• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

13. augusta 2017 
autor
patka, ak to neprestane, tak chod na pohotovost, kludne to mozu byt kontrakcie, hlavne si rataj v akom intervale su....
11. nov 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a oni ta aspon natocia, a budu vediet ci su to kontrakcie...ak to bude v pohode, tak ta poslu domov...ale skor si ta asi nechaju na pozorovanie, predsa len si 35 tt :slight_smile:
11. nov 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata...hlavu hore.......oni zvyknu vela kecat....zaklad je, ze mala je ok...nevadi ze pomensia.....a vazne na bruchu nezalezi...zuzana mala brucho tky priemer a Matus mal 4 kg.......zalezi aj kolko mas vody a tak.......pokial sa prietoky ukludnili,verim, ze bude vsetko ok..... :wink:

Livia...pekne...to bude radosti..... :dizzy_face:

pata....taaak, pozor...35tt.......este vydrz aspon 3 tt.....nech ste za vodou.,.... :wink:...ale ked neprejde, ako pise Livia, radsej to chod skontrolovat....
11. nov 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pata, dufam ze sme ta navystrasili s tymi porodmi a tiez si sa nezlakla ze budes mat doma nieco take ako nas Matusko :grinning: :grinning: :grinning: To on sa len predvadzal, potom bol uz celkom dobry ked ste odisli, hlavne tie 2 hodiny co spal :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, zuana, to ma nenapadlo, ze sme ju postrasili.......alebo berme to s druhej strany, uz sa nemoze dockat, kedy bude aj ona behat za deckami ako my.........alebo ze bude mat takeho anjelika ako Matusik.........strach a nocnu moru bude mat skor Tamarka...... :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibka, jasne ze sme ju vystrasili :grinning: Ale musi vydrzat este aspon tie 3 tyzdne a ja 4! Ale od Vianoc sa budem musiet nejak premoct na tutu mutu ak pojdem rodit normalne, nech to vylezie skor ako v 42 tyzdn :stuck_out_tongue_closed_eyes: Alebo poumyvam mame vsetky okna, urobim vianocne upratovanie a mozno pojdem skor :grinning:
11. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čafce mrafce :grinning:

Mne sa nechce písať :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kedy už prestane pršať?

Tehuľky, vydržte do Nového roku :wink:
11. nov 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný večer :slight_smile:
11. nov 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No toto, kto sem zavítal :slight_smile:
11. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný večer.
11. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj,veru po dlhšom čase :grinning:
11. nov 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...dlhánskom čase... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerám,že našim tehulkám sa to už pekne kráti :slight_smile:
11. nov 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ano,ved už pomalinky pôjdu aj rodiť tehulky a maminky už majú velke deti :sunglasses:
11. nov 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati si nerob stres koli brušku keď si pamätáte tu Silviu z bigbradera rodila keď som ležala s Timkou pred pôrodom a došla na infuzky že malé bábo a za celé tehu pribrala 6kg prišla v piatok ani nič s ňou nestihli v nedelu rodila a chlapček mal 3kg takže kg niesú všetko

jeej medulka ako sa máte
11. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem zuzka za opýtanie,bolo aj lepšie :confounded:
11. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prečo??? :fearful:
11. nov 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetko sa mi rúca....
A vy sa ako držíte?pozrela som teraz album,kočky sú prekrásne :wink:
11. nov 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
no dnes sa mi to vsetko pomotalo, spali sme takmer do deviatej, to sa mi nestalo hadam naposledy ked som bola tehotna s petkom, potom som mala v plane naranajkovat sa a ist na kavu k zuzke, no necakane sa u nas ukazala babka a nemala som to srdce jej povedat, ze sme za polhodinku chceli vypadnut,kedze nevidela deti takmer tyzden, no a na to vsetko mi nesiel cely den net :unamused:

kolke ste sa nakoniec stretli?

jani to je hrozne, ze viroza skolila este aj teba, drzim palce a prajem vela vela sil,nech to nejako zvladnete :wink:
11. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livi ta garaz je supeeer, hned by som taku brala pre petka, myslim za tu cenu, ten by bol z toho paf :sweat_smile:
11. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No lozíme po štyroch sami sa posadíme snažime sa postaviiť ale to nám ešte nejde a Timka mala kiahne takže máme veselo :sweat_smile:
11. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo,takže veselo :slight_smile: a to môžte čakať,že to dostane aj juniorka :confounded:
11. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holaa......tu to zije.... :grinning:
11. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím bibka,kde ste? :slight_smile:
11. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čakáme ale dva týždne prešli a kiahne u Laury nikde
11. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,tak by ich už ani nemala dostať-inkubačná doba je tuším 14 dní a kiahne sú infekčné kym sa tvoria,ked už schnu je to ok :wink:
11. nov 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som tu uz dllho nebola, uz si ma ani pamatat nebudete... :pensive: no ale sa pridam...

zuzanale... chudatko Timka,ale aspon ma pokoj. bolo by dobre,keby aj Laura dostala kiahne. ja som ich tiez este nemala a 2 tyzdne pred porodom som stretla 3 ludi s ovcimi kiahnami. poviem ti,to boli stresy a len som sa modlila,aby som ich nedostala,lebo by babatko nestihlo v brusku chytit imunitu... :unamused:

medulka- nooo uz konecne viem,ktora sestricka to ste... ked som bola v nemocke,tak som si obhliadala kazdu sestricku,ze ktora to mozete byt vy... :grinning: no uz konecne viem po troch mesiacoch... ste ma vyrazne napomenuli,ze nemam pit Budis.. :grinning: :grinning: :grinning:

tehulkam drzim prstiky, nech vsetko dobre dopadne a zdravim aj snazilky. :grinning: a samozrejme aj nesnazilky.paaa
11. nov 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...

takze, kto chce dnes prist, nech dojde...... :wink: .......

noc zasa ako predtym.....mala na cecke, dokonca nad ranom si uz vymysla, ze nechce spat vedla mna ale na mne...tak som vcera oznamila mm, ze je najvyssi cas pomali a iste ju vystahovavat s postele do postielky........tak uvidim, ako dlho ma to bude drzat...

cau gajana...vsetko naj Nelke k 3 mesiacom.... :wink:
12. nov 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau Bibka, my urcite prideme, Matus este haja takze by mal byt v pohode, vsak vcera bola polnoc kym poriadne zaspal, chuda moje, asi to bude tym blbym ciernym cajom co mu davam pit. Aj to spal len pri nas :confounded: Teraz mu varim obed, jeho oblubene mlete masko. Dufam ze este chvilu pospi, napapame sa a potom vypadneme. Hadam bude aj desat kym prideme :grinning:
12. nov 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super....idem este textnut Veronike co robia....kedze je bez netu......a pojdem este do obchodu..... :sweat_smile: ...snad to stiham..... :grinning:
12. nov 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok