• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

2. decembra 2016 
a ako nam vyrubali sidlisko? citala som ze bude novy most od kauflandu takze uz ani tam sa nebude dat prechadzat s kociarom..

my sme boli poobede v meste s tatikom a potom sme sa hrali doma a sli sme sa kupat a dosli babka s dedom tak sme az teraz zaspali a ja som sla rychlo do sprchy rozmasirovat cecok lebo som sa zabudla a dala som matejovi 2 x z jedneho a druhy mi stvrdol a teraz boli jak svina..

oj tak katka mala nehodu..oj oj...
3. feb 2010 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my uz spinkame od osmej.......tsts...v postielke....ech...vyskocil na aj slaby monokel..... :confused: ...tak co uz...hlavne ze zije.... :sweat_smile:

vyrubali stromy okolo hornadu a okolo cesty od zdr.. strediska....a skociarom sa stale bude dalo po starom moste...ten novy bude asi len pre auta.... :wink:
3. feb 2010 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha lebo ja som si myslela ze ten cerveny daju prec..
3. feb 2010 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte bambulky :wink: tak ja po tom predlženom víkende s manželom sa neviem dať nejak dokopy :grinning: Ale nie, síce trošku pravdy na tom je, ale teraz zháňam pre brata informácie, kde sa na sk konajú jarmoky, trhy a všetko, kde by sa uplatnil pojazdný stánok s rýchlym občerstvením, keďže od mája by chcel už ostať na slovensku a teda musí sa niečím aj živiť. Ináč na 100% viem o spišských trhoch, potom dni mesta, gelnický jarmok, marianska hora. Ale ak viete o niečom, tak pošuškajte. A ešte niečo ma zamestnáva. Rozmýšľam, že by som konečne vyskúšala ako je to bývať "vo vlastnej domácnosti" a tak jedným očkom kuk na inzeráty o prenájme bytov. :wink:
3. feb 2010 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi tusim este trh ludovych remesiel je, potom vianocne trhy ale podla mna taky stanok by bodol aj niekde pri meste.. vies idu ludia okolo a daju si hamburger alebo hranolky atd..joj dala by som si nejaky burger z mgdonalda..
3. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
susana...ak stretne bratranca, tak vytiahnem nejake infosky...on tiez nieco robi s tym....aspon spominal, ked se sa stretli....nemam nanho cislo....tak brnk nem moze.... :sweat_smile:

planujes skusit byvat sama?...no zaciatok bude tazsi ale potom budes rada...ja by som hned sla....aj ked je pravda, ze byt doma s niekym je teraz pre mna velka pomoc, kedze katka uz v chodaku eee a vsade sa najde....tak ju stale ma niekto pod dohladom.... :grinning:
3. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bibka je viem, že to asi nebude ľahké, najme keď MM je stále preč. Teraz má ešte takú dobrú robotu vo švajčiarsku, že môžu odrobiť najviac 202 hodín, takže bude chodiť domov každé tri týždne na 4 dni. Len tam to vyzerá tak do mája alebo júna. Ale VUK má zákazky ešte aj v číne. No nech ho pošle tam, tak bude chodiť domov raz za pol roka :angry: . A tak sa snažím si dať všetky pre a proti čo sa týka toho vlastného bývania. Pre: konečne budem rozhodovať o všetkom sama, ako si urobím tak budem mať, o súkromí ani nehovorím :wink: . Proti: budem sama s Vaneskou alebo časom s dvoma deťmi. mesačne vyhodím za prenájom cca 320-350 eur. Ale keď mňa to tak láka. Sama som zvedavá ako sa rozhodnem.
3. feb 2010 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je to super byt sama sebe pani ale niekedy by som zbalila veci a sla k mamke. a je to pravda ze ked ti ma kto pomoct aspon na chvilku s malou tak je to super..ja som dnes vysavala a matej musel byt v pavuku lebo inac by som nepovysavala. tak chodil za mnou. a ked som sla umyt podlahy tak musel zasa sediet v stolicke aby na mna videl...ale uz ked som varila obed tak na rukach jeho a s jednou rukou som zohrievala..
3. feb 2010 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Veronika, veď ja si to plne uvedomujem, čo mám "doma" :slight_smile: . Len niekedy na mňa dopadne taká depresia, že nepoznám nič okrem rodičovského hniezda. Stredná škola 10 minút od domu, výška nebola, lebo som chcela ísť silou mocou zarábať koruny, som si myslela, že bude zo mňa veľká pani :grinning:. Takže nikdy som nebola ani na intráku. Mám pocit, že či som mala 10, 15, 20 alebo 32 rokov v mojom živote sa toho až tak veľa nezmenilo. Neviem, možno mám fakt len takú slabú chvíľku :frowning2:
3. feb 2010 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak ja zatváram koník do stajne, a idem žehliť. :unamused: Už sa nemám na čo vyhovárať, že sa musím "niekomu" po večeroch venovať :wink: Tak dobrú nôcku.
3. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuj, este spite??? :confused:
4. feb 2010 o 08:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :wink:
My sme hore už od šiestej, teda Vaneska ale mamka si pospinkala ešte do pol ôsmej :wink: Hold velké díte už mám
4. feb 2010 o 08:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veronika.......seeeecko naj k meninam.... :wink:
4. feb 2010 o 08:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
susan...sa mas.... :sweat_smile:
4. feb 2010 o 08:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bibka dakujem...idem uspat mojho nervaka..a poobede sa idem konecne ostrihat..
4. feb 2010 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ahojte, my sme spali obaja do 7.45...sa troska chvalime, ale vecer sme sli spat o 22.00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: to preto..mlady bol vecer nejaky culy :grinning: dnes sme doma obaja..lebo sme troska chorlavi, tak aby am to preslo , ked na tyzden ma byt ten karneval v skolke, nech je Samko fit :wink:

joj, spominate tie vlastne hniezda, tak ja som odisla z domu ako 22 rocna a poviem vam vobec ma domov netahalo, take , ze " k mamke" ..eee....asi som ina, jednoducho som to brala tak, ze uz som dospela, starat sa musim o seba sama, nasi ma zivili uz dost a tak je rad na mne..tak to funguje stale :slight_smile: a som spokojna..so Samkom som si snazila vzdy nejako vypomoct sama, jasne, ze v kritickych situaciach to je ine, ale faaakt len minimalne...a ide to

veronika....krasne meniny zelam :slight_smile: :zipper_mouth:
4. feb 2010 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
veronika, strihat ty? sak mas pekne dlhe vlasy, neblazni :confused: aj ja uz chcem mat poriadne haro, a nie z kazdej strany mi daco pada, ked zopnem vlasy :angry: na nervy..kedy sa ja k tomu dopracujem :confounded:
4. feb 2010 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som opustila nasich ako 21-rocna......a vratila som sa ako 28 rocna.... :grinning: ...ale verim, ze ako 30-tka vypadnem zasa.... :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
bibka, tak teraz je to iba docasne, to sa nerata :grinning:ale poooootom ...to bude parada :wink:
4. feb 2010 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj, livia...ty nerats ale ja citim.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale nie, da sa to...tiez si pri kazdej depke hovorim dookola, ze je to len docasne.....

mna taaak boli brucho....dojde mrcha.....ble....ako bolo fajn, ked jej nebolo..... :sweat_smile:
4. feb 2010 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
bibka, uz to nepotrva dlho...a mozno mrcha nedojde :wink: a preto boli brusko :dizzy_face:
4. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj, Livia, ale dojde.....to uz poznam.....a som si davala do kalkulacky aky krasny tP by som mala ak by sa tento mesiac zadarilo......20.10.2010.... :grinning:
4. feb 2010 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no super, to by bol vazne paradny datum :grinning: ....ale ked nie teraz , tak nabuduce urcite uz mrcha nepride :wink: cakas na mna, vsak? :grinning:
4. feb 2010 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne..... :wink: ...ozdaj aspon na druhy krat sa misi podarit byt s niekym znamym na izbe.......ked uz Janka so Zuzkou naposledy za mnou nestihali.... :grinning: :grinning: :grinning: ....a ty kedy ides?
4. feb 2010 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
na tyzden v utorok a o dva tyzdne na to vysledok...vychadza mi to ako ked som bola tehu so Samkom, vtedy som bola na krv na moje meniny 20. 2. a teraz mam ist na krv 23.2. :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, kedze mrcha za dverami, tak by oja ovulka mala byt tak nejako ako tvoj transfer....to by mohlo byt.... :grinning: ...
4. feb 2010 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
nooo, tak ta pockaaaaam, zase nam mozno vyjde oktobrovca ako Samko...skorpionik :sweat_smile:
4. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
co dnes nvarite, ja som vcera kupila sampinony, mali vecer akciu v Kauflande, len este neviem, co snimi :grinning: , daco nove by som chcela..nemas tip?
4. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja by som si dala vyprazne v cesticku...ale to by asi nem pre Samika.... :confused: .....alebo len tak zapecene v rure...mnam...asi pojdem kupit a urobim vecer..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...si mi taaake chute narobila, zena..... :grinning:
4. feb 2010 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no ano zapecene v rure robievam, len tak s masielkom a solou ..mnaaaaaaam,to milujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... vyprazane sa mi nechce robit, to je babracka, neznasam obalovat v trojobale a potom mi je zvycajne aj tazko na zaludku, takze radsej nerobim :grinning: to mam taku vyhovorku vzdy, dobre nie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 10:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok