• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Staré mesto, Bratislava. Nájde sa tu niekto odtiaľto?

10. júna 2013 
vsetko sa moze zmenit emoticon
28. jún 2006 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor baby, veď sa dohodneme, až to bude aktuálne emoticon
28. jún 2006 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katrin, ja som bohuzial tak rozlietana emoticon , ze si radsej poviem uz teraz, ze predbezne ten weekend... viem, je to postavene na hlavu, ale co uz... teraz idem na tyzden prec a to je weekend po tom, ako sa vratime...
28. jún 2006 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teeeda, baby z I. Ba, wau, tak sa k vam pridavam. emoticon Do Horskeho parku to nie je ani od nas daleko. emoticon
7. júl 2006 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor helou carrie, že by sme sa konečne spoznali? emoticon emoticon
7. júl 2006 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Katrin, no vidis, to nie je zly napad. emoticon aj ked ja teda este nekocikujem emoticon
7. júl 2006 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor carrie: ani ja nie, mňa to ešte len čaká emoticon a babenky sú tiež snažilky emoticon jediná budem zatiaľ kočíkovať sama..
7. júl 2006 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Taaaak, to Ti aspon pomozeme. emoticon Ja som taka prekvapena kolko je tu uz tehotnych dievcat, uz som tu dlho nebola, tak to je asi preto. A ty cakas dvojicky? To je paradaaaaa!!!! Hlavne, aby ste boli vsetci traja zdravi! Ozaj a teraz asi manzela prehlasujes, ked o niecom rozhodujete, nie? emoticon
7. júl 2006 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor carrie: presne tak emoticon máme trojité volebné právo, takže mangel musí byť stále ticho emoticon
7. júl 2006 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon toť vyhoda. A este pracujes?
7. júl 2006 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky! aj ja sa pridávam do diskusie. Som tehulka v 7.mesiaci a už sa neviem dočkať mimina emoticon
28. júl 2006 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulenky... tak ako sa vam dari??? ja som len taka zacinajuca tehula... taky 9 tyzden... emoticon tesim sa...
18. okt 2006 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj monicca emoticon ty cakas babeno 29.5.07 Moje slniecko sa narodilo 29.5.06 Drzim palceky.. ja som tiez BA tak dufam ze niekedy aj spolu pokocikujeme emoticon
21. nov 2006 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj katrin,
uplnou nahodou mi napisala alexandra, resp. reagovala na moj inzerat predaja chlapcenskych veci pre dvojicky. ja som trosku antitalent na internet a pod zalezitosti a takto som si ta vyhladala. som tak isto z BA I a mam na predaj veci po chlapcoch. moji maju teraz 4 mesiace a mam neskutocne mnozstvo krasnych veci, takze pokial by si mala zaujem rada sa toho zbavim, lebo mam este 3 rocnu dceru a viac deti uz mat nemienim. a nerada by som to predavala separatne lebo by to bolo skoda. takze pokial mas zaujem napis. urcite budem reagovat len nie som tu kazdy den, takze mi daj cas. urcite sa ozvem. zatial ahoj petra
29. nov 2006 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte
nepridali by ste sa na stretko BA 3 ked to nemate tak daleko? Vitane su aj tehulky a aj maminky. Len napiste do BA 3 http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=16266&vOffset=60&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
4. sep 2007 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte! ja by som trocha obnovila tému...chcela by som sa vás len spýtať, či by ste mi mohli poradiť, či viete o nejakej dobrej gynekoloGYčKE tu v Starom meste. Dakujem vopred, lalita
14. feb 2008 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej aj ja som bola este pred dvomi mesiacmi stare mesto.. som tam od narodenia, teraz som vo vrakuni asi tak na rocik a potom sa uvidi..
14. mar 2008 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Milé tehulky, robím stretko pre septembrovky, ale určite by nebolo zlé, keby sa pridali aj iné z Ba emoticon

po dvoch neúspešných pokusoch zorganizovať stretko v Bratislave som sa podujala poslednýkrát to vyskúšať.

Stretnutie sa bude konať dňa 10. mája 2008, čiže v sobotu, v Bratislave.
Stretneme sa o 15. 00 h v centre Bratislavy, v Starom Meste, pred prezidentským palácom na Mierovom námestí (to snáď každý pozná) pri fontáne.
Odtiaľ sa dohodneme, čo ďalej, do ktorej kaviarne či podniku zájdeme, čiže ak má niekto záujem prísť napríklad neskôr a pripojiť sa k nám, nie každý to môže stihnúť na 15. 00, kľudne mi napíšte do IP, že určite prídete, ale neskôr a kontakt na seba, aby som vám mohla dať vedieť, kde sa nachádzame emoticon

Tento oznam je poslaný všetkým septembrovkám (kam patrím aj ja) a bratislavčankám..

Želám Vám i Vašim bruškám nádherný týždeň emoticon
4. máj 2008 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie je tu ziadna mamicka z BA stare mesto? ze by sme sa niekedy stretli pri kocikovani. o samote je to nuda emoticon ja byvam na zilinskej a chodim na namesteie slobody, alebo prezidentska zahrada, ci do centra. neprida sa sa niekto?
3. okt 2008 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby,
je tu niekto kto by rad kocikoval smer horsky park, prezid park, nam slobody?
6. feb 2009 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj

ja obcas chodievam do horskeho parku alebo do mesta. Horsky park je super, je tam krasne len treba zdolat pesi ten velky kopec emoticon Som rada ze sa niekto zo Stareho mesta ozval. Byvam pri Zilinskej ulici, na Sancovej.
9. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor Ahojte, ak tu niekto je este z BA 1, prosim, napiste mi Vase skusenosti so skolkami. Dakujem
23. júl 2009 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kam s detmi v Bratislave - http://sdetmi.wordpress.com/
5. máj 2010 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj,som tiež z BA 1,mám dve babulky Natalka-5r a Andrejka-3r,a 19.septembra čakáme tretie bábo,babulky chodia do školky,no momentálne majú prázdniny,jedna je u babky a druhá doma,tak si aj ja trošku oddychujem emoticon
7. júl 2010 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj,som tiež z BA 1,mám dve babulky Natalka-5r a Andrejka-3r,a 19.septembra čakáme tretie bábo,babulky chodia do školky,no momentálne majú prázdniny,jedna je u babky a druhá doma,tak si aj ja trošku oddychujem emoticon Inak chodíme do parku na Račko,do Medickej,do mesta niečo pozreť,kúpiť, a keď je už menej času na hry von,tak si zájdeme na malé hrisko ku súkromnej školke za Blumentál emoticon
7. júl 2010 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nenajde sa nejaka maminka z BA1 najlepsie s chlapcekom okolo 1 roka???
17. okt 2010 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kathynka ahoj, my byvame kusok od Blumentalu a moj maly ma 14mesiacov... kam chodievate von?

A ostatne maminky? Nejak to tu utichlo...nikto z BA I?
18. okt 2010 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinex ahoj, my sme v podstate z prievozu, resp. yoan, ktoreho varujem, ja som z BA1...do mesta to mame trolejbusom 15min, takze sem casto chodime...najcastejsie na pesiu zonu, k dunaju, cez obchodnu...
18. okt 2010 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kathynka tak do mesta chodime aj my,ale vacsinou na Racko na ihrisko...predsa len hojdacky davidka bavia viacej ako kocikovanie emoticon
18. okt 2010 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinex sak na racko to mame tiez tak 15min trolejbusom...yoana tiez bavia hojdacky, to aj na strkovec obcas chodime...len teraz uz dost zalezi od pocasia...mne yoan v kociku vydrzi aj 2 hodiny, bavia ho prechadzky...
18. okt 2010 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to