"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

allisia
autor
11. mar 2010

bubi gratulujeeeeeeem, skvele 😵 😵 😵 😵 tak uz len drz, lez a oddychuj 😀

lilyk
11. mar 2010

Bubi super tesime s tebou 🙂 a krcok zbytocne neprovokuj 😀

bubaczik
11. mar 2010

juuj dakujeeem,aj ja sa tešim 😵 aj dr 😵 už len počkať na afp a bude už dobre...cerklage berem ako tahanie zuba 😀 😉

sstefi
12. mar 2010

caute, bubi veeeelmi sa teším, že su vysledky ok, len tak dalej 😵

sstefi
12. mar 2010

to čo vas tu telo velo? takmer 24 hodin tu nikoho nebolo??? 😕 😠

sjuzi, ty si nam vymodlila sneh, či čo? na lyžovačku si chod, ale nas do toho nemusiš takto "namočiť", že snehu po členky mame zase 😅 😀 😀 😀

sstefi
12. mar 2010

ok, vzdavam sa 🙄 , cauteeee

lilyk
13. mar 2010

ahojte 😉
u nas zas nechutne sneho-prsi 😒 chcela som ist s chalanmi von ale vsak to je otras. No uvidim,doobeda casu dost 😀. Sme sami, MM isiel do TT svagrinej vyfrezovat byt,asi pride az vecer,tak dufam ze sa pocko fakt umudri a vypadneme von.
Varim kremovu brokolicovu polievku,a asi kur.pecienku s ryzou.
No padam,obe deti su tu 😀

bubaczik
13. mar 2010

bre ranko...aj u nas hnus,zima fuj 😝 ja som postavila prave original vianočnu kapustnicu 😀 do najvatšieho hrnca,naj mam pokoj aspon do pondelka 😝 sice svokor sa sem chysta,bo pride po peťa,ta jak zbada,čo varim,ta ostane 😝 inak mne podozrivo až baarz dobre,len v noci som nemala dvihnutu postel,bo som chcela aspon jednu noc,že sa vyspim jak človek,ta som 5x bola na wecku.. 😝 tak dnes si dam zas hore,aby som nemusela vstavať,a nech ma netlači...
včera pani upratala,ale dnes dam dievkam popratať ich izbu,bo toto im neupratuje,bo ešte na to nech ich naučim 😝 škoda,že maly nechce ist sam k svokre,bo muža mam v robote 😒 by som mala veget..ta pekne si užite vikend,posluchajte,ja už lepša byť nemožem 😀 😀 😉

janada
13. mar 2010

ahojte,ako sa tu máte?Ja som bola ráno v robote zajtra zase idem na poobednú 😖

Domča dostala kiahne,ale vcelku dobre,teploty nemala a má ich štvrtý den,tak už snád teploty nebudú.Ale dost sa škriabe,na bruchu si jednu dobre rozryla ☹ Na tváričke má tiež,ale tam sa neškriabe.Pred chvílou mi zaspala,tak dnes budeme asi dlhšie hore v noci 😖

Starší sa už chystaju na maturitné písomky,ale tuším mám stres za nich.Peta ide v apríli na operáciu,budú jej vytahovat droty z členka,tak snád to potom už bude lepšie.

Mne by sa teraz tiež zišla dáka pani na upratovanie lebo nič nestíham.Peta mi pomáhat moc nemože a bud som v robote alebo doma sa musím stále venovat Domči,lebo ona sama nebude robit nič,tak stíham horko tažko to najnutnejšie.Tak idem teraz chytro čosi pospratovat a požehlit.Ahojte.

leila
13. mar 2010

ahojte 🙂
ja len ze nakuknem co mate nove a co to vidim! novinky! bubi blahozelam a nech vsetko pekne prebieha

allisia
autor
13. mar 2010

janada my mame tiez kiahne za sebou, nasi sa chvalabohu vobec neskrabali, len Oliverko mal troska horsi priebeh - vysoke teploty a hnacky 😖 ale aspon uz mame pokoj

apropo hnacky - maleho to este stale drzi, uz od stredy a kazdy den sa mu to nejako zvysuje - myslim pocet stolic napriek tomu, ze mu davam bio gaja kvapky a kuliska, ma dietu - len banany, ryzovo-mrkvova kasa a mm, tak vobec neviem co mam robit 😢 som volala vcera aj doktorke a ta povedala ze ak to neprejde tak v utorok mame dojst na vytery ale to ho mam nechat trapit az do utorka???? som zufala, neviem ci mam ist na pohotovost 😒

lilyk
13. mar 2010

Alli ja ked mal Maju hnacku som dala aj smectu,a cely den pil cierny caj, a este ma napadla Coca cola,zevraj ma nejaku latku co zapeka...a skusila by som aj lekaren,mozno poradia 😉
a to mm neviem ci mu teraz nerobi zle 😒 a pekne by som isla za dr hned v pondelok aj so vzorkou hnacky 😀 nech laskavo robi svoju robotu( v lekarni ti predaju potrebne veci) aby si mohla odobrat vzorku kaki 😉 koza jedna 😠
ak nemusis na pohotovost nechod,este odises s viacerymi diagnozami ako si prisla 😒
ja mam na prd naladu,MM prisiel a vypustil taku vetu ze mi az do placu bolo...no uz som predychala 😝

bubaczik
14. mar 2010

čusky..no to čo zas... 😢 len sa držte,ja neviem poradiť,naštastie,čo sa tyka hnačiek...vedela som pred 14 rokmi,teraz su už asi ine lieky 😅 ale ja by skusila smectu a hylak,lebo viem,že toto pomaha...na pohotovosť by som šla,keby mal teplotu,nepil by,a hnačkoval po každom "zhltnuti sliny" 😅 džim moc palce 😉
u nas hlboka noc ešte,všetci spia,neviemkedy maju v plane vstavať 😕 mne je dobre,ma kare normalne isť niekam 😅 dnes nevarim,mam kapustnicu a svokor donesie černohorske 😀 takže dnes je total free day..tak čusky,neviem čo pisať,bo nič nas netrapi...paa 🙂

zoja
14. mar 2010

no hlasim príchod, bolo super, povedala som si , že budem častejšie ich takto nechavať, normalne som vypla a MM sa o všetko postaral, takže ani jemu to neuškodilo, lebo skonštatoval, že to nie je také strašné 😀

hýriť sme sice moc nehýrili - samá geriatria naokolo,nič na obzeranie 😀 . po procedurach sme už o osmej boli v posteli, ale ten pocit, že nič nemusím.....

bubi v piešťanoch a gratulejšn k vysledkom, super už len vydržať 😉 😉

ali ak davas MM tak musiš aj ty držať dietu, ta kola je dobrá , ale len za lyžičku a studenú, inak to nemá význam
pohotovost by som riešila len ak by bol dehydrovaný a malátny, takže sa snaž donho dostať čo najviac tekutín- hlavne minerálky vybublinkované budiš, salvatorka, nie lucka a čistá voda a ak nechce jesť tak toho kuliška a smectu, hlavne slad len hroznovým cukrom, nie obyčajným, ten v prípade hnačiek škodí a hroznový mu aspon dodá energiu

lilyk
15. mar 2010

ahojte 😉
ja som po nocnej,hruuuza,Tomino od 12-tej len plakal a mrncal a ked som ho dala do postele tak si sadol a plakal,och nech uz z toho vyrastie inak skolabujem 😝
chcem letoooo a vypadnut aspon na pol dna von,uz ma to v byte fakt nebavi,fuj.
Idem urobit Tominovi obed a vypadneme na chvilku von...dufam ze nas neodfukne 😖 u nas v noci vietor bral vsetko co sa valalo po zemi.
dnes nevarim, varila som vcera, sote s ryzou,mozno ked tak poobede spravim palacinky,podla toho ci budem schopna 😀

allisia
autor
15. mar 2010

ahojte, no my sme vcera predsa len skoncili na pohotovosti lebo celu sobotu mal take hnacky ze len sa napil a uz to z neho vytieklo, tak sme v nedelu rano isli lebo sa zobudil, zabublalo v nom a vytieklo ☹ tam nas najprv jedna dr chcela hospitalizovat ale na infekcnom nakoniec povedali ze netreba lebo dr videla ze pije tak ze ok, zobrali vzorku stolice a dnes budu vysledky.
Hylak mi v lekarni nechceli predat a dr na infekcnom povedala ze nech to nedavam lebo niekedy to narobi vacsiu sarapatu nez pomoze. tak nadalej dieta, pred kojenim vypit ryzovy odvar, papat mrkvu, ryzu, zemiak, max. kuracie maso, pit kusliska a davat bio gaja kvapky - to vsetko sme robili aj predtym. ale zda sa ze sa to lepsi troska, dnes to uz bolo hustejsie ako doteraz
noc bola desna, sa budil s placom, asi ho bolelo brusko, krical akoby zo sna - sa posadil, zacal kricat tak ze sa nedal utisit ale ono to nebol plac ale krik a po chvili prestal, ulozil sa mi do narucia a spal a to sa opakovalo celu noc asi tak v hodinovych intervaloch. takze sa citim jak vyzuvana zuvacka takze lily mozme zalozit klub lebo ked nie je chory tak to u nas vyzera ako u vas v noci 😅
varim mrkvu, malej idem urobit spenatovu polievku a druhe nejake cestoviny ale este neviem presne. Natalka zacala vstavat pred siestou tak ma ide porazit, sa asi pripravuje na vstavanie do skolky 😀

Zoji uprimne zavidim, tiez by sa mi zisiel taky reset

bubi som rada ze sa citis dobre, len tak dalej 😵

lilyk
15. mar 2010

Alli no este ste dopadli dobre, ze vas nehospitalizovali,ale poslali domov. 😉
Alli ja uz som v klube 16 mesiacov,odkedy sa Tomino narodil 😀 ja fakt cakam na zazrak,toto som u Majka nepoznala 😝
inak aj u nas sa zacalo vstavat skor,teda Majko je uz o pol 7 hore,ale on je zlatunky, lezka alebo sa hrajka na posteli. A ked pocujem ze aj Tomasko je hore,az sa mi vlasy zjezia 😀
dala som prat,a potom pojdeme do obchodu,uvidime ako bude vonku ale fuci jak blazon 😖

bubaczik
15. mar 2010

čafte..no ali som rada,že vas nestrčili do nemocnici 😉 len nech sa date do poriadku šupitom 😎
zoja juuj aj ja by šla,mna "lazne" čakaju o 3 tyždne 😀 😝 😔 😢
si predstavte,že mi moja segin orchidea pustila vyhonok a tvari sa že ide kvitnuť 😕 😵 no u mna,čo len kaktusy preživaju,je to priam zazrak..a jasne,škodoradostne som volala svokre,bo oni neviem jake hnojiva a somariny davaju a im kapu 😀 a ja nič,len sem tam ospršim,jak prach ma na listoch a dovi dopo... 😀 ta svokra že pošle na rehabilitaciu ku mne svoje..ta so mna sa stane normalne pestovatelka orchideii 😀 😀 juuj tešim sa,tešim..
Danko mi trucuje ,zly je jak furt po vikende,ked tato doma 😝 asi pojdem s nim kolem baraku 😅

bubaczik
15. mar 2010

hejhej keby nefučalo,tak by aj teplo bolo... 😠

allisia
autor
15. mar 2010

lily u nas je to detto, odkedy sa Oliverko narodil som sa nevyspala a pri Natalke take nebolo, ta prespala celu noc odkedy sa odstavila, to bolo uplne super. Ona ked sa teraz zobudi, tak sa ide vycikat, oblecie sa a sklada si v izbicke puzzle len ked pocuje ze sa Oli mrvi alebo mrnci tak uz pride ze ci sme sa zobudili, zlata je 🙂 Som jej tak vysvetlila, ze Oliverko je malicky a potrebuje viac spinkat a ked jej sa nechce uz buvat tak sa moze hrat potichu aby ho nezobudila ale najprv sa musi obliect aby jej nebola zimka 😵

Mne sa von nechce, sak by som mala cely kocik os.aty kym by sme prisli 😀 😀 a fuci jak blazon

decka maju zabavku lebo nam pod oknami robia parkovisko tak obidvaja stoja na posteli pod oknom a pozeraju na bager 😀 😀

sjuzi
15. mar 2010

Ahojte, ja perem jak blázen... ale som rada, že nám vyšlo lyžovanie, snehu boloooooooooo, paráda... Bolo supiš, na fcbk som dala fotos... Párkrát som na začiatku popadala, ale potom bolo dobre už a som si spomenula, ako sa to vlastne lyžuje... 😉 😀 😀 Jaaaaaaaaaaaaaj, ale už je to za nami, jak bolo dobre nám... 😵

sjuzi
15. mar 2010

Budúci rok ideme zase a už sme to tam okukli, lebo chceme pomaly aj deti zapojiť do lyžovania... 🙂

sjuzi
15. mar 2010

Čítam, že tu zase chorobky krúžia, ach jo... 😒 Želáme skoré uzdravenie a už nech teda príde aj jar, teraz už môže... 😵

sjuzi
15. mar 2010

Bubi, teším sa z tých výsledkov... a žiadne chodenie okolo baráku... ešte vydrž... pošleš dievky poobede 😉

zoja
15. mar 2010

ali tak nech oliverko už da dokopy, viem presne čo preživaš ☹ aspon ze ti pije, u nas aj s tym boli boje a preto vzdy tie infuzky

kubko si kazal v obyvke rozložit domcek, dal si tam deku, dovliekol vankus strčil dudel omotal sa plienkou a spi, som však zvedava dokedy, kedze zaspal len pred chvilou, včera nespal vobec, zalomil o pol siestej a o piatej ma budí: mamika vstávaj je láno, tak som mu urobila ranné mlieko nasilu ho vocpala do postele a spal do osmej

dnes prvý krát vonku občural trávu, lebo doteraz cakal až kym neprideme domov a to niekedy aj tri-styri hodiny, nechcel ani za svet, som rada , že sa konečne tých plienok zbavujeme už len na noc, och to budem bohatá 😀 tolko penezí za pampers ušetrených 😎

lilyk
15. mar 2010

mna ide porazit,Tomino sa mi prave rypal v kvetinke,no uz mi zlikvidoval 3. Najnovsie sa postavi na stolicku,vyleze si na kuchynsky stol,uz neviem co s nim, vsade len vylieza,choreeee 😠
idem si umyt hlavu nech sa schladim 😝
som zvedava kedy budeme ocikavat stromceky, Majulovi vobec nevadi ze sa pocika ze je mokry,este pokrci plecami 😖....do serbla sa vycika ale len ked sa mu chce,no pohodlny je az moc 😝na leto asi kupim 20 gati a kratasov,inak budeme vonku ocikany az za usami 🙄

bubaczik
15. mar 2010

čafte..vitam snehulienku,dufam,že už ti snehu netreba,bo mne duplom ne 😝
inak ja som zas ležiaca,ma nejako brucho začalo bolieť 😠 sice take kramove slabe,ale boli..ale čo čitam na nete,ta može bolieť,hlavne u mna,čo mam maternicu už roztahanu jak pravu taliansku pizzu 😀 😝 😅 🙄
no ale čitala som aj tabulky,ohladom afp testov,čo ja kategoria,kde už afp vychadza zle 😒 že dawn nejako 1:370 🙄 ta sice som vedela,že pojdem na amnio,ale myslela,som že ak afp a ostatne vyšetrenia budu ok,tak ma to obide,ale ta asi ne..ta zas stresujem,mne by mali fakt zakazať net 😖
ked u nas v tt nemeraju NT ani nosovu kostičku,keby ja vedela,niekde by som sa objednala,len teraz si možem len piskať ☹
inak včera už som citila take šteklenie,tak už počitam že tyžden dva a budeme kopať 😵

no a ešte kupila som si minule brile,ne?a raz som ich mala,bo potom sneh začal padať a do postele by to už bolo chore,kebyže idem s brilami,ne?a dnes kukam,a už skličko je uvolnene 😠 ja či kupim lacne či drahe,nemam štastie 😢 muž nechce ist mi ich reklamovať,že ani so mnou nejde,bo už vie,jaka ja budem besna..a nič,počkam do 29 a pojdem hned s poradne.. 😠

allisia
autor
15. mar 2010

Zoji ja som bola tiez z toho mimo ako mu chuti kulisek lebo ja som to kostla a ma naplo z toho ake je to slano-kysle, hnusne 😝

no Lily Tomino bude riadny sinter teda (asi uz aj je) 😀 a neboj na stuzkovej Majkovi urcite nebudes menit plienky 😀 a v lete vaam to rychlo uschne 😀 ale nie zartujem 😉

allisia
autor
15. mar 2010

konecne nam zabrala dieta a maly kakal plastelinku konecneeeee 🙂

zoja
15. mar 2010

bubi neplaš sa a nemysli na somariny, načo čítaš tie hovadiny - teraz sa mi uz lahko vraví, robila som to tiež - a vždy som si aj niečo privolala, tak kuš 🤐, tá amnio nie je nič strašné, horšie je to čakanie na výsledky to boli nekonečné dva týždne 😝 , mysli pozitívne 😉

ali super len v nej ešte pokračuj aspon tri - styri dni a postupne začni s pridavaním mliečnych výrobkov, nech nedopadnete ako mi 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre