Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

evitkamalicka
31. mar 2010

jasne napisem

gabkazabka
31. mar 2010

A som zabudla,vcera som robila marlenku podla receptu z MMB(vyskusala som druhy recept) a vyzera byt super,este som ju neochutnala,lebo vraj nalepsia je az na 3.den,tak cakam,kym poriadne zmakne...mnam 😝 .Ale robila som ju poriadne dlho 😅

zuzana612
31. mar 2010

gabika, aj ja som robila marlenku hadam 4 hodiny 😀 Vsak len vyse hodiny som valkala a piekla tych 6 platov 😕 A my smeju dali do mraznicky a vytiahneme az v pondelok a to bude este makksia 😉 A rozmyslam ze dnes konecne upeciem Matusovi tortu na narodeniny, pisali mi ze mi uz posielaju tie tortove oblatky, tak dufam ze zajtra pridu, lebo v pondelok chcem pofotit matuska s tortou. Chuda bude mat z toho hokej, lebo darceky uz dostal a torta bude s 3 tyzdnovym omeskanim, ale ked mame problem sa stretnut vsetci spolu, kedze mama kazdy druhy vikend robi. A to moje zlato cusalo pri TV a idem ho pozriet, a on spi 😀 Tak som mu dala deku a nechala som ho tak. Len ak bude spat len nejaku hodinu, tak to bude zase riadne dlhy den 😒

veronika1982
31. mar 2010

my sme sa boli prejst ale fuka..aspon tu na zapade..a otvorila som informator a som skoro sok dostala lebo je vypisany moja profesorka strojopisu zo strednej. zuzka z levoce ju bude asi poznat kedze pochadzala odtial..joj skoda.. no nic idem za drobcom lebo mi taha lampu

gabkazabka
31. mar 2010

Veronika,tak to ju bude poznat aj moj manzel,nie?

pata31
31. mar 2010

Ahojte...tak som bola v Iliasovciach, ale farar tam akurat nebol, ale aspon mam cislo, tak poobede brnknem..a Janku som nevidela 😔 aj ked som kukala vsade okolo, ze ci nahodou 😀

pata31
31. mar 2010

Mata ides zajtra na nozicky? Aj ja som chcela ist, akurat, ze som sa tam min.tyzden nemohla dovolat, bo mali dovolenku a ani vcera a predvcerom nedvihali, tak som tam dnes zasla a ma az na 15.4.objednala 🙄

veronika1982
31. mar 2010

gabika nie lebo on nechodil na tu strednu ako ja.. len na zakladnu..ale ak je z levoce tak ano

pati vsetko naj k narodkam..

antoniab
31. mar 2010

pati vsetko naj k narodkam 😵
ano mali dovolenku a aj moja svagrina ide 15 ja som volala druhy marcovi tyzden a ma objednala az na april bo mali mat tu dovolenku a to som mala ist ako po mesiaci na kontrolu a to bude uz jak v 3 mesiacoch tak dufam ze ma nezvozi ale sestricka ma inak objednat nechcela 😒

gabi tak neviem ako zajtra idem do mesta az o jednej a to tu uz nebudes 😒

sophie1981
31. mar 2010

caute koceny,,,, 😀

konecne sa aj ja hlasim...rano som reorganizovala izbu, kedze od pondelka chytam dieta v noci po posteli, a stale v spanku uteka cez hlavy...tak som musela zalozit postel uz z troch stran.....a zaroven aby bolo v izbe miesto pre jej hracky a troska miesta, kde sa moze vecer hrat.....takze fuska...prezliekla som periny, zajtra operiem a balim veci na nas maly vylet do pp...

mata, tak ja dojdem zajtra do mesta, ak dosli aj nase botasky.... 😉 .....alebo ak budete chciet, kludne sa mozte stavit na kavicku...

inac, vcera ako som vas citala, ze ste sa vratili z cvicenia, az som sa hanbila, bo ja som akurat vtisla milu a banan v cokolade do seba..... 😝 😝

sophie1981
31. mar 2010

takze.....som rozobrala postielku na radu a la livia.....odmontovala som len jeden bok, vysku matrac dala na uroven nasej postele, a vecer oskusam, co na to povie dieta...mne sa veeelmi pozdava tato alternativa....som zvedava, ci aj ona bude taka nadsena ako ja.... 🙄

veronika1982
31. mar 2010

vy to mate super ze sa vam da jedna strana odmontovat...

mne moje dieta nieco stlacilo na pocitaci a mala som vsetko otocene na bok a kym som prisla na to ako to vsetko vratit do povodnej polohy tak ma normalne aj krk bolel lebo som pozerala s hlavou vytocenou..

dnes moj mm isiel dat vypoved a nakoniec obstal tak ze oni mu dali vypoved plus 2 mes.odstupne..takze super.. len skoda ze sme cez velku noc bez auta..tak neviem ako to vseetko zvladneme..do novej roboty nastupuje asi az v maji tak ho budeme mat doma cely april...

rybecka
31. mar 2010

Bibka
aj my mame postielku ala LIvia 😀 😀 uz ppri Matejkovi sme tak spravili a super dieta spokojne aj my teraz tam spi Ondrik a Matejko uz ma svoju novu postel 🙂

sophie1981
31. mar 2010

juj, Veronika.tak to sa vam dobre stalo....... 😉 😉 😉 😉 .....a uzite si tatika,...ked zacne podnikat, tak to bude skromnejsie..... 😕 ...ale to vas asi cely april neuvidime co??? 😒 ...

sophie1981
31. mar 2010

janka...som zvedava, ci aj jej sa to bude pacit...ale vcelku by aj malo...ved to akoby s nami na posteli lezala .....aj ked posledne noci spala kade tade vyvalena a hlavne na nas.... 🙄 ...au, vsetko ma z toho boli....

dnes ma poskrabala na krku...ale taky svinsky skrabanec.....vyzeram, akoby som mala vasnivu noc a chlapa rozohnila do nepricetnosti, ze ma chcel zadusit..... 😀 😀

veronika1982
31. mar 2010

no neviem ako tu bude cez april. mozno bude chodit pomahat zariadovat kancelariu..ale neboj nas sa tak lahko nezbavite.. akurat som mu chystala sluzobny fotak lebo ho ide vratit a su tam matejove fotky aj s katkou ked ste nas prisli pozriet prvy krat.. joj ale nemam kabel. neviem kde som ho stratila a tak mi je smutno tych fotiek. do prdele..tak teraz hutam ze ako to spravim.. ale asi bez kabla nijak ze?

pata31
31. mar 2010

no som volala tomu farárovi, tak že mu mam v utorok zavolať, že sa dohodneme na osobnom stretnutí, ale som mu spomenula, že nie sme v kostole zobratí, tak nebol moc nadšený, vravel, že to bude problém 🙄

Bibka, aj ja tak planujem si dat postielku, ked bude trochu vacsia 🙂

gabkazabka
31. mar 2010

Veronika a nemas vo fotaku pamatovu kartu?Ked mas na PC citacku kariet,tak to spravis jednoducho a kabel ti netreba

sophie1981
31. mar 2010

a aky mas fotak???....

sophie1981
31. mar 2010

ja sa k fararom a k cirkvy nevyjadrujem....lebo k tomu sa ani neda reagovat v klude.....

sophie1981
31. mar 2010

pretoze ja viem, e aj oni maju nejake pravidla, ale co sa tyka krstu, tak si myslim, ze tam nemaju byt nejake obmedzenia..kedze je to dieta aked sa i ateisticka slobodna matka rozhodne dat okrstit svoje dieta, tak by to farar mal urobit bez ziadnych onych...je ine ak sa uz tyka veci birmovny rodicia, kedze oni maju ist prikladom cirkevneho zivota dietatu...ale zas je to otazne, cim sa previni zena, ked sa rozvedie, lebo zila napr. s tyranom? 😕 ....je ine ked sa dvaja chu sobasit v kostole, pride mi normalne, ze knaz vyzadujepotrebne sviatosti...ale krst dietata i pride uplne samozrejme... 😕

slaviq81
31. mar 2010

Caute, dnes je otrasný deň 😝 U nás fúka ako na Sibíri. Veronika, ja som ťa doobedu videla 😉
Moja Lara krstená nieje, aj som chcela, ale doprosovať sa niekomu... 😖
Poobede, vlastne už je poobede 😀 , keď Lara vstane chcem ísť do Madarasu. Svrbí ma v kešeni 😀 😀 😀

slaviq81
31. mar 2010

Presne Bibka ako píšeš.

gabkazabka
31. mar 2010

aj ja davam suhlas Bibke....skoda ze tu nieje moznost:Paci sa mi to 🙂

veronika1982
31. mar 2010

ha tak ja som sikovna nie nadarmo som studovala na VS.. a dokonca som prisla na to ze asi v tom fotaku bude pamatovka a dokonca som nasla aj miesto v pc kde to treba dat ha ha..tak pridam foto malych..

veronika1982
31. mar 2010

tak tu je foto katky a mateja

slaviq81
31. mar 2010

Veronika, to už novšie fotky si tam nemala? 😅 😀 😝

veronika1982
31. mar 2010

no ved prave ze to mal matej asi ani nie mesiac a fotili sme ho s tym starym fotakom lebo teraz uz mame svoj.a zabudla som ze tam su tie fotky. to bola prva oficialna navsteva katky..

denisocka
31. mar 2010

ešte tu mate debatu o farafoch? lebo ja vas preventívne nečítam,aby som sa nevytočila 😅

o 3týždne idem sesterke na birmovku,napísali ma ako birm.mať lebo nemala koho, vôbec som s tým nesuhlasila,ale šak-pre nich žiaden problem,šak to len vystojim hodinku v kostole. 🙄 takže možem okrem toho,že som musela sebe nakupiť sviatočne veci tehotenske ,kupiť niečo aj jej,aj ked nič nežiadaju,lebo ma tam donutili len preto,že nema jej kto isť

potom v maji zas na prijimanie

a po porode krst,len neviem kto bude krstny,lebo sa nevieme dohodnuť s mm

slaviq81
31. mar 2010

Deni, moja sesternica mala birmovku minulý rok a chceli za birmovnú mamu moju mamču (je aj jej krstná mama). No ale nemohla ísť, lebo nemá birmovku 😝 A pokrstená je, aj 1. sv. prijímanie má, aj v kostole sobášená, akurát tá birmovka. No haluz.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre