Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

pata31
29. apr 2010

Ahojte...mne Tamarka zaspala prvy krat na brusku... 😵 tak ju chodim teraz pravidelne kontrolovat, ze ci dycha...
inac nasa najnovsia najoblubenejsia poloha na kojenie je na bruchu na mojom bruchu 😉

veronika1982
29. apr 2010

joj pati tak to ti bude takto uz stale spat.. aspon nas matej ked okusil ze na bruchu sa fajne spi tak spi takto stale.. aj teraz..a niekedy aj takto papa..sice mi to pride take trosku uchylne a neprijemne ale co uz...

bibka som myslela ze poobede by sme dosli ale ked idete do huty tak nic..

pata31
29. apr 2010

🙂 sak to nevadi, ked bude takto spat...ja som tiez takto najradsej spavala, ale odkedy som ostala tehu, tak som nemohla uz, a ani teraz sa neda kvoli kojeniu...a to kojenie na bruchu je ozaj trosku zvlastne, mala ma moju cicku jak vankusik 😀

veronika1982
29. apr 2010

presne pati aj ja som spala len na bruchu a potom som prestala ale ani maleho som nedavala na brusko ked bol malicky az teraz zacal tak spat a by som povedala ze je spokojnejsi ked takto spi..

planujem si poobede do mesta. chysta sa niekto?

pata31
29. apr 2010

baby, mne dosli konecne prachy za mlieko, co som nosila na porodnicu...ze 69 eur 🙂 🙂

susana28
29. apr 2010

Ahojte kočky 😉

Tak mi je strašne ľúto,že som včera nemohla ísť k Janke. Veľmi ju chcem spoznať online, lebo si pamätám, že na začiatku sme tu boli len Ja, Zuzka z Huty a Janka, potom neskôr pribudla Lívia. Ale čo už, keďže mm je doma len pár dní v roku, tak sa vonku tak skoro bez drobca asi nedostanem. a keďže plánujeme súrodenca pre Vanesku, tak to budem domased asi ešte veľmi dlho 😒 Ale zas dúfam, že keď sa potom dostanem do práce, deti do škôlky tak mi začne trochu aj ten spoločenský život 😀

Dnes som sa ľudia nehorázne vytočila,ale tak, že som sa fakt nedokázala ani ovládnuť. Normálne som sa triasla od nerovov, a hlava ma teraz neskutočne bolí. Sme boli v kauflande v oddelení zeleniny, som stále s vozíkom lebo som si vyberala paradajky, a vedľa mňa postavili ten vozík na palety. Len zrazu mi niekto začal trieskať so svojím vozíkom do môjho, som čumela že čo sa to deje, a taký "pán" vo veku ku šesťdesiatke, tak som zareagovala trochu zvýšeným hlaosm, "a toto čo má znamenať"? A on na mňa "ta čo sa tu rozťahuješ"!!!! Mi dych vyrazilo, ale jak som naňho sputila, som sa až hanbila zeba, lebo nezvyknem sa takto správať. Ale mňa vytočilo to, že videl, že vo vozíku mi sedí dieťa, preboha. Veď stačilo povedať " s dovolením" a bez problémov by som sa nekde s tým vozíkom presunula, ale takto? 😀 😖

Jani tak držím palčeky, nech sú mandle rýchlo von, a hlavne bezbolestne 😉

susana28
29. apr 2010

ten vyrehotaný smajlík tam samo nemal byť, ale si ešte prsty neovládam.

lydia22
29. apr 2010

Tak my sme teraz zaspinkali,inak aj Tomasku uz tak papa z cicky ze lezie po mne a strieda jednu za druhu a ja som cela od mlieka,ale on ma z toho radost a taky je pritom zlatucky,ale spinka vacsinou na boku. Tak aj mna serka ta ludska bezohladnost,uz sa mi viackrat stalo podobne ako Susane.alebo opacne ze daju vozik tak ze tam ani mucha neprejde,nekukaju ani vlavo ani vpravo!

sophie1981
29. apr 2010

sme doma...Katka odpadla, tak musim pockat kym sa vyspi a pojdeme...aj ked som sa tesila, ze ju suopnem do kocika a von na zahradu.....ale co uz.......nebudem mat kludnu kavicku.....len musim vziat loptu...bo Matusko je lakomec.... 😀 😀

sophie1981
29. apr 2010

a co sa tyka poloh pri kojeni,...u nas uz hotove akrobacie, lebo madam ma s toho zabavu.....ale to uz len vo forme zabavy....inac sa musim pochvalit.....vcera sme boli bez cici celu noc a cely den, az vecer si pytala.....inac si ani poonede nechcela pocicat...no a v noci bola len raz, cez den nic...tak dufam, ze sa mi dieta samo odstavuje.... 😉

sophie1981
29. apr 2010

ide nietko zajtra doobedu do mesta kuknut program????...MINULEHO ROKA SA NAS TAM PAR STRETLO...

antoniab
29. apr 2010

a co je zajtra v meste ...... 😕

sophie1981
29. apr 2010

otvorenie letnej turistickej sezony....minuly rok to bolo pri divadle...na podiu....take klasicke vystupenia....

antoniab
29. apr 2010

a o kolkej to bude spojim prijemne z uzitocnym 🙂

zuzana612
29. apr 2010

caute, moje obe deti spi, tak sa idem v klude najest, aspon dufam. Lebo Lili vzdy zaciti ze chcem jest a uz je hore 🙄 Ale len teraz som ju dala do kocika, tak hadam nieco pospi.

Inac aj ja som sa dnes riadne naserinkala, volala som do T-comu ze chcem zrusit pevnu linku, teda len uni 20, ze si nechame magio a internet. Ked som sa nedavno pytala ci je na pevnu linku nejaka viazanost, tak mi povedali ze nie, ze ked budem chciet, tak ju mozem zrusit. Tak sme poslali danielovho brata lebo linka je vedena na neho nech to ide zrusit, a tam mu povedali, ze mame viazanost do novembra 2011 na magio, a pevnu linku zrusit nemozme. Pevnulinku pouzivala svokra, platilo sa 11 euro mesacne za blbych 20 minut a ja musim teraz platit jeden a pol roka za nieco co vobec nepouzivam a bude ma to stat skoro 200 euro. Takze sa mi zase potvrdilo ze ked vas chce niekto na nieco nalakat, tak vam slubi aj modre z neba aj ked to nie je pravda, ale ako nahle chcete nieco vy, tak mate smolu, predsa vas nepustia len tak, ked mozu na vas zarobit, no nie? Ale ako nahle nam skonci viazanost, nech ide cele t-com do zadku, objedname si nieco ine, vsak teraz su omnoho lepsie akcie ako ma t-com niekde inde. Vsak im platime mesacne 40 euro uz nejake 3 roky, tak by mohli byt trosku ustretovejsi, no nie? A dufam ze prejde ten zakon, ze viazanost moze byt na maximalne jeden rok.

Som si pozrela ten prispevok na markize, fakt je to sila. Ja tie cierne huby nemozem, oni maju len prava, ale povinnosti ziadne. Ak je tu niekto diskrimovany, tak urcite nie cigani, ale obycajny bieli ludia, lebo ti nemozu nic, len platiti vsetko nacas, drzat hubu a nedajboze aby nieco ukradli, ich zavru na niekolko rokov. A ked malych cigosov nemozu za krades zavriet, mali by automaticky zobrat rodicom pridavky, lebo rodiacia su ti ktori ich posielaju a ucia kradnut. Vsak ukradni, aj tak sa ti nic nestane

veronika1982
29. apr 2010

my sme boli doobedu na ihrisku a az teraz sme zaspali. uvidim kedy vstane a ci sa mi este oplati ist do mesta.

my zajtra ideme uz na chatu takze do mesta nedojdeme...

gabkazabka
29. apr 2010

Ahojte,tak my uz zbaleni,este dopijem kavu,hodim sprchu a ide sa na vylet 😵
Ak by som sa neozvala z MI,tak vam prajem pekny vikend.... 😵 😵 😵

veronika1982
29. apr 2010

my este spime...je mi luto ho budit tak ho nechavam aj ked neviem kedy pojde vecer spat.

gabi tak prijemny vikend aj tebe.

sophie1981
29. apr 2010

aby som nezabudla, tak ak mozem poprosit Matu.....ked bude manzel posielat balik tak prosim, prosim, neposlal by mi aj gravy_...tie velke granulovane balenia, prichut chicken a beef??....aspon po 3 kusy, pls.....

sophie1981
29. apr 2010

tu aah bisto znacku..... 😉

veronika1982
29. apr 2010

my uz spime..dost som prekvapena ze po dlhom poobednajsom spanku teraz zaspal. som sama doma lebo mm isiel na trening do martina tak idem kukat ordinaciu a rozmyslam ci si dam nanukovu tortu alebo nejakeho zajaca...

rybecka
29. apr 2010

Ahojte,
tak ja az teraz zapinam Pc dnes bol tazky den ale mame to za sebou chvalabohu 😝
No Matejko to zvladol ale vidiet svoje dieta v naladovke tak som sa citila divne a potom bolo aj tak kriku na cele odelenie potom asi este 10 minut plakal a uz bolo po vsetko hodinku este bol taky mimo a potom uz lepsie len na spravu sme cakali na chodbe nekonecne 2 hod. sli sme na lacno bez vody rano o siedmej z domu a jedli sme o druhej total dehydratovany a hladny 😠 😝 Matejko ani nemohol a my sme pred nim nechceli pit aby sme ho nedrazdili.
tak teraz uz spinkaju obidvaja a ja idem si tiez lahnut na ordinaciu. Samozrejme za to ze bol statocny sme sli kupit auto do dracika 🙂 bolestne 😀

veronika1982
29. apr 2010

joj janka super ste to zvladli a vidis ako si sa bala. ja som na vas myslela dnes cely den a drzala matejkovi palce.tak to je uz potom velky frajer..

a ja som neodolala a dala som si nanukovu tortu..

antoniab
29. apr 2010

ahoj
jani sikovny je joj kolko si musia tie deticky vytrpiet mal by byt limit do kolkych rokov by sa im nemalo nic stat 😉

bibi co to chces jedine co som pochopila je ze sa to da jest 😀 😀 tak posli ip co to je kde sa to da kupit 😕

gabi pekny vykend 😉

sophie1981
29. apr 2010

Janka, super, ze to uz mate za sebou.... 😉 .....

nasa Katka este len teraz zaspala.....sa jej nejako vecer nechce spinkat.... 🙄

Mata...dostat to v supermarketoch, medzi bujonmi, vegetami a tak podobne..je to granulat, ktory sa zmiesava z vodou a vznika ako omacka ku masu.....znacka bisto, prichut chicken je zlta, prichut beef je cervena, dozy ako ked kupis hipp caj...skusim najst foto.... 😉 ....sa mi az zachcieva a narobila som chute aj &zuzane.... 😀

sophie1981
29. apr 2010

no tak toto nefunguje.... 😠

sophie1981
29. apr 2010

uz funguje...ten treti obrazok je beef a piaty chicken.... 😉 ...urcite to poznas

veronika1982
29. apr 2010

ja som hned vedela ze to bude nejake papanicko..

mati pisala som ti na fb ohladom tych botiasiek ci maju aj 38. tak ak nahodou by mali tak pre mateja chcem tie botasocky a pre mna tie botasky. dakujem velmi pekne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre