Stretnutie májoviek 2009. Kam pôjdeme?

dm1
18. jan 2010

tak baby sem s napadmi na miesto stretnutia! Skopirujem sem este vsetky prispevky ohladom stretka s majoviek

jamaat
26. apr 2012

@kosska3003 A ty sa chystáš aj spať tam? U Šuštiaka budeme, len pre istotu pripomínam 🙂

kosska3003
26. apr 2012

@jamaat no ja by som aj hej len musim sa mm este spytat teraz sobotu s nim budem volat lebo je v robote ze ci nieco vtedy ma alebo nie ale tak ja by som rada posedela s vami ale este rozmyslam nas alternativou ze malu dam svokre a potom by sme dosli domov dam vediet do nedele

jamaat
27. apr 2012

Dnes som teda zatiaľ dala rezervovať 4 izby pre sirinku, ludmilu, seba a lubu. Keď sa ešte niekto prihlási, tak to doplním. Písala som mu len teraz, takže odpoveď ešte nemám.

ludmilabb
30. apr 2012

tak som zvedava kolko nas vlastne bude :P

kosska3003
30. apr 2012

@jamaat tak ja dojdem isto k sustiakovi ale spat tam nebudem lebo mm este neviem ci nebude dvor prerabat a este je mozne ze v sobotu alebo nedelu pojdeme na Oravu ale kuknut vas isto pridem

jamaat
1. máj 2012

Šuštiak potvrdil rezerváciu, treba zaplatiť zálohu 50eur.
Rozdelené takto, pošlite mi čiastku na účet, číslo pošlem v IP.

@ludmilabb - 11eur
@sirinka - 15eur
@luba142 - 13eur

sirinka
1. máj 2012

@jamaat ok...

luba142
2. máj 2012

@jamaat a to vazne ideme len my?? A co @dm1 a @sssimi a ostatne?
Ok poslem, dokedy to treba?

sssimi
2. máj 2012

@luba142 Ja dám vedieť na poslednú chvíľu. Muž dnes nastúpil do novej práce a stále čakáme na vyjadrenie z Rakúska. Možno sa budeme v júny sťahovať, takže ja nič bohužiaľ nemôžem zatiaľ sľúbiť. Ale rada by som vypadla z domu.

kosska3003
2. máj 2012

@luba142 ja pridem kuknut ale asi az sobotu lebo vyzera to tak ze budem na Orave uvidime ale isto vas kuknut pridem

borocka
7. máj 2012

tak my by sme tiez radi prisli, ale vobec neviem......zrejme fakt az na poslednu chvilu. a inka a hoogy nejdu? ved matka ma pred porodom este dva mesiace, to si myslim ze by zvladli

kosska3003
7. máj 2012

@borocka skoro 300 km no neviem neviem a este v lete ja mam teraz toho dost niekedy

kosska3003
7. máj 2012

a mata ma termin na zaciatku augusta tak by mala len mesiac pred porodom

borocka
9. máj 2012

@kosska3003 tak 300km ale po dialnici, to nie je take hrozne. a v kazdom pripade podla toho co by jej doky povedala. ak bude v poriadku, ziadne komplikacie.... ako sa bude citit

mirka_mt
9. máj 2012

baby, kedy je stretávka tento rok? Už málo chodím na koníka, tak som si až teraz všimla. Len si vás trošku čítam, tak som v obraze, čo máte nové. A koľko vychádza 2 lôžková izba s prístelkou?

kosska3003
9. máj 2012

@borocka no ved hej zalezi od toho ako sa citi ale viem ze uz nechce nikde chodit posledny mesiac predsa chce rodit v rakusku a uz sa asi aj boji ist ak by ju to chytilo skor si myslim

luba142
9. máj 2012

@mirka_mt ahoj, teraz je naplanovana na posledny junovy vikend, myslim od 30.6. a opytaj sa @jamaat, ona tam teraz pisala a myslim,ze aj ma dvojku rezervovanu

mirka_mt
9. máj 2012

@luba142 ahoj, Lubka 😉 plánujete to na 2 noci? To by bolo potom od 29.6., čo je piatok.

mirka_mt
9. máj 2012

Asi to nechám tak. Rada by som šla a stretla sa s vami, na 1. ročníku bolo fajn, ale asi nám to nevyjde 😒

luba142
9. máj 2012

@mirka_mt jaj tak potom ano, nevedela som kolkeho je presne v piatok, takze od piatka do nedele ako sme boli aj pred tym 29.6 -1.7. 🙂

mirka_mt
9. máj 2012

tak nech vám vyjde počasie a užite si to 😉

hoogy
9. máj 2012

@borocka
@kosska3003 az teraz som si vsimla ze ma spominate na stretavku. veru to uz budem v 36tt a kedze uz nebudem mat poistenie na SK tak uz nebudem cestovat na slovensko a este 300km v aute ked budem cikat asi kazdu pol hodinu 😀 aj ked by som vas rada videla. a este presne ten vikend este bude maly s nasimi v taliansku.

jamaat
14. máj 2012

Zálohu som poslala už dávnejšie. Tak dúfam, že bude pekné počasie a že sa ešte niekto pridá na poslednú chvíľu.

mystery7
15. máj 2012

@jamaat mozem sa este pridat? Dnes som sa konecne dozvedela, ze mm ma akciu pred nami. Chceli by sme 2 postelovu s pristelkou a Slavkovi vezmeme cestovnu

mystery7
15. máj 2012

len dufam, ze na cestach nebude dovolenkove sialenstvo 😅

iinuska
15. máj 2012

zienky, rada by som vas opat videla, ale tento rok je to komplikovane, kedze uz obidvaja pracujeme.Tak budem na Vas aspon mysliet

sirinka
15. máj 2012

@mystery7 supeeeer

jamaat
15. máj 2012

@mystery7 Napíšem mu a keď potvrdí, tak zálohu mu už potom pošli priamo, nie cezo mňa.

mystery7
16. máj 2012

@jamaat ok plati. Das mi potom cislo uctu a kolko je zaloha?

@sirinka dufam, ze to vyjde, lebo sa az prilis tesim. 😅

mystery7
16. máj 2012

mirko tam bude jediny chlapec??? Jeeejeeej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre