"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubulik
7. sep 2009

Tak bude na vychode zurka 😨 😨 😵

bubulik
7. sep 2009

Aj mne tak napisala, ze keby chcela pride, 😒 🤐 😨

zuzidr
7. sep 2009

bubi jáááj,sorry,no my by sme chceli ešžte teraz behom 2 rokov ešte jedno mimi ak boh dá,a potom neskôr ešte po 30 by sme chceli benjamínka 😀 ale keby,bolo keby.... 😀

a ja idem do roboty zajtra 😠

sjuzi
7. sep 2009

Kamoška ma min.týždeň prehovorila, nech nebláznim s robotou... tak som sa zase ukľudnila...

sstefi
7. sep 2009

aj mne

bubulik
7. sep 2009

Vidis ja mam benjaminkov dvoch 😀 😀 😀 😀

sstefi
7. sep 2009

zuzi, ty si ešte mladá, tak ty to stíhaš. ja by som zase rada do 30-tky zmakla druhé 😵

sjuzi
7. sep 2009

Aj ja by som chcela 3, ale mm o tom ešte nevie... 😀

sstefi
7. sep 2009

ešte mám na to necelé 2 roky, tak snad stiham 🙂

sstefi
7. sep 2009

sjuzi 😀 😀 😀

zuzidr
7. sep 2009

sjuzi pokial ťa financie netlačia,tak zostaň doma a v klude zarobte druhé 😀 😀 😀

bubi ved ty by si nám radiť aspom mohla 😅

bubulik
7. sep 2009

Sju ked az tak nepotrebujete prachy tak si to uzi, lebo potom sa budeme nahanat uz cely zivot a deti budeme poriadne vidiet len cez vikendy.

sjuzi
7. sep 2009

Sstefi, no mne sa tá 30tka blíži, už o pol roka... do prčíc, nestíham... 😀 😀

bubaczik
7. sep 2009

ha ha ha sstefi..u mna nehrozi,mam dosť 🙄

no ale niekto musi vedieť,že prečo katu nechodi..mi nehovorte,že len tak prestala chodiť,a že len tak vam piše take odpovede 😕 niečo sa stať muselo!!! 😠

sstefi
7. sep 2009

hej bubul a cez víkendy zase deti budú zdrhať 😀

sstefi
7. sep 2009

tak sa jej skus spytat ty, bubi. možno zistíš viac

bubaczik
7. sep 2009

zuzi kto,ja?

bubulik
7. sep 2009

Presne Steff 😀 😀 😀
Bubi, ja si ziadnu kauzu nepamatam, len to ze odvolala stretko v Kocovciach. Ale to sa mi zda dost maly dovod, neviem.

sjuzi
7. sep 2009

Veď ja si to furt hovorím... ja som rada doma s Mišiačikom... si ho užívam... šak predtým som doma ani nebola... Mám pocit, že na materskej fakt oddychujem, toľko prechádzok na vzduchu, slnka, kľudu som si neužila predtým, čo som furt makala v robote a študovala popri tom atď...
Takže stresy počkajú vždy...

bubaczik
7. sep 2009

ta ja nemam na nu kontakt,od maja nemam od nej ani ip,vtedy Dankovi gratulovala,ale dalej neodpovedala... 😢

bubulik
7. sep 2009

Takato super debeta tu uz davno nebola 😉 😉 😵 😵

sjuzi
7. sep 2009

Ja len viem, že ju niekto sledoval z rodiny a preto asi? prestala chodiť... ale už by sa mohla vrátiť... aj pod iným nickom, šak čo... 😝

zuzidr
7. sep 2009

bubi rovnaký pochod myšlienok 😅

veru my sme mladý,my ešte aj do 30tky stíhame 3 😀 😀 😀 😀
síce my raz jeden dr.múdry povedal,teda mojej mame,ked som mala 12rokov,že nikdy deti mať nebudem 😠 😠 😠 tak moja mama celú moju puberu trpla ako mi to má povedať,nakoniec mi to nepovedala,a ked som jej týžden po svadbe povedala že bude babka tak sa rozrevala 😀 😀 😀 😀 😀

sjuzi
7. sep 2009

Bubul, čítaš mi myšlienky... 😉

sstefi
7. sep 2009

ani ja si už takuto debatu nepamatam, juuuj dáááávno. vidím, že žehlenie ešte chvilku počká 😀

sjuzi
7. sep 2009

Zuzik, to fakt? Chúďa mama s tým ako dlho žila...

bubulik
7. sep 2009

Inak sa napchavam lieskovcami. Uz ma bolia dasna. MM mi ich doniesol z prace, tak im rastu. Tak som si ich doobeda uprazila a teraz chrumrm. Esteze mam taky predkus 😀 😀 😀

bubaczik
7. sep 2009

..no ale musela sa riadne nasrať..no ale čo už,ja som ju mala rada 😉

inak ohladom toho,že planujete počať 😀 neviem načo čakate,furt sa vyskytne niečo,prečo budete musieť to odložiť,a nakoniec sa spamatate,a budete mať problemy....berte si priklad so mna...všetko sa da...a to som zodpovedny človek 😉

sstefi
7. sep 2009

zuzidr, to sa jej ani nečudujem. to kery blbec povedal? akože z akého dovodu? niečo sa mi marí, že si už spomínala, ale nepamatam 😅

sjuzi
7. sep 2009

Zuzik a ozaj, ako si na tom s tým tvojím žalúdkom, ešte máš problémy, či ti vtedy dali nejaké dobré lieky? Už sa nepamätám, ako ti to dopadlo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre