• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

13. augusta 2017 
autor
u nas bola v noci po dllllllllllllllllllllllllllhom case nehoda, Samko sa pocurkal....nestalo sa to uz hadam aj 5 mesiacov..asi tvrdo zaspal, alebo sa mu snivalo, ze sedi na WCku :grinning: ..tak so v noci makala a este aj zaspat nevedel potom, tak som pri nom hadam aj hodinku lezala, kym som sa presunula do spalne :unamused:
24. apr 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my tiez nic, ale vraj ma byt pekne slnecno, len kym vyjde hore ta hmla, tak si pockame, pojdeme isto von...tak pridte k nam mrafce, das kavu mamka mrafcova :wink: :grinning: a potom pojdeme von :grinning:
24. apr 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné ránko...
U nás noc strašná... :unamused: Šimon dost kašlal a ked nekašlal, tak ma omakával... :unamused: do pol tretej som nespala...
takže dnes to vyriešim tak, že pojdem spat poobede s ním...a to som chcela dnes upratat byt, aby sme mali volný víkend...chceme ist na rodinný cyklovílet... :sunglasses:
24. apr 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pojdeme vyvetrat mrafceky??....a o kolkej??

kaja, ved ked sa tu vcera nezehlilo, dne sa nemusi ani upratovat....nech sa ten bordel na nas kukaaa... :grinning: :grinning:
24. apr 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaach, ešte to žehlenie...si mi to netaktne pripomenula... :grinning:
24. apr 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nedame buduci stvrtok stretko v meste...je otvorenie letnej sezony....hmmm??...pride niekto...su tam nejake vystupenia...
24. apr 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaach, prepac..a ono sa to nepozehlilo samo??? :confused: sakra, zazreky sa nekonajuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
okolo 10tej , pol 11tej by to slo, uz by malo pekne svietit slniecko...kukam , ze uz vykukuje :dizzy_face:

bibka ja urco pridem, neurobim si ziadny iny plan a doletime :grinning:

ked spominate zehlenie, dnes uz musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :confounded:
24. apr 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super livi...aspon ze vdaka nam tu ficia stretka...aj ked zvacsa len vo dvojici my dve...alebo ja a zuzana....

pojdeme skusit stastie k anke???...ale dnes by som sla rasou okolo hornadu...sirsi chodnik.... :grinning:
24. apr 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved uz ked bude Zuzana, tak ju privolame , nech sa to rozsiri :grinning:
hej tiez ma napadlo, ze mozme ist kolo Hornadu, lebo tie chodniky su uboho uzke, a bude tam aj pomerne klud :wink:
24. apr 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som sa rada pridala... :sweat_smile: možno nabudúce, dnes som fakt unavená... :grinning:
24. apr 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ked ovsem Anka nebude opat u nejakej kamosky :grinning: :grinning: :grinning: my mame stastie ..hehe, no ved snad nakukne a napise, co a ako chysta s Vikinkou :wink:
brnkem kobolke ci sa neprejde??...mala by byt v hute nie?? :confused:
autor
aj mne sa zda, ze uz by mala byt, skus...mohla by sa pridat :slight_smile:
24. apr 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki idem skusit hutove mrafce zlakat.....na slniecko... :sunglasses:
24. apr 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kaja, tak pod....no nabuduce, ked tu budes mimo nejakych sviatkov, tak urobime stretko kvoli tebe :dizzy_face: ...a este aj Slavka sa k nam prida, kedze uz od maja bude na SVK :wink:
24. apr 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik- dohodnute... :wink:
24. apr 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak, dohodnute :wink:
24. apr 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volala som zuzane...ale ze vraj nejde, lebo jej tvar je ako ked dobili terminatora..... :grinning: ...som jej vravela,z e nam to vadit nebude, aspon budeme mat srandu ale nie.....a ze aj Matusik mal teplotu a sopliky,...takze zase same ako bludne ovecky......ale kaja a slavka t na buduce istia......uz nech aj Veronika s matejkom zosilneju a urcite sa k nam pridaju..... :wink:
24. apr 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ze buduci stvrtok ide aj ona do mesta.....pevne verim, ze sa prida aj janka so zuzanale....a samozrejme tehulovsky a netehulovsky zbytok.....stanok s chlastom a cukrovinkami tam snad nejaky bude.... :grinning:
24. apr 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booze, vcera som si upratala izbu a ase tu mam bordel.... :angry:
24. apr 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ca dnes varite??? :confused:
24. apr 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooojte :slight_smile: ,

my sme mali super noc, celu noc sme spali az do pol 7... nechapem, ked spim v spalni, tak Viki sa stale v noci zobudi a niekedy sa chce dokonca hrat a ked idem spat k Petuskovi a ona je sama s tatikom, tak vyspi celu noc :confused:
24. apr 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka a livka aj my dnes budeme zhruba v takom case ako vy vonku, tak sa mozme aj stretnut, len ja musim najprv zajst k nasej lekarke potvrdit Petkovi papiere do novej skolky a potom tie papiere zaniest na Mier kamosovi, ktory nam to vybavil
24. apr 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super anka....kde sa stretneme??
24. apr 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anicka, tak to by bolo super, tak ti zavolam, kde sa nachadzate, ked my uz budeme von na Mieri :wink: ja mam zdarma volania do Tmobilu..ok?
24. apr 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam zdarma volania do t-mobilu :slight_smile: , ja sa vam ozvem ked budem mat vybavenu lekarku, dobre?
24. apr 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja este neviem, co varim :unamused: ..ale nieco po ceste vymyslim, ale asi americke grule :grinning: rychle a jednoduche, len zo zeleninovym salatikom :wink: pockam na manzela, on robi fajne salaty a dnes konci skor v praci :dizzy_face:
24. apr 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre anka, tak to bude najlepsie :slight_smile:
24. apr 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco ja nevolam zadara??? :confused: ....tak super...livi dojdem o 10 k tebe??
24. apr 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok