Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
28. apr 2010

Caute zeny...mame net...konecne.... 😉 ....len ma ide slak trafit za peniazmi, ale ved nemozem mat vsetko nie?...len este pokukat, kde co je a hlavne zmenit sk klavesnicu za anglicku....bo ja to zy raz neviem pouzivat na slovenskej...

sa chystam ku &janke....len &katka niechce spat...tak dufam ze do 10 minut zalomi, ze mozem ist.... 😝

susana28
28. apr 2010

Ahojte, no dnes sme mali prepadovku od tv markízka 😉 A áno je to hrozné, lebo tú osadu máme pár metrov za domom. Hoci keby sa to stalo mne, asi by som nepodala ani trestné oznámenie, lebo cigáni sú strašne pomstichtiví, a najmä v spojitosti s alkholkom a fetovaním. Tach trochu nášho tatika aj obdivujem, že vystúpil takto verejne 😖

sophie1981
28. apr 2010

moje dieta TU ESTE BEHA S FURIKOM..... 🙄

gabkazabka
28. apr 2010

Susi a kde bola vysielana reportaz?V tel.novinach?Som to nejako nezaregistrovala....a ked ich ocko identifikoval,tak co bude dalej?Hrozi im aj odnatie slobody?Alebo len pokuta?
my sme same doma,tatik je von s kamosom a mne treba vylozit mycku,pozbierat pradlo a zehlit..... 🙄 🙄 🙄 .taaaaak sa mi nechce,ale musim pozehlit dnes,lebo zajtra vecer ideme na vychod k mojim rodicom 😵
bibka,aj ja som chcela ist k janke,ale tatik uz mal davno dohodnute stretko,tak som nemohla ☹

susana28
28. apr 2010

Gabi, bolo to vysielané po tv novinách, v relácii "Dnes". A tým chalanom sa nič nestane, chodia ešte na základku 😠 A aj ja som chcela ísť k Janke, len škoda, že mm je tak málo doma. A komu drobca zavesím na krk, keď sa mi často budí, a keď nie som pri nej tak je zle 😒 Tak moja príjemné žehlenie, keby tak boli žehličky, čo samé požehlia 😀

zuzana612
28. apr 2010

Ahojte,

aj ja som chcela ist k Janke, ale ako natruc, Daniel mal zapas v BB a prisiel domov pred chvilou 😖 ALe dnes som prezila den celkom v pohode, aj deti boli ok, na 2 hodiny tu bola mama tak ich zabavila, tak den celkom rychlo ubehol. A doviezoli mi nabytok do obyvacky a zvysok mojich veci, takze mam zase dom zapratany somarinami. ALe to uz je skoro posledna varka, uz len mamina stara kuchyna ktoru ideme rozobrat a pouzit z nej co sa da ako odkladacie priestory pod schody 😀

Musim pozriet tie tv noviny dnes na nete, nech vidim ako vypada Zuzkin tatko 😉

susana28
28. apr 2010

Zuzi, veď to aj ja som chcela mrknúť na ten príspevok, lebo som videla už len konec, ale v archíve som našla len relácie dnes z decembra 2009 😒 No a tatik nebol nahodený v obleku, lebo práve doma tak trochu prerábame takže bol celý od cementu a zamaltovaný 😀 a už je z neho taký deduško, tá chemoterapia ho dosť vzala 😒

sophie1981
28. apr 2010

baby. moje dieta zaspalo az teraz.... 😔 ...ja som tak dnes chcela vypadnut troska von..... ☹ .....a zasa som stvrdla doma.... 🙄

maca77
28. apr 2010

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/telev...

pozrela som si to teraz v archive na Markize, lebo o takom čase sme boli ešte vonku ... je to v rubrike Televízne noviny, prísp. 19, Deti okradli dôchodcu ....

maca77
28. apr 2010

Zuzi-Le, mala by som mať znovu nárok na materskú, ešte mám síce pár týždňov čas .... budem rada, ak mi to tlačivko pošleš 😉 🙂

sophie1981
28. apr 2010

kukla som.....ty koky.....kto s nimi poradi???? 🙄 ....morgosi jedni.... 🙄

susana28
28. apr 2010

No už som to našla aj ja, neviem prečo som myslela, že to išlo v "Dnes". 😒 Ja to vidím, tak, že my tu domky popredáme a bude to asi totál cigánska štvrť 😠

sophie1981
28. apr 2010

byvala milionarska stvrt..... 😝 ...a takto to dopadne.... 😔

susana28
28. apr 2010

Bibka, ale to je politika mesta 😠 šak cigánov trebalo spratať, aby nešpatili v meste, tak ich pekne k nám zašili : 😖 A to si ešte nevidela, akým tempom sarozmožujú, no hrôza. Ale čo už, by som pozvala tých vychýrených obhajcov ľudských práv z EU, nech tak aspoň mesiac tu bývajú. By som chcela vidieť, či by ich ešte tak obhajovali. Ale kto na vlastnej koži neskúsi, neuverí!
A kto vlastne napokon išiel k Janke?

sophie1981
28. apr 2010

no tí "vaši" cigani sú fakt ako z divých vajec.... 😝 ...mne stačí, ked ideme na stovu.....a to ich len "lízneme"...

antoniab
28. apr 2010

ahojte
a ja som bola u janky a bolo to super mnam mnam 😵 uz len si nieco vybrat 😉

nikto mi nic nepovedal ze som dosla neskoro lebo som ze iba na hodku a prisla som o dve 😅 no ale dieta spi tak to je zaklad
po ceste spat som pokecala z mm sice ma zvozil ze ked soferujem nemam telefonovat ale po 2min kecania mu to uz ani nevadilo 😀 😀

tak idem k malej zalahnut dobru noc 😉

veronika1982
28. apr 2010

ahojte.. tak aj ja som dosla domov a moj syncek pozeral s tatikom futbal a papal tycinky a usmev od ucha k uchu a zaspal az teraz...

babovka u janky bola super.. joj a tolko praktickych veci len skoda ze su take drahe..

sophie1981
28. apr 2010

aj ja som chcela ist...... 🙄 🙄 ......som mala volat Zuzanu k decku...mi dlhuje babysitting.....aj s kojenim.... 😝

rybecka
28. apr 2010

Cafte,
no kocky uz odisli tak nam na prezentacii upiekli babovku a kavicku ladovu plus aby ste vedeli o co ste prisli 😀 😀 😀
No bola Mata Lvia a Veronika 🙂
Matejko Veronike nespal tak utekali ja by aj sla este na to Mojito len ukazka sa nejak predlzila neratala som s tym 😕
Livia bola neskutocna kocka 😉 uz len do ulic vyrazit 🙂
No idem spat lebo rano nas caka Poprad a vyberanie mandli joj mam strach neskutocny za Matejka ako to zvladne 😲 😖

anape
28. apr 2010

ahojte,
juuuj zase som sa riadne rozcertila, ked som si pozrela tu spravu so zuzkinym ockom, neznasam takych hlupych a neprisposobivych dementnych ciganov 😠 ...ani nahodou nie som rasistka, mam rada ludi, ale toto nie su ludia 😠

jani mrzi ma to, ze som nemohla dojst....nelakala ma ta prezentacia, to som ti uz pisala, ale to, zeby som sa trosku odreagovala a spoznala nove baby....ale babovku a ladovu kavu na podobnej prezentacii som uz mala 😕
dokonca ma dnes volala von na kavu este dalsia kamoska....ako naschval, ked sa mi neda tak pridu az dve ponuky ☹

veronika aj mne sa tam vela veci rata, zopar misiek mam aj doma, ale je to fakt velmi drahe 😒 , to jedine, ze je nejaka dobra akcia

idem spat, tak dobru noc

anape
28. apr 2010

a drzim palce na zajtra pri vyberani mandli 😉
to idete vyberat nosne ci krcne?
kamoska bola pred tyzdnom s trojrocnou dcerou vyberat nosnu mandlu a veeelmi sa toho bala, no mala nakoniec bola uchvatna a vsetko slo rychlo a bez problemov, tak verim, ze to takto super dopadne aj u vas 🙂

veronika1982
29. apr 2010

dobre ranko.. my sme mali noc viac nez hroznu.. kazdu chvilu bol na cicke..asi mu chutila ta babovka a ladova kava s kremom..

mna zaujala na tej akcii hlavne nadobky pre mateja na utierky a na piskotky tak uvazujem ze si ich objednam..

dnes bude hic...hlavne u nas v byte mame teraz 26 stupnov a okna vsade pootvarane...neviem co budeme robit v lete...

gabkazabka
29. apr 2010

Dobre ranko 😵
Och baby ako vam zavidim to vcerajsie posedenie pri babovke a kavicke.Velka skoda,ze som vcera nemohla ☹ .Su to fakt skveli pomocnici v domacnosti,zopar ich mam,ale kupujem ich cez MMB alebo MMA,lebo tam su omnoho lacnejsie 😉
Co mate dnes v plane?My ideme vecer prec,tak neviem,ci budem stihat este vypadnut niekde s ninkou von,jedine ze by nas tatino pozval niekde na obed,ze nemusim varit.Joj,dala by som si cinu z dekaca.....mnam 😝

sophie1981
29. apr 2010

dobre ranko...ja som zabudla ze uz mozem aj ja pisat.... 😅 .....odvykacna za posledny tyzden mala cosi do seba.... 😉

my dnes trosku skocime pozriet zuzanu do huty.... 😉

veronika1982
29. apr 2010

ja si idem robit spagety a matejovi hrachovu polievku tak som zvedava ci ju zje..

dnes je na prd nalada.. od rana nic nerobim len pratam a pratam a este zehlit treba...

sophie1981
29. apr 2010

takze nedojdete na Mier doobedu??...k Zuzane zbehnem asi az po obede...Katka pospi na zahrade s Lili......doobedu ju pojdem vybehat von....

lydia22
29. apr 2010

Ahojte tak my noc zas na figu Tomasko bol asi 20 krat hore,no na porazenie! Dnesny den tak asi stravime vacsinou vonku kedze ma byt krasne pocasie.tak vsetkym prajem pekny dnik.pa

sophie1981
29. apr 2010

my sme spali dobre, az na to, ze mi Katka roztala spodnu peru, ked sa hlavou zo sedu spustila priamo na moju tvar..... 🙄 ...

sophie1981
29. apr 2010

nic, ideme von.....sa majte zatial.... 😉

antoniab
29. apr 2010

ahojte
my sme dnes spali do stvrt na 5 napali a este pospali ale odvtedy mi mala nechce papat troska potiahne a zas nic len sa stim hra 😠

no my sme dnes same babka si isla urobit predoperacne a dedo jej robi doprovod krsny v praci a krsna sla na vodicak takze same sme ale von je krasne tak sa pojdeme vyhriat na slniecko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre