• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
bože ja chcem bratislavu :angry: :angry: v týchto po.raných piesťanoch nezoženiem nič normálne a elegantné :sweat_smile:
14. sep 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzidr to je ako na potvoru, je však pravda, že ked maš penge tak tu stačí nabehnúť a určite si niečo vyberieš :grinning:
len nenavidim situáciu ked niečo strašne potrebujem a mam predstavu a nič podobné tomu nie je, zákon schválnosti idem o týžden po funuse a hned mi na tú vec zaostrí zrak :unamused:
14. sep 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoja presne to myslím,že mám predstavu o nejakom kostýme,alebo krátke nohavice a vesta(napr.káro) a do toho nejaká pekná blúzka...alebo niečo podobné,a ničoho nieje :angry: :angry: :angry:
14. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte..ja som vas došla len pozdraviť,mam tažky vikend za sebou :rolling_eyes: v sobotu sme to kus prešvihli s drinkami,long island už nechcem ani v napojom listku vidiet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Danko ma total vyčerpava,potrebujem ticho tichučko :rolling_eyes:
dnes ma čaka velky nakup,no čista smrť to bude..darmo,starnem a nemam zacvik :grinning: musim dojsť na vychod sa kus vycvičiť :sweat_smile: tak zatial čafte :wink:
14. sep 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte :sunglasses:
hej hej bubi na východ poď :grinning:
my máme s malou fajront ,mm má poobedku.... :wink:
takže zatial varím a Sašku som dala spať,ráno ,čo som vyvesila ,večer požehlím no a mám pokoj :slight_smile:
14. sep 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zoji super, aj my tesime, uz sa len dohodnut,samoska ze aj Alli, Sjuzi a vsetky co maju ruky a nohy a mozu dobehnut :grinning:
ja som kupila Tominovi boticky na jesen :dizzy_face: ze 37euro :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked som mu skusala nohu,teda kde ma prst stale sa rehotal :grinning: zda sa mi trochen daleko ale vsak neva, chodi v tom v poho a na teplejsie ponozky to bude akurat :wink:
ja ked nieco chcem a mam predstavu tak to tak 5 rokov kupujem az nakoniec mam po tolkych rokoch inu predstavu a takto nakupujeeeeem dokola:grinning:
14. sep 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,moje deti sú okúpané a spia :grinning: ja pozerám ČSS a zajtra ideme do Lešnej do ZOO :grinning: :grinning: sa veeelmi tešíme.ideme aj s bráchom,švagrinou a synovcom :slight_smile:
14. sep 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja krásna, s nechtami jak na výstavu, nový človek zo mna :grinning: :grinning:

jaj takéto poobedia by som mala absolvovať častejšie, relax a klebetenie s kamoškami

kubko sa však rozhodol, aby som nevyšla z cviku ma večer zmordovať, nie a nie zaspať, behá tu po byte s plyšákom vačším ako on akoby sa práve zobudil plný energie
14. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoji odfoť nechtíky,a hod foto,rada sa pozriem...aspom na FCb :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pošlem ti mms :wink:
14. sep 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,nech mám inšpiráciu,bo furt neviem čo na tie drápiky vymyslieť :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
francuzska so strieborným pasikom, stará dobrá klasika, učim sa tu s nimi klipkotať bo som ich už nemala pol roka a som mimo cviku :sweat_smile: , petero sa už teší ako ho budem škrabkať :grinning:
14. sep 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne budem, idem uložiť toto moje nervadlo, inak táto lujza čo je práve v superstar, tá čo spievala pri čumilovi, je kikina spolužiačka :slight_smile:
14. sep 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, sme doma sasmi, MM je v praci. Idem poupratovat byt a potom sa ozvem. Papa
Pozrite si toto. :slight_smile: :wink:
//www.youtube.com/watch?v=4-94JhLEiN0
15. sep 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. sep 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:
ja idem dnes s Tominom plavat a rano sa seklo v chrbte, som zvedava ako ho budem nosit :unamused:
15. sep 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte..tak ja už vo svojom švungu :grinning: lily jak vam dobre,že chodite plavať.. :sunglasses:
idem robiť plnenu cuketu,som zvedava,aka bude,mama si to chvali,tak vyskušam..len milosť pani nema pri sebe mobil,a neviem,čo tam presne ide,tak čakam,kym dojde domov.. :frowning2: chcela by som isť do blavy na nakup nejakych jesennych handier,bo fakt nič nemam :cry: bo som do všetkeho schudla :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Danik už vie dalšie slovo,že ťaj :grinning: tak teraz len ťaj pijeme..sice včera chytil amok,o 14hod,že tata mu ma urobiť čaj,odo mna nechcel, :confused: tak nepil až do 17 hodiny :zipper_mouth: tvrdohlavy je neskutočne.. :astonished:
mala som oazku,len nejako mi vyšumela s hlavy :angry: šak ma časom napadne...skleroza už asik klope na dvere..tak zatim čago belo :slight_smile:
15. sep 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubi do BA pojdes aj s Dankom ci sama?.....bo by sme sa mohli stretnut, ne zeby si nebola zaujmava ale Danko je Danko :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: ....no my padame, poobede kuknem ci aj Danko ide :grinning:
15. sep 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lily ešte neviem,ako a kedy a hlavne s akym počtom deti by som šla,musim počkať na muža,ktory klasika trči niekde v robote...ale inak možme sa nejako potom dohodnuť,už to mam kludnejšie,sice aj škola vola,a aj čakam ,či otvoria kurz holandštiny tu v tt,tak neviem jak ja budem všetko stihať :confused: :rolling_eyes: dufam,že na holandštinu nebudem musieť do blavy dochadzať :angry: neviem,prečo sa ludia nechcu učiť tak naadherny jazyk :grinning: :confused: no idem do tescos,bo nemam nič do cukety :angry:
15. sep 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cáves,najdem tu teraz niekoho? pochybujem :confused: :sweat_smile:

bubulka ten link je úchvatný, to ste boli na takej svadbe, alebo kde si nan natrafila? :confused: :dizzy_face: :grinning:
15. sep 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MM išiel s ivkou niekam, tak ma nechali vyspať sa po nočnej. vstala som o 10:45 :confused: :astonished: už ani nepamatam, kedy som tolko spala po nočnej :dizzy_face:
normalne mi je fajn :slight_smile:
15. sep 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi, ty máš ale sny, že holandština :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. sep 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa už su doma, tak padam :dizzy_face:
15. sep 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwinka už spinka, asi pojdem k nej. tu ani živej duše :angry:
15. sep 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:
holandstina :confused: dobre :grinning: ...no to jedine ze tam ma bubi kamosku,rodinu alebo milenca :grinning:
oki, Bubi daj potom vediet :wink:
my sme doplavali, dnes boli sami tatinkovia :slight_smile: my bez, nas lezi na posteli...skoda :unamused:
ja papam ryzu s reznom,tomik spinusa a chrbat ma boli trochen menej, keby niekoho zaujmalo :grinning:
15. sep 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte..ale čo by..ja som 4 roky aj po holandsky snivala :grinning: ,len som už nejaky rok(10?) :confused: nerozpravala,tak by som chcela si to nejako oživiť :wink: taže tak :wink:
cuketa v rure,už voni :dizzy_face: to bude mnamka..ak še podari tak vam dam recept :grinning: ak nie,tak ju zje muž :grinning: idem uspať Danka a učiť sa s Peťom :rolling_eyes: aach jaaj :unamused:
15. sep 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sstefi no vidiš,jak ti fajne,že ta nechali vyspať,maš doma poklad :wink: moj ma sice akože necha,raz za rok,a aj to chodi každych 5 min sa pytať,moni,kde ma danko toto? a kde ma danko tamto? :angry: ta možem ja spať? :sweat_smile:
15. sep 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi no a ked odjdeš,daj vedieť jak bolo v zoo,ja by šla tam tiež,len sa bojim,že sa neoplati :sweat_smile: chceli by sme isť s detmi aj do Marchenparku,no ale na to neni čas :frowning2:
15. sep 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som dospala, lahla som a neviem zaspať. šak som prespata :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a vonku rušno, ako keby piatok bol a nie sviatok :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry:
15. sep 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja ked sa postavim tak ma boliiiii chrbat, asi presedim zvysok dna na konovi :sweat_smile: a najlepsie ako stara zhrbena babicka tak ma nist neboli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
do toho Marchenparku chceme aj my ale az na buduci rok a najlepsie v den narodenin...to je zadara :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok