Sú tu mamičky z Veľkého Krtíša?

lusaja
28. máj 2009

Ahojte mamičky.Je tu niektora z Veľkého Krtíša ??

michaelak.
12. apr 2010

Zuzka a bola si spokojna s porodnicou LC?

zuzkalenka
13. apr 2010

michaelak s pôrodnicou som v ceklu spokojna bola
na sale su super sestricky aj doktorka co mi bola pri pôrode bola v pohode
akurat co mi vadilo bola jedna sestra z novorodeneckeho 😲 ale bola tam len jeden krat tak sa to dalo
a ta strava nic moc ale vsekto sme prezili 😀

kurci
30. apr 2010

ahojte dievčatá, tak miška už sa ti to blíži, čo? Ani som ťa dávno nevidela, a ako sa ti darí. ja som teraz doma mám dovolenku, tak som teraz z deťmi. Matúša odnesiem do škôlky aj s Tamarkou a potom domov.

michaelak.
4. máj 2010

Kurci ahoj!No veru krati,ale keby uz bolo po...Uz len doobeda chodim von s Luckou a poobede s nou chodi starka(svokra).Nejak som veeelmiii nemozna,ale pri Lucke to tiez nebolo o nic lepsie.A vy ako?Tasku pre Matusa ste uz zohnali?Do kedy dovolenkujes?

ivanka85
9. máj 2010

ahojte kocky,tie, ktore chodite k Braunsteinovi, aj ste si ho nejako zajednavali k porodu alebo ste ho aspon poprosili, aby bol pri porode?

kurci
9. máj 2010

juž som po. To vieš posledné týždne sú len na oštaru, ž by si to chcela mať za sebou, ale si aj znepokojená, že čo ťa čaká
. Držím palčeky aby vám to tehulkám všetko dobre dopadlo. Pre Matúša už som zohnala aj tašku, stála ma vyše 70 euro, ale je tam taška peračník, vrecúško a športová taška, tak sa mi to až tak veľa nezdalo.
a aj ja chodím k braunsteinovi, ale ked som ja čakala moje deťúrence, tak som sa ho aj opýtala, ale mi povedal, aby som to nechala na náhodu, že on je veľa v nemocnici. tak som to teda nechala tak. a predstavte si aj som ho vymákla. bol mi pri oboch pôrodoch. ale skús sa opýtať, uvidíš čo ti povie. aj či sa platí, zato že je tam. lebo pred 2 rokmi sa platilo

michaelak.
9. máj 2010

Ahojte!Fuu kurci 70€,to je dost!No ale ked je k tomu este tolko veci,tak sa to da.Naozaj to neni sranda "vybava"pre prvaka.A kde ste nakoniec zohnali? Ivanka,ja k nemu nechodim tak neviem,neporadim.Ale urcite ked si ho budes chciet zajednat nebude to zadarmo.Ved co dnes mame zadarmo???

kurci
11. máj 2010

Tašku som objednala cez net. v mimibazáre. Lebo tu v Krtíši len taška začala od 40 eur. tak som vybrala na mimibazáre.
A ku komu chodíš Miška. a Lucka sa teší.
Včera som ju videla pri cirkuse aj ju zaujíma čo. Musím končiť deťúrence sú hore. tak papa . prajem pekný den

michaelak.
12. máj 2010

Ahoj kurci!No esteze je moznost objednavat cez net.Lebo tu fakt nic nezozenies a ak ,tak ta cena je nehorazna...Ja chodim k Lajtmanovi do Zeloviec.Lucka sa tesi na sestricku,dufam,ze jej to ostane aj potom,lebo chudatko nevie co ju caka...Ale dufam,ze bude dobre a nebude ziarlit.Oni su kazdy den pri tom cirkuse.Strasne ju zaujmaju zvieratka.Ved vies ako obzerala aj ked sme boli u vas.Dneska sa aj chystaju na predstavenie,tak som zvedava ci tam vydrzi sediet.Vy nejdete do cirkusu?V praci ako?A ozaj,este sa kojite?Pekny dnik prajem!Ahoj

michaelak.
12. máj 2010

Ahoj kurci!No esteze je moznost objednavat cez net.Lebo tu fakt nic nezozenies a ak ,tak ta cena je nehorazna...Ja chodim k Lajtmanovi do Zeloviec.Lucka sa tesi na sestricku,dufam,ze jej to ostane aj potom,lebo chudatko nevie co ju caka...Ale dufam,ze bude dobre a nebude ziarlit.Oni su kazdy den pri tom cirkuse.Strasne ju zaujmaju zvieratka.Ved vies ako obzerala aj ked sme boli u vas.Dneska sa aj chystaju na predstavenie,tak som zvedava ci tam vydrzi sediet.Vy nejdete do cirkusu?V praci ako?A ozaj,este sa kojite?Pekny dnik prajem!Ahoj

michaelak.
12. máj 2010

A to mi uz preco 2x hodilo??????

kurci
12. máj 2010

deti chcú ísť do cirkusu, ale som povedala, že ked budú dobrý tak pôjdu v nedelu na posledné predstavenie. Matúš si musí uvedomiť, že všetko nedostane hned, musí sa o to zaslúžiť.
Pravdaže, že ešte kojím, chcela by som ju už odučiť, ale nejak sa mi nedarí. Nechce to pochopiť, že už nedáme cicky, tak asi ešte chvílu počkám.
Neboj nebude žiarliť, hoci aj u nás to prvé 3 mesiace nevyzeralo ružovo, potom sa umúdril. Tak sa majte a prajem pekný aj ked upršaný dník

zuzkalenka
12. máj 2010

ahojte
ivanka85 ja síce k nemu nechodím ale kamoska spominala že on sa o svoje pacientky stará a snaží sa byt pri pôrode ale myslim si ze ked ho poprosis tak ti k pôrodu pride (ak ho tam samozrejme chces 😵 )

ivanka85
16. máj 2010

zuzkalenka: pravdaze chcem🙂aj ked mozno v tej chvili mi to bude jedno🙂buduci utorok idem do poradne,tak sa skusim popytat..

lusaja
autor
18. máj 2010

Ahojte žienky.Jééj ,ja som tu ale poriadne dlho nebola.
V prvom rade vítam ivanku85 medzi nami,som rada že sa nám to tu rozrastá.
Ivanka85-ja som chodila celé tehotenstvo ku starému Braunsteinov a posledný mesiac som chodila ku mladému.Ja som si to tak naplánovala,vlastne moja malá si to tak naplánovala,že sa narodí práve vtedy ked bude mať Braunsein službu.Pôrod bol v pohode,doktor bol milý (za tri hodiny bola dcérka na svete)

ivanka85
19. máj 2010

lusaja: dakujem za privitanie🙂dufam ze aj u mna to prebehne tak rychlo🙂

zuzkalenka
19. máj 2010

ahojky
dnes je zase oničom počasie ☹
už mi to lezie na nervy ani von sa nedá isť
máte nietkorá niečo nové?
mi sa pripravujeme na svadbu 12.6 ideme bo Brezna a 10.7 zase do Krtíša tak to máme také pestré 😉

lusaja
autor
21. máj 2010

Zuzkalenka:nai nehovor aj mne to blbé počasie lezie hore krkom.Vždy ked chcem ísť z deťmi von tak začne pršať.
Uff,ale to máš s tými svadbami pestré(aspoň sa zabavíš).

ivanka85
21. máj 2010

baby koho mate detskeho lekara?

michaelak.
21. máj 2010

@ivanka85 my mame doktorku M.Prosnanovu.A aj s Karinkou sa chystam k nej chodit.A v poradni ako?Bude ti tvoj doktor pri porode?

zuzkalenka
21. máj 2010

@ivanka85 mi máme lekárku dr. Noskovú
je super ale má strašne veľa ľudí to mi trošku vadí

ivanka85
21. máj 2010

@michaelak, @zuzkalenka aj my sme rozmyslali nad Noskovou,ale zvazujeme este aj ine moznosti..do poradne ideme v utorok, potom dam vediet co a ako🙂

zuzkalenka
22. máj 2010

@ivanka85 tak si len dávaj na seba pozor aby bolo všetko ok 😲

ivanka85
22. máj 2010

@zuzkalenka: neboj,budem, uz len dva tyzdne v robote nejako vydrzat bez rozculovania(aj ked to je niekedy tazke 🙂 ) a bude mat trosku kludu..

ivanka85
22. máj 2010

budem mat,nie bude mat

lusaja
autor
25. máj 2010

...aj my mám obvodnú doktorku Noskovú má síce veľa ľudí v čakárni,ale to len v období ked je chrípkové.

ivanka85
23. jún 2010

@michaelak. chodi dr. Prosnanova na prvu navstevu domov?

michaelak.
24. jún 2010

@ivanka85 neviem povedat.My sme aj s Luckou aj s Karinkou boli na prvej navsteve u nej v ambulancii.A koho si si vybrala ty?My sme sa hadam tesne minuli v porodnici.A ako sa drzite?Ako spinka Kristianko v noci?Dovoli ti oddychnut?

ivanka85
24. jún 2010

@michaelak. aj ja som nad tym rozmyslala ze sme sa museli minut🙂jaj nas maly lenoch si pri krmeni aj pospi, potom o chvliku chce zase, kdeze trojhodinove intervaly ako hovorili v nemocnici🙂musime byt trpezlivi, kym si vytvorime aky taky rezim..vybrala som si dr. Posnanovu, prave preto sa pytam, boli ste tam po tych 3dnoch?

michaelak.
24. jún 2010

@ivanka85 my sme tam boli hned na druhy den ako nas prepustili z porodnice.Ty si v utorok rodila?

ivanka85
24. jún 2010

@michaelak. ano v utorok..vraj chodi aj domov, takze zajtra skocim za nou a dohodnem sa..este nieco sa chcem opytat, maly papa aj UM Bebu,myslis ze nam ho dr predpise?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre