"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
29. jún 2009

takže zajtra maširujeme k detskej dr.
netušim z čoho ma tu teplotu, totiž hrdlo ju vraj neboli ani sa mi nezda, že by bolo červene, sople žiadne, nič ju okrem pišulky neboli, tak neviem 😕

ajuskamimi
29. jún 2009

bozenko, chudatenko mala Ivka. Sstefi drzim vsetky paluchy, nej jej to co najskor prejde. Skus ju kupat v repiku, ked to pomoze chlapcom na zapaly, urcite aj dievcatkam 😉

ajuskamimi
29. jún 2009

a nemoze mat teplotu so zubov?

sstefi
29. jún 2009

no a nakolko som po nočnej , tak šmykam do postele. ktovie aka noc je pred nami, ta hnusna teplota ešte aj to piškanie...
sice sme poobede celkom dobre pospali, ale aj vtedy sa po polhodke zobudila, lebo chcela pišat . potom ešte zaspala, zlatičko malinke

sstefi
29. jún 2009

ajus, všetky zuby už mame vonku, posledny cca pred 3 týždnami, takže asi nie

inak cau, vitam ta tu 🙂

ajuskamimi
29. jún 2009

aha, no nam chybaju posledne 2 😉

inac ahoj, a id lahnut, nech mas sily. Skore uzdravenie Ivke 😵

sstefi
29. jún 2009

som kupala v harmančekovom kupeli, ten repik zajtra kupim v lekarni bo nemam doma.

ale rada pre bubulik, ak nahodou vam budu robit to iste. natrela som framikoinom, strasne ju to bolelo resp. štipalo, calciova mast je ok, na tu sa nestazovala. taka naša skusenost

lilyk
29. jún 2009

joooj sstefi uz len citat je to tazke...hlavne ze to ma Ivka za sebou 😵

sstefi
29. jún 2009

dakujeme ajus, dufam, že zajtra to bude lepšie a najlepšie by bolo, keby už nemala teplotu a ešte k tomu by sa mohla pekne bezbolestne vypiškat, tak to by som bola veeelmi happy ☹

ajuskamimi
29. jún 2009

hej aj harmancek je dobry, ale repik na zapal lepsi, ked nezozenies taky suseny, staci aj obycajny repikovy caj z obchodu 😉 ja ho mam doma vzdy po ruke, lebo clovek nikdy nevie, zapaly su riadne potvory 😖

ajuskamimi
29. jún 2009

sstefi dlho som tu nebola a vy ste uz bez plienok? waw v dobrom zavidim

sstefi
29. jún 2009

to ano lylik, ale mna to ešte viac boli, ked vidim ako sa trapi. hrozny pocit, ked su deti chore a nemožeš im pomoct ☹

sstefi
29. jún 2009

ano ajuska, my už davno bez plienok, šikulka moha malinka 😵

allisia
autor
29. jún 2009

dobrý vecer, my tu este strasime (teda Natalka) bo ma dojst svagrina z Anglicka tak som jej dovolila ju pockat

ajuskamimi
29. jún 2009

ja som skusala joja nechavat a on sa mi hocikde vyserinkal a to mi ani neoznamil, len ked som podla zapachu hladala kopku. A ked sa vypistal, tak to mi prisiel nahlasit, ze maminkaaaa pipik pali ziza jaaaj pomoc pomoc 😀 no potom sa schladilo aj v byte sme mali zimu, tak sa znova do toho pustim v lete, uz ozajstnom lete. Aj vonku zoberiem viacero kratasov na prezlecenie a basta. Inac na nocnik chodi bez problemov od mala, len ked treba, tak sa nepyta, oznami az po vykonanej eksn 😒

sstefi
29. jún 2009

no alli, tak to som zvedava kedy zaspi, totiž predpokladam, že bude rozrušena zo stretnutia 😵 🙂

ajuskamimi
29. jún 2009

fiiiiha tak to ano, ale vraj dievcatka su v tomto sikovnejsie. Ale je tu este niekto plienkovy ako my, ci nie? 😲 😀

ajuskamimi
29. jún 2009

sstefi, ked pominu problemy a budes mat chvilku casu, nedas mi do IP tip ako si to s Ivkou tak sikovno dokazala? Moooc by som ti bola vdacna 😵

sstefi
29. jún 2009

u nas sa už ivka obsluži sama, už len kričí mamaaaa, dones papeeer, ivka pišaja. sama utriem pišuju 😵 😀 😀

určite to v lete pojde lahšie, ajus 🙂

allisia
autor
29. jún 2009

no ja som zvedava lebo teraz sa tu jasi s ockom, si hadzu lopticku a nespala ani na obed lebo sme boli v blave vybavova papier na vodicak u lekarky takze uvidime ale predpokladam ze sa zase bude pol hodinu hanbit a v ramci toho zaspi niekomu na kolenach 😀

allisia
autor
29. jún 2009

inak Ivuska chudatko malinke, nech sa to rychlo zahoji
Stefi u nas sa natalka aj sama utrie, papier dociahne lebo ma redukciu so schodikmi tak si sama zoberie cize nema problema 😀

ajuskamimi
29. jún 2009

Alli tak to ma krasnu vydrz, mne by uz Jojo davno odkvecol, kebyze poobede nespal. On uz ked je unaveny, to je jedno ci je obed alebo vecer, sam pride maminka cem spinkat. Tak potom sa pekne oblecie do pyzamka, naje sa a v pohode zaspi. A najlepsie je, ze sa sam zacina vyzliekat a vsetko omentuje. Jojo obliekol ponosku, hoci ju vyzliekol, proste este to nechape co a ako. Jojo obliekol tricko, hoci ho vyzliekol a podobne 😀

ajuskamimi
29. jún 2009

alli aj vy ste uz bez plienok? 😲

sstefi
29. jún 2009

ajus, ono to išlo samo od seba, ja som ju občas davala na vecko ona sa občas vycikala občas nie. vtedy na nočnik nasadla ani za vedro mlieka, ktore ona lubi.
Odrazu nechcela ani za svet sadnut ani na wc, tak som ju nenutila, trvalo to asi tyžden a odrazu sa sama začala pytat, stala pred veckom a buchala na dvere, že piš piš(to bolo prvé januarove dni, mala rok a pol a par dni) no a vlastne odvtedy nam to pekne ide.
postupne začala sadat a na nočnik a ako vravim, už si ho zoberie sama, stiahne gate a hotovo 😵

allisia
autor
29. jún 2009

dnes ked sme boli v meste mala natalka saty a pre istotu som zobrala dvojo nahradnych nohaviciek ale nebolo vobec treba, pekne sa pytala furt a ked sme boli v buse alebo elektricke a pytala sa som jej povedala ze musi vydrzat tak povedala ze vydjdim a krasne vydrzala ani necvrkla

allisia
autor
29. jún 2009

ajus aj my uz bez len na spinkanie este davame 😵 no ale Jojko ti krasne rozprava, zlaty.

sjuzi
29. jún 2009

Tak vy si tu vykecávate, čo? 😉
Ajuš, my tiež ešte plienkujeme, tiež keď bolo pred mesiacom tak teplo, tak som ho nechala pomaly dva týždne, že čo to spraví, ale bez výsledku, dokonca sa prestal pýtať na kakanie, čo predtým robil...
Ale dnes, ako sa mordujeme s pipíkom tak čurkal len do nočníka...
Večer som ho poriadne vymáčala, dala hrubú vrstvu masti a snáď to do rána odpuchne... keď nie bežím na urológiu a som zvedavá na ten cirkus... tiež by som si radšej ja dala prsty odfakliť, než keď vidím, ako ho to bolí... Chudáčik, dnes poobede chodil bez plienky, s nohami od seba, nemohol si ani sadnúť na sedačku, stoličku, aby sa mu nikde neošuchol, keď som mu dala gate, koniec, rev jak, keby som ho rezala... 😒 😖 😔

ajuskamimi
29. jún 2009

joooj baby tak to mate super, no ja tiez verim tomu, ze ked pride na to cas, tak sa aj my oducime od plienok. Slipky uz mame kupene, takze pustime sa do oducania, ale tiez nebudem silit. Tak ako sa naucil pekne rozpravat, sam papat a robit ine veci, tak sa nauci aj na wc chodit a plienky nepouzivat 🙂

sstefi
29. jún 2009

presne tak ajus, všetko pekne poporiadku 🙂

sjuzi, tak to ti nezavidim, chudatenko misko. tie naše deti si užiju v den narodenin, len čo je pravda 😒

allisia
autor
29. jún 2009

Ajus my zase ked sa obliekame tak mala ide do skrine a vyberie si sama "nosavicky aj pušky, tepaky a tjicko" a ja potom len pomaham, zvacsa si "ťama" oblecie nohavičky aj teplaky a tricko a ponozky jej pomaham

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre