• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
Bubu, chodíme niekedy, aj nám z okna zakýva, ale potom Miško reve pod bránou, že Ocinkooooooooooo, tak zase často to nerobíme... :grinning:
7. sep 2009 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nie Steff pockam do roka kym trochu podrastu a potom to vraj bude lepsie. :wink: Kamoska ma taky odstup medzi detmi ako my. Ale dnes maju 3 a 5 rokov. vraj treba vydrzat prvy rok a potom je to super.
7. sep 2009 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my radšej pálené vitamíny z ovocia :grinning:
7. sep 2009 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha, tak už len cca 9 mesiacov a bude to tu :dizzy_face: :grinning:
7. sep 2009 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ak sa niekedy dotrepeme na vychod tak urcite neprinesiem vino :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som mala úraz,spadla som edzi tyčky na prašáku a všetko som si "vrazila" hlbšie :angry: :angry: :angry: :angry: a zašívali mi to zvonka :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: vtedy som si vytrpela :angry: :angry:
ale našťastie sme Emmu spodili na prvý šup :grinning: :grinning:
oki bubul, správne :grinning: :grinning:
My vínečko popijávame po večeroch... nakrájame si syrčeky, hrozienko a k tomu popíjame... mňami... mm má dobrý vkus na vína, tak keď má možnosť pokúpi také kvalitnejšie a potom degustujeme...
Zatiaľ mi najviac zachutil Muškát žltý... lahoda...
Sju ja milujem biele vina, halvne ryzling rynsky, rulandske sede. Taky vecer u Vas by mi bodol :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru aj mne Katu chýba,mala dobreé hlášky :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzi, to znie strašidelne... boooože...
joj zuzi hroza, už si spominam ako si to tu pisala raz :unamused: :frowning2: ešteže si ok
7. sep 2009 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bubu, veru, rulanda by sme spolu mohli dať...
A muskat zlty som este nepila. Musim niekde pozriet v obchode. Inak aj ja mam rada kvalitnejsie vina. Lebo tie stolove su na utieranie stolov :grinning: :grinning: :grinning:
aj ja lúbim biele víno,veltlínske zelkené a ten muškát :sweat_smile:
7. sep 2009 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: s vami by sa mi fajn pilo, nepopili by ste "moje"(akože pálené) a ja vaše(vína) :grinning: :grinning:
že na utieranie stolov :grinning: :grinning:
Zuzi tak co este mi moze moja dcera povyvadzat. Boze az ma zimomriavky obisli. :astonished: :astonished: :confused: :fearful:
Mali by sme každý deň napísať nejaký príspevok pre ňu, možno konečne príde...
Takže:
KATUSHKA VRÁŤ SA!!!
Jasne Steff, Zuzi ale veltlin je dost kysly. Nevadi??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
7. sep 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katu vráť sa! :dizzy_face:
7. sep 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru a to bola nevinná hra,pamätáe si "stop zem"? :sweat_smile: :confused: to sme hrali a mne sa šmykla noha a už som mala tyčku medzi nohami....a krv valilááááá :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. sep 2009 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sju znie to ako pre celebritu. ako keby zomrel Michael Jackson. :cry: :sunglasses: :cry:
bubui ja mám radšej kyselkavé vínko :grinning:

katu šup šup :grinning:
Inak naposledy som hrozne revala pri filme Changelling s Angelinou Jolie, bolo to z 30.rokov a o tom, ako jej uniesli syna... tak skvelý a zároveň strašný film som dávno nevidela... :pensive: :sweat_smile:
7. sep 2009 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzi za mojich mladych liet sme hru stop zem nehravali a uz teraz ju zakazujem mojej dcere. :astonished:
7. sep 2009 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ja nejak neviem čo to je, tá hra :sweat_smile:
7. sep 2009 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ale šak ja na Katu myslievam takmer každý deň, hlavne, keď tu cez obed nikoho, ona tu vždy došla, v čase, ako chodil Dámsky magazín na STVčke a už sa kecalo... hmmmmmmmmm.
Toto nám nemala urobiť... ja sa divím, že my jej nechýbame... :frowning2: :angry: :sweat_smile:
7. sep 2009 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hned si poznacim nazov a dam MM za ulohu zohnat. Poviem, ze bude romantikus vecer, tak sa bude snazit. Lebo my ich mavame teraz tak raz za 2 tyzdne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok