Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

antoniab
10. nov 2009

zuzi nestras kazdy hovori ze dievcatka su kludnejsie ako chalani no ale zacinam pochybovat 😝
jaj ja by som dosla na stretko a mufinky no aspon ostane viacej bibke 😀

bibi kludne sa stav ked budem doma a hocikto sa moze pirdat 😉

sophie1981
10. nov 2009

to je pocasie... 😝

moje dieta spalo skoro do jednej...a teraz srsi energiou a la Matusko Tokoly........asi prestanem chodit do huty, lebo mojej dcere je velmi zlym prikladom...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akurat sa mi snazi vytrhnut tlacitka Z laptopu......aaaa, uz ide otravovat zase..... 😝 ...

zuzanale....kiahne su strasne....ako to opisujes, tak Timka mala priebehn ako jedno moje anglicke decko....pupaky vsadeeee...ale vazne vsade...to som videla prvy krat take nieco..... 😲

zuzana612
10. nov 2009

Bibka, len sa smej z mojho Matusika, ved ti to o rok pripomeniem ked prideme na navstevu a Katuska bude schovavat hracky a kricat MOJE a popritom bit moje druhe dieta 😀 😀 😀

Mne Matus este stale spi, tak som stihla poupratovat, navarit kapustnicu aj zemlovku, a Daniel ma smolu, lebo dnes vecer na ziadny futbal do haly nepojde, kedze kym pojde Matus spat bude zase 10 a ja si chcem v klude pozriet ordinaciu 😀 Vsak to moje zlato spi uz 3 hodiny. Sa mu ani necudujem v takomto pocasi. Tak dufam ze zajtra rano si tiez pekne pospi do deviatej a nie do siestej, lebo to uz bude potom o desiatej na navydrzanie 😕

zuzana612
10. nov 2009

Ozaj Bibka, donesie Lucia tie nohavice? Hadam sa do nich este vpracem, lebo tieto moje dlhe mi idu hrooooooozne na nervy. Nieze by som niekde okrem poradne v nohaviciach chodila, ale mozem zacat 😉

zuzanale
10. nov 2009

Antonia že dievčatka kludnejšie haha omyl moje sú napr za 4och chalanov a neter deto len synovec to je take male spokojné sa aj od Lauri nechal mučiť 😅

maca77
10. nov 2009

ahojteeeeee

čítam, že na zajtra sa chystá stretko .... tak rada by som videla .... žeby sme došli aj my? 😅

.... len aby nakoniec Zuzka neoľutovala, že vymyslela stretko u nej doma 😀 😀

maca77
10. nov 2009

ja som si práve včera kúpila plech na mufiny .... takže zbieram recepty 😉

zuzana612
10. nov 2009

Maca, kludne pridite, bude veselo 😉 Ja mam aj knihu na muffinky, ale aj tak robim stale tie iste bananove, lebo tie mi najviac chutia 😀

Inac baby uz treti den ma kazdy vecer nenormalne boli noha uplne od klbu hore, neviem co to mam, nepomoze ani vylozit, ani natriet. Cely den je to ok, rano ked vstanem tiez, akurat vecer ma to otrasne boli. Neviem co to do slaka moze byt 😖

antoniab
10. nov 2009

zuzanale tak to bude unas rusno potom a mamkine neustale upratkovanie bude minulostou 😀 😀

bibi chcela som sa uz minule opytat zhodoval sa ti datum porodu s anglickym? 😕

sophie1981
11. nov 2009

dobre ranko....noc zasa katastrofa....ta mala ma len objeda....ci to jej tak chuti po tme, ci co...nemrozumiem..... 🙄

takze, ja uz Katke varim zkladny obed, zbalene sme, este sa skulturnim a o hodinku utekame na bus......ide este niekto autobusom??...alebo stale len my skalne dievcata??? 😀

mat, neboj, mamku to rychlo prejde...ja ked si spomeniem, ked sme prichadzali domov na dovolenku s UK....podlahy napastovane, vsetko dokonale cite, na mieste, nablizkane...teraz mame same smuhy a ciary po podlahe od pavuka, v kuchyni odute po tom co sa mi podarilo vytopit aj susedovcov okrem nas, pohare mame vylozene hore, v dolnych polickach v obyvke Katine hracky.......okna a zrkadla olepene, televizor od chrumiek.....no uzas..

joj, a moj tp to bola groteska......podla menzstruacie sa datum lisil o 2 dni...tu som mala 27. marca, v uk 30........no ale podla utz tu na svk bolo male pozadu 2tt, v uk podla utz najprv 2tt pozadu, potom na termin....takze tak...nakoniec sme sa na to vybodli a vytvorili si svoj vlastny datum...necakany..... 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana612
11. nov 2009

Bibka, ja som tiez pripravena 😀 😀 😀 Len rozmyslam kade vas pustim dnu, kedze vzadu na zahrade mame blata po kolena. Teoreticky mozem otvorit predne dvete, ale neviem ci tam prejdes s kocikom. Asi pojdem posunut auto a otvorit tu zadnu branu kade sme predtym chodili, tam je asi este nasypany strk 😀

maca77
11. nov 2009

dobré ránko

bože ale prší, sa mi nechce ani nos vystrčiť von 😖

ale keď už máme pozvánku od Zuzky, bola by to škoda nevyužiť 🙂 takže naštartujeme kočik, natiahneme pršiplášte a prídeme 😉

antoniab
11. nov 2009

bibi tak aj mi sa nato asi vyprdneme podla uk mam tp 5.januara podla svk 15.januara a podla utz sme pozadu 2tt a dnes rano na vizite primar konstatoval ze mame male brusko kolko to dieta vazi tak ja uz neviem a este nam nasli cysty na oblicke {myslim malej} na jednom utz to vidno bolo na druhom nie 😒 v pondelok nas chceli pustit domov a dnes nova verzia este 7dni 😔

inak prajem prijemne posedkovanie 😉

zuzana612
11. nov 2009

mata to som ja, Biba, len som u zuzanky.... 😉 .....to ze mas male brusko to sa s tym netrap, kazde brucho je ine...mne dr. povedal na por sale ze mam male brucho, ini ze velke........nezalezi na velkosti......snad sa ta oblicka ukaze ako omyl......vydrz, potom sa budes tesit.....nic nieje take zle ako sa na prvy krat zda.....len klud

maca77
11. nov 2009

my sme už doma, Tami v postieľke ....

Zuzka, Bibka posielam link na ten nákrčník čo sme mali
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6263482

Mata, na veľkosti bruška vôbec nezáleží .... neboj malá bude v poriadku 😉

zuzanale
11. nov 2009

Maťa baby majú pravdu na veľkosti bruška nezáleží a čo sa týka ostatného tak pokiaľ viem v LE ultrazvuk starý jak... takže aj vidieť na ňom ..... nič v zlom ale na tvojom mieste keď ťa pustia vzala by som nohy na plecia a do LE už nešla skonzultuj v SNV a prinajhoršom ti ostanú ešte KE pretože PO tiež nieje výhra. v každom prípade držím prsty aby ste šťastlivo vydržali a boli obe v poriadku 😉

rybecka
11. nov 2009

Zienky,
ahojte hlasim sa ako marod.
crevna chripka akurat som sa vratilla od lekarky 3 infuzie v sebe ☹ je mi na nic a dokonca mam taku nizku hladinu cukru ze musim jest cukor a este mam aj oblicky postihnute ako som sa odvodnila ja len hnackujem a vraciam nevladzem zit 😝
idem zalahnut majte sa

kukulik30
autor
11. nov 2009

Matka no veru, ako pise Zuzka, ja by som urcite isla na uzv aj do SNV...zatial sa tym netrap.....a s tym bruskom si nerob starosti, to nie je smerodajne 😉

zuzanale
11. nov 2009

Juj Jani ta čo to sa na vás nalepilo ☹ a čo chlapci? hlavne sa daj čo najskôr dokopy 😉

kukulik30
autor
11. nov 2009

Janka, jaaaaaaaaj, a co chlapci, oni su ako na tom, hnacky uz ustupili??? 😕 maly je ok?..tak sa drz a nech je to uz prec...crevna chripka je brutal ☹

antoniab
11. nov 2009

zuzanale no ultrazvuk stary nebude je to inak super urobene lebo si lahnes a pred sebou mas monitor a vidis to pekne a dotor ma svoj monitor a meria a tebe to tam pekne hore postrane ukazuje co kolko ma
tak som stoho taka soknuta kazdopadne to napisu do prepustacej spravy nie a ked pojdem k svojmu gyndakovi tak mu to pripomeniem nech sa nato pozrie co tam vidi on

kazdopadne ma s tym bruskom uz riadne seru kazdy hovori ze mam pribrat na dieta ale nikto mi nepovedal ako sa to robi 🙄 😠 a mne ta vaha nepride tak mala 1300 😒

dnes som si uz aj porevala som myslela ze konecne pojdeme domov a prd

bibi mas pravdu chce to klud len ked tu lezis na tej posteli a sama tak ta napadaju len te horsie scenare

sestricka ma ukludnovala ked som sla na pristroj aby mi nevybehli kontrakcie inak tu budem aj sviatkovat zas na starostlivost si nemozem stazovat sestricky super a lekar ma ma na starosti pavlacek a ten je hrozne mili a zastupca primara je tiez v pohode primar ma taky odstup a 2 lekorov nemusim su mi nesympaticky
musim povedat mamine nech zavola znamej lekarke na aro ona rozpravala aj s pavlackom a zastupcom primara prvi a druhy krat predsalen lekari si povedia viac mozno mozno mi to potom polopaticky vysvetli oco ide

janka nezavidim hlavne sa drzte prajem rychle uzdravenie ked to pocasie tomu vobec nepomaha skro nahana depku 😠

zuzanale
11. nov 2009

Mati no hádam tam konečne majú niečo nové okrem primára ale aj tak by som sa na nich nespoliehala .......

zuzana612
11. nov 2009

Janka, tak to mas teraz riadny zaber na organizmus, dost ze si chora ty a este k tomu chore obe deticky, hadam to rychlo prejde a budete coskoro fit.

Mata, ta vaha babatka je uplne v pohode, ja som o tyzden dalej ako ty a male ma 1400 gramov, a dr. mi povedal ze vsetko je ok. Podla mna nezalezi na velkosti brucha, moze sa male tlacit viacej dnu a s tym ty nic neurobis. Ja som pri Matusovi nemala take velke brucho a porodila som 4 kg dieta. Zbytocne ta stresuju.

My sme uz sami, akurat odisla Bibka, skoro omeskala autobus 😀

antoniab
11. nov 2009

zuzanale hej primar si dotiahol este 2 lekarov a vrchnu sestru 😀 😀 a vcera tu pobehovali dvaja a nameravali steny bude sa rekonstruovat

dnes som dostala na izbu spolubyvvajucu dokonca ju poznam ani som nevedela ze cakali druhe 😅 uz nemam protekciu doteraz som bola jedina sama na izbe ale ostal mi pridavok jedina dostavam keksiky jablka pomarance tak asi fakt biedne vyzeram 😝 😀

verim svojmu lekarovi tak sa spolieham co povie on dufam ze do dalsej poradne budem doma

kukulik30
autor
11. nov 2009

jaj, moje dieta spi uz 4 hodiny, uz som aj dvere otvorila a on stale chrape..neviem, co bude robot v noci 😅

zuzanale
11. nov 2009

Maťa no načase že sa tam dačo deje ale starej vrchnej škoda bola síce sekera ale správna žena...

sophie1981
11. nov 2009

caute...uz sme doma..... 😉 ...Katka pospala v autobuse, tak sme cestovali kultivovane a bez hukotu a vresku.... 😀 ...

vtisla som do seba keksik, babka s dedom bavia katku......a ja mam veget...

mata vaha je dobra, neboj, akurat som kukla do mojich zaznamov a moja kaca mala podla utz v 30tt kilecko....narodila sa v 35tt ako 2,5kilova...tak asi tak...pre porodom mi vraveli ze bude mat 2700g....taaakze, vahu neries..ved ani ty niesi 150 kilova orina ale utle ziena, tak nechi velke decko.... 😉 ....bo nevytisnes..... 😀 😅

Janka, ta co s tebou....s vami.....sa date skoro dokopy....ze vas prideme mrknut.... 😉

kto pride zajtra??

antoniab
11. nov 2009

zuzanale ja nemozem porovnavat nepoznala som to predtym a nepoznam ani teraz len to co tu som LE som volila koli znamej ktora vytaha infosky ked uz nieco a pretoze v SNV je momentalne dost vela ludi ved cez vykend sme tu boli 3 teraz pribudli nejake mamini ale aj tak nas je vseho vsudy 9

bibi sak prave ved aj krajnak hovoril vy nieste nejaka obrina tak nocakavam velke dieta ale co to este priberieme
nebojte to bolo tak taktne povedane odneho
ale potom ti to aj tak neda ked ti kazdy hovori inak mate male brusko... a mali by ste pribrat na dieta... a to uz ste v 8mesiaci... 🙄 🙄

ono je tych problemov onieco viac a uz to namna asi vsetko dolahlo ktomu to depresivne pocasie musim prestat hrat velke ramena a normalne sa vybulit a nechat to vsetko opadnut 😝

pata31
11. nov 2009

cafte, baby...mne cele popoludnie tvrdne brusko a mam pocit, akoby mi zo spodu trcala rucicka...zobrala som si magne a idem lahnut, hadam to prejde 😅

kukulik30
autor
11. nov 2009

jeeeeeeeeej, baby vyhrala som aukciu http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1497643 😀 bude mat Samko na Vianoce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre