"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
18. sep 2009

aj ja si myslím že už o taký týžden lylikovcom padne sánka, ako sa majko rozkecá 😵

lilyk
18. sep 2009

sstefi tak to som sa dobre pobavila 😀 ale teda bola by som rada 😉

sjuzi
18. sep 2009

Lily ale fakt, ja len zírám ako Miško sa rozkecal, už pekne povie všetky farby, dnes sa pozeral ako dedo montuje policu a kecal veke šoby, majinke šoby atď... 😀 😀 😀

sstefi
18. sep 2009

ver mi lylik, bude to tak. ked začne, príde na to, že mu rozumiete a že si napr. vypýta niečo a vy mu to dáte, nakolko ste ho pochopili a to sa mu zapáči. potom to už ide samo zo dna na den 😵

sstefi
18. sep 2009

idem ja pozmyvat dlažky, ivka už asi zaspala, dlho je ticho. tak využijem čas. majte sa krasne, večer ideme k babke, nakolko zajtra bude tato zaneprazdneny, tak bude u babky, žabka moja ☹ (niežeby som nebola rada, že je u babky, len ma to už dosť nebaví, toto takmer každodenné balenie, chystanie utekanie ... no proste stres 🙄

sjuzi
18. sep 2009

Aj my ideme dedkovcom - svokrovcom na víkend... resp. na dnes a zajtra... ideme pomôcť kopať... 😅

sstefi
18. sep 2009

aj ku nam pridte, sjuzi. nestihame zemiaky vykopať 😀

sjuzi
18. sep 2009

Heeeej? Žeby??? 😀 😀 😀

sstefi
18. sep 2009

ano ano ano!!! 😀

sjuzi
18. sep 2009

Tak sadáme na vlak v sobotu večer... 😀 😀

sstefi
18. sep 2009

až v sobotu?hmmm škoda.
no hlavne, že dojdete. aj MM mal v plane vyberať zemiaky v nedelu, inokedy totiž nie je doma a sobotami chodí ten majster, tak ma čo robit.
oki čakame vas, sju 😎 😀

sstefi
18. sep 2009

no, padám, bo nestihačky 😝

sjuzi
18. sep 2009

ha ha haaaaaaaaaaaaaa ale nedeľa - se nedelá... 😀 😝

sstefi
18. sep 2009

no a povedz, máme inú možnosť? 😅 ešte ked dovtedy zase poprší, tak ichbudeme vyberat asi na vianoce 😝 😀

sjuzi
18. sep 2009

BTW... Pozerávate niekto odsúdené? 😅 😵

sjuzi
18. sep 2009

Ja som si práve pozrela v archíve včerajšiu časť... celkom ma to začalo baviť... tak papačko... 😉

sjuzi
18. sep 2009

Ešte sa tu zastavujem... aha aké krásne pyžamká som našla... 😉

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=89711

sjuzi
18. sep 2009

To moje dieťa ešte vyspáva... a vy už víkendujete... U susedov som sa práve dozvedela, že:

LEILE sa dnes ráno narodil Martinko.

Leili gratulejšn, hrozne rýchlo to ubehlo, veľa zdravia maličkému!!!! 😵

sstefi
18. sep 2009

jeeej, nejak skoro nie? gratulujem aj ja nech martinko robí radosť a hlavne nech je zdravý aj s veľkým bračekom 😵

lilyk
18. sep 2009

aj my gratulujeme a prajeme vela zdravicka 🙂

lilyk
19. sep 2009

caute 😉
teeeda nikde nihoko 😕
my sme zatial bez horucky, tak tesim, ideme za chvilku do Kauflandu,cakame len na Tomina kym sa zobudi..ked nieco chcete kupit pisnite 😀

bubaczik
19. sep 2009

čafte..no leile aj my gratulujeme,nech su hlavne zdravy..ale nejako skoro,ne?mala termin až niekedy koncom oktobra,či sa mylim? 😕 ale hlavne nech je všetko ako ma byť 😵
naši včera leteli do tunisu,som zvedava,po kolkych dnoch začnu srať 😅 naša babka hlavne 😅
dievčata,zajtra ideme "opačiť" 😀 babatko...čo mam kupiť? 😕 nesieme mu lehatko,hraciu deku,fusak,ale to všetko po Danikovi,nejake handry sme jej už podavali,ale nechceme tam isť s prazdnou rukou..teoreticky ma všetko na zimu,bo zdedilo po Dankovi dosť,aj ona mu nakupila,tak ja neviem,že čo a ako 😅 plienky nebude trapne? 😕 a ideme ešte do ba do Hm,a CA,niečo kuknem,ale zas načo nakupovať vela,ked to nevynosi.. 😕
zuzi tu asi nebude dnes,že by mi povedala,čooni nosia na "opačky" 😖
tak idem ja popratať,dnes varim iba špagetos,ine nestiham..tak zatim 😉

lilyk
19. sep 2009

Bubi myslim ze babatko dostane az az 😀
ja som spat s Tominom, idem mu dat obed, Majko ostal na stavenisku ( nejake nove obchod.centrum stavaju) su tam bagre tak jemu by som tam hadam aj obed mala zaniest 😀
ja idem robit cestoviny s slov.klobaskou,syrom a zeleninkou.
pocko kraaaaaaaaaaaaaaaaasne 🙂
story o babke peknaaaa 😀

allisia
autor
19. sep 2009

Bry vecer, ja som dnes bola v skole, inak mam cely tyzden nestihacky a po robote sedi muz pri kompe az do vecera a mna nepusti 😝

Lily rychlo sa uzdravte 😵 aj Natalka je soplava 😝

sstefi
19. sep 2009

dobrý večer,
že kedy budu s.ať 😅 😀 😀 😀

sstefi
19. sep 2009

aj vy sa uzdravte alli, samozrejme aj lylikovci 😉

allisia
autor
19. sep 2009

Sstefi dakujeme 😵 ja sa len modlim aby to nedostal aj maly 😒

sstefi
19. sep 2009

juuj, to fakt, to snad nedostane, držím palce.

no padam, dobru nocku vam a sople preč 🙂

allisia
autor
19. sep 2009

dobru noc 😵
som bola dat Natalku cikat 🙂

sjuzi
20. sep 2009

Ajojte! 😉
Včera bol krásny dník... u svekrušovcov na záhrade bolo fajn, prišli sme domov síce takí pekne narobení, ale bolo fajn. Miško bol celý špinavý ako také malé prasiatko, od hliny od hlavy po päty, na tom ešte fľaky od hrozna, malín a rajčín, lebo on trhá a pchá do seba, čo v záhrade nájde. Dokonca minule chcel odtrhnúť aj tekvicu, ale tá je predsa len trocha ťažká... 😀 😀

Budúci víkend budú u svekrušovcov hody, tak bude papanica... 😉

Ja dnes varím šnicle, zemiaky a ešte vyprážam aj cukinu. Máme tu synovca, tak aj sa teším, teraz zobrali Miška na bicykloch von, no jak mi je dobre. 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre