Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

slaviq81
10. jún 2010

čaute,
aké stretko? dojdeme aj my 😀

zuzana612
10. jún 2010

😀 😀 😀 kludne pridte, ale mufiny nebudu,nemam banany 😀 Iba ak ich niekto cestou donesie, tak mufiny budu do pol hodiny 😀

gabkazabka
10. jún 2010

@lenjak ty si Lenka?No z brucha mi ubudlo asi 4 cm.....ale nestravujem sa podla programu,prestala som veceriat a obedy mam take lahsie.A ty ako?Ved ty ani nepotrebujes chudnut 😉

zuzanale
10. jún 2010

Ahojte ja stretko nestíham u nás sa ešte spí 😕 deti a mm s nimi 😀 a konečne zapli net menili antenu či vysielač alebo čo to bolo tak zopár hodín nešiel tak môžem v klude posurfovať....

lenjak
10. jún 2010

@gabkazabka 4cm je pekné, ja teraz nič, zhodila som na tom predchádzajúcom kurze, teraz dost flákam jedenie, teda jem veľa. Nohy a boky by som chcela, ale nejak nič sa nedeje 😉

maca77
10. jún 2010

a to moje díte vôbec nezaspalo 🙄 ...namiesto toho, aby spala, si vedela nájsť kocky a skladať ... druhýkrát o nich ani nezakopne 😠 😀 ... tak som ju vzala dole a už trúbi na trúbke ...

lubkatobi
10. jún 2010

jaj, ludia, ja som vcera bola 1.krat na zumbeeeeeeeeee, supis bolo, discoteca nacisto 🙂 na latinskoamricku notu🙂
sice som bola spotena ako kon a unavenaaaaaaaaaaaa, ale hormony stastia sa dostavili hned potom🙂
a este aj dnes sa citim supiiiiis🙂
nech zije cvicenie na materskej !!! 😀

gabkazabka
10. jún 2010

lenka,podla mna je 10 dni cvicenia malo....teda nie malo ale neda sa za taky cas vyformovat postava.....podla mna na to treba viac casu......ale podla mna ty nemusis vobec zhadzovat 😉 Ja som na predchadzajucom kurze nebola,ale bola som este predtym....A popravde uz som rada ze sa kurz konci,lebo si nemozem nic na tieto dni planovat kvoli cviceniu 😝

gabkazabka
10. jún 2010

som si precitala svoj prispevok a mam tam 3x "podla mna" 😀 🙄

veronika1982
10. jún 2010

my sme cez obed nemohli zaspat tak som ho dala do kociara a sli sme na mier. po ceste zaspal a ked sme ho prekladali do kociara lebo sme sa rozhodli ist s babkou na chatu tak sa zobudil.. teraz sme dosli domov a idem sa obliect a idem cvicit aj ked sa mi nechce v tej horucave..ale co uz aspon vypotim spekacku co som zjedla na chate..

lenka precvicujte to moja byvala kolegyna z roboty. teraz si spravila certifikat.a tusim ona chodila k nejakemu chlapovi cvicit. tak ak chces tak dojdi dnes o siedmej..

sophie1981
10. jún 2010

gabka...podla mna si to napisala pekne...... 😀

veronika aj ja idem.....este sa prezleciem, zohnam nejaku vodu a pojdem.....sice neviem ako sa mi bude skakat s tou kapustnicou v bruchu, co nam zuzana navarila..... 😀 ...samozrejme, ze sme lachvaty neodolali a dali si do nosa...co livia.... 😀 😀 😀

veronika1982
10. jún 2010

takze ste boli u zuzany? 😠 😉 mne nejak kruti po bruchu... 😀

sophie1981
10. jún 2010

heeej, boli sme.........Jozko taha sietky......povodne mal len nejake 2 hodinky, ale ani doteraz to nieje hotove......skratka A JE TO......tak ma Livia stiahla domov, aby som mohla ist cvicit..... 😅 .......ved ty si aj tak bola na chate..... 😝 😀

antoniab
10. jún 2010

jaj stretko bolo 😅 no my sme dnes stvrdli u svokrovcov ☹ este ze to neni tak casto 😝

pondelok mm odchadza tak budem k dispoziicii vsetkym aktivitam 😀 😀

mala mi dnes kaka a kaka do kazdej plienky 😒

maca77
10. jún 2010

@zuzana612 Zuzi, vravela som MM o tej prezývke ... takže Denisa hneĎ vyškrtol zo zoznamu 😀 😀

zuzana612
10. jún 2010

😀 😀 novidis, ale Lukas je pekne meno, na toho neviem ziadnu prezyvku, tomu sa ani skaredo neda povedat 😉

Natalia konecne zaspala, tak dufam ze poriadne potiahne kedze dnes spala asi 3x po pol hodine. Horsie to asi bude s Matusom kedze spal do tretej, ho Tamarka asi riadne ponahanala kedze spal 3 hodiny 😀 Aj ked ho potom trosku Samko unavil pri futbale. A ked k tomu priratame tu dnesnu horucavu, tak ho mozno do osmej dostanem do postele aby som si v klude pozrela ordinaciu. Zajtra rano chcem skocit do kauflandu na nakup, kedze v sobotu tam byva hrozne vela ludi a aj tak ideme na tu akciu, tak pojdem hned rano a daniel pocka s detmi v aute nech ich nemusim tahat so sebou.

mirka2706
10. jún 2010

Ahojte neviem ci si ma pamätate ja som sem uz raz pisala ale to je jedno ... Len sa chcem opytat ci nejake dietatko odtial nepije nutrilon 2 lebo nam sa zvysila jedna 800g krabica a neviem co s nou tak ak by vedel niekto vyuzit tak kludne darujem lebo fakt skoda vyhodit datum spotreby je do 2.juna 2011 ...

maca77
10. jún 2010

Zuzi, ešte že si sa na to meno opýtala... veď by som mohla mať potom výčitky svedomia do konca života, keby som sa také niečo neskôr dopočula 😝
... Matuška prídeme aj inokedy unaviť, len či bude chcieť Tami ísť, keď jej ukradol všetky cukríky 😅 😀

Mirka, ja si ťa pamätám .... len my nutrilon nepijeme .. možno sa niekto prihlási 😉

zuzana32
10. jún 2010

Maca určite si viem predstaviť aká bola tá prezývka na Denis.
Suseda má 8 ročného chlapca, a keď som minule počula ako na neho deti vonku volali, tak som nechápala.
Normálne som ich sprdla ako keby prezývali moje dieťa 😝

Lukáš sa páči aj mne.
Ja keď som čakala tretie, tak som chcela Matúša, ale Michal chcel Lukáša.
Chcela som mať doma Michal, Matej, Matúš ale našťastie je to Katarína!

veronika1982
10. jún 2010

my sme bratranca prezyvali Lukako...

matej zaspal pri tatikovy uz o siedmej takze ratam ze rano budeme zasa skoro hore. a dnesne teabo bolo zasa o nieco horsie aspon pre mna..

no francuzske sa uz pecu tak uz konecne mozem sadnut k telke..

maca77
10. jún 2010

... keď my už máme v rodine aj Matuša, aj Tomaša, aj Mateja, Šimona, Filipa .... no skrátka tých chlapčenských mien je už dosť a už nám fantázia dochádza ... ešte sa nám páči aj Patrik, ale ten má meniny v júli a to zas nechcem aby mal pokope aj narodky aj meniny ...

... všetko by vyriešila baba, ale tomu už vôbec neverím ... by to bola fakt náhoda, žeby sa splietli lekári 😀 😀

veronika1982
10. jún 2010

ja by som dala Juraj..

sophie1981
10. jún 2010

maca, Lukas je pekne meno... 😉 ....mne sa paci aj Martin..... 😵

Katka konecne zaspala....ona musi stale pockat na mna, kym dojdem domov, a potom je v siedmom, tak zasa sa roztatary a kym ju nahnam do postele da to zabrat..... 😝 ..ale uz chrni...tak mozno potiahne ako dnes do osmej.... 😀

veronika1982
10. jún 2010

tak zuzi schvalujeme ti Lukasa..ale s makcenom..

aj ja chcem aby matej spal do osmej. prosim prosim...

denisocka
10. jún 2010

@maca77 ja som zas za denisa ,xixi. Deti su deti,ked nebude denis penis,tak bude nejak inak. A ked vyrastie,tak ziadna trauma nebude. A pekny vecer prajem ,mne dnes maly vstal nejaky prehriaty, a 2xdenne spal. Som myslela ze mu daco je,ale to z hicu

maca77
10. jún 2010

aj Juraj je pekné meno ... ale keĎ ho aj takto volajú - Juraj ... a nie Ďuro .... ako ďuro-Truľo 😀

Deni 😀

gabkazabka
10. jún 2010

A mne sa paci Oliver 😎 .Ked budem raz velka,tak budem mat syna Olivera 😝

pata31
10. jún 2010

cafte...tak stretko bolo zase? ja som by som dnes aj tak nesla, nejako sa mi v tej horucave nic nechce, uz sa asi tri dni zberam do mesta 😅 no ale zajtra sa tam uz musim dokopat... 😖 aj ked dnes sme boli s malou pri susede na zajacika popozerat, aj na nasho hafana, Tamarka skoro z koze vyskocila, ked ho videla, najradsej by ho asi olízala, tak jak on ju 😝 😀 a poobede som sa s malou prechadzala asi hodinu a ona nic, spanok nikde, tak som sla domov upecena a som jej dala cicu a hned mi zaspala...si dieta zo mna srandu robi 😅
inac mne sa paci meno Juraj...aj ked je pravda ta prezyvka... a mne sa nejako zacal pacit Tomas, inac aj Roman sa mi paci, to sme mali nachystane, keby bol chlapec 😉

anape
10. jún 2010

ahojte baby,
pozeram, ze som dnes prepasla stretko 😒 ... nedostala som sa skor na net a ani nahodou som necakala, ze budu dve stretka tak kratko po sebe...a dnes by mi to aj slo ☹

ja som chcela namiesto Petka dat meno Alex, ale mm ani pocut, ze mu to pride ako meno pre psika 😀 ... a ked som cakala Viki,tak som na porodnici zadala chlapcenske meno Martin, kedze nemam moc na vyber, lebo takmer vsetky mena, ktore sa mi pacia, uz v rodine mame.... no a ked mm hovori o tretom dietati, tak tiez spomina meno Juraj, mne sa to meno nikdy nepacilo,ale teraz som si uz akosi zvykla 😅

denisocka
11. jún 2010

dobre ranko,
ja som chcela mať teraz babu Lianu , predtým Noemu . Chalana som stale mala že Šimon a Tadeáš,ale ked teraz potvrdili zas chalana,tak mm že Tadeáš nie,že on to nevie vysloviť 😀 - tak ešte padol ako obeť Tobiaš,Alex a Aleš . muž zas chcel denisa,ale že radšej nie -dosť že som pošahana ja,ešte aby aj denis bol po mne 😀 . nakoniec z toho je Tobias - lebo to š sa mi znepáčilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre