"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

lilyk
28. sep 2009

ahojte 😉
tak my uz spat aj z rannej prechadzky,Tomik napapany, Maju odmieta, tlaci do seba chleba 🙄 tak to kaslem sa tu nebudem nadrapovat tak ja tiez papaaam 😀

bubaczik
28. sep 2009

čafte..my tiež došli s prechadzky,taak je krasne vonku 😵 idem ho uspať a dam kavejku,kym dojdu decka..dnes ma čaka rodičovske 😝 skusim zlomiť muža 😀
a už u nas začali zateplovať,tak budem mať veselo 😠
keby si aspon s mobilu hudbu nepuštali.. 😠
ta čafte 😉

sjuzi
28. sep 2009

Ahojte žienky! 😉
Tak my sme prežraní z hodov, Miško sa vyšantil na kolotočoch, predstavte si, na futbalovom ihrisku bol zápas a tam pre dietky malá reťazovka ZADARMO!!! Tak Miško bol vytočený o dušu. A ja tiež, ale iným spôsobom...

jaaaaaaaaaaaaaj, niekedy nechápem to dedinské či akotomámnazvať zmýšľanie... ale šak dobre.
Lebo vraj tie hody mali byť spojené aj s oslavou Michala a my s mm sme tam mali najviac makať a švagrinky mali len sedieť a byť obskakované... tak ja sa na to môžem vys.ať... a to mi našťastie povedal mm až keď sme včera večer odchádzali... lebo inak by som zbalila pár švestek a vypadla už pred obedom... 😠 😒 😝 😝 😝 😝

lilyk
28. sep 2009

caute 😉
mne to uz spi, Maju nakoniec spapal aspon polievku a ja si idem spravit kavicku 😉
Sjuzi nejake cudne zvyky 😅 😝
Bubi nasi zateplovaci maly veeelke radio co hralo od rana do 6-tej vecer 🙄

sjuzi
28. sep 2009

Ahoj Lily, ale to 2 úžasné sestry mm sa vždy navzájom doťahujú, ktorá sa koľko u babky narobila a ktorá len vysedáva... (ja som to nikdy nechápala), ale už vidím, že aj mňa do toho zatiahli. Ono totiž vždy sa ohovárajú navzájom, keď tam tá druhá neni...
Totiž k svokrovcom sa nechodí len tak, tam sa chodí robiť... na záhradu, drhnúť dlážky atď... Preto tam potom nikto nechce prísť... jaaaaaaaaaaj škoda reči.
Ja nehovorím, že tam len sedím a pijem kávu, ale jednak behám okolo malého a prípadne pozbieram úrodu, min.týždeň sme tam boli kopať, ja som varila, piekla, vysávala, kým došla babka z roboty...
Ale je mi trápne sa tým chvastať, že ja som toľko robila a ona nič... proste ja to nechápem... a vytáča ma to! 😕 😲 😲 😝 😠

zuzidr
28. sep 2009

ahojte aj ja som si práve spravila kaveju a otvorila Mini banánky v čokoláde 😀 😀 😀

dnes som malej kúpila nádherné podkolienky,také pásikové a ešte sú tam gorálky prišite,v normálnom obchode na pančuchy za 2,20€ 😀 😀 😀

a po výplate tam pôjdem na pančuchy malej na zimu mali nádherné teplé po 3.20 😀 😀 😀 súper ceny 😀

sjuzi
28. sep 2009

Ahoj Zuzik, ja som si zas videla pekné čižmičky, len mi musia dojsť prachy od mm, čo mi posiela na konci mesiaca ako "vreckové", tak potom urobím nájazd na ne...

A aj ja by som chcela kupovať také gorálkové, ale Miškovi by to asi nešlo... 😀 😀 😀 😀

sjuzi
28. sep 2009

A tiež ma po prečítaní toho linku už nenapadne tak skoro robiť Pangasa... bleeee 😝 😝 😝 😝

bubaczik
28. sep 2009

čafte..no s uspavania nič 😠
chudak Danik sa boji 😢 že bubo bum bum 😕 😢 bo buchaju tu 😒
no inak to tu bude inak veselo,3 "šraci" od lopaty 😝 mi naraz zaklopali na okna 😠 a kedže ich mam s troch svet.stran,tak jasne,že s každej strany..som utekala od jedeho k tretiemu..a vysvetlila im,že tieto 9 okien je mojich,a stači zaklopať iba na jedno,a aj to iba raz za tyžden 😠 ta kym oni pochopia,ta ma aj porazi 🙄 inak smrdi mi tu nejaky jak asfalt 😕 no mna čakaju krušne chvile 😢 hlavne,že som si okna poumyvala 😲 idem si po kavu 😒

inak,sjuzi,ked raz ukažeš,že vieš robiť,a budeš ešte ori tom držať hubu,budeš to robiť cely život 😒 😅

zuzidr
28. sep 2009

ja si také články o pangasovi a o tom jak sú rajčiny rakovinotvorné nečítam,nakolko nám tieto veci hrozne chutia,pangas je očistený,zamrazený a potom upečený na 150-180stupnoch takže sa nám nič nemôže stať 😀 😀 😀 😀 😀

a inak aj ja som videla pekné čižmy pre mna,ale stáli 71€ a kedže všetky topánky od šoférovani zoderem na päte a na opätkoch tak asi zvolím lacnejšiu alternatívu 😀

sjuzi
28. sep 2009

Bubi, šak to, to presne... 😅 😅 😅 Hovorím, to škoda reči... a taký pekný víkend to inak bol...
Ja tam hlavne chodím preto, že Miškovi sa tam hrozne ľúbi, má tam obrovský dvor, kde sa vybehá, zvierat celú farmu.
A hlavne som rada, že sme tam nešli bývať, lebo to by bol des... 😝

zuzidr
28. sep 2009

a btw nejeme toho pangassa 3x za deň a 5x do týždna,takže čo ho 1-2x do mesiaca spravím,sa nám nič nemôže stať 😀

keby to bolo tak hrooozne škodlivé,tak to predsa nepredávajú...keby ste vedeli čo je v salámoch,paštétach,párkach,kečupe a neviem čom 😀 😀 😀 😀

sjuzi
28. sep 2009

Zuzik máš pravdu... ale i tak ma trochu prešla chuť... ale tuším ešte nejakého v mrazáku mám...

Také paštiky ja zásadne nekupujem... 😀

bubaczik
28. sep 2009

sju a prečo ste tam nešli byvať?šak so svokrovcami najlepšie 😀 😀 😀 😝 podla nich 😝

lilyk
28. sep 2009

no mne nejde ani tak o to ci sa nam moze nieco stat ale ze ta ryba co sa tyka mineralov a vitaminov je potom k nicomu 😀 to uz fakt radsej kuracie maso dam na obed.
no Bubi nezavidim. Inak aj nase okna by uz trebalo umyt. Naposledy sa umyli a zaprsalo do tyzdna 😀
kecup milujem 😀

bubaczik
28. sep 2009

no juuj mate vy ale temu 😕 keby človek sa vždy pozastavil,s čoho a ako je to a to vyrobene,tak by sme nič nejedli 😅 hranolky su napr nejako divne bielene..aj som vedela čim,len hlava derava 😝

sjuzi
28. sep 2009

Také tiež nekupujem, že hranolky - to jem raz do roka, keď náhodou ideme do Mekáča... 😝

bubaczik
28. sep 2009

no Danko už na okne kuka jak nosia lešenie 😕 ta aspon jedna pozitivna vec..len okno dokoran,a fešaci kukaju mi do hrncov skoro 🙄

zuzidr
28. sep 2009

bubi ved to,keby sme sa mali pozastavovať nad všetkým tak nejeme nič 😅 🤐 a kedže pangasia raz za čas lúbime tak sa nepozastavujem nad nejakým komerčným článkom 😀 😀 😀 😀

andy.a
28. sep 2009

čafte 😎 😎 😎 ,neskôr keď budem mať čas,aj počítam,čo nové 😉 🙂

...len máme zlé obdobie.. ☹ 😒 malý je od soboty chorý 😒 a dnes ráno mal astmatický záchvat,Dr.bola zhrozená dostal inj.Hydrokortizón/hormón/...strašne zle dýchal,ešte som to nevidela ani u iných detí/na praxi a pod/ a teda vlastné dieťa keď to má,tak je to šok ☹ 😒
a už som toho za roky praxe videla všeličo,ale iné veci zasa 😀 😝 😔

dostal zatiaľ lieky,antiastmatkum,ATB Cefzil,uvažovala aj o hospitalizácíi,ale našťastie sme sa tomu vyhli 😒 😖
dúfam,že to bude lepšie 😕 🙄 a berie samozrejme aj kvantum iných liekov na imunitu a vitamíny 😕

aj tak bol rekord,že až mesiac vydržal v MŠ bez choroby,dnes mali mať výlet,tak moc sa tešil,chudák 😕 😔 a teraz cca 2 týždne ho radšej nechám doma 😒 ☹

janada
28. sep 2009

ahojte,andy no chúdatko Adko,nech mu to čím skôr prejde 🙂

som si prečítala čo ste tu nechali odkaz o tom pangasovi a mám chuť vyvracať včerajší obed 😝 Dominika tomu našťastie moc nedá a velkáčom to hovoriť nebudem 🙂

andy.a
28. sep 2009

malá to od neho chytila,ako inak 😒
má teplotu,kašlík a nádchu 😖

nechce jesť a najhoršie je,že pri kašli a zetekaní hlienov sa vždy dovracia 😖

včera bola čerstvo okúpaná,prezliekala som včera všetky postele a ona v noci cez Superstar zrazu rev,ideme tam a dovracaná/večerala Zvolenské jogurty/...takže si to viete predstaviť 😖 a ten smrad,rýchlo som ju umyla,aj vlasy mala od toho/má ich už veľmi dlhé/,na noc som jej ich zopla do gumičky na vrchu hlavy,lebo kompletný cop by ju tlačil... 😔 /,plachta,,malej oblečko,spaví vak atď...MM tiež ovracala,takže všetko sme to narýchlo zaprali 🙄 🙄 🙄

v robote tiež otrasný deň 😕 😝 roboty pribúda,za rovnaký plat máme odrobiť 4x viac roboty ako kedysi 😕 a už tých ľudí ani niet kam objednávať a s poisť.samé obštrukcie 😕 😕 😕

Mráčik,môžeš byť rada,že si ešte na MD,aj Kika 😀 😝

no,vyžalovala som sa,hneď mi je lepšie 😉 🙂 😀 😝

MM šiel do MŠ na rodičko 😕 😕 😕 no,som zvedavá,čo tam môžu preberať,určite budú pýtať prachy,čo iné 😀 😀 😝 😅 😕

janada
28. sep 2009

a moja mladá už má v rukách prvý papier o vyučení 😵 za pár mesiacov ešte matura 🙂

zuzidr
28. sep 2009

andy ja som bola v MŠ na rodičku 2,5 hod. a tiež popýtali penazí 😀 ale zatial na prospešné veci 😀

janada,mladej gratulujeme k výučnému listu 😀 😀 😀

a marodom skoré uzdravenie 😀

andy.a
28. sep 2009

Janada,aj my pangasia ľúbime,inú rybu nekupujem 😕 🙂 😉

na hranolky máme taký špec.drahý hrniec,či fritézu,tam sa dá len za lžyičku oliv.oleja a v podstate sa to robí na pare 😕 malý je totiž hranolkový,šniclový a pod....teda ak má lepšie obdobie 😉

Bubul,pekná foto v pase 🙂 😵 zmena 😉 🙂 😝 😅

zuzidr
28. sep 2009

my teda hranolky robíme 2x do roka,a ked už tak domáce,z našich zemiakov,väčšinou robíme z domácich zemiakov americké pečené v rúre 😀

andy.a
28. sep 2009

Janada,Peti gratulácia k výučnému listu 😵 😵 🙂 a dodatočne aj k okrúhlinám,ktoré mala myslím v sobotu/alebo piatok??/ 😵 😵 😵 nech jej v živote všetko vyjde 🙂 😉 😵

janada
28. sep 2009

velmi pekne dakujeme 😵

bubulik
28. sep 2009

Suhlasim so Zuzidr, ja take clanky vodec necitam, lebo som sama robila aj v konzervarni a aj v sampiomnarni......
Takze pangas je aj u nas najoblubenejsia ryba a tak to zostane. 😎 😎 😀 😀

bubaczik
29. sep 2009

bre ranko 🙄 Danko je hore 😕 😕 😕 a spať neviem kedy pojde,ked tu budu buchať 😢 jaaaj,zle načasovane 😝 rano som zažila hned hysak,prvy raz som Peťovi nepripravila veci,tak rano si vytiahol mikinu,čo mal včera cely den v taške,tak si viete predstaviť,ako vyzerala 😝 ta on by tak šiel do školy,a muž by si to ani nevšimol 😅 🙄 aach jaaj..
kavu som si urobila na dva krat,bo namiesto cukru som si sol dala 😅 ☹ no ale dufam,že zly začiatok,dobry konec..
tak sa majte ,ja musim "pracovať" 😀 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre