• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky z Veľkého Krtíša?

6. októbra 2015 
Zuzka a bola si spokojna s porodnicou LC?
12. apr 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michaelak s pôrodnicou som v ceklu spokojna bola
na sale su super sestricky aj doktorka co mi bola pri pôrode bola v pohode
akurat co mi vadilo bola jedna sestra z novorodeneckeho :astonished: ale bola tam len jeden krat tak sa to dalo
a ta strava nic moc ale vsekto sme prezili :grinning:
13. apr 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, tak miška už sa ti to blíži, čo? Ani som ťa dávno nevidela, a ako sa ti darí. ja som teraz doma mám dovolenku, tak som teraz z deťmi. Matúša odnesiem do škôlky aj s Tamarkou a potom domov.
30. apr 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kurci ahoj!No veru krati,ale keby uz bolo po...Uz len doobeda chodim von s Luckou a poobede s nou chodi starka(svokra).Nejak som veeelmiii nemozna,ale pri Lucke to tiez nebolo o nic lepsie.A vy ako?Tasku pre Matusa ste uz zohnali?Do kedy dovolenkujes?
4. máj 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,tie, ktore chodite k Braunsteinovi, aj ste si ho nejako zajednavali k porodu alebo ste ho aspon poprosili, aby bol pri porode?
9. máj 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juž som po. To vieš posledné týždne sú len na oštaru, ž by si to chcela mať za sebou, ale si aj znepokojená, že čo ťa čaká
. Držím palčeky aby vám to tehulkám všetko dobre dopadlo. Pre Matúša už som zohnala aj tašku, stála ma vyše 70 euro, ale je tam taška peračník, vrecúško a športová taška, tak sa mi to až tak veľa nezdalo.
a aj ja chodím k braunsteinovi, ale ked som ja čakala moje deťúrence, tak som sa ho aj opýtala, ale mi povedal, aby som to nechala na náhodu, že on je veľa v nemocnici. tak som to teda nechala tak. a predstavte si aj som ho vymákla. bol mi pri oboch pôrodoch. ale skús sa opýtať, uvidíš čo ti povie. aj či sa platí, zato že je tam. lebo pred 2 rokmi sa platilo
9. máj 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!Fuu kurci 70€,to je dost!No ale ked je k tomu este tolko veci,tak sa to da.Naozaj to neni sranda "vybava"pre prvaka.A kde ste nakoniec zohnali? Ivanka,ja k nemu nechodim tak neviem,neporadim.Ale urcite ked si ho budes chciet zajednat nebude to zadarmo.Ved co dnes mame zadarmo???
9. máj 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tašku som objednala cez net. v mimibazáre. Lebo tu v Krtíši len taška začala od 40 eur. tak som vybrala na mimibazáre.
A ku komu chodíš Miška. a Lucka sa teší.
Včera som ju videla pri cirkuse aj ju zaujíma čo. Musím končiť deťúrence sú hore. tak papa . prajem pekný den
11. máj 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kurci!No esteze je moznost objednavat cez net.Lebo tu fakt nic nezozenies a ak ,tak ta cena je nehorazna...Ja chodim k Lajtmanovi do Zeloviec.Lucka sa tesi na sestricku,dufam,ze jej to ostane aj potom,lebo chudatko nevie co ju caka...Ale dufam,ze bude dobre a nebude ziarlit.Oni su kazdy den pri tom cirkuse.Strasne ju zaujmaju zvieratka.Ved vies ako obzerala aj ked sme boli u vas.Dneska sa aj chystaju na predstavenie,tak som zvedava ci tam vydrzi sediet.Vy nejdete do cirkusu?V praci ako?A ozaj,este sa kojite?Pekny dnik prajem!Ahoj
12. máj 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kurci!No esteze je moznost objednavat cez net.Lebo tu fakt nic nezozenies a ak ,tak ta cena je nehorazna...Ja chodim k Lajtmanovi do Zeloviec.Lucka sa tesi na sestricku,dufam,ze jej to ostane aj potom,lebo chudatko nevie co ju caka...Ale dufam,ze bude dobre a nebude ziarlit.Oni su kazdy den pri tom cirkuse.Strasne ju zaujmaju zvieratka.Ved vies ako obzerala aj ked sme boli u vas.Dneska sa aj chystaju na predstavenie,tak som zvedava ci tam vydrzi sediet.Vy nejdete do cirkusu?V praci ako?A ozaj,este sa kojite?Pekny dnik prajem!Ahoj
12. máj 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to mi uz preco 2x hodilo??????
12. máj 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deti chcú ísť do cirkusu, ale som povedala, že ked budú dobrý tak pôjdu v nedelu na posledné predstavenie. Matúš si musí uvedomiť, že všetko nedostane hned, musí sa o to zaslúžiť.
Pravdaže, že ešte kojím, chcela by som ju už odučiť, ale nejak sa mi nedarí. Nechce to pochopiť, že už nedáme cicky, tak asi ešte chvílu počkám.
Neboj nebude žiarliť, hoci aj u nás to prvé 3 mesiace nevyzeralo ružovo, potom sa umúdril. Tak sa majte a prajem pekný aj ked upršaný dník
12. máj 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ivanka85 ja síce k nemu nechodím ale kamoska spominala že on sa o svoje pacientky stará a snaží sa byt pri pôrode ale myslim si ze ked ho poprosis tak ti k pôrodu pride (ak ho tam samozrejme chces :dizzy_face: )
12. máj 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkalenka: pravdaze chcem:slight_smile:aj ked mozno v tej chvili mi to bude jedno:slight_smile:buduci utorok idem do poradne,tak sa skusim popytat..
16. máj 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte žienky.Jééj ,ja som tu ale poriadne dlho nebola.
V prvom rade vítam ivanku85 medzi nami,som rada že sa nám to tu rozrastá.
Ivanka85-ja som chodila celé tehotenstvo ku starému Braunsteinov a posledný mesiac som chodila ku mladému.Ja som si to tak naplánovala,vlastne moja malá si to tak naplánovala,že sa narodí práve vtedy ked bude mať Braunsein službu.Pôrod bol v pohode,doktor bol milý (za tri hodiny bola dcérka na svete)
18. máj 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusaja: dakujem za privitanie:slight_smile:dufam ze aj u mna to prebehne tak rychlo:slight_smile:
19. máj 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
dnes je zase oničom počasie :frowning2:
už mi to lezie na nervy ani von sa nedá isť
máte nietkorá niečo nové?
mi sa pripravujeme na svadbu 12.6 ideme bo Brezna a 10.7 zase do Krtíša tak to máme také pestré :wink:
19. máj 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzkalenka:nai nehovor aj mne to blbé počasie lezie hore krkom.Vždy ked chcem ísť z deťmi von tak začne pršať.
Uff,ale to máš s tými svadbami pestré(aspoň sa zabavíš).
21. máj 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby koho mate detskeho lekara?
21. máj 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanka85 my mame doktorku M.Prosnanovu.A aj s Karinkou sa chystam k nej chodit.A v poradni ako?Bude ti tvoj doktor pri porode?
21. máj 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanka85 mi máme lekárku dr. Noskovú
je super ale má strašne veľa ľudí to mi trošku vadí
21. máj 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelak, @zuzkalenka aj my sme rozmyslali nad Noskovou,ale zvazujeme este aj ine moznosti..do poradne ideme v utorok, potom dam vediet co a ako:slight_smile:
21. máj 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanka85 tak si len dávaj na seba pozor aby bolo všetko ok :astonished:
22. máj 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkalenka: neboj,budem, uz len dva tyzdne v robote nejako vydrzat bez rozculovania(aj ked to je niekedy tazke :slight_smile: ) a bude mat trosku kludu..
22. máj 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem mat,nie bude mat
22. máj 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...aj my mám obvodnú doktorku Noskovú má síce veľa ľudí v čakárni,ale to len v období ked je chrípkové.
25. máj 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelak. chodi dr. Prosnanova na prvu navstevu domov?
23. jún 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanka85 neviem povedat.My sme aj s Luckou aj s Karinkou boli na prvej navsteve u nej v ambulancii.A koho si si vybrala ty?My sme sa hadam tesne minuli v porodnici.A ako sa drzite?Ako spinka Kristianko v noci?Dovoli ti oddychnut?
24. jún 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelak. aj ja som nad tym rozmyslala ze sme sa museli minut:slight_smile:jaj nas maly lenoch si pri krmeni aj pospi, potom o chvliku chce zase, kdeze trojhodinove intervaly ako hovorili v nemocnici:slight_smile:musime byt trpezlivi, kym si vytvorime aky taky rezim..vybrala som si dr. Posnanovu, prave preto sa pytam, boli ste tam po tych 3dnoch?
24. jún 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanka85 my sme tam boli hned na druhy den ako nas prepustili z porodnice.Ty si v utorok rodila?
24. jún 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelak. ano v utorok..vraj chodi aj domov, takze zajtra skocim za nou a dohodnem sa..este nieco sa chcem opytat, maly papa aj UM Bebu,myslis ze nam ho dr predpise?
24. jún 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok