Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
23. mar 2010

zdravim vas, unavena, upotena zo zumby 😝 😝 😝 ...fu, ale sa dobre bude spat, zajtra ficim do roboty a Samko do skolky 🙂 ..vsetko ok...takze docitam vas zajtra, kedze ste popisali doooost a nechce sa mi vsetko citat 😀

rybecka
23. mar 2010

aj ja znicena so zumby 😀
Mata ty mas postavu tip top ja tam ale potom riadne zelatiny 😀 😀 😀 😝 ale tiez mi to prospieva super sa potom citim idem lahnut lebo zajtra dlha cesta nas caka Ke 😉 majte sa a dobru noc 😔

antoniab
23. mar 2010

janka nestazujem sa len to brucho bolo po porode nejake manglave a uz sa pekne spevnuje som rada
inak prijmenu cestu zajtra 😉
no a nas dedo ostal v nemocnici ☹ dali ho na chirurgiu ze vraj zlcnik a on ma chripku a zle sa mu dycha a vracia no dufam ze lekari vedia co robia 😒

dobru noc

denisocka
24. mar 2010

jej,vy mate v SNV zumbu . my tu mame akurat tak velke H*

veronika1982
24. mar 2010

dobre ranko.. tak matej spal v postielke a o tretej rano som mala pocit ze potiahne az do rana ale zobudil sa... ale aj tak sme nemohli spat.. vskuse sa sa prehadzovali na posteli.. proste nam tam chyba..

zuzana612
24. mar 2010

Dobre rano,

Veronika, uzi si chvile kym je Matej v postielke, on sa o chvilu k vam vrati 😀 Nas Matus spaval v postielke asi rok a teraz ho tam uz udrzim len cez den. Vecer ho mozem 100x dat do postielky, vzdy sa prehodi k nam do postele lebo mame postielku pri posteli. Neviem co bude robit v Hute, ci nebude v polospanku vyskakovat z postielky aj tam. Ibaze tam skoci rovno hlavou dole na podlahu 🙄

Maca, kolko si dala ze oblek Adamkovi? A kupila si cely komplet, alebo lebo nohavice a sako?

Ja som sa vcera dala konecne ostrihat. Take kratke vlasy som uz dlho nemala, nedam ich ani do copa, tak budem asi zapinat sponkami 😕 Ale do leta tie 3-4 cm dorastu a uz sa budu dat asi aj zapnut.

OK, padam postielat kym Natalka spi a mama zobrala Matusa do obchodu...

lydia22
24. mar 2010

Bre ranko my sme vstali o 5:45 a teraz konecne spime-ratam ze to bude 45min.v noci zas zle maly spal,boze nech tie zuby uz vyjdu!dali sme panadol sirup a bolo lepsie.pravidelne sa budime 5-6 krat za noc a niekedy cicka na bolest nezabera-prisaje sa a ked sa odtiahnem tak sme hore,no des!uz v tehu som zle spavala plus maly do toho tak uz asi rok nespim poriadne.tak vsetkym pekny den,bude teplucko uz sa tesim na prechadzku.

evitkamalicka
24. mar 2010

dobre ranko

sue250
24. mar 2010

baby bud som blba alebo nechapem o com pisete))) co je zumba? 😉

gabkazabka
24. mar 2010

Dobre ranko,pekny den!
Sue-zumba je druh cvicenia ako napr. aerobic,len je to viac tanecne 😉
Lydia,tak to ti s tym spankom nezavidim.....my tiez nespime dobre,ale len posledne 2 noci,lebo som zahodila nine cumlik,tak sa dost casto budi a place za nim 😢
my sa chystame von,do mesta,neide niekto?

maca77
24. mar 2010

ahojte

Zuzi, ja som kúpila Adamovi nohavice+vestu za 18,30€ ... sako by nevyužil, tak ani neviem koľko stála kombinácia so sakom ... a košeľa dl.rukáv 8,30€ (je pekná ako dospelácka, lebo má prekryté gombíky) ...
.. zajtra by som mala ísť do mesta, tak ak by si chcela môžem ti zistiť, koľko stojí komplet oblek (nohavice+vesta+sako) 😉

susana28
24. mar 2010

Ahojte 😉
Tak dnes som si bola po prihlášku na DNP, a chcela som ju tam aj vypísať, ale keď som videla to osadentvo,tak som radšej išla preč s nevyplnenou prihláškou. Zajtra alebo v piatok zanesiem 😉 A chcela som ísť aj po lístky na režinky, ale šanca zaparkovať pri žel.stanici nulová, tak som to stočila k hypernove vybaviť aspoň nákup a viete koho sme stretli? Bibku s katuškou 😉 Síce som bola prv nerozhodná ozvať sa alebo nie ale vaneska ma napokon nakopla lebo tak sa zadívala na bibku, že sa nedalo nezareagovať 😉 Takže už poznám prvô babu z koníka na živo 😀 Vaneska bola z katušky nadšená a keď sme sa rozlúčili tak mi povedala, že katušku miluje 😀 a bibka mala šťastie a plienky pampers kúpila 😀

kukulik30
autor
24. mar 2010

ahojte... 🙂 dnes mame krasny den 😵 ..keby ma nebolela hlava, tak je idelny 😀

susi, super, ze uz mas prihlasku 😉

zuzka, tak pekne uces odfotit, chcem ta vidiet na FB 😉 ...ja uz nestriham, konecne uz mama aku taku dlzku, do leta to bude eno nuno 😀 sak uz 10 rokov sa nedokazem dopracovat k dlhym vlasom 😝

gabi , my pojdeme von, ale az pobeede cca okolo 16tej, alebo aj skor, podla toho , kedy sa mlady zobudi 🙂 ..chceme sa zviest do mesta busom a troska sa poprechadzame potom..poobede sa vy nechystate?

zuzanale
24. mar 2010

Ahojte ja som dnes stihla umyť okna v detskej a spálni v predu v obývačke a balkon som nemohla snáď k večeru keď sa otočí slnko...

Baby poradte čo tej mojej Laure uvariť ta tak začala vymýšľať s jedením až hrúza keby bolo po jej tak funguje na špagetách so syrom alebo brokolicovej omáčke polievku len mixovanú s malými kúskami ale tie musí zjesť kým je hladná lebo akonáhle je sýtejšia už ich vypľúva a len riedke prehltne a mäso deto len mixované naj v riedkej omáčke a k tomu zemiakovú kašu 😒 ja už neviem čo jej variť tak ako predtým jedla všetko tak teraz len 4-5jedál a hotovo a čo ešte zje tak kupované príkrmi ale tiež už zásoby došli som kúpila v tescu keď mali akciu sunarek 250g 3ks za 3€ vtedy som vzala zo 9 flaš do zásoby ak niekam ideme aby som mala poruke no už nemám a mimo akcie to ide kvalitne do peňazí sem tam kúpim aj v DM tie babylove majú okolo 1€ ale tie jej až tak nechutia hoci ja rozdiel nevidím 😅 ...

Susan a moja mama a jej liečba to by bolo nadlho ale najlepšie jej nieje 😒

susana28
24. mar 2010

Lívia ale teba tiež dosť často bolí hlava, nie? 😒 aj mňa, a mám pocit, že práve vtedy, keď je teplo a pekne 😒

Zuzka, hej hoď foto účesu, si ťa neviem predstaviť s vlasmi kratšími ako po plecia 😉

dana333
24. mar 2010

Ahojte spišiačky, ja tu píšem len občas, ale čítam vás pravidelne. Nie som síce zo SNV, ale z Levoče, no to jke akoby kameňom dohodil. Zuzanale skúšala si pozerať na MMB na detské recepty sú tam niektoré dobré na inšpiráciu, možno tam bude aj pre malej mlsný jazýček niečo. Nezávidím ti vymýšľať, lebo nie je nič horšie ako vymyslieť niečo na jedenie pre dieťa ktoré hocičo nezje

susana28
24. mar 2010

zuzka Le - sa netráp, že malá je preberavá. Vaneske mala rok a pol a žila predovšetkým na mliečnych výrobkoch, sem tam výžila, na obed polievka, a dlho, veľmi dlho veru mixovaná. Teraz ako hlavný chod papáme polievočky, a keď sa dá šupnem jej to aj na večeru 😉 Niekedy ma to trápilo,že ostatné varené jedla ju nenadchli. Ale varíme výdatne zeleninové polievky všetkého druhu, aj vývary, paradajkové aj špenátové. A vždy tam pridám zemiaky, ryžu, či cestovinu, klobásku alebo párku. Takže myslím, že tieto polievočky sú nutrične na tej istej úrovní, ako keď malej naložíš na tanier, zemiaky, mäsko a zeleninku 😉 ale sem tam trošku zje aj nejaké varené jedlo, najmä keď vidí niekoho s chuťou papať, tak je zvedavá, či to jefakt také dobré 😀

Zuzka viem, že čo sa týka choroby, je ťažké vsunúť to do jednej vety 😒 , tak len držať palčeky môžeme, a veriť, že sa to hádam zlepší. 😉

susana28
24. mar 2010

Ahoj dani, aj častejšie sa môžeš pridať do debatky 😀 Veď aj zuzanele je v sktratke zuzka z levoče 😉

dana333
24. mar 2010

ahoj susana28, no budem sa snažiť častejšie pripájať ak to pôjde, niekedy som taká lenivá, že by som aj napísala, ale sa mi nechce, tak len vás čítam, že mám prehľad čo sa kde deje.

kukulik30
autor
24. mar 2010

zuzile..nas Samo ma uz 3 roky a by si videla, ako on vymysla s jedenim, on ma najradsej spagety a suche rozky 🙄 ...ledva do neho dostanem natrety rozok so sunkou, alebo syrikom...spekuluje jak Beta 😅 ....tiez zil dlho na jogurtoch, to ma rad, ale iba cokoladove a coko-banan..ovocne uz neda do ust, pritom niekedy aj to bolo dobre...z polievok ma najradsej paradajkovu, spenatovu a slepaciu...alebo este zeleninova polievka s haluskami...samozrejme vyje halusky a ostatne ostane 😖
u nas sme dlho ficali iba na polievkach, to som do neho ako tak dostala...druhe katastrofa...
mozno ma len take obdobie a prejde to...musis iba skusat 😒

susi, praveze ma casto neboli hlava....iba obcas....ale poriadne...boli ma uz od vcera vecera, isla som cvicit a upotena von na sviezi vzduch...neviem ci aj to nepomohlo este k tomu...no zajtra dufam uz bude dobre 😉

danka, nevadi,, ze si z Levoce, aj zuzkale je odtial 🙂 len pis a pis...

zuzanale
24. mar 2010

Dani pozerala ale nič všetko ochutnala 3-4 lyžice a dosť ... a kde v LE bývaš možno chodíme kolo seba a ani o tom nevieme 😀

Susan ono by ma to nejak ani netrápilo Timka bola len na polievkach v tom mixované mäso aby aj to mala a v mlieku a mliečnom sa kúpe doteraz 😅 lenže Laura jedla všetko čo som sa tešila a hlavne chcela všetko a akejkoľvek konzistencie naj boli beton zemiakové kaše lenže postupne začala vyberať a teraz len riedke a aj to vyberá že čo ešte že výživu a mliečne kaše, pribináčiky tak toto zje a mlieko len ráno a večer občas aj v noci....

zuzanale
24. mar 2010

Livi a v škôlke papa? Timka len čo jej vyhovuje ešte že teraz už zje ryžu, zemiaky a mäso ale občas ideme zo škôlky a mi referuje maminka som nepapala ja kapustu nebudem tak jej dali čistý knedlik alebo čisté zemiačky s maslom lebo špenát ee ešte že dbajú o to žeby aspoň niečo deti zjedli keď treba aj pokrmia lebo niekde v škôlkach nechceš nechaj buď hladný 😒 ale múčne zas Timka zje halušky, cestovinu, buchtu na pare síce len suchú do ruky ale zje...

dana333
24. mar 2010

zuzka bývala som na Rozvoji, v tej omniáckej bytovke, ale pred rokom sme postavili dom v Klčove, takže už sme Klčovčania. Myslím, že ja viem ktorá si podľa fotky, veď v Le je toľko ľudí, že nie je možné nepoznať každého z videnia. Kde ti chodí Timka do škôlky?

zuzanale
24. mar 2010

Dani ja som na zapade až tie posledné bytovky....... ja ťa moc neviem zaradiť ale možno sne sa aj stretli ja som bývala predtým u našich na štefanika hore na križovatke nad 3ťou zakladkou ale to bolo dávno skoro 5 rokov dozadu....

Timka chodí na hermanku do škôlky tu na zapade ee sa mi už aj potvrdilo že za veľa nestojí kamošky tam majú deti a už netvrdia že škôlka ako škôlka...

kukulik30
autor
24. mar 2010

zuzi, tak v skole ako kedy, dnes napr mali knedlik, koprovu omacku a pomlete hovadzie masko...ani sa nedotkol, a ani polievku nechcel, ale mam taku dohodu, ze ked nezje, ja pridem a dam mu to v satni,odo mna sa necha dokrmit ..niekedy sa necha dokrmit ucitelkou, inokedy nie..proste spekuluje, ale jasne sladke a mucne ma rad....
som mu uz minule vravela, ze ak nieco nechce, ze mu nechuti, nech to da nabok a nech je iba to , co chce...lebo robil tak , ze odsunul cely tanier kvoli kapustovej prilohe...ale som mu ukazala, nech si to zhrnie na bok a nech spapa aspon omacku a zemiacky, alebo ryzu..nechapem, co tak vymysla..ale nutim ho zase nechcem , podla mna z toho vyrastie..od hladu predsa neumrie...no..snazim sa aspon zeleninu do polievok davat, ked uz nechcete surovu....a maso...dalsia kapitola...jemu stacia omacky a cestoviny...

zuzanale
24. mar 2010

Tak koprovu ani Timka nezje ale to ani ja 😅 a mäso jej celkom chutí ale väčšinou len kuracina a zeleninu jej je jedno pre ňu naj paprika alebo surová mrkva do ruky a ak ma chuť tak chery paradajky 😉

kukulik30
autor
24. mar 2010

tak take akoze surova zelenina do ruky nehrozi...ani do ust neda, to sa pamatam, ze od mala vypluval a napinalo ho...nechapem, ja a mm mame tak radi zeleninu..to dieta snad ani nie je moje 😅 😀
a dnes ten knedlik a koprovu zjedol skoro celu, ale nakrmila som ho ...najprv som myslela, ze to nebude chciet vobec, lebo doma to nerobim, lebo tiez eee ...nelubim...ale ku podivu on zjedol 🙂

kukulik30
autor
24. mar 2010

no Samuel uz vstal a, tak si idem hodit sprchu a hajde von 🙂 kym nam svieti slniecko 😵 papa zatial

dana333
24. mar 2010

možno ťa zuzi poznám z mesta, ja učím hore na 1. zš a syn mi chodí už piaty rok na 3. zš. ja totiž nie som Levočanka som z Kompách, ale od 14.rokov som v Levoči chodila som tam na pegečku a potom som sa tam privydala.

dana333
24. mar 2010

a čo sa týka vyberania, nerobte si z toho nič, náš syn tiež dosť preberal keď bol malý a teraz ho musíme krotiť, keď nechceme aby vyzeral ako guľka. Takže ono to prejde a zjedia potom všetko zaradom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre