Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
19. máj 2010

a takto som v nich vyzerala

sophie1981
19. máj 2010

veronika...na tej foto vyzeras ako tvoja mama......by som ta nespoznala.... 😅

gabkazabka
19. máj 2010

Veronika,vyzerala si super.....
A uz som sa pytala,asi si nepostrehla......Mate v rodine nejaku vychovavatelku z ZSLipova?

gabkazabka
19. máj 2010

malo byt: na ZS Lipova a nie z ZS Lipova 😅

veronika1982
19. máj 2010

hej gabi je to moja teta..

a to az tak staro vyzeram?hoci mamka nie je stara..

gabkazabka
19. máj 2010

Tak tvoja teta je moja byvala kolegyna 😉

sophie1981
19. máj 2010

no podla mna na tej fotke mas tak o 10 rokov viac....co ta poznam v skutocnosti..... 😅 ......hod inu foto...mozno to je len vo fotke.,... 😅

veronika1982
19. máj 2010

a co teraz?

sophie1981
19. máj 2010
sophie1981
19. máj 2010

no to si uz ty a v tvojom veku..... 😉

veronika1982
19. máj 2010

chcem pridat fotky na fb ale nejde mi to..

antoniab
19. máj 2010

tak sme doma z ockovania timea plakala statocne rozplakala aj chlapceka co sa vedla pripravoval 😅
dnes plakala este pred injekciou sa jej nepacila ta palicka v ustach 😒
teraz tu spi v postielke tak dufam ze to bude ok s prikrmami mame pockat az do 6mesiaca aj ked sme uz na UM ale kedze sme taky drobnejsi a pekne priberame tak ju nemam este zatazovat tak si este pockame 🙂
a mame 6170g takze este mozem nejaku dobu ostat na 2kach plienkach lebo ich mam doma dobru zasobu 😝 😝 😀 😀

a vedla isli k doktorovy ciganky no by ste neverili jak sa vadili no daco hrozne 🙄 🙄 🙄

gabkazabka
19. máj 2010

Mati aj my sme boli na UM a prikrmovat sme zacali az po 6.mesiaci 😉
No a nasich vadiacich sa spoluobcanov som minule zazila aj ja.....ale Dr. sa s nimi nebavila,okamzite im dala zdravotne karty,ze si maju hladat inu DR......si mala vidiet,ako im potom klesol hrebienok...

antoniab
19. máj 2010

no oni sa vadili na chodbe otec ma cakal von tak som sa ho pytala co sa stalo no a cele to bolo lebo mlada nechcela dat svokre popestovat dieta 🙄 😨 🙄 potom vysla aj sestricka od toho doktora a kricala na ne ale oni to mali nahaku 😒 luto mi bolo tich deti hlavne tich bielich lebo tie nechapali co sa deje 😔 tie romske su asi zviknute 😅

susana28
19. máj 2010

Ahojte kočulky,

ja len tak na rýchlo. V prvom rade Veronika, v tých dlhších vlasoch vyzeráš super 😉 len ja neviem, kedy si bola tak kratšie ostrihaná, teda čo máš fotečku tu na koňovi. Ale to je neuveriteľné ako vlasy dokážu zmeniť človek, lebo podľa fotiek kde máš dlhšie vlasy v porovnaní s fotkou na koňovi, by som ťa asi nespoznala 😉

Maťka, super šatočky, budeš kočka 😉 A to máš teraz menej ako 46 kg? Lebo ja mám toľko a teda si určite nepripadám vychudnutá na kosť 😉 Ale keď som sa vydávala tak som mala asi 43 kg a neuveriteľné čo urobili tie 3 kg na vyše, sa mi nejak na zadok a stehná nalepili 😒 keby, že na prsia, tak sa nesťažujem 😀 Maťka a keď chceš pribrať tak si začni kontrolovať porcie, skús papať trochu viac, a niečo v tom je, si pamätám keď mm pracoval na mojom priberaní, a fakt za nejaké 5 mesiace som pribrala na 48 kg, a som mala akože aj krivky 😀 A zo šalátikov nepriberieš 😒 Ale ja si myslím, že aj tak to súvisi s maličkou, lebo aj ja som pri malej dosť schudla, preto som na svadbe mala aj takú nízku hmotnosť, pribrala som, až sa malá naučila chodiť a bola ako tak samostatná 😉 A celkom je možné, že to máte aj v génoch, lebo ak v rodine sú všetci štíhli tak ani z teba superžena nebude 😉

maca77
19. máj 2010

ahojte

aj my sme dnes boli v PP, vrátili sme sa len nedávno ... len škoda, že nemali v Tescu vecičky pre drobca, čo som minule vyhliadla 😒 .. ale jasné, že aj tak sme tiež pomíňali dosť 😅

... Tami dnes mala blbú noc .. večer zaspala takmer o 23,30 a ráno už bola po piatej hore ... dokonca došla k nám do postele, čo nie je u nej zvykom... hneĎ nato začalo riadne pršať, tak dážď trepal na strešné okno, tak namiesto toho, aby ešte zaspala vkuse kecala jak silno prší ... no a keď sme už chceli vstať, tak zahlásila, že ona buba a pospala potom ešte takmer 2hodinky...

maca77
19. máj 2010

a ešte som zabudla pochváliť Veroniku - tie modré šaty sú krásne ... a Bibka dala dobrý link na fotku s Matejkom ... podľa tej foto, čo máš v pase, by som ťa ani nespoznala 😉

antoniab
19. máj 2010

jaj konecne som prisla nato ako otvorit tu fotku co tu dala bibka 😀 😀 😀 som to ale trubka 😀 😀
tak teraz mozem povedat ze nanej vizeras veronika strasne mlado na tej fotke v modrych satach by som ani nepovedala ze si ti 😅 ale aj v skutocnosti vyzeras mlado a straaaaaaaaaaaaasne simpaticka 😉

lubkatobi
19. máj 2010

mata, veronika, kraaaaaaaaaaaaasne saty... a veronika, jakaaaa kocka v tych modrych... podla mna ti velmi pristali..

kuknem na Jasmin net a mozno si aj ja len poziciam...

lydia22
19. máj 2010

Ahojte baby dneska strasny den Tomasko dnes spadol z postielky na hlavicku,troska som ho zachytila ale aj tak sa udrel,proste sa predklonil kym ja som sa otocila ze dam dole gate.reku v postielke najbezpecnejsie,darmo ma znizeny rost.leteli sme na pohotovost odtial na rentgen,chirurgiu a sme do zajtra v nemocke na pozorovani,sme na nadstandarde,ale nic moc,maly spi radsej somnou lebo z takej postielky ako je tu by vypadol druhy raz,no nervy v kybli,ani som nic nedokazala teraz zjest len sa napit.boze ja mala hrozny strach,revala som cely cas.ja ani spat nebudem,bojim sa,drzte nam palce nech sme zdravi,a nech zajtra vecer spime doma.

antoniab
19. máj 2010

lydia ojjj budem navas mysliet nech je vsetko ok a ste doma cim skor 😉

lydia22
19. máj 2010

Dakujem dufam ze zajtra sme doma,ale hlavne nech je maly zdravy!len matka pochopi matku co je strach o dieta.

veronika1982
19. máj 2010

joj lydia.. drzime palce.. nech tomasko zvladne dnesnu noc v nemocnici a aj ty s nim. hlavne klud a neboj zajtra vas pustia domov..

rybecka
19. máj 2010

Lydia tak to ti verim aj mne spadol Matejko ked bol este v perinke z postele rovno na tvar ja som tak revala ze az nastastie sa nic nestalo
drzim palec ver ze sa nic nestalo chudacik myslim na Vas 😵

veronika1982
19. máj 2010

taky maly spunti su bojovnici a mozno uz ani teraz si nepamata ze spadol.. len mozno trosku ho teraz vystrasilo to vysetrovanie a prostredie ale neboj. hlavne ty bud kludna a bude aj on kludny..

sophie1981
19. máj 2010

lydia, tak nech ste zajtra doma.....drzim palce... 😉

baby, tak sme boli pri bdskach......a tam bola Zumba.....ha,....a ja reku ze co to budeme cvicit.....takze sme tam boli aj s Tinou 4......velke zrkadla, clovek vidi co robi......ovela lepsie ako v telocvicni plnej spotenych zien.... 😀 .......a este sme mali aj prvu hodinu graaatis..... 😉 ....

antoniab
19. máj 2010

bibi to kde je a kto to precvicuje ta ista baba co na zakladke 😕 mne sa na sa tam minule nepacilo strasne sa tam oziva hudba a potom ma priserne bolela hlava v smizanoch to bolo fajn len keby tam nebolo toooooooooooooooolko ludi 🙄

pata31
19. máj 2010

Ahojte...
Lydia, drzim palceky!!! ale uvidis, ze vsetko bude dobre...

no my sa zajtra chystame do PL, rozhodnutie padlo len pred chvilou, ale sa mi nechce nejako, bo to s malou ist, zase bude nervna 😖
inac my poradte, ze ake plienky vydrzia celonocne cikanie....bo moje dieta sa precikava uz par dni po sebe, pouzivam bella happy, uz som jej dala aj 4-ku plienku...mala uz bude mat asi 8kg, tak neviem, ci to jej uz nestaci ta trojka, ale zase aj tu stvorku mi precikala...a este sa rano do toho vykakala, tak jej to preslo okolo nohy von, takze rano bola uzasna precikana, prekakana a este sa mi potom aj dogrcala 😀 😀 nadherne rano 😝

pata31
19. máj 2010

chybicka sa vloudila....sa opravujem....mi poradte 😅

veronika1982
19. máj 2010

a ja pati ze kde a aka chybicka sa ti vloudila...

no ja ti neporadim lebo mi mame vsetky plienky odskusane a jedine co mi precural boli tie lacne auro z hypernovy..a ked sa mi aj precika tak to bud z toho ze ju mal zle zapnutu.. ja som teraz velmi spokojna so sleep and play..a nas matej ked bol maly a mi tak kakal tak jemu nie okolo noh ale cez chrbat slo vsetko von...

bibka nemohla som ist lebo mateja som isla akurat uspavat ale aj tak zaspal az o pol deviatej..a to je super ked je menej ludi pretoze ked som bola vtedy raz v smizanoch tak to bol des...a som zvedava ako zajtra matej zaspi lebo idem na lord of the dance..ale ved ma tatika..a nech sa uz nauci zaspavat sam..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre