Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
2. feb 2010

jasne ze to zvladnete 😉
hej by ste neverili ake tie tabletky su dobre v danej chvili 😀 😀 😀
moja mamka nie je zdravotacka a isla a nevedela ani ceknut po nemecky a ma uz po 50 tke a teraz jaka herecka z nej je len tak sprechuje 😀 a mala aj tazke pripady a teraz sa dopracovala k spolocnicke a uz len vari 🙂

sophie1981
2. feb 2010

zaciatky su tazke...ale ked clovek chce, vsetko zvladne..... 😉 ...

dnes so hrda zena....konecne som pozehlila.... 😀

rybecka
2. feb 2010

Bibka aj ja som pozehlila po 2 tyz. 😝
ale Ondrik je uz chodiaca pohroma vsade za nim bordel ale neskutocny dnes mi uz tiekli nervy som to nejak nezvladala vsetko vyhadzuje a nici 😅 😝 Matejko je oproti nemu anjel 😅 co to mi rastie az mam strach 😕 vsetko musi byt na zemi 😠

sophie1981
2. feb 2010

nooo......takze je iste, ze ondrik nemoze byt pre katku...bo dve pohromy po kope nem dobre... 😀 .....to by len bolo.... 😲 😕

sophie1981
2. feb 2010

v nedelu by mal byt v madarase karneval v detskom kutiku.....my ideme za motylika.... 😀

rybecka
2. feb 2010

Fakt 😀 ja ze za certika 😀
my ideme asi na Strbske pleso na polo alebo sa pojdeme s drahym lyzovat uvidime

medulka986
2. feb 2010

dakujem dievčatká za podporu,
ja sa tu akurát po službe trápim s nemčinou ☹

sophie1981
2. feb 2010

juj, certa sme nechavali vam...... 😀 ...my este uvidime...mozno nakoniec dobehneme kuknut Lili a matuska 😉 ....ale kedze pocasie hlasia dost divne asi radsej nebude riskovat zapadnutie niekde na dialnici....

medulka986
2. feb 2010

a ja idem v piatok plesať 😝 ,môj mladší má školský ples a v sobotu do nočnej,to bude zábava 😀

medulka986
2. feb 2010

žeby som v nedelu po nočnej dobehla skontrolovať masky? 🙂 😉

sophie1981
2. feb 2010

ja som neminu zabudla......hned ako som sa zacala ucit anglinu....a to som studovala 9 rokov.... 😀 ..
ja by som hned sla na ples...sa nahodit, zabavit, najest a hlavne zatancovat.... 😅 ....cem, cem, cem.. 🙄

medulka986
2. feb 2010

podte,budeme sa zabavať 😀 .Mne to ide ťažko s tou nemčinou,asi to ide s vekom 😝 a furt sa mi pletie do toho angličtina

sophie1981
2. feb 2010

sla by som....len ako by to moje dieta vydrzalo bez mojich ceckov... 😕 .....do oktobra ju musim vyskolit...ideme svagrinej na svadbu...juchuu...

maca77
2. feb 2010

Bibka, no to o superžene som nevedela 😕 😀

.... bože a ja kde pôjdem rodiť? .... som si myslela, že aspoň cez koníka sa mi dajaka "protekcia" podarí .... keď tu v pôrodnici ani jedného lekára nepoznám ....

rybecka
2. feb 2010

aj ja chcem ist na ples 😠
ja uz mam vycvicene dieta staci mu dat v noci flasu a spinkame 🙂
asi zorganizujem konikovsky ples 😀 bude poobede aby vsetky maminy boli v noci doma 😀

maca77
2. feb 2010

Janka, super nápad 😉

my sme mohli ísť o 2týždne ... ale ja sa s bruchom do žiadnych šiat už nenapracem, takže som sa rozhodla, že trapošiť nejdem 😝

veronika1982
3. feb 2010

ja drichmam a tu taka debata.. som vcera zaspala s matejom pri kojeni...a nas pan sa o pol noci zobudil a debata vo velkom tak sme ho nechali pol hodinu sa vykecavat a potom zaspal...rit mame ako semafor...

no takze zenich pre katku je isty.. moj matej.. jemu je to jedno ze mu katka berie hracky a ze robi bordel.. moj matej nejako nema namahu vyhadzovat mi veci zo zasuviek.. raz si privrel prsty a potom ho to uz prestalo bavit. najnovsie si vytahuje veci z chodby ako dazdnik a obuvak.

my ideme v piatok do cadce a vratime sa az v nedelu..

medulka do rakuska... no super dufam ze sa vam tam bude darit..a synovi v skotsku drzime palce..

sophie1981
3. feb 2010

dobre ranko....Veronika....si zalomila co??? 😀 .....

janka super napad......taky 3 hodinovy ples......ha......este najst miesto ze kde.... 😅 .....

maca, neblazni....najdi nieco obtiehnute, elsaticke, vcucni sa do toho....Zuzana bola s melonom na svadbe a po celonocnej tancovacke ju aj chrbat prestal bolietl.... 😀

mne je nejako na prd..... 😝 ...tak si dam pohodickovy den.......upratat, ututulkat Katku k doobednemu spanku, nachystat obed, poobede von vymrznut a vecerne ritualy...coze zase bude normalny den...prd po to, ze ja som na prd.... 🙄

veronika1982
3. feb 2010

aj u mna je na prd den.. boli ma hlava a nic sa mi nechce...matej teraz zalomil tak lezim pri nom a rozmyslam ze ked zaspim tak to budem cely den otapena..a aj my poobede pojdeme von vymrznut.. treba nam kupit hamky..takze pojdem asi do kauflandu...

maca urcite najde nieco na seba a chod sa zabavit lebo onedlho bude chciet ist niekam a nebudes moct..

zuzanale
3. feb 2010

Ahojte tak y sme všetci chorí a na ATB noc des ani nehovorím najprv som nemohla zaspať a keď som konečne o jednej ráno zadriemala začala sa Laura pučiť prdíky nešli plač vrtela sa do rána kým sa nevykakala ... typujem to na špenát to bolo jediné nové v jej jedálničku ja špenát ee Timka ťiež nie no Laura všežravček babka uvarila tak spapala ale asi prvý aj posledný raz 😝

Laurine vyťahovanie a rozvláčanie vecí po byte už neriešim prsty do skriniek a šuflíkov privreté x krát a aj tak stále otvorí vytiahne čo myslí zabuchne dvierka a hotovo 😅

Medulka tak prajem už popredu rýchlu adaptáciu v novej práci... a jasné že na vás myslíme 😉

anape
3. feb 2010

ahojte baby,
srdecne vas vsetky zdravim 🙂 ... v poslednej dobe sa mi akosi nedari sem prist a ked si najdem chvilku,tak aspon pozriem co mate nove

aj my velmi dobre pozname to vyhadzovanie veci 😉 ... mam pocit, ze to je najoblubenejsia hra, ale viki aspon upratuje ked ju k tomu navediem, no petuso je riadny pohodak, jeho nahovorit na upratovanie je teda fuska

a co stretko?

prajem vam pekny den 🙂 , ja ledva prezivam s otvorenymi ocami a veeelmi bolavou hlavou, lebo som v noci zle spala 😒

veronika1982
3. feb 2010

a katke prajeme k dnesnym 11 mesiacikom vsetko naj.. aj nas dedo ma dnes narodeniny.. tak nech su vsetci zdravi..

sophie1981
3. feb 2010

veronika...dakujeme.....pred rokom som vybalovala o dusu..... 😀 .....a zajtra nastupi do nemocky na udrzanie.... 😀 😀 😀

sa mi nechce verit, ze o mesiac ma moje dieta prve narodeniny..... 😕

rybecka
3. feb 2010

Ahojte,
mne nesiel od rana net 😠
Katka ty uz mas 11 mesiacov? aj my sme mali 10 pred 3 dnami 😀 Veru ten cas leti neskutocne rychlo uz budu mat drobci 1 rok a potom 3 a skolka a tak dalej a my starneme zeny 😅 ani si to neuvedomujeme.
aj ja mam na prd den aj ked som stihla navarit ale v kuchyni bordel ze az a sa mi tam nechce ist lebo som sa fajne napapala Ondrejko je v postielke ale uz vykrikuje mama mama 😀 odhlail ze som zmizla na konika 😀 hovorime mama ale hovori to kazdemu ale ja si myslim ze oslovuje mna 😀 😅

kukulik30
autor
3. feb 2010

ahojte 🙂 zase vas nestiham ani citat, nieto pisat 😀

bibka, aj nas Samko bude na Karnevale , ale v skolke, motylik 😵 ..teda mame rovnake napady 😀 , ja som najprv chcela , aby bol strom 😅 ...ale mi to MM zatrhol, ze co je to za maska 😕 🙄 ...no nechapem preco, podla mna by bol uplne super..alebo si to iba ja myslim? 😅 😀 proste, plnim si asi nejake sny, ja by som chcela byt strom...alebo stonozka 😀 mam normalne v hlave, ako by to vyzeralo 😉 tak snad niekedy sa budem moct realizovat 😀 😀 😀 zatial ostavame pri motylikovi, ktoreho si Samko sam vybral....uz to iba vyrobit, ale nebude to problem, tiez uz mam v hlave napad 🙂

jejda, vy uz budete oslavovat 1. narodeniny onedlho 😕 taaaaak to leti, ze nechapem 😅 a veru my sme opat o rok starsie..ja uz coskoro 32...uff...ale citim sa na 22 😀 😀 😀 😝 takze super zatial

medulka, blahozelam k pracovnej zmene, nech sa vam dari..obcas treba zariskovat a zivot nadobudne novy a zaujimavejsi rozmer..tak sa drzte 🙂

zuzka le....aj vas trapi choroba? 😒 asi je opat daco vo vzduchu, kazdy je chory..my teiz soplime, dnes som samka ani nedala do skolky, ostala s nim svokra a svokor , zajtra a piatok tiez nejde, nech sa da troska dokopy, lebo sa bojim, ze opat pridu narad lieky...tak nech vas choroba rychlo opusti, to musi byt na nervy vsetci doma..a vonku tak fajne na sankovanie 🙂

maca, nespekuluj....len pekne chod zatrsat 😉 ..inak ja mam jedny saty, a mozno by ti aj padli, su troska elasticke,takze aj brusko moze byt..take mensie....neviem, treba ich vyskusat 😉 su cierno biele...ked najdem foto, kde som cela v nich odfotena, tak hodim do albumu 🙂

maca77
3. feb 2010

ahojte

veru ten čas letí ... pred chvíľou ste postupne čakali, kedy porodíte a o chvíľku drobci budú fúkať prvú sviečku na torte 😵

my sme dnes boli na prehliadke v 2.rokoch ..

a s tým plesom už nenašpekulujem, lebo som vravela, že nejdem a teraz už nie sú lístky 😒 .. možno o rok .... ale ste naozaj zlaté .... 😉 🙂

sophie1981
3. feb 2010

maca...kto zavaha, ten nezere....si mohla vypadnut troska,.....pred dalsim rokom nosenia decula na cecine.... 😅

nic, ideme von...vyvetrat poobedny spanok....

veronika1982
3. feb 2010

a co bibka ste neboli von? my sme opat vymrzli.. moje dieta si zvyklo teraz pospat vonku...

maca77
3. feb 2010

no Bibka, si to v vystihla 😉

sophie1981
3. feb 2010

veronika....pospali sme doma.....madam sa stverala na odrazadlo a prekoprcla sa cez neho rovno na tvar...tak si roztala hornu peru a nabila novy zubok..... 😕 ...tak to bolo placu ze az, a kedze to bolo o pol tretej, tak od zialu az zaspala 😨 .....este ze mam cicu...ta hned vsetko zavoji..... 😅 .....tak sme obe zalomili a pospali sme do stvrtej....ale potom sme sli von...len tak na boboch......sme boli pozriet ako vyrubali sidlisko.....no a poto sme sa zastavili pri smykalke za Liviou.....se sa posmykali, ponahanali psika,a sli sme domov....est spre vchodom se stretli dasu sjej edom(pes, pozn. pre Macu 😀 ) a dali mu pusu, a sli domov....teraz sa hraje s babkou, ja so nejako mimo dnes, tak vegetim.... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre