• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ste tu niekto zo Šale a Galanty? Pridajte sa

22. mája 2010 
Ahoj holky, salanky tehulky pridte sem :dizzy_face:
11. feb 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noooo super, snad to uz bude prehladnejsie. :wink:
11. feb 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky :slight_smile:
11. feb 2008 o 13:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dufam aj ja, ved tu tu len prepinam stale :wink:
bashka uz asi chrni :pensive:
11. feb 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka vitaj - je uzasne, ze mas taky krasny tt :sweat_smile: aspon ma bude mat kto vystriedat, ked rozbalim kinderko :confused:
11. feb 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to mas stasie ze mas nahradu :grinning: , evi ale ty asi nemozes cvicit ked si rizikova ci hej, prides nas niekedy pozriet?
sme celkom fajn tlupa chodime pravidelna na kavu :grinning: :grinning: (zatial len raz) a tak ..
11. feb 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonen veru mas pravdu, ze nemozem, mam zakazanu akukolvek namahu
11. feb 2008 o 13:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale ked bude nejaka prednaska alebo tak tak ti dame vediet hm?
11. feb 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, budem rada
11. feb 2008 o 14:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka - aj na prednasky mas este cas, aby si vsetko nepozabudala, kym to pride :wink: preco si rizikova?
11. feb 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiss lebo mam za sebou potrat
11. feb 2008 o 14:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, to mi je luto. Tak teraz pekne lezkaj a oddychuj. Nevyznam sa v tom celkom, ale je aj mozne ze ti po prvom trimestri uvolnia rezim, ze?
Ja som v podstate tiez rizikovka, lebo som zacala krvacat v 6tt (asi hodinu po odbere krvi na potvrdenie tehu, esteze som si bola ista, ze tehu som). Tak ma ujo doki ulozil do nemocky na tyzden s Duphastolom a odvtedy tiez kludovy rezim, doma, bez namahy. Tak som sa setrila tolko, ze mi okrem sem tam vyskoceneho tlaku, cely cas nic nebolo, tak som teraz ku koncu zacala aj cvicit a citim sa super. Ale samozrejme kontroly kazde dva tyzdne...
Tak ti velmi drzim palce, nech je vsetko tak, ako ma byt... :wink:
11. feb 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiss uvidime, dufam ze tentoraz bude vsetko ok
11. feb 2008 o 14:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evi a ako sa citis? byva ti zle?
11. feb 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonen prave ze mi je velmi dobre, akurat dnes mi bolo zle z mlieka, ja totiz mlieko neznasam, ale rano ked som otvorila chladnicku som dostala chut a bolo mi zle, tak to bol len klam ze chut :grinning:
11. feb 2008 o 14:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ten problem mam aj ja, mlieko vobec nemusim, max bananovy kokteil, (ked mi drahy spravy :grinning: )
11. feb 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sme dve, konecne niekto, lebo ked niekomu poviem ze neznasam mlieko tak na mna kuka jak pero z gauca :grinning:
11. feb 2008 o 14:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: to pero je dobre xixi
ja sa bojim ze jem malo vapnika, skoro vobec, kupila som si nejake vitaminy a dobry je jogurt v skle tam je dost vela vapnika inak nic moc. Musim sa premoct, asi to chce pravidelnu nastevu v Cafe House tam maju celkom fajn kokteil :grinning:
11. feb 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm nemalo to byt v regionoch? a nemali ste kecat v tej teme co tu uz je? :zipper_mouth:
11. feb 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde je to cafe house?
11. feb 2008 o 15:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz11 - dufame, ze mozeme aj takto, lebo uz sa nam to plietlo, ked sme sa Salanky, ktore chceme rodit v Galante dali dokopy so Salankami so Sale. Ale spaja nas tehulkovske centrum - Mami mamam s jednou PA... A tiez je to priprava na porod... psychopriprava :wink:
11. feb 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze tema, odomknuta, presunuta a premenovana, dufam ze moze byt a je to asi zretelnejsie pre sirsiu verejnost :wink:
11. feb 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, nevies nam to prosim ta zmenit na mamy namiesto mami, no len aby to bolo pravopisne OK, lebo mi to kole oci, ale inak diky. B
11. feb 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som dopisat, sorac :zipper_mouth: ma zamestnavate v 2 temach o porode :zipper_mouth:
11. feb 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suprish, dik zuz, skoda ze som tu sama :grinning: :grinning: :grinning: , no ale idem uz do toho mesta, len cakam, kedy mi mangel cinkne :slight_smile:
11. feb 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja viem, aky chaos, ze, takto je to dobre, este raz dik. :wink:
11. feb 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, ta kaviarnicka je tam ako sa ide v meste do sehatexu a bol tam volakedy taky obchodik s latkami, zaclonami, postelnymi navlieckami a tak, ten zrusili a tam je supr kaviaren, konecne nieco kde sa nefajci, teda este okrem cajovne a orange-u hore, fakt neni na vyber, vsade inde nahuleno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noooo super, zuz11 este raz dik :wink:

bashka a kde priblizne by som to nasla? Co je blizko? Ja sa v SA velmi nevyznam... akurat minule sme boli vo Veci v tej pekne pizzerke pri ceste(zabudla som nazov), ale tiez som bola sklamana, ked si pre vedlajsom stole babizne vypalovali zobaky (vsetky naraz). :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale priznavam, ze aj ked sme sedeli 2 tehotne pary, tak vidiet to bolo len na mne...
11. feb 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam rada bageteriu, tam sa tiez nefajci :grinning:
11. feb 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz - ktoru? my sme boli v jednej na pesej zone, ale hygienici by z nich mali radost :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bageta nebola zla, ani mi z nej nic nebolo... :wink:
11. feb 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Tvoj príspevok