• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
autor
Zoji :grinning: :grinning: len Natalka ako princezna iba vyzera, to je cert aj za piatich chalanov :grinning: a bereme aj strazneho havka Oliverka (jeho najnovsia zabava je havkat) :grinning:
17. mar 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu teda este nikto, mne sa to tu nepáči v tejto verzii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hroza :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejako si zvykneme..čujte ženy..ak tu bude možnosť mať sukromnu temu,dame si? :confused: tak nas nikto nebude šmirovať :astonished:
inak mam dosť,neznašam domino kocky,dnes som ich 5x upratovala..už nemam nervy na hračky :angry:

ooo,tu sa daju aj fotky pridavať?to dobre bude :wink:
19. mar 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
(4 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2010 (15. tt)) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zoja jak sme omladli :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
19. mar 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake fejsy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
inak MK sa mi vrcholne nepaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my sme boli 2 hodky vonku,Tomasko sa smykal na smyklavke o 106,sam si vyliezol,aj po hlave dole, no mala som dost :grinning:
teraz papame zapekane bagetky :wink:
19. mar 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

tiež som za súkr.tému :wink: možno sa pridajú aj tie kočky,ktoré predtým neprispievali,kvôli šmírákom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak my nič nové :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Lily,ako bolo na tej logopédii,malý spolupracoval ?? :confused: :sweat_smile:
19. mar 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak šup založiť to sukromie, možno aj foto pridám nech po mne bubi neopakuje :grinning: :grinning:
19. mar 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som hotová celý deň som makala jak besná, dokonca balkon , ten menší som nechala na zajtra, nevládzem...malý spí a ja slamená vdova
19. mar 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoji zatial si dr zalozila kartu,povypytovala sa vsetko co sa dalo a nabuduce povedala ze ho "vysetri" :wink:
ja som tiez za sukromnu temu :wink:
19. mar 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer ani mne sa tu moc nelubi, ale je to asi hlavne o zvyku. za súkromnú temu som aj ja, tiež kvoli šmíračkám :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam brutal týžden, ešte zajtra ideme na vikend preč, tak trošku zmeny konečne budeme mať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa sprchen kym mi pračka doperie a padam do postele, cmuky vam pa pa
19. mar 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta sa dohodnime,kto založi?mam ja? či čo..sa bojite? :grinning: idem dať jesť mužovi bo teraz došiel a idem na to :sweat_smile:
19. mar 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na tom akurat pracujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
19. mar 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeej?bo aj ja :grinning: ta čo :confused: a nezabudni aj mna dat do zoznamu :angry: :grinning:
19. mar 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a daj dajaky fešny nazov :grinning: že sukromne junovečky :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no véru :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dovol,teba zabudnut? ts, za koho ma maš?
ak som nááááhodou na niekoho zabudla, prepačte, hned pridam, ak mi date pripomienku :grinning:
19. mar 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, žienky,
teším sa z novej stránky koníka, z jarného počasia. Dnes som makala celý deň, okná umyla upratovala varila. Som :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ideme sa previesť babke Sofinka sa tak povozí na bicykli a ja pokecám s babkou.
papa
20. mar 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
my sme doobeda boli vonku,konecneeeeeeeeeeeeeee :grinning: jar jar jar,prijala by som este vacsie teplo ale to by som chcela asi mocccccccc :wink: u nas to momentalne vyzera na dazd, to uvidime co z toho bude. Ked chalani spali som vybehla do Tesca,chcela som kupit Majkovi teplaky a capicu na jesen ale nist nemali :unamused:
ze sukromne junovecky :grinning: :grinning:
jaaaj baby pocko pekne hned mam lepsiu naladu :dizzy_face: a ozaj Tomasko ma nove slovo tycinky su akoze "tynginky" :grinning: :dizzy_face: Tomasko ma vacsi slovnik ako Majko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dufam, ze vsetky budete chodit uz len do novej temy, cakame Vas :wink: :dizzy_face:
21. mar 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok