Stará Ľubovňa a okolie🙂

hankaa
17. júl 2007

najde sa niekto 😉

adypo
18. júl 2007

ahoj hankaa ... ja som sice z Presova, ale Lubovnu MILUJEM, ja som sa tam narodila, mam tam celu rodinu, aj malu som tam rodila a ak budeme mat druhe tak aj to tam pojdem rodit ... 😉 😉

.. si priamo z Lubovne ???

hankaa
autor
18. júl 2007

Ahoj Adypo
ja odpadnem ze sa tu niekto nasiel z Lubovni🙂
uz som si myslela ze si budem sama zo sebou pisat🙂
nie niesom priamo z Lubovni ale chodila som tam do skoly a mam tam kopu znamich a rodinu🙂
Ja som z najkrajsej dedinky pri Lubovni🙂ale zijem v usa

adypo
18. júl 2007

a ta dedinka sa vola?

hankaa
autor
18. júl 2007

neverim ze sme tu iba my dve🙂
ako dlho si uz prec z Lubovni??
Presov je tiez pekne mesto 😉

mcw
18. júl 2007

Ahojte kocky, tak aby to tu nestalo, ja sa tiez pridam. Nie som priamo z Lubovne, ale z okresu. Byvala som v dedine smerom na Bardejov (ale stale okres St Lubovna). Teraz zijem v UK. A za par dni ideme na dovolenku k nasim na SK....uz sa tak tesim, nebola som tam uz 3 roky 😔

Z ktorej dedinky si Hanka? Z Litmanovej, alebo Kamieky? Nemusis mi tu pisat, ked nechces, aby to hocikto cital....Ved nakoniec to ke uplne jedno, hlavne, ze sme od Lubovne 😉 Ako dlho zijes v USA?

hankaa
autor
18. júl 2007

mcw
Ahoj a vitaj pri Lubovjankach🙂
no ved okres Stara Lubovna ma vela dedin preco prave tie si si tipla🙂
a ty si skade z Circa ci Pusteho pola🙂
ja som tu uz strasne dlho🙂skoro budem dlhsie v usa ako na slovensku🙂

adypo
19. júl 2007

ahojky mcw .. si skadial? .. ked z circa, tak tam mam rodinu 🙂 🙂 🙂

hankaa
autor
19. júl 2007

mcw
na ako dlho ides na dovolenku?? ty mas manzela slovaka ci z uk
tak si aspon odychnes a stary rodicia sa potesia vnucatkam🙂

adypo
aj ja mam v circi rodinu🙂
mne sa tam bratranec prizenil aj spoluziacky som mala stamade🙂

mcw
20. júl 2007

Jej, dievcata, az teraz som precitala, co ste pisali...Hanka poslala som ti IP...takze si to uhadla, som z Circa...sranda z vas baby 😀
Adypo, kto je tvoja rodina? A ktora spoluziacka Hanka, mozno ju budem aj poznat 😉 ...ja som uz prec z Circa skoro 14 rokov....

hankaa
autor
20. júl 2007

tak co uz viac nikto sa k nam neprida🙂

hankaa
autor
20. júl 2007

mcw
uz som ju precitala a hned som aj odpovedala🙂

hankaa
autor
20. júl 2007

mcw
ty to ani neboli spoluziacky iba sme pracovali spolu
jedna sa volala Viera Simova za slobodna a druha Helena boze asi som zabudla jej priezvisko ona byvala tak na zaciatku dediny po pravej strane ked si spomeniem priezvysko potom dam vediet zeby Kovacova

hankaa
autor
20. júl 2007

Ty si doma s detickami ci pracujes🙂 vidim ze sme tu spolu 😀

mcw
20. júl 2007

Poznam Helenu, oni su nasich skoro susedia. nasi byvaju na tej iste strane teraz uz o par domov vyssie, lebo niekto si medzi nimi postavil domy. Ale, ked som tam zila davno, tak boli nasi susedia. Sranda.

Ja som momentalne doma (odkedy sa syn No2 narodil), ale on uz ide od Septembra do skoly, tak sa budem zase snazit ist do roboty. Chcela by som len part time, pocas skolskych hodin, ale to este uvidim. A ty? Tiez si doma?

hankaa
autor
20. júl 2007

Ja som doma od zaciatku prestala som pracovat po vianocach a vo february sa nam narodil syn od vtedy som este nebola v praci🙂
a ako dlho budem doma to neviem manzel nechce aby som chodila do roboty taak si to uzivam🙂
ale ja vela chodim s detmi do kniznici,parku pozriet kamosky s detickami🙂
Helena robila tam kde ja ona je par rokov odo mna starsia a Vieru poznas ties??
ty mne sa zda ze ta mojho bratranca zena tiez byva dakde na zaciatku dediny ale jej priezvysko neviem iba viem ze je Maja🙂

mcw
20. júl 2007

Vieru urcite poznam, ale teraz si presne nepamatam, ktora to je. lebo tam je Simovych dobludu, tak teraz neviem, keby som vedela, kde byvala, tak by som ju asi vedela zaradit 😀

Vies aka je Maja stara? Alebo kde byvaju? Tusim, ze Hela bola aj najstarsia dcera u Kovacovych, ale nie som si ista? Ona sa vratila naspat?

hankaa
autor
20. júl 2007

a kde bola?? ja ked som odisla tak ona bola vydata tusim mala uz jedno decko mozno ty daco vies co ja neviem

mcw
20. júl 2007

Aha, tak sorry, ja som myslela, ze pracovala s tebou v USA 😲 ...som z toho confused 😉 ...takze to bolo na SK?

adypo
20. júl 2007

mcw .. tak moja rodina .. mam az dve .. a to v bytovke .. mam krsnu Istonovu a potom mamka brata Fedus ... poznas ???

mcw
20. júl 2007

Adypo, samozrejme, ze poznam. Istonovych z videnia a Fedusovych dost dobre. Denisa bola moja spoluziacka na zakladke a Maros je tusim taky stary, ako moj bracho. Byvaju velmi blizko nasich (predpokladam, ze byvaju v tom istom dome) 😉 Sranda, takze Denisa je tvoja sesterka? Ako sa ma? Ja som ju uz tak strasne davno nevidela...Ako hovori Hanka, svet je naozaj maly a teraz v tom virtualnom svete sa ludia lahko mozu zase najst a spoznat 😀

hankaa
autor
20. júl 2007

mcw
a Maju Zuravcikovu poznas??? len mi nepovedz ze to tvoja rodina bo odpadnem🙂

mcw
20. júl 2007

Hanka, poznam Maju, ona je asi o par rokov mladsia odo mna. Ked sa spravne pamatam, tak ona bola najmladsia (tusim ma sestru a brata). A rodina nie sme....teda nie blizka, ale mozme byt vzdalen po maminej strane...ked tak nad tym rozmyslam, tak asi Majina babka bola mojej mamy krstna, alebo tak nejak 😉 😀
Kolko je u vas hodin? U nas pol jednej v noci....manzel s jeho bratrancom stavaju stenu v kupelni (prerabame kupelnu) a ja tu s nimi matozim, ale uz sa budem musiet ulozit spat, lebo rano musim vstavat, koli deckam 🙂

hankaa
autor
20. júl 2007

u nas je 7:33 vecer takze ja dnes pratam beham s handov velu den a deti okolo mna sa tesia ze mozu utierat🙂
zajtra nebude casu na pratanie lebo ideme na svadbu tak dnes musim porobit poriadky
to ti nezavidim rano vstavat ked budes nevyspata🙂

mcw
20. júl 2007

Tak si uzi tu svadbu. Tiez by som brala, aby bolo zopar hodin menej aj tu....ale uz idem spat....maj sa

hankaa
autor
23. júl 2007

tak vidim ze cez vikend sa tu nikto nestavil
my mame strasne pocasie prsi nam cely den

mcw
stenu v kupelke uz mate postavenu????

bertina
27. júl 2007

Ahoj, ja jsem se do okresu Stara Lubovňa přivdala, manžel pochází z jedné te okolní vesnice. Starou Lubovnu jsem si zamilovala

hankaa
autor
27. júl 2007

Bertina
Ahoj
takze ta vitam pri Lubovjankach🙂z ktorej dediny tvoj manzel pochadza?? ked to neni tajomstvo mozno sme susedia🙂mozes mi poslat aj IP 😀 nemusis takto verejne
Vy byvate v Bratislave??

adypo
27. júl 2007

bertina ... ja tiez nezijemv Lubovni, ale milujem ju... 🙂 😎

ako sa inac mame ????

hankaa
autor
27. júl 2007

adypo
Ahoj tak ako s mate??
uz som si myslela ze tato stranka zahynula🙂
mate stale horucavy na sk??

bertina
27. júl 2007

Ahoj

hankaa - manžel pochází z Litmanove. Momentalně bydlíme v Bratislavě, ale měli by jsme se stěhovat o par kilometru dál k Pezinku.

adypo - jezdiš někdy do ľubovni?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre