Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzanale
31. mar 2010

my sme už s Laurou doma Timka ostala u babky vyzdvihne tatik po ceste domov....
baby no čuduj sa svete ja mám všetko aj birmovku ...ale za sebou aj roky boja s mojou nábožnou polovicou rodiny lebo ja kostol eee nanajvýš tak na mariansku vrámci prechádzky inak nie a oni nevedia prekúsnuť no v septembri sa tomu už nevyhnem idem za birmovnú a chúďa moja sesterka každý piatok a nedeľu trčí v kostole 😝 ale najlepšie dať sa ku gréckokatolíkom tam birmovka pri krste odbiť len 1. sv. prijímanie a hotovo 😅 😀

denisocka
31. mar 2010

slavik,ale vieš-ja tam idem na silu,proste ma napísali.lebo jej tam nema kto stať za chrbtom

zuzanale
31. mar 2010

Deni ani sesterke nemá kto ale ja dobrovoľne idem 😅 jej mama je krstná mojim dievčatám tak vraciam ... ale zas z tejto strany najbližší členovia rodiny ostali len 4 ia okrem nich už potom len kopec bratrancov a sesterníc a iných z x teho kolena 😝

denisocka
31. mar 2010

no ved jasne,ináč čo sa kupuje? ja teda niesom povinna nič kupiť,nerobia ani obed ani nič,proste to beru čisto tak,že je birmovka - omša a dovi dopo. ale dačo by som kupila,aj ked sa mi taka politika nepáči

zuzanale
31. mar 2010

Deni no my sme sa dohodli že keď príde na prázdniny tak čosi vyberieme do septembra ďaleko ale zrejme zlatý prsteň moje dievčatá ku krstu dostali každá zas retiazku fakt u nás blízka rodina takže šporiť nebudem ....
u teba skôr len nejakú maličkosť ale čo tak to ma nenapadá 😅

denisocka
31. mar 2010

no,mna už napadla nejaka strieb.retiazka s príveskom,ale nemam potuchy čo to stojí

denisocka
31. mar 2010

no tak som to poriešila ja splacha splašena http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1958254 🙄 🙄 🙄 kurnik, to je priliš tenka retiazka . dofrasa , nemal kto prihodiť

zuzanale
31. mar 2010

Deni nieje myslím že akurát tu v tejto aukcii je lepšie foto http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1961143 len sa tej dotyčnej opýtaj aký tam má punc ak ti napíše že 925 tak ju informuj že to nieje punc ale rýdzostné číslo punc vyzerá takto http://www.puncurad.gov.sk/dokumenty/Znacky_SVK... ta koza s 2jkou na pravej strane 😉 aby ti nepredala nejaký bordel čo sa ošúcha a bude hamba 😅

zuzanale
31. mar 2010

a pýtaj sa aj na krajinu pôvodu tam môže byť iný tento je slovenský 😉

denisocka
31. mar 2010

poslala mi foto hrubšej - za 4,40 € a 45cm ..idem sa jkej opýtať na tie punce

denisocka
31. mar 2010

pridávam foto,porad.ja sa do striebra nevyznám,ale zapačila sa mi cena že 3,90 ... no celá je. tato je kus iná a len 45cm

denisocka
31. mar 2010

pomínam si na svoj sen, kde som videla krasne zlate prstene ale vizerali amo medene,ale predavačka tvrdila ,že je to zlato..a nejaky pán sa ozval,že to neni zlazo,že to nema 2 punce. som si myslela,že je to výplod mojej fantazie,že punce ...a kukám,že existuju na zlate punce 😕 😕 😕

denisocka
31. mar 2010

odpoved : retiazka je pravá strieborná - za kvalitu ručím vratením penazí - ak mi ju vrátite nepoškodenú do 48 hod. od doručenia - má 3x vyryté - 925 - na zapínaní + na oboch koncoch retiazky - odvážila som - váži 2 g - a ked mám dobré informácie tak "punc" sa dáva nad 3 g - šperk je z klenotníctva

denisocka
31. mar 2010

jaj zuzka kde si 😀 . merala som svoju a ma 50cm . neviem či 45cm nebude kratka 😕

slaviq81
31. mar 2010

Deni a čo keby si kúpila hodinky?
Ja som bola v Madarase, vošla som do Kenvela, i keď ho moc nemusím a odišla som s dvoma nohavkami a tričkom 😀 A zaplatila som len 33€ keďže majú akciu. Lara mi mrnčala v kočiari, tak som jej kúpila hroznový cukor a bola spokojná 😀

denisocka
31. mar 2010

slaviq - hodinky ma a vobec,už mam dosť všetkeho . dnes mam den uplne nahovno , zajtra je posledny den kedy su otvorene obchody a my nemae na sviatky noč,iba jednu rolku šunky . zrazu nema kto postražiť maleho,každy je pracovne či upratovačne zaťaženy. hlavne že sa dušovali,že maleho postražia kedykolvek a ja neviem ,čo budeme cele tie dni volna vôbec jest .

sophie1981
31. mar 2010

baby, so vam este chcela napisat, aka chobotina sa mi zasa snivala.....ze srdciar mojej mami nam oznamil, ze o 3 dni umrie.... 😕 ...a co som ja spravila??..vyplakala som sa a sla k findurovi vyberat truhlu pre mamu, kvety, nechcela som ziadne karafiaty a gerbery, ale kaly, moj manzel protestoval ze su drahe.... 😅 .....no a potom este som dohadovala poslednu rozlucku a den pred jej smrtou somvelmi plakala, ze umrie ale zasa som bola spokojna s tym, ze pohreb uz zorganizovany a ze sa nebudem mat behacky, ked zomre........a v tom placi som a zobudila ako moja dcera do mna stucha a vravi ze ce cici.... 😝 ...no des.....so zvedava, co sa mi bude snivat dnes....uz si nieco o polsku, kedze ma uz chyta horucka z navstevy.... 😀 😀

slaviq81
31. mar 2010

No ty máš sny 😖

veronika1982
31. mar 2010

denisa nie si na tom tak zle.. my nemame ani tu rolku a nejako ma to ani netrapi..ale asi zajtra pojdeme doobedu do hýpernovy aj ked teraz bez auta sme stratení...a na velkonocny pondelok pojdeme kupat s kociarom.. to aby sme uz teraz vyrazili.. 😀

bibka tie tvoje sny.. no normalne uzas citat a hlavne ze si to pamatas...

sophie1981
31. mar 2010

veronika. ved pozicajte auto od deda.... 😉 ...sme dnes boli kupit velkonocnych brumikov pre nasho ocakavaneho kupaca....aj zltu maslicku, ze uviazeme na korbacik.... 😉 ...idem uspat dieta...

antoniab
31. mar 2010

bibi na kavicku urcite nie ide somnou mamina chceme ist aj na nakup 😉
inak patriki sa mi zdaju nejake male tak vyskusas a uvidis aj dnu je nalepeni este jeden listok pride mi to ako juniorske cislo ale mam este jedne tak vezmem aj tie tak uvidis ze co 😉

gabika ti mas nike teplakovku a adidas sustacku
a este mam adidas ruzovu teplakovku na 12-18mes. ale neviem komu 😅

veronika1982
31. mar 2010

neboj katku neobideme na tu sa najviac tesime ako ju ostriekame s pistolou..

my este nespime a teraz sa s tatikom salia lebo mame zapalenu sviecku a tatik sa hraje ako sa popalil a matej sa rehoce.. takze spanok v nedohladne..

mati ak by si potrebovala kolky na pas tak ja mam doma 2x5 eur a 3x0,5 eur

antoniab
31. mar 2010

oki veronika po velkej noci si zajdem na pasove a potom k tebe pre kolky 😉

denisocka
31. mar 2010

veronika,no mne do smiechu nieje, keby som aspon bývala v SNV dajme tomu,ale tu už zajtra o 17.00 zavru obchody a dovi dopo. naši mi akurat poslali ako cenu utechy 2 zavinače z polska,len ta voda je nejaka mutna - asi ich splachnem do hajzlu,nebudem riskovať nejaku morsku nemoc

zuzanale
31. mar 2010

Bibka des sen 😖 brr

Deni je to ok ja som musela nanovo naštudovať zákon 😅 citujem
§ 11
Hmotnostný limit
Za tovar s veľmi nízkou hmotnosťou sa považuje tovar,
ktorého hmotnosť neprevyšuje 0,5 gramu pri zlatom tovare
a 3 gramy pri striebornom tovare.
na to na kolko netreba pri zlate som vedela striebro som doštudovala 😀 ma zamestnávateľ pochváli 😀
ale ta baba nech si tam z inzercie stiahne že s puncom lebo zavádza ludí rýdzostné číslo jej môžem aj ja vyraziť a na hocičo...na punc je puncový úrad to je úplne niečo iné.......
a k tvojmu snu no existujú falošné mosadzné zlaté prstene a tam býva 585čiže rýdzostné č a 14K čo používajú v zahraničí a je to to isté ale takto vedla seba čistý odžub kolorovaný nosili snažili speňažiť ..... real je to čo som hodila v linku to sa používa + príslušné rýdzostné č
toť môj odborný monológ 😅 😀

zuzanale
31. mar 2010

inak my nakúpené všetko akurát ešte heru na plnku by sa zišlo dokúpiť no uvidím....

denisocka
31. mar 2010

ale zlato čo nema 2 punce ma význam

veronika1982
31. mar 2010

hura mi uz spime...

sophie1981
31. mar 2010

denisa...neviem, ale asi kaufland alebo hyperka su otvorene tusim do 23.00...a boli takto otvoreny cely tyzden..... 😉 avzhladom na to, ze som robila v obchode viem, ze nakupis aj v sobotu popripade....piatok prezijes, to sa aj tak nic extra neje, hlavne menu je na nedelu...

veronika...ved aj my sa tesime....len dufam, ze Katka nebude utocit.... 😀

baby, ked sa po sviatkoch otepli tak by sme mohli dat stretko....20 aprila otvaraju aj zoo....mozno by bolo fajn aj tam zavitat.... 😉

zuzanale
31. mar 2010

Deni vždy je punc len jeden to druhé je len číslo rýdzosť si mrkni doma trebárs obrúčku máš tam čislo 585 a takú labuť vyrazenú to je to čo má byť punce nikdy nemáš dva.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre