• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

2. decembra 2016 
autor
nooo, dobreeeeeeeeeeee..asi to urobim,ale kus neskor...kedze to je take nezdrave :grinning:
23. apr 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzka...aj u nas je to manzelova partia, ale kedze on je doma len kazdu tretiu sobotu, tak sa spoliehat na neho nemozem a ja to potrebujem povysavat kazdy den...som choraaaaaaaaaaaaa :grinning:
23. apr 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
manzelova partia..boooze, ja neviem, co pisem...parketa :grinning: :grinning: :grinning: dnes ma prsty nepocuvaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livia nič si z toho nerob, aj ja mám zlý den...pozerám na tu kopu žehlenia a ona nie a nie zmiznut... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. apr 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k tomu všetkému, Šimon stúpil vonku do hovna... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. apr 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, to neznasam, mne sa to stava casto...asi by som mala podat Lotto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..a ked sme mali psika, ona pavidelne zozrala ludske ho..o, alebo sa vyvalala v kravskom lajne...to bol brutal smrad, a hlavene to prve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu mám pocit, že všetci majú psa, a len možno každý 10-ty to zbiera... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Cauko.No ja som uz doma z prechadzky,len tak-tak ze sme to stihli......Nina uz pekne spinka,tak mam chvilu cas...aj ked na mna tu tiez cumi kopa nepozehleneho pradla...
23. apr 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A dakujem vam baby za privitanie....inac velmi som nespehovala,trosku este davnejsie-ked som sem aj sem-tam napisla,ale uz som tu davno nebola,dnes ma napadli kliknut sem a cumela som jak puk,ako sa to rozbehlo.... :dizzy_face:
23. apr 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ja dnes opat nestiham :grinning: prave som dopapala a idem k mamke este na pirohy mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mozem.
no utekam lebo Ondrejko vola: mami som hladny :grinning: :grinning: uz placeme.
mozno vecer ked budem mat viac casu joj ide burka matejko sa jej boji a teraz zaspinkal tak dufam ze sa nezobudi,
majte sa
23. apr 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak my sme mali tazku noc. maly sa budil tak sme sa prestahovali k mamke do spalni aby sa tatik vyspinkal.

v poradni sme dopadli v celku fajn az na jeden problem ale hadam sa to coskoro vyriesi.. teraz uz spinka a trosku som ho dala ku oknu aby aspon to slabe slniecko trosku vytiahlo z neho... baby vy ked kojite tak vas ties boli hlava?
23. apr 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute....mna boli brucho.... :rolling_eyes: ...este idem s katkou von, potom okupem a hajde do postele....inac, ja som sa vam este nepriznala ze ja mam fobiu z burok.....straaaasne sa bojim, cize ked je burka, ja aliezam pd eku a snazim sa spat....mna vonku nikto nenajde.....ked hrmi...bo bojim, bojim.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

veronika, hlava ta boli podla mna s toho, ze si nevyspata a v strese .....myslim ze s kojenia bolia cecky a maternica.....

Zuzanale, my uz mame satky na krst pre malu...dufam ze bude pekne teplucko...
23. apr 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak nakoniec sme boli na stretnutí mamičiek s detmi, bolo to fajn...trošku som sa odreagovala...
inak zistila som, že tu blízko nás je pekné detské pieskovisko, a čo je hlavné, že je oplotené!!!...takže mi Šimon nemá kam utiect... :grinning:

veronika- hlava bolí najčastejšie z nedostatku tekutin...skus pit viac :wink:
23. apr 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak vam dnes prsalo? Aj tu by mohlo par kvapiek padnut, uz mi z toho slnka mekne mozog :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Poobede sme sli von, a zistila som, ze v babyshope maju vypredaj. Ale nesli sme dnu, lebo Lara uz nervacila a musela som utekat domov. Jej je v poslednom case najlepsie doma.

Bibi aj moja sestra sa boji burok :grinning: Ja ani nie, jedine ak su v noci :grinning: Hned ako sa zablisne si zakryvam usi, lebo viem, ze straaaaasne zahrmi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Veronika, co za problem ste mali v poradni? :confused: Mna pri kojeni bolelo brucho a liala sa zo mna krv :wink: Skus fakt pit viac tekutin.
23. apr 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte .. :wink:

Veronika :confused: aky problem???a ty nechodis k Sefcikovej?..a ta hlava, no ako pisu dievky , skor to bude tou unavou a vycerpanostou a mozno tie tekutiny, to je zaklad..vela vela vela pit :slight_smile:
pocas dojcenia skor bolieva brusko, kym sa stahuje maternica...no snaz sa spinkat s malym co najviac, lebo tie noci daju zabrat zo zaciatku poriadne :confounded:

Bibi, tak to je neprijemne, ja sa bojim burok, ale nie je to fobia..nastastie,a le vzdy som rada,ked sedim doma pocas burok...
23. apr 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, baby, ja ked som este byvala v podnajme a videla som ze ide burka, sadla som do auta a utekala domov k nasim, ked manzel bol v robote.... :grinning: :rolling_eyes: ....takze v lete som sa nalietala hore-dole z Tarce na Mier.... :sweat_smile: .....teraz som mala troska volno, lebo za 4 roky v Londyne sme tam mali len 3 x burku...akurat v lete doma som si uzila.....minule leto nas hnusna chytila na stavbe...ja som az plakala.....som sa zaryla do zachodu...tam mame len malinke okienko....a trpelaaaaaa...ja sa strasne bojim...burok, silneho vetra a este nato mam aj klaustrofobiu......cudzie vytahy bez skiel supre mna des...toalety bez okien nepouzivam.....a ked sme sli domov z londyna a do londyna eurotunel nehrozil..pekne sme sli lodou....sice dlhsie ale ziadna tma.....sla :grinning: som raz autobusom, skoro som umrela strachom...v 12tt minule leto.... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ...som sa taakbala...nastastie som cestovala s jednym cechom Rastom......tak ma drzal za ruku.... :grinning: :grinning: :grinning: ....a odoberal naplnene sacky grckami ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...zlaty bol... :sweat_smile:
23. apr 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka uz spinka...ja este vleziem do vane, zesi umyjem aj vlasy, lebo som hrozna,...a padam k malej a pozriemordinaciu...mm siel domov pozrietmamicku,tak sa mozme s Katarinou roztahovat po celej posteli....

baby, kde kupim plachtu na postel, ale nie frote ale klasika....velkost 200x200????.....bo mala mi ocikava postel jedna radost...ked ju vecer necham kopkat s holou prdelou, tak mi stale cvrkne potvorka....a citim ze mam malo plachiet... :astonished: :rolling_eyes:
23. apr 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livi,uz so vyberas kociarik???..no ale pre dvojicky je dooost malicky nie??? :grinning:
23. apr 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz aj ja som ready for bed..... :grinning: ..tak idem ku katuske....nechsa chyti za moj ukazovak..najnovsia vec pri vecernom zaspavani...lebo este stale gula na mna ocami spod periny...caka na mna.... :grinning: :dizzy_face: ...tak bru noc, zienky.....zase zajtra...dufam, ze sa pocasicko umudry.... :confused:

dobruuuu noooc... :pensive: :pensive:
23. apr 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

dnes ste sa teda dobre rozkecali ... ani čítať nestíham :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

veronika, hlava ťa môže bolieť okrem únavy aj z nízkeho tlaku :wink: tak nech to čím skôr prejde ...
23. apr 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
veronika aky bol problem v poradni?
23. apr 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
aj ja idem spinikat ordinaciu som nevidela lebo som kupala maleho a potom zase velkeho chcela som to stihnut pred ordinaciou ale neslo to mala som navstevu.
tak dobru nocku :pensive:
23. apr 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja vam prajem dobru noc :wink: :wink:
23. apr 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano...kto nespi ruku hore.... :grinning:
24. apr 2009 o 05:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko!
bibka, ty co tak skoro hore??? :confused: zavislacka v pravom zmysle slova.. :grinning: :grinning:
vcera som sa vam ani neozvala, mala som strasne stresy v praci a dnes to bude pokracovat... :confounded: :confounded: takze pekny den aspon vam a ja idem makat. tak vam zavidiiiim,ze ste doma. fakt. :frowning2: :pensive:

papapapapa :dizzy_face:
24. apr 2009 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko, ruka je hore :grinning:
24. apr 2009 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte mrafce.... :grinning:
24. apr 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caf, co mate dnes na plane mrafce?
24. apr 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrka...Katka a mm mi nedaju spat....ved ono to aj tak potom vizera vecer...21.00 a ja son ko...a moja kacicka nespi od pol piatej.... :rolling_eyes: ...
24. apr 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrafce nemaju nic na plane....a co vy mrafce?? :grinning:
24. apr 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok