Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
10. máj 2010

no jasne, ak maju deti vseobecne strach, alebo prezili nieco hrozne, tak by som to zbytocne nesilila,Samko nechcel nikdy otvarat pusu u dr, az u zubarky pochopil, ze sa nic nedeje, ze iba pozrie...odvtedy otvori pekne na poziadanieaj u detskej ...no len dokedy to bude, kym mu nebudu trha zub 😀
deni, ako sa ty mas??? uz je lepsie, krcok sa ustalil?a vies co, ona ma tam hracky z Kinderiek, sem tam jeje tam necham aj ja tie Samkove, ked uz ma vela, nech ma co rozdavat...a najlepsie, ze aj minule som tam doniesla par hraciek a on si vybral prave tu, co bola jeho 😀 😀 😀takze , co sme doniesli, aj odniesol naspat domov 😀

denisocka
10. máj 2010

zuzi,hej v LE a službu mal primar. a jedna dr -asi nejaka kopaničakova je už naša detska v Sp.podhradi

kukulik,tak jkrčok dri v povodnom zmäknutom stave,takže nadalej sa šetrim,ale už zas neležim v kuse,ale varim,pratam , sedim pri MK

kukulik30
autor
10. máj 2010

deni, no tak nieze nabehnes uplne na rychle tempo 😉 este kus setri sily, bo august daleko 😀

denisocka
10. máj 2010

ale nie,kdeže , nebeham, nevysavam -akurat umývam riad,varim,sedim ....

kukulik30
autor
10. máj 2010

no ved preto 😀

zuzanale
10. máj 2010

Deni mi čítaš myšlienky presne tu so myslela a jej by so teda svoje decko do rúk nedala 😠 😝

kukulik30
autor
10. máj 2010

jaj ja som trubka, sak ty si to pekne pises do fotoblogu, som si teraz vsimla, ja este furt som z tej novej verzii dopletena, lebo vtedy mi to hned ukazalo, ak tam clovek pisal nieco...a teraz ani neviem ako som sa k tomu doklikla 😀
a mas oci takej farby ako ja 😀

kukulik30
autor
10. máj 2010

Zuzi, minule som bola pri kamoske v LE, som na teba myslela, kde to asi byvas 😀

zuzanale
10. máj 2010

Livi na sidlisku zapad si mala dať vedieť som bola skoro celý deň doma...

kukulik30
autor
10. máj 2010

ja som bola na sidlisku Pri Prameni...ten zapad je kde? to musim ist na kruhovy objazd a rovno???

sophie1981
10. máj 2010

caute...katka uz sponka...kedze poobede toho nepospala.....a dokonca aj tatika uz mame doma....... 😨 ...takze dnes s vami, mile damy nepobudnem...este stiahnem nejake foto na FB..a padaaam......otvorime vinecko.... 😉

susana28
10. máj 2010

Bibka tak pekný večer vo dvojici 😉

denisocka
10. máj 2010

zuzka,myslíš tej kopanič...? či ako? lebo ona je už naša destka miesto poprockej

ináč, dnes som v smutku , moj maly ako teraz začína hovoriť tak ma dnes prekvapil ... nemilo ... vylial čaj na stenu a vraví - do piťííí / kedže mu ešťe č nejde / ani som nereagovala,len som kukla na chlopa a reku,no a je to tu. ja som si myslela že ked si veselo zanadavam ked mi je zle,tak to decko nevníma. teraz zas čosi vylial a smeje sa "piťii piťťii ô ani som na neho nestihla nakričať,lebo nechcem aby si na to teraz zvykol a bude si hrešiť ako chce . no, sa mi to vratilo,ten moj pysk neumytý 😔

denisocka
10. máj 2010

jaj a maly nam z tých antibiotik maly serie jak lion,nestačíme menit plienky 😔

veronika1982
10. máj 2010

ahojte. tak aj my sme zaspali. a ja som teraz upratovala cely byt.. normalne ma chytila chut pratat kedze mm siel na florball tak mi tu nikto nechodil tak som pratala a teraz som skoncila a idem si pozriet finale na showdance kedze ani jednu cast som nevidela..

ejj a u pjontekovcov bude dnes romantika tak dufam ze sa podari vratko..alebo vietor..

antoniab
10. máj 2010

alebo mstislav 😀 😀 😀 ci ako to sa pise

veronika1982
10. máj 2010

hej hej hej mstislav to bude..

denisocka
10. máj 2010

Cecil

pata31
10. máj 2010

Ahojte, tak my sme na obed isli po mamku na penzion, kedze tam teraz spava kazdu noc kvoli tym blbym zlodejom a sli sme do sekaca pri lidli, tak som zase nakupila pre malej fajne vecicky, okrem ineho aj taku peknu vesticku hrubsiu, akurat vcera som hladala na nete strihy, ze jej usijem a ona na mna cakala v sekaci 😉 😝 😀
zajtra by som chcela ist na to pasove, myslim, ze oni robia aj v utorok, nie? mm vymyslel, ze ked sa mu podari zobrat vo stvrtok dovca, tak ideme do toho pl, tak som zvedava, aj ked som chcela az niekedy neskor ist, ale tak co uz, nevadi 😉
idem dohackovat ciapocku 😉

zuzanale
10. máj 2010

Deni hej ju som myslela 😝 a malemu vysaď atb hnačka je vedľajší účinok resp alergia tú ma na augumentin aj Timka ale ona bola vtedy menšia a aj zvracala z neho a vyhádzala sa ........ my sa takýmto slovám zatial vyhýbame ale somar,debil, magor to jej občas vyletí 😅 😝

zuzanale
10. máj 2010

Livi hej to musíš cez kruhový ale aj tak si bola blízko naši bývajú nad prameňom v tých domoch.....

denisocka
10. máj 2010

A ona je nejaka zla?kludne do ip.

pata31
10. máj 2010

baby, co mate dievcata, ako ste chytali moc, ked boli take male? lebo mi treba odniest doktorke a sestricka nieco hovorila, ze mam dat pod nu misku...ale sak to by musela sediet na tej miske...tak som si pripravila zatial sacok, ze to skusim najprv tak a ked nie, tak na druhy den to skusim inaksie... 😅

sophie1981
11. máj 2010

dobre rano........zeny...no fuj, konecne mam chlapa doma a vy takto......srandicky..... 😝 😀

pata...ja som chytili do nocnika....ale v lekarni dostanes aj taky speci sacok.......ale lekarnicka mi este poradila kedze u dievcat je to zlozitejsie zobrat velky sacok, roztrihnut po jednej strane kde je spajany, po kojeni dat malej pod ritku a cakat.....ked cikne, len dvihnut za rohy a zliet do nadobky.......ze vraj to funguje.....tak skusaj....ja som chytala cca 2 tyzdne.... 😝

veronika1982
11. máj 2010

caute tak my este spime. ja som akurat spravila mlieko malemu ze ked sa zobudi bude mat.

noc sme mali hroznu. matej sa zobudil o desiatej a kaslal a prebral sa a o jedenastej nam este tancoval v obyvacke a zaspal o dvanastej. tak neviem teraz ako stihneme na deviatu doktorku...

bibka potom sa ozvem len co skoncime..

pata31
11. máj 2010

Bre ranko, tak sa mi podarilo chytit ten moc, aj ked asi nebol uplne prvy ranny, lebo mala sa precurala najprv, potom sa vykakala a az tak sa mi podarilo chytit ten moc, som dala pod nu sacok, ked lezala na brusku, tak tam kus vycikala 😉

veronika1982
11. máj 2010

no super pati a to nevadi ja som odoberala moc ked sme odchadzali k dr.. ale my sme to mali jednoduchsie lebo ja som ten sacok prilepila a on pekne cikal do neho. uz sme hore tak sa ideme obliekat.

denisocka
11. máj 2010

zuzka,dnes som volala Kopaničakovej či možme vydať atb - a povedala som jej čo nam je a čo berieme a vraj nie,dosadiť ešte Hylak, probiotika... vysadiť mlieko a mlieč vyrobky a dietu /teraz ked mu konečne po 5dnich chuti / a vydržať 5dni ATB brat . že pán primár asi vedel prečo mu ich dáva,že možno mal nalez na hrdle a nepovedal mi to / a nenapísal do správy / čo je blbost,bo viem že hovoril že hrdlo OK,aj sama som to predtým kukaala

susana28
11. máj 2010

Ahojte, baby vy ste nejaké nočné písarky, tedy vám asi pršteky najviac behajú po klávesnici 😉

Bibi, my sme predsa nesrandovali na tvoj účet, a dúfam, že ste si ten večer konečne vo dvojici aj patrične užili 😉

Paťka šikula si, keď sa ti podarilo na šupa odchytiť moč, síce keď som čítala tvoj príspevok, že teraz ťa budem citovať "ako chytáte moc" som sa pozastavila, bez toho aby som vetu dočítala do konca, a už som myslela, že s malou riešiš nejaké pubertálne problémy, kým som sa nezdohala, že ty máš doma predsa ešte mimčo 😀

Veronika, hlavne, že v noci to už nebol ten záchvat ako keď ste boli na chate 😒 , radšej nech je taký šantivý, aj keď verím, že ste toho veľa nenaspali. Tak veľa šťastia na krčnom, nech to máte rýchlo za sebou 😉

Deni, ináč my automaticky keď dostaneme antibiotiká dávame hneď aj probiotiká,a väčšinou vysadím mliečko tak na deň, dva ale ostatné mliečne výrobky, ako puding a hlavne jogurty najmä tie s probitickými kultúrami dávam 😉

susana28
11. máj 2010

Deni, a ak máte problém s umývaním zubov, možno by sa oplatilo vyskúšať takúto variantu, si myslím, že malému by si skôr vyčistila zúbky ako s klasickou zubnou kefkou. Minule sa jedna ale silikonová varianta dražila aj na mimiaukciách.
http://www.rod.sk/aktualne/masazna-gumova-zubna...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre