Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzanale
23. mar 2010

Andrea nič divné Jankin Ondrejko má tiež taký pekný dátum 1.4 moja Laura 3.4 a mali sme na izbe kamošku tá bola 2.4 😀 😀 😀

denisocka
23. mar 2010

a ty si mala zuzi tu tehu cukrovku?

zuzanale
23. mar 2010

Deni nábeh som mala hodnoty na hranici obmedzené sladké a dieta ale nič hrozné a raz do týždňa som chodila na krv ....

denisocka
23. mar 2010

no ta pekne,raz do týždna - to by muž rovno vzal výpovad z roboty

zuzanale
23. mar 2010

Ale to je individuálne záleži od Dr a keď bude test ok tak nemusíš nikam chodiť sledované sú tak 2z 10tich ......

evitkamalicka
23. mar 2010

u nas ked zistia tehu cukrovku, tak sa chodi raz do mesiaca k diabetologicke na kontrolu

sophie1981
23. mar 2010

jaj, vlastne ano, som s nou pisala predvcerom ze dnes ma poslednu sluzbu......no ale myslim, ze ide za lepsim..... 😉 ....v urcitych momentoch usi clovek zmenit svoju cestu o 380 stupnov......su to tepy, ktorym sa nevyhne asi nikto...kedy treba radikalnu zmenu......aby bolo lepsie.... 😉

sue250
23. mar 2010

sophie co je v vpp.....)

sue250
23. mar 2010

zuzi to sa ti cudujem lebo mate nemocnicu na velkej urovni a to ze mate vela ciernych tak si biele pacientky vazia, zivot je kruti k niektore veci musis predychat ale nie je dna aby som si na to nespomenula a si myslim ze aj v snv mi trosku to dorypali ked mi novysedlak robil amniocentezu nevedel urcit v akom obale su deticky urobil jeden vpich chybne az pan dankovcik v ke povedal ze su dva obaly cize pichanie bolo zbytocne ☹ a aj toto si myslim nasledne vyvolalo porod

veronika1982
23. mar 2010

ahojte.. tak aj my sme uz doma a aj my sme u babky prevratili dom hore nohami...presli sme sa cez cele mesto a boli sme v tom N centre.. vam poviem dobry adrenalin ist hore tym vytahom..to bola sila..

deni vzdy je lepsie ist ako neist a potom si nieco vycitat.. tusim vsetky baby teraz chodia..

sue vitaj.. v pp je plavanie pre babatka..

bibka si si vsimla tu moju hviezdu na cele..sa sestra smiala ze ci som indka? ale uz to mizne...

moje dieta opat spi v postielke..tatik sice bojoval ze nie ale ja som bola proti tomu.. nakojila som ho a spiaceho som ho tam polozila tak hadam vydrzi do pol noci..

sue250
23. mar 2010

jaj v pp)))) ja viem ale sofer dobry nie som aby som sa pustila ja mam lekarku sefcikovu a ta mi povedala ze spominali niektore maminky ze sa tu niekde plava ale si nepamata ze kto jej to hovoril a kde.

sophie1981
23. mar 2010

tu v snv sa plava na zas nejedleho.....deto od 6 mesiacov, ale mna odradila voda.....studena.... 😝

tak, dieta spinka, sice nie tak vzorne ako Matej v postielke ale v nasej posteli, ale zalomila hned ako sme zalahli, tak dufam ze bude pekne spat ako minulu noc a vstane len raz..... 😅

a veronika.....ja som si ani nejako nevsimla.....s laskou so okukovala tvoje dieta a nie teba..... 😀 😀 😀 😀

zuzanale
23. mar 2010

Sue naša nemocnica a na úrovni???? 😨 no nem viem každý balí kufre a ide kade ľahšie môžu rovno zavreť 😝 ..... spolužiak zo základky sa vrátil z čiech tak nastúpil na aro no dlho nevydržal o tom ako to tam funguje pomlčím teraz radšej robí farmaceutického dílera a to má vyštudovanú aj VŠ

veronika1982
23. mar 2010

joj mi lezie ta kamila z ordinacie na nervy..

a ja som zase pozerala na katku aka bola podarena v tej ciapke..joj zlata bola...

sophie1981
23. mar 2010

ordinujete co???......veronika som hodila foto v ciapke na fb.......skocim zajtra kuknut do kik, ci meju este nejaku akupim matejovi??? 😉 😀

veronika1982
23. mar 2010

ja uvazujem ze mu pojdem kupit ale ked som sa nechcela po vas opakovat..

sophie1981
23. mar 2010

ha veronika, mne to je tak uplne jedno, ked budete mat hoc taku istu capicu ako my.....ja si s takych veci hlavu nerobim..... 😉 ...ved aj tak bude mat pol sidliska ciapku s kik.... 😉 😉 😉 😉

sophie1981
23. mar 2010

zajtra idem rano do hyperky...maju v akcii sleep and play....3 balenia a 6,60 eur.....tak dufam, ze este budu mat, nie ako zvykne hyperka nemat akciovy tovaruz o 7.05 rano .... 😝

susana28
23. mar 2010

Joj baby som myslela, že vás ani nedočítam, a to so obetovala aj ordináciu aby mi dačo neušlo. Hej a dnes som donútila násťročných k fyzickej práci za lopatou 😀 😀 😀 to sa dnes už tak nevydí 😀 Prenášali piesok od cesty k plotu, štrnásťročná mi zdrhla, keď bola polovica roboty urobená, pätnásťročný zdrhol takmer pred koncom a do finiša to doviedol deväťročný 😀 to je pracant vám poviem, a malá im tam zavadzala a robila neplechu 😀 tak fajn popoludnie bolo, len som zmrzla, lebo som celý čas bola vonku len v šľapkách, teplákoch a tričku 😀 . Zajtra hodím fotky na FB.

Zuzka LE - a mamke sa zdravotný stav nezlepšuje? 😒

lubkatobi
23. mar 2010

ahojte,
veronika, gratulujeeeem, ze spi matejko v postielke.. drzim palce..
my mame MUDr. Salajovu, je na Starosaskej ulici, je velmi zlata, len problem je ten, ze sa tam neda dostat hore s kocikom a malo miesta na parkovanie... ma ordinaciu za Lidlom (nie ako nova poliklinika), ale v rodinnom dome, nad lekarnou..
tiez som za stretko..

veronika1982
23. mar 2010

bibka pojdem ja aby som mu skusila ciapku... a super cena ci pana...ale ktovie ci este budu mat..

sophie1981
23. mar 2010

no ved to, ze oni zvyknu neat...ved som tam robila ta viem..... 😀 😀 😀 😀 ....ale mozme sa stretnut......tak ako zvycajne,,,,ked sa deti vyspia.... 😉 ...sa poprechadzame po hypernove...ako blavacky..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veronika1982
23. mar 2010

myslis ked sa to moje vyspi? ale ked potom budeme mat naponahlo lebo do poradne sa nam treba chystat...

sophie1981
23. mar 2010

susan., som kukla fotky na fb....a som si spomenula, ako sme sa chodili s kamoskami prechadzat na kozinec a kukali ako ziju milionari..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....stale sme obkukavali tie zive upravene zive ploty a nove chodniky, velke domy ked sme sli na fercaky... 😀 😀 😀 😀

sophie1981
23. mar 2010

jaaaj, som zabuda na poradnu..... 😝 ...tak potom pojdem skor, kedze my nespime..... 🙄

susana28
23. mar 2010

Bibka 😀 😀 😀 , škoda, že tá nálepka "milionárska štvrť" je už dávno pasé 😀 😀 😀

sophie1981
23. mar 2010

nic...odchadzam s vedomim, ze raz sa este vratim............dobru noc...tak zajtra.....dasvidania..... 😉 🤐

veronika1982
23. mar 2010

tak rano.. idem sa aj ja rozvalit na postel kedze matej je v postielke...dobru noc

susana28
23. mar 2010

Som sa naštvala, päť fotiek som v pohode hodila na fb, a ďalších päť sa nezdarilo, stále mi hlási, že internet exproler nemôže zobraziť požadovanú stránku 😒 No na šľak trafenie. Ale to som nechcela, dobrú noc všetkým, ktoré nás už dnes opustili, ale zajtra sa vrátia 😀

antoniab
23. mar 2010

sue ano buffa ma taky zvlastni humor 😝 a hlavne ked prehmataval brusko tak som si ho citila aj druhy den 😝 ale ked som prisla v januari a on zastupoval primara tak mi nic ine neostavalo ale kamoska prinom rodila normalne a ze strasni pohodak
a fakt upokojil ma den predtym prisiel zamnou ci vsetko ok a v ten den ma stale kontroloval aj dalsie dni sa zamnou stale zastavil som bola z neho strasne prekvapena povodne som uvazovala nad pavlacikom lebo som chodila k nemu do rizikovky a vedela som ze bude sekcia no vsetky planovane sekcie robi primar tak som to nechala tak a nakoniec mal dovolenku 😀 😀 no ale dovolenku mal aj pavlacik 😝 ale vraj by prisiel aj jednu babu cez dovolenku odrodil si ho vyziadala no mi mame na are znamu takze ja som chcela aby mi ona pichala narkozu nad inym som ani neuvazovala ale ked som lezala na stole a ona meskala lebo bola na neurologii ozivovat tak mi nebolo jedno kto pride no ale popravde co by som urobila to by bola ina sov keby ze sa postavim a odidem 😀 😀 😀

tak som dosla zo zumby mamka uz mi po ceste volala kde sme isli z ocom na pohotovost dufam ze to nebude prasaca chripka 😒
inak sa musim pochvalit ze sa mi uz spevnuje brusko to cvicenie mi prospieva uz tam nemam taku zelatinu 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre