zajtra nas ide tatik odviezt na chatu a ostaneme tam asi do stredy tak sa zatial majte krasne...

sophie1981
11. júl 2009

aha, ako vsetke trhuju.... 😀 ......aj my sme rano ale len troska...kupila som hned na zaciatku od metropolu katke maskacovu siltovku a satku, potom som skocila do dracika kupit krstniatku lego city za vysvedcenie, a hned sme sli domov, lebo sme sli na stavbu grilovat.... 😵 😵 ...juuuj, super bolo...Katka sa povozila v retro kociariku a my sme pokosili, upratali, a napapali sa do prasknutia.....zajtra ideme rano s tatikom na trhy, aspon troska, lebo spolu sme este neboli....tak aspon last minute..... 😅 ......a poobede asi vylezieme na Kosiarby, ked bude pekne.....tak zatial sa majte, bru noc vsetkym........idem sa venovat mm 😵 😎 ...

ivana2009
12. júl 2009

😉 pekne dobre ranko

evitkamalicka
12. júl 2009

ahoj kocky...my sa dnes chystame na Spissky hrad

ivana2009
12. júl 2009

a my do Pp 😀 😀 😀
Evicka tak prijemmny vylet 😉 😉

slaviq81
12. júl 2009

Fíha, tu nikoho 😨
Evitka, ja chcem ísť tiež na hrad, ale neviem ako by som nosila Laru, či sa dá aj s kočiarom. Tak daj vedieť.

My sme včera večer boli sadnúť s rodinou na pifčo, ja som vypila jednu kávu, potom som si odbehla kúpiť kukuricu a šli sme domov.
A dnes neviem čo, záleží kedy mladá slečna vstane 😅

evitkamalicka
12. júl 2009

slaviq veru museli sme maleho nosit na rukach, lebo s kocikom sa da dostat len k pokladni, dala som foto

slaviq81
12. júl 2009

Tak to tam potom pôjdeme až budúce leto. Vláčiť ju na rukách, to by som prišla o kríže 😝

Poobede sme sa šli prejsť do mesta, som ostala zhrozená - ako na smetisku. Neviem či mal dnes nejaký smetiar voľno 😕 A Bibka videla som tvoju konkurenciu - zeleného Phila 😀 😉

kukulik30
autor
12. júl 2009

Ahojte a dobru noc 😀

sophie1981
13. júl 2009

breee ranko..... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre