Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
30. mar 2010

no vitaj stratena...ako sa mate?

ivana2009
30. mar 2010

o dakujeme dobre dnes sme spali vonku 2h Matuskovi idu stolicky dr povedala preto sme boli chory mali sme chytene priedusky a uska ale uz sme ok dnes sme boli na ko uz spime
Hadam sa stretneme v meste uz nam zacina lepsi cas uz sa vyberieme ak k tebe 😉 😉
a vy ako ?

sophie1981
30. mar 2010

konecne zalomila..... 😝

sophie1981
30. mar 2010

cau ivana....no ze si sa ukazala...... 😉

veronika1982
30. mar 2010

hej som ta videla v meste aj s nejakou babou...no tesime sa na vas..

ivana2009
30. mar 2010

bibka ukazem sa aj na mieri 😉 😉 😉
ako sa mame Katuska uz chodi vau je sikovnica no nam sa akosi nechce mi lezieme ,ak bude po manzelovi ,tak ma cas este 4 mesiace a este kojis ?

ivana2009
30. mar 2010

tak co si sa nepridala ☹ ......
chodime kazdy den von ,len tyzden sme neboli koli ATB a uskam
hoc na to vsetko aky bol chory ,tak ziadny plac len kasel nas trapil uska by som ani nezbadala ,ze na bolia ☹ ☹ ☹

ivana2009
30. mar 2010

dnes mame 11 mes ako ten cas beziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀

sophie1981
30. mar 2010

ivi...no chodi.....a neda sa zastavit....co by som dala za to, zeby aspon jeden den bol ako ked nechodila.....len hopala a hrala sa.... 😀 ...a ete kojim...aj ked uz len minialne ale este si musi potiahnut.....

zuzanale
30. mar 2010

Ahojte u nás konečne klud po stresovom dni 😝 .....dnes som bola u našich pomôcť trošku mame poupratovať a čo to napiecť aj keď len také suché....
ale mi aj mráz prebehol po chrbte oco s bratom išli dnes na pohreb 32ročnému kolegovi skolaboval na služobke ani neviem v akom štáte a už mu nepomohli srdce a pritom zdravý chlap 2 detičky ostali 4a 1,5 roka bezmála také staré ako moje deťúrence chuderka jeho žena si neviem predstaviť vysvetľovať deťom kde je tatik a že už nepríde.... 😢 ☹

Ivka stratená vitaj späť... inak si sa ani nepriznala že poznáš moju švagrinú 😕

ivana2009
30. mar 2010

Ahoj Zuzanka ani som nevedela ,ze to je tvoja svagrinka len som si myslela ak vam mam na FB
Zuzka veru hroza des citala som v meste a aj som pocula ,ze bol zdravy chlap a uz ho niet oj ten zivot je kruty
Bibka verim ti a ja uz sa tesim kedy budeme chodit a mamina bude utekat ako ..................... 😀 😀

rybecka
30. mar 2010

Livia tak skore uzdravenie a ja som ti poctivo drzala miesto 🙂 a bol o nho velky zaujem. 😀
Potom ked som ho uvolnila tak tancovala vedla mna Mata 🙂
bolo fajn idem do sprchy 😉

rybecka
30. mar 2010

Ivana vitaj 😉 blahozelame k 11 mesiacikom.
😵

ivana2009
30. mar 2010

Dakujeme Janulka
😉 😉 😉 😉 😉
ved vy teraz budete mat rok 😀 😀 a ondejko uz chodi? a Matejko ako sa ma?

kukulik30
autor
30. mar 2010

janka..ja som si vsimla, ze si volala, ale uz ste asi cvicili, tak som neprezvanala, ale naozaj som velmi chcela prist,ale nemalo by to zmysel, strasne ma boli hlava..zajtra sa snad dostanem do CVC 🙂 ked mi bude lepsie..nabuduce uz dame to mojito 😀 😀 😀

zuzi 😔 😔 😔 to je strasne..taky mlady clovek..si to neviem ani predstavit 😢

rybecka
30. mar 2010

Matejko celkom ujde aj ked je dost casto chori tak teraz posilnujeme imunitu a Ondrejko hej uz chodi je zlaty 😵 a vo stvrtok oslavujeme 😀

ivana2009
30. mar 2010

tak super ta imutina je .... mam tiez neter a ta je casto chora ,ale hadam z toho vyrastie
takze mamina uz ma darcek pre ondrejka? 😉

antoniab
30. mar 2010

ahojte
no livi aj ja som ta na zumbe cakala som ti doniesla vyskusat botasky kurier stihol prist este o pol siedmej a potom som nic nestihala sak sme prisli aj neskoro a svagrina obsadila len jedneho fleka tak ja som sa potom vtlacila k janke 😀 😀

ten mlady muz sa volal stano a stalo sa to v chorvatsku nam to volala krsna v sobotu oni su z domanoviec a jeho zenu poznam ten najmladsi mal v januari rok a starsi sa celu sobotu pytal kde je tatik ze mal byt uz doma ☹ andrea celu sobotu behala s telefonom a stale mu volala a strasne plakala vraj to bolo strasne 😔 krsna tiez prisla o manzela tak vie ake je to tazke len ona aspon uz mala dospele deti

zajtra sa chystam ku kadernicke tak dufam ze zomna spravi kocku 😀 😀

veronika1982
31. mar 2010

dobre ranko...mne minule pisala kamoska ze maju nestastie v rodine a pisala mi o tom chlapovi.. joj je to strasne...

my noc v pohode aj ked uz bolo lepsie..ale dnes to pocasie. no nic moc...

zuzanale
31. mar 2010

Maťa som sa pýtala ešte raz brata podla toho čo mi povedal tak mu prišlo zle v srbsku a už po ceste mu nebolo dobre aj žene že poslal sms že už aby bol doma že mu je na..no nikoho nenapadlo že to takto dopadne ☹

gabkazabka
31. mar 2010

Dobre ranko,
tak my sme uz napapkany a z rohu na mna pozera obrovska kopa na zehlenie 😒 .Len keby sa mi chelo tak ako sa mi nechce... 😅 🙄
K tomu nestastiu-strasne,smutna,hrozne...az mi mraz beha po chrbte...

gabkazabka
31. mar 2010

Dnes malo prsat ale u nas svieti slnko 🙄 .
Mati,prisli aj supravky?Nebudes dnes v meste?Prisla by som po nich 😉

veronika1982
31. mar 2010

my sme stihli periny prezliect, povysavat spalnu a utriet prach. polievka sa mi vari a matej spi. pracka perie postelne pradlo. dufam ze stihneme ist aspon doobedu vonku lebo az poobede by malo prsat...

gabika ja som stihla pozehlit matejove a svoje veci a manzelove mi ostali ale uz sa mi nechcelo tak to je tam kopa polozena uz asi 2 tt a stale k nej nieco pribuda...

antoniab
31. mar 2010

dobre ranko 🙂

zuzi moze byt lebo nasa krsna ma v statoch troska chaos presne hej ze uz po ceste mu bolo zle ale ze vydrzi no nakoniec k nemu volali zachranku a umrel v nemocnici vasi robia v rosere dufam ze sa bavime o tom istom andrea je len o rok starisa ako ja si to neviem predstavit by som zosalela ☹ 😅

gabi hej prisli dnes budem len v smizanoch u kadernicky ale budem sa ponahlat lebo malu strazi mamina a ta ide este do prace ale zajtra budem v snv idem k fabianovi na nozicky tak to by som doniesla

gabkazabka
31. mar 2010

Mati,skoda,lebo dnes ideme do mesta a zajtra uz cestujeme prec,ale vyrazame tak okolo 10:00,tak mozno dovtedy by sme stihli..
Veronika,ja vzdy ked zehlim,tak najprv Ninkine veci,potom moje a samozrejme ze manzelove sa mi uz nechce,takze aj u nas potom stoja take kopy pradla 😀

zuzanale
31. mar 2010

Ano Mati oco s bratom robia v rosere... a ti poviem tiež neviem čo by som robila a o deťoch nehovoriac ☹ síce rodina podrží ale bude to mať velmi ťažké .....

no nič idem ja mi treba do lidlu lebo som včera pár vecí zabudla kúpiť ešte aj na poštu a k našim a potom domov ak si viete predstaviť štvorec ktorého jedna strana má cca 2km tak takto budem dnes behať auto ninčen lebo mm je teraz závislí do roboty autom inak sa nedá 😝

zuzana612
31. mar 2010

Ahojte, ja som sa vybrala s Matusom von a akurat zacalo prsat 😖 Tak teraz sedi pri TV a pozera vcielku Maju, lebo mama potrebuje este dole upratat kuchynu a pri nom sa neda. Lili nastastie spi v kociku a ja by som najradsej zalahla tiez.

S tym mladym chlapom, fakt hrozne. Ja stale hovorim Danielovi nech si na seba dava bacha, lebo oni maju srdciarov v rodine, jeho otec mal 57 ked zomrel na srdce. Aj ked sa smejem ze mne bude dobre len ked Daniela porazi 😀 lebo mi odpustia uver kedze je na neho, predam dom v Hute a budem mat peniaze 😀 Ale keby sa nieco take stalo, tak fakt neviem. Aj ked male deti velmi rychlo zabudnu, ale si neviem predstavit ako by som Matusovi vysvetlovala ze ocik uz nepride ked sa stale na neho pyta a ked pride tak Matus ide z koze vyskocit od radosti 🙂

Ja som sa vcera riadne naserinkala ked som otvorila letak z ASKA, lebo minuly tyzden sme objednavali 6 stoliciek po 29 euro za kus a teraz maju jednu za 19 😠 Tak som kazala Danielovi zavolat ze aku cenu nam budu ratat ked teraz stoja tolko a ak budu chciet 29 ze kus tak nech zrusi objednavku a nech ich objedna nanovo. Vsak teraz do tyzdna musia vratit peniaze ked donesiete tovar bez udania dovodu, nie?

ivana2009
31. mar 2010

ahojte
tak my sme dnes spali super ☹ ☹
akurat o 10h zaspal idem nieco navarit a poobede hajde von ako vzdy
ano &zuzka mali by ta respektovat ,ale vies na slovensku vseliake vyhovorky ako vratit peniaze 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
31. mar 2010

ahoj kocky,

v piatok cestujeme domov, uz sa neviem dockat, zajtra ma este caka velky ultrazvuk

gabkazabka
31. mar 2010

Zuzi,ved nepreberte objednavku....alebo ste davali zalohu?Aj keby,tak ako vravis,do 7 dni by ti mali tovar (nepouzity a zabaleny) zobrat spat bez akychkolvek vyhrad....to by nastvalo aj mna.... 🙄
Evi,ty sa takisto nevies dockat ako ja....my tiez cestujeme domov,ale az do Michaloviec a uz zajtra.....joooooj ako sa tesiiiiiim 😵 .No a normalne som zvedava,ci ti zajtra na tom ultrazvuku potvrdia ruzovu 😝 .nezabudni potom napisat,nech sa tesime s tebou 😵
No a tu sa prave zatiahlo a fuka vetrisko,takze asi o chvilku dojde dazd 😖 A mozme trcat doma,esteze mame Bambulku....uz poznam vsetky casti naspamat a hocikedy sa prichytim pri tom,ze si spievam pesnicky z Bambulky 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre