"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

zuzidr
9. sep 2009

baby neviete o nejakom lacnom internetovom predaji alebo nejakej konkrétnej predávajúcej na MMb čo má leňacné tepláčky,legína a podobné veci....lebo potrebujem pre malú tepláčky do škôlky,máme málo,a v normálnych detských obchodoch stoja tepláky do 15€ 😅 čo sa mi zdá dosť na zničenie do škôlky,a zaseu vietnamca majú len také silonove,nedobré.... 😅 😕

a mám nervy,lebo neviem ako ju mám obliekať,niektoré dievčatká chodia v šatočkách a pnačuchách,alebo v rifliach a podobne,a ja jej dávam teplákové súpravy,lebo tam cvičia,idú na dvor a podobne,si myslím že je to pohodlnejšie 😅 😕 aby si o mne mamičky nemysleli že nemá Emmka normálne veci,iba tepláky 😕

bubaczik
9. sep 2009

čafte-..zuzi jasne,že do školky su pohodlnejšie teplaky 😉 a skus v tescu pozrieť,maju tam pekne veci pre dievčata..alebo kukni na jarmeku v tt,možno tam niečo budu mať. 😉
Danko mi ešte spi 😕 ,Peťo je bez teploty,tak zajtra maširuje do školy 😉 ja už obed postaveny,popratane mam..som slubila Peťovi,že budeme hrať divadlo,ked sa Danko zobudi,no čista psychiatria u nas bude 😀 ale potom budeme pisať diktat..niečo za niečo..

zuzidr
9. sep 2009

bubi len v tescu tie tepláky majú hrozne širokú gumu...mali tam teraz po 2,5€ super cena,kúpila som jedny na skúšku a dlžka dobrá a guma jak na 12ročné... 😕

bubaczik
9. sep 2009

no neviem,ja som kupila dankovi tam tiež teplaky,na doma,a sedia mu dobre 😕 no inak ja chapem,že niektore strihy su fakt divne,dlžka akurat ale pas o ničom 😝 neviem pre ake decka to vyrabaju..ja mam problem pre Peťa tak rifle kupiť..ak nejake najdem tak mu kupim aj dve rovnake,bo on dlhy a chudy 😒

natal
9. sep 2009

Ahojte,
no ja som sa rozhodla, ze dnes pisem riaditelke ohladne tych plienok. Hadam ona nieco zriesi.

zuzi, ja malej davam do jasli vylucne teplaky. Naco tam bude v satockach pobehovat. A na jar tam takmer vsetky deti behali v puncoskach. Ja som teraz kupila v Tescu teplacky. Tam sa mi vzdy oplati nakupit jej veci. Akurat vcera som jej dost draho kupila tricka s dlhym rukavom. Dost boli drahe. Jeden kus bol po 5,-€ a co su tri kusy, tak neboli pekne a tie co boli pekne, boli za 14,-€. Tak som jej to kupila, aj ked cena zabita.

lilyk
9. sep 2009

baby co varite, plsssssss....ja som prave dorobila palacinky ale chcem na obed (u nas na veceru) nieco normalne 😉
Naty a Tanicke vysli zle vysledky? ci preco jej nasadila lieky?
Maju doma stale chodi v kratasoch 😀 aj spava v pyzame takom ako kratasky...u nas je 26 stupnov, celokm fajne 😉 taketo pocko by som brala az do jari 😝

zuzidr
9. sep 2009

veru také počko ako je teraz ja zbožnujem....okolo 20stupnov a zubaté slniečko....jáááj to je moje...jar a jeseň 😀 😀 😀 😀

my kedže sme v dome tak včera som malej už dala pyžamo normálne,lebo predvčerom mala ruky studené v krátkom pyžame 😅

lilyk ja budem dnes robiť cigánsku s hranolkami...veeeelmi dlho sme nemali také nezdravé jedlo,elbo hranolky robim 1x do roka 😅 😕

a cez víkend chcem segedín robiť 😀

včera som robila tuniakov-cestovinový šalát 🙂

natal
9. sep 2009

lily ono uz jej davnejsie vyslo, ze ma nachylnost na alergiu a tak preventivne musi brat lieky 😖 Boli sme tam na kontrole a mala kaslala kazde rano. Vysetrila ju a vravela, ze pluca ma ciste, ze je to pravdepodobne nasledok alergickej reakcie a taktiez co ma zapalene ocka, ze to je pravdepodobne z toho. Od kedy berie ten liek na alergiu, tak uz nekasle aj ocka ma uz pomaly normalne. Este trosku ma kaprave, ale uz to mizne. Len jej neviem dat kvapky do oci, lebo to je jak cert ked vidi svatenu vodu. 🙂

natal
9. sep 2009

ja som si dnes na obed objednala hovadzie s koprovou omackou a knedle. Hovadzie som nejedla teda riadne dlho. Mozno aj tri roky. A vecer budem robit spagety s kecupom a syrom.

lilyk
9. sep 2009

aha..no nam este vtedy ked bol Maju v takom "stave" ako Tanicka tiez vravela ze taketo male deti su vsetky nachylnejsie na choroby a tym padom maju oslabenu imunitu a velmi rychlo sa potom stanu aj alergicke na vseliake potvory 😖 a tiez nam dala sirupy napr.Aerius....bol na nic, k nicomu nepomohol a ine debiliny..sorry ale som bola nahnevana na to....lebo ako vidim ked sme mimo jasiel a skolky tak na nic neni alergicky a nema zapalene ocka ani kasel 😉 .....jaaj bojim sa o rok tej skolky jak certa 😖
dakovala za typy...tak segedos sme mali teraz cez vikend,napadli ma fasirky ale kedze ciganska je rychlovecka tak bude ta 😀 😵

natal
9. sep 2009

no ja tiez predpokladam, ze to nie je ziadna alergia, ale budiz
Ja mam teraz strasnu dilemu, ze kde dam na buduci rok malu do skolky. V okoli prace nemam ziadnu a u nas na sidlisku ... no neviem, kto ju bude vyberat? To by moja mama musela kazdy den a keby nahodou vypadla, tak ja aj ked kopnem do vrtule, tak za 10 minut z roboty nestihacka. A skolky su len do 17,00 hod. Joj neviem. To by som musela ziadat v praci nejaku vynimku, co nedostanem a ani to neprichadza do uvahy. No neviem 😖

zuzidr
9. sep 2009

Natal u nás je škôlka len do 16tej,ale okolo 15-15.30 už tam neni ani nohy 😅 😕 takže tento týžden chodí pre nu švagor a potom bude svokra,ale inak MM hcodí z roboty o 16.30 a ja o 17tej,takže nám by to vôbec nevyhovovalo 😅

lilyk
9. sep 2009

aj u nas su skolky len do 16:00, akurat sukromne su do 18:00...a tiez mam pocit ze o 15:30 su vsetky deti uz vybrate, ked pozeram von oknom tak uz plno mamiciek ide o 15:00 do skolky....ja nechapem kde robia ale ja ked zacnem na plny uvazok tak skor ako o 17:00 na stopro nevypadnem 😖 ..no zatial neriesim...inak by som uz zosedivela.

zuzidr
9. sep 2009

veru, unás sa to ešte dá pochodpiť,lebo sú to väčšinou deti čo majú babky a dedkov doma na dôchodkua,elbo súrodencov,ale tiež neviem ako to riešia mladé rodiny bez príbuzných.....ja sa asi nedožijem aby som prišla pre malú do škôlky a aby sa so mna tešila....Adam(švagorň vždy hovorí ako sa na neho malá hodí a teší sa,že pre nu prišiel.... 😅

u nás prísna prac.doba v robote 😅 🤐

allisia
autor
9. sep 2009

cafte sa
ja robim tekvicovu omacku 😉

Lily tak na vinobranie v nedelu prideme tak by sme sa mohli dohodnut na nejaku stvrtu ako vzdy len miesto musis ty povedat 🙂

no skolky, ja som zvedava ci mi ju buduci rok vobec vezmu ked mitvrdila ze nema miesto ale stavaju pristavbu tak uvidime

zuzidr
9. sep 2009

dnes vám deti nespia? 😅

sjuzi
9. sep 2009

Tě buh... ja pracem, dnes dojde švagrina s celu rodzinu, mm mal cez víkend narodky, tak ja už bola nakúpiť, upratala, povytierala, koláč upiekla, ešte spravím misy... no na nervy... a stihla som chvíľku aj Miška prevetrať 😝
Idem kávu vypiť a potom pokračenzi... 😝 😉

zuzidr
9. sep 2009

sjuzí,tak TM všetko naj,a dobre sa ukáž pre švagrinou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sjuzi
9. sep 2009

Ja inak milujem takéto návštevy cez týždeň... 😝 bohovské voľačo... cez víkend mi aspoň mm trocha pomôže... (sa tu sťažujem, jak keby niektoré ženy neboli na všetko samé, čo?) 😀

bubulik
9. sep 2009

Caute nam volali znamy, ze dnes pridu pozriet maleho. tak mam 3 hod na upratanie, urobenie kolaca, pomazanky a este sa mam dat som poriadku ja. tak som si sadla k pocitacu a aspon kavu si vypijem v klude, 😝 😝 😝

bubulik
9. sep 2009

A mne dnes volala riaditelka zo skolky, ze pocitaju s malou od februara, ale len na doobeda. Pre nas bude super aj to. 😵 😵 😵

sjuzi
9. sep 2009

Bubulik, aspoň budeme mať upratané... no ja sa lúčim, idem tie misy porobiť... lebo o 16tej tu budú jak na koni...

lilyk
9. sep 2009

Alli super, o 4-tej sa vyklonim z okna a kuknem kde sa nachadzate 😀 😵
ja prave dorabam cigansku vdaka Zuzke 🙂 ..a idem este tvarohovu plnku do palaciniek dat.

allisia
autor
9. sep 2009

Lily tak dohodnute 😉

normalne mi tu robite chute s misami a pomazankami, mne sa take nechce robit 😝 tusim by sme sa mali k niekomu nanominovat na navstevu 😀

allisia
autor
9. sep 2009

idem ozehlit lebo maly zazrakom spi a Natalka si kresli lebo som jej povedala ze musi byt potichu a nesmie buchat 😀 😵

bubulik
9. sep 2009

ali kludne dobehni. kolac uz mam. MM umyva chladnicku, potom ho tam dam zachladit a mozes dobehnut. 😉 😉 😉

allisia
autor
9. sep 2009

bubul dik za pozvanie 😵 inak ked chodime svokre tak na teba myslim lebo vzdy ideme cez nitru lebo ona byva v Novej Bani tak si vzdy na teba spomeniem 🙂

bubaczik
9. sep 2009

čafte ,..ta vy kde ste? 😕
zuzi bola som v tesuc a kukla som tie teplačky pre malu,maju taak naadherne,aj ružove aj pasikave,po 8,50 😉 ja mať dievku,tak berem..su taky štyl ala leginy,len nei su až tak napasovane..šak ked budete tu v tt tak skočte kukenzi 🙂
my ideme kukať Borata,ešte stareho,ale nič v telke a spať sa mi nechce..decka už idem nahanť do postele 😠

bubaczik
9. sep 2009

bože ja pišem dnes..sorry,skuste poprehadzovať pismenka 😀

lilyk
9. sep 2009

caute 😉
u nas sa spi, MM v robote a ja papam cipsy kedze mam taaak malo tuku 😀
no Alli neviem jak dopadne to Vinobranie 😖 pozerala som pocko a ze dazd az do stredy 😕 no dufam ze ne, tak uvidime 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre