• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
Tak bude na vychode zurka :fearful: :fearful: :dizzy_face:
7. sep 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne tak napisala, ze keby chcela pride, :unamused: :zipper_mouth: :fearful:
7. sep 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi jáááj,sorry,no my by sme chceli ešžte teraz behom 2 rokov ešte jedno mimi ak boh dá,a potom neskôr ešte po 30 by sme chceli benjamínka :grinning: ale keby,bolo keby.... :grinning:

a ja idem do roboty zajtra :angry:
7. sep 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamoška ma min.týždeň prehovorila, nech nebláznim s robotou... tak som sa zase ukľudnila...
aj mne
Vidis ja mam benjaminkov dvoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zuzi, ty si ešte mladá, tak ty to stíhaš. ja by som zase rada do 30-tky zmakla druhé :dizzy_face:
7. sep 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja by som chcela 3, ale mm o tom ešte nevie... :grinning:
ešte mám na to necelé 2 roky, tak snad stiham :slight_smile:
sjuzi :grinning: :grinning: :grinning:
sjuzi pokial ťa financie netlačia,tak zostaň doma a v klude zarobte druhé :grinning: :grinning: :grinning:

bubi ved ty by si nám radiť aspom mohla :sweat_smile:
Sju ked az tak nepotrebujete prachy tak si to uzi, lebo potom sa budeme nahanat uz cely zivot a deti budeme poriadne vidiet len cez vikendy.
7. sep 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sstefi, no mne sa tá 30tka blíži, už o pol roka... do prčíc, nestíham... :grinning: :grinning:
ha ha ha sstefi..u mna nehrozi,mam dosť :rolling_eyes:

no ale niekto musi vedieť,že prečo katu nechodi..mi nehovorte,že len tak prestala chodiť,a že len tak vam piše take odpovede :confused: niečo sa stať muselo!!! :angry:
hej bubul a cez víkendy zase deti budú zdrhať :grinning:
tak sa jej skus spytat ty, bubi. možno zistíš viac
7. sep 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi kto,ja?
Presne Steff :grinning: :grinning: :grinning:
Bubi, ja si ziadnu kauzu nepamatam, len to ze odvolala stretko v Kocovciach. Ale to sa mi zda dost maly dovod, neviem.
Veď ja si to furt hovorím... ja som rada doma s Mišiačikom... si ho užívam... šak predtým som doma ani nebola... Mám pocit, že na materskej fakt oddychujem, toľko prechádzok na vzduchu, slnka, kľudu som si neužila predtým, čo som furt makala v robote a študovala popri tom atď...
Takže stresy počkajú vždy...
7. sep 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ja nemam na nu kontakt,od maja nemam od nej ani ip,vtedy Dankovi gratulovala,ale dalej neodpovedala... :cry:
Takato super debeta tu uz davno nebola :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja len viem, že ju niekto sledoval z rodiny a preto asi? prestala chodiť... ale už by sa mohla vrátiť... aj pod iným nickom, šak čo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi rovnaký pochod myšlienok :sweat_smile:

veru my sme mladý,my ešte aj do 30tky stíhame 3 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
síce my raz jeden dr.múdry povedal,teda mojej mame,ked som mala 12rokov,že nikdy deti mať nebudem :angry: :angry: :angry: tak moja mama celú moju puberu trpla ako mi to má povedať,nakoniec mi to nepovedala,a ked som jej týžden po svadbe povedala že bude babka tak sa rozrevala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Bubul, čítaš mi myšlienky... :wink:
ani ja si už takuto debatu nepamatam, juuuj dáááávno. vidím, že žehlenie ešte chvilku počká :grinning:
7. sep 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzik, to fakt? Chúďa mama s tým ako dlho žila...
7. sep 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak sa napchavam lieskovcami. Uz ma bolia dasna. MM mi ich doniesol z prace, tak im rastu. Tak som si ich doobeda uprazila a teraz chrumrm. Esteze mam taky predkus :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no ale musela sa riadne nasrať..no ale čo už,ja som ju mala rada :wink:

inak ohladom toho,že planujete počať :grinning: neviem načo čakate,furt sa vyskytne niečo,prečo budete musieť to odložiť,a nakoniec sa spamatate,a budete mať problemy....berte si priklad so mna...všetko sa da...a to som zodpovedny človek :wink:
zuzidr, to sa jej ani nečudujem. to kery blbec povedal? akože z akého dovodu? niečo sa mi marí, že si už spomínala, ale nepamatam :sweat_smile:
Zuzik a ozaj, ako si na tom s tým tvojím žalúdkom, ešte máš problémy, či ti vtedy dali nejaké dobré lieky? Už sa nepamätám, ako ti to dopadlo...
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok