Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
13. okt 2009

no v byte fajne teplucko ale vonku neviem... co mu mam obliect?

sophie1981
13. okt 2009

bre rano...sa citim, ako by ma presiel v noci parny valec...Katka sa len prehadzovala, valala sa po mne ako nikdy, kopala.....joj.....teraz uz beha v pavuku a dzavota tatadadatajtajdajprrr.........a ja saledva hybem.... 😝 ...idem si daj sprchu a silnuuu kavu...nech zijem troska....

a kolko je von stupnov....rano davali ze nejakych 8 bude??? 😕

veronika1982
13. okt 2009

pridala som foto na facebooku.. tu sa mi to nechcelo zmensovat..

anape
13. okt 2009

ahojte baby,
my sme dnes mali celkom dobru noc, tak hned sa aj citim lepsie 🙂 , len to pocasie mi ubera chut vobec vyjst z domu

veronika poslala som ti ziadost o priatelstvo na FB 😉 a ked ides s matejkom von, tak ho poriadne oblec, u nas je len 5st. 😒 , ja som dala petkovi uz zimnu vetrovku a pod to som ho obliekla tak "lahsie", lebo sa mi zdalo hlupe mu dat tenucku jesennu a pod to x vrstiev

inak baby aj ja mam fotky deti na FB, tu to nedavam, lebo sa mi to nechce zmensovat a jednak je to tu take verejne a pocula som, ze zopar fotiek uz bolo zneuzitych... takze kludne si ma nalogujte ako priatela a mozte si popozerat ako rastu ti moji 🙂

pekny den 😉

sophie1981
13. okt 2009

jejda...to matej je uz aky velky..... 😕 ...nejako sa natiahol za ten tyzden co sme ho nevideli..... 😀

ajabaja
13. okt 2009

Ahojte,

vcera som vam pisala prosbu o radu. neviete mi niektora pomoct ? ☹

/Ahojte 🙂
premyslala som kde sa spytat....a napadol ma MK...a vy
chcem vas poprosit o radu. mohli by ste nam odporucit nejaku dobru detsku doktorku v SNV, resp. v LE?
niekoho, kto sa zaujima ako sa babako ma, tiez niekoho, kto vie poradit, ked sa nema babatko uplne dobre 🙂

dakujem velmi pekne./

anape
13. okt 2009

ahoj ajabaja,
ja chodim k macejkovej, som spokojna, kedze som neriesil nic vazne, no ked boli deticky babatka, tak mi trosku vadilo, ze sa o babatka nezaujimala az tak podrobne ako mi to spominali kamosky napr. z blavy... pocula som, ze aj urbanova a sefcikova su dobre, ale ono to je tazko tak jednoznacne urcit, lebo poznas urcite, ze sto ludi=sto chuti 😉

ajabaja
13. okt 2009

Ahoj Anape.

velmi pekne ti dakujem.
prave s tym, co si mala aj ty, mame my problem. ☹
nasu pani doktorku pramalo zaujima nase babo. 2tyzdne ma zadok ako semafor, boli sme tam a ona sa tvarila ze nic. nechcem byt hystericka, ale ma zapareniny takmer uz po kolienka 😖 skusala som vsetko mozne a ona mi povedala, ze nevie, co jej mam dat.... a nechala to tak. je mi do placu, ked ju prebalujem..

tak sme sa rozhodli zmenit doktorku a pocula som, ze nejaka "na mieri" je dobra- ma to byt mlada akcna osoba so zaujmom. preto pisem, "na mieri" lebo nie som zo snv a neviem co to znamena 😉

snad sa este niekto ohlasi a pomoze...

dakujem

slaviq81
13. okt 2009

Dobrý deň,

Ajabaja, ja ti nepomôžem 😝 Je mi ľúto tých zaparenín, čo by sa s tým dalo robiť 😖 Iné plienky, masť... fakt neviem. ☹ Teraz mi napadlo, skús rybaciu masť.

slaviq81
13. okt 2009

Kokso, dnes je riadna kosa. Keď slečna vstane tak pôjdeme do mesta, moja mamča jej chce kúpiť čižmičky 🙂 A ja jej kúpim papuče, lebo tie čo má teraz sú jej už malé, normálne si ich vyzúva 😀 😝 Rozmýšľam čo jej to vlastne obliecť, asi overal už. A do koča už fusak.

Ani, už som ti poslala request na FB. Že si sa skôr nepriznala 😀 😝

zuzanale
13. okt 2009

Ahojte nemám moc času len nakukujem...

Ajabaja my v LE chodíme k Bissovej tá je naj .... inak na ten zadoček skús buď imazol alebo sudecrem ale naj by bolo skúsiť zmeniť plienky neviem aké používaš a prísť k svojej Dr a rovno pýtať lístok na kožné keď ťa ignoruje ...

rybecka
13. okt 2009

ajababa,
ja mam Kovalovu a tu baby maju na mieri je to cast mesta SNV tak oni ti poradia.
Nebud smutna skus pytiol nam ten pomohol. zatial sa nam zapareninky nespravili take velke drzim palce aby sito rychlo vyliecila.
Ideme sa pochvalit dnes sme sa prvykrat postavili v postielke rano a teraz to robi stale dookola asi uz 20 ti krat 😀 joj ale sa bojim ze si tie zubky vybije vobec sa mi neche hrat len na nozky vstavat.
Potom hodim link
Anka ako sa volas druhym ze si ta pridam na facebook.

veronika1982
13. okt 2009

ajababa my chodime k tej lekarke na mier.. ale tiez sme nic vazne neriesili klasicke problemy u deti a nam na zapareniny pomaha rybacia mast a sudocrem..

vau jani ten tvoj ondrejko je fakt nejako popredu az dostavam zase chrobakov do hlavy ze ten nas nic nerobi...

ajabaja
13. okt 2009

Ahojte,

velmi pekne vam dakujem za rady a podporu 😅
pokusime sa dat niektoru z tych masti, co pisete a zajdeme k doktorke pre listok na kozne...dakujem za tip zuzanale 😉

sophie1981
13. okt 2009

caute...my sme boli doobedu von......aaaa,to je kosa....ja som malu obliekla klasika, pancuchy, nohavky, natelnik, chlpata bundicka a ciapka.....ale uz som ju zababusila do fusaka v kociariku...potvora, citila ze je zima, tak v tom kociari cusala ako vsa....ani na ruky sa neprosila...... 😅 😀

poobede sme pospali...10 minut...uzas...uz mi tu taha kabel.....aaaa....ona ma normalne prenasleduje, krici na mna tie jej patlaniny a ked uz ma nervy, chyti mi teplaky a zacne stahovat a natahovat ruky......otrava mala....

janka..Ondrik sikulka je...nasa ani predstava ze sa moze sama nadvihnut...ale zatobeha ako diva......a uz najlepsie bez pavuka...drzat jej ruky a chodit po byte...

ajabaja.....aj ja chodim k sefcikovej.....je mila, ale este sme nic vazne neriesili.....na zadocek skus sudocream.... 😉

rybecka
13. okt 2009

Ahojte,
tak dokazovy material som hodila do albumu 😉
mne to tiez pripada nejak skoro 😕 Matej mi nic take nerobil 😅 je to pre mna nove 😅

veronika1982
13. okt 2009

ta to kosa je vonku.. my sme vymrzli... ja som mu dala pancuchace, dekovu supravu, dekovy fusak, kryt a este aj plastenku a botasky ale nohy mal studene.. tak neviem co mu zajtra obleciem..

sophie1981
13. okt 2009

janka...sikulik je .....zlaty...my este stale mame postielku na vrchnych kolikoch///kedze ona sa v nej nachadza tak hodinku-dve denne.... 😅

no nic, ideme sa vonkuprevetrat, vymrznut...nech si dzuk zvyka......uz bude len zima.... 😀 😝

sophie1981
13. okt 2009

veronika, daj mu fusak......zajtra ma byt este horsie....ale ja sa tesim, ja mam rada zimu.....tak do noveho roka...potom uz neeeeem... 🙄

zuzanale
13. okt 2009

Ahojte no my sme dnes ani nos nevystrčili 😅 my už nosíme zimnú bundičku ale pod ňu dávam len body aby bolo len akurát a na nožky zateplené nohavky a pod to pančušky akurát obchody zaspali už 2týžne zháňam zateplené capačky po LE,PP,SNV a nikde nemajú tak neviem čo chúďatku obujem 😖

Janka no super Laura sa zatial naučila len posadiť postaviť sa ju ešte ani nenapadlo

sophie1981
13. okt 2009

zuzana, a nepozerala si v tom detskom vedla metropolu??..tam mali take pekne zateplene capacky ako cizmicky...som rozmyslala ci kupit, ale katka sa uz stavia na nohy o dusu, tak som zvolila zdravotne.....

inac sme teraz dosli dnu.....ved tam snezilo ..... 😲 😲 😲 😲 😲 .....Zima riadna, ale aspon troska katku vymrazilu, je kludnejsia..... 😀 😀 😀 😀

ivana2009
13. okt 2009

veru to je cas 😒
janka ondrejko je sikovny kde sa ponahla ?ale ved kazde dieta e ine a vie kedy zacat konat 😉 😉 😉

rybecka
13. okt 2009

zima je tu 😝 Ja ju nemusim 😖
ja fusak este len dnes rychlo prala a rychlo zhanam teple veci po pôjde 😀
Ondrej uz vykupany este Matej potom spat a hajde na Ordinaciu tak idem aby som stihala

sophie1981
13. okt 2009

aj my uz okupane...cakame na ordinaciu....este idem pozbierat urodu, nasadit nieco, nech to v noci rastie a zase jeden den za nami..... 😉

slaviq81
13. okt 2009

Bibka, upresním trošku - ...a zase jeden otrasný deň za nami. Ja už od poobedia čakám na hodinu ôsmu, že zasadnem do kresla ku Ordinácii 😀 😝

veronika1982
13. okt 2009

jeden otrasny den.. by som ho inac nazvala ale vulgarizmy sa nepouzivaju...

aj moj matej uz spi.. a varim zemiakovu polievku...

ja nemam cas na farmu..idem tam kuknut co to tam mam...

antoniab
13. okt 2009

ahojte ako sa mate ? 🙂
dnes som pozerala spravi vraj sa doma pekne ochladilo a veeeeeeeeeeelmi fukalo 😝 tak to ked ja za 2 tyzdne dorazim bude sneh 😲
uz mame kociarik doma a hojdacku velmi sa vytesujeme uz len to dotrepat domov dnes sme posielali veci tak stahovanie hrozne 30krabic sme poslali presne 192kg no za 2 roky si toho clovek nahromadi 😀 😀
kukulk ako myslim na teba tak dufam ze fazulky su uspesne 😵 😵

sophie1981
14. okt 2009

sneziiiii.... 😀 😀 😀 😀 😀

dobre ranko...noc celkom ok.....asi pomohol chlad a zima..... 😕 ........este doupratovat a mozme ist von zasa...

baby, kde je najblizia galanteria od mieru???.....nam treba vlnu na ciapku, ale v jednote je milion schodov, a ostatne prduliny su tam male, ze sa tam ledva zmesti jeden clovek, nieto zena s kociarom.... 😕

na zapad1 maju aj vlny???

veronika1982
14. okt 2009

dobre ranko.. tak netusim ci tu maju galanteriu.. ale ked sa chces prist prejst tak dojdi..

sophie1981
14. okt 2009

maju tam galanterku.......v tom poslednom panelaku...lenneviem ci sa mi chce ist tak daleko...kde to je blizsie....mesto co zapad??...do mesta isto lepsia cesta.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre