Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
23. apr 2009

gabka vitaj..... 😉 ...a priznaj sa aj ty si spionila, kym si sa odvazila napisat?? 😀 😀 ...bo ja som ano priznavam....ale to bolo uz daaavnooooo 😀 😀 😀 🤐 ....ked byvas pri sintre, tak tam niekde byva aj medulka... 😕

kukulik30
autor
23. apr 2009

aj my sme prave dorazili 🙂 ...obisli sme ste Mier, lebo som haldala buchty na pare..nakoniec sme nasli az tam v potravinach pri Veronike, ale aspon sme sa presli

Samko nema ziade kaz, objednala nasna jun, lebo sa mu este prerezavaju posledne 5ky hore, tak asi preto....nechce otvorit usta, tak mu musela nasilu aspon prstami pokukat, ale hned zletel dole zo mna a z kresla, jak piga...mohol si vybrat hracku, ale on chcel vsetko 😀 tak sme tam minutu bojovali a vysvetlovali, ze to iba jednu moze, nakoniec sa nechal presvedcit 😀 😀 😀

gabka, ja pochsdzam s manzelom tiez z vychodu 😉 ...vlastne Ivku poznam odtial ale my sme byvali na tej strane pri Sintre 🙂

sophie1981
23. apr 2009

livia, budete papat buchticky??/..ja uz skoro navarene....este dovarim polievocku a jupiii....finito...mala este zaspinkala, tak super mala som pohodicku....
super ze samusik ma zubky v poriadku...predpokladam ze chodis ku Kosalovej...ja k nej tiel chodim..je dobra....este sa musim ist objednat, ze mi preblombuje tenzub, co sa mi dosral pred porodom...
😖 ...ale pravdupovediac sa mi moc nechce...chcem ku nej prihlasit aj katulku, som sa jej uz aj pytala ked som bola a vravela ze v pohode, ze mi ju vezme...takeste to musim vybavit....

😉 som pozerala ten lets dance...ale ved ja tam skoro nikoho nepoznam.... ☹ ..akurat mokreho, adelu, bartosku a to je asi vsetko...... 😖 ..takze ma to vobec, ale vobec nebavilo.... 😝

diankav
23. apr 2009

gabka vitaj ale ja nestíham nič ako to stíhate ja len čítam a tak sledujem čo je nové ale ja som vonku celé doobedie tak potom Vilko spi a mne sa nechce nič tak relaxujem aspoň kým sa dá lebo keď bude mali tak už to asi nepôjde 😀 😀 😀 bude leto a deti budu celi deň vonku tak a nové čo mate?

kukulik30
autor
23. apr 2009

Bibka, ano buchticky, nic rychle ma dnes nenapadlo 😝 , ale buchty na pare sme uz dlho nemali, vzala som s makovou / pre Samka/ a marmeladovou plnkou..mnamky 😝 😀

hej Kosalova je super a hlavne plombuje pomali, necha ta vydychnut..co teda ja potrebujem, lebo ja sa strasne bojim a pri nej je to ok, nejako sa to da 🙂

no Bibka ja Let´s dance nepozeram kvoli celebritam, i ked je dost srandovne niekedy sledovat, ake su drievka, ale proste milujem tanec a ta hudba v pozadi nema chybu, to sa mi strasne paci..tie prespievane hity...tak preto..a to by si musela vidiet aj Lets dance 1..mozno by ta to skor chytilo 😉tak mas aspon nedelny vecer pokoj od tv a mozes sa venovat manzelovi 😉 😀
a ty nepoznas ani Petru Polnisovu?a kto tam este je, dajako som stratila prehlad 😅

zuzanale
23. apr 2009

Ahojte my sme boli zas skoro cele doobedu na ihrisku využívali slniečko aj keď bolo chladno ale už sa mračí takže poobede zrejme nepôjdeme nikam 😝 Timka už odkvecla a Laura sa už v kočiari začína pučiť tak tu asi dlho nepobudnem 😅 ešte že som stihla aspoň prečítať čo nové no čo aspoň nebudem trápiť oči včera večer ma tak rozboleli a o hlave ani nehovorím no čo mám od pôrodu nižší tlak tak už sa serinka aj očný 😝

slaviq81
23. apr 2009

Cafte kocky,
mam nejake blbe dni, ani kon ma uz nebavi. Ked tu som, tak vy tu nieste a monology viest nechcem 😀 Pred chvilou sme konecne doobedovali, najprv som si nalozila ja, ale jedla som uz studene. Lara ma driapala cely cas za nohu (uz ju mam celu doskrabanu), lebo sa chcela postavit. Zeny mna uz boli cely clovek a moj drahy ma nechce vymasirovat 😠

Livia, mozes si ruku podat s mojou mamkou, ta tiez ked nema v ruke vysavac, tak mop 😀 😝 A vysava a vysava, niekedy aj pol hodinu 😝 A moj oco nervozny na balkone 😀 😀

slaviq81
23. apr 2009

Ja som v poslednej serii Lets dance nemohla z Vajdu, teda drevo na pohladanie 😀 😀 😀

sophie1981
23. apr 2009

livia, ked ma zabijes, tak nepoznam.....ono berte na mna ohlad, ja som bola mimo slovenskej tv a celebritach 4 roky....a to teraz je zmena...hlavne spevaci....takze sorry som mimo... 😝 ....budem sa musiet snazit sustredit na tu hudbu a tanec a nie trapit moje mozgve zavity ze kto je kto.... 😀

slavka...mala by si sa vratit na svk......nech trosku pokrejes na chladnejsom vzduchu..kde to sa tolko parit v emiratoch.... 😀 😝 😕 .....

Zuzana...ale aj mna dnes boli leben.....a to este idem do Letanoviec na faru koly krstu.... 😝 ...fuj, zase v aute...isla by som uz aj von, ale Katka spi a si, a uz bude aj hladna,,,tak musim cakat...to sa tak casto nestava... 😀

sophie1981
23. apr 2009

juj a Vajdu poznam...samozrejme... 😉

kajacz
23. apr 2009

aj my sme boli trochu von...ale sa tam dnes ochladilo bŕŕŕŕŕŕ... 😖 Šimon spí, kurča sa mi pečie...potrebovala by som žehlit, ale prd*m na to...nerobím nič...keby som nemusela kontrolovat to kurča, tak by som išla spat ku Šimonovi... 🙄

kukulik30
autor
23. apr 2009

😀 😀 😀 bibka , ani Czoborku nempoznas???.. este stastie, ze si bola tak dlho mimo, je to ospravedlnene 😀 😀
a bingo, Vajda bol v lets dance I....super, nie si az tak mimo, a ta Polnisova je herecka, humoristka...vacsinou znama z relacie SOS...ale to ti asi vela nehovori, ze? 😅 😀 nevadi 😉

slavka, no uz som sa zlakla, ze co nechodis, ci rodis, ci co? 😀 😀 😀 lebo vies stale , ked sa niekto neukaze, tak bud rodi, abo sa chysta...haha

kukulik30
autor
23. apr 2009

slavka, hej Vajda bol total drevo..som sa fajne rehotala 😀

ivana2009
23. apr 2009

😉 tak bibka ani nestras ,ze to bude az v maji 😖 😖 😖 to by ako ten datum nevadil len tie kg uz ma trapia 🙄 🙄 🙄
Livka a s tym vysavacom pobehujem aj ja niekedy si uz poviem dost byt ma sluzit nam nie mi jemu 😀 😀 😀
veru baby to sa nam ochladilo 😉 😉
Vy na obed buchticky kurca a ja rybky 😖 😖

kukulik30
autor
23. apr 2009

Bibak, vonku vyzera na burku a dazd..hmmm..tak aby ste stihli ist von 😒 taaaaak bolo pekne po ostatne dni a uz je po krasnom case 😖

zuzanale
23. apr 2009

Bibka my už krst vybavený v sobotu na náuku a 9teho krstíme 😉 jáj a košieľku musím vypísať 😀

kukulik30
autor
23. apr 2009

joj som skomolila meno..pardon Bibka 😉

kajacz
23. apr 2009

ivi- prečo smailík 😖 ? čo mám ryby z konzervy? 😀

kajacz
23. apr 2009

nie mám, ale máš... 😝

kukulik30
autor
23. apr 2009

kaja, aj mne treba zehlit a prdim na to uz druhy tyzden a pradlo mi pribuda a pribuda..bleee

ivana2009
23. apr 2009

nie ja rybky velmi nemusim ,ale treba pojest veci z mraznicky 😀 😀

kukulik30
autor
23. apr 2009

zuzka, takze 9 . uz mate krst, super, pribudnu dietka bozie 😵 ...este aby pocasko vyslo, nech je pekne slnecno 😉

ivana2009
23. apr 2009

tak ideme zehlit mne uz doska stoji od 11h ale sa mi nechce ,ale musim 😀 😀

kajacz
23. apr 2009

IVI- netrhaj nám partiu...dnes nežehlíme... 😀

kukulik30
autor
23. apr 2009

my sme mali cez vikend ryby, Pangasius zapeceny so syrom...mnam vyborne, len som potom ziatila, ake su vraj tie ryby nezdrave 😝 ..ale sak zase ich nerobim casto 😅 😕 😅
tu je ten recept..musim povedat, ze naozaj chutilo vyborne,oni su super, ze nemaju kosti a nesmrdia za rybacinou...a dole je aj link, ze su skodlive 😝
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4649

ivana2009
23. apr 2009

ok 😀 😀 😀

kukulik30
autor
23. apr 2009

ivi, ziadne zehlenie 😀 sa dnes nekona, aj ked som mala rano odhodlanie, ze dnes budem naisto,ale..ale , ale, ale 😀

zuzanale
23. apr 2009

ozaj tak ja som asi fakt divna nežehlím...... a vysávať no u nás je to už zo 6mesiacov manželova parketa takže tak 1-2x do týždňa ale zas my máme koberec čo sa dá vysávať len v obývačke a ak je namrvené tak pobehám s takou mini mechanickou metličkou..... inak stačí vyprášiť a prebehnúť podľa potreby s mopom takže špindírovia niesme 😉 ale keby som mala vysávať tak mám vysávač 12hodín denne v ruke by mi hádam aj prirástol 😝

ivana2009
23. apr 2009

nabuduce zrobime 😉 dik

kajacz
23. apr 2009

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=40817
ja som minule robila pre Šimona- a tiež to bolo fajne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre