Sú tu nejaké mamičky z Canady?

monika15
25. nov 2010

Ahojte Mamicky....

Je tu nejaka mamicka z kanady 🙂 ??

kingstonka
20. nov 2012

zdravim mamicky v Kanade ( ja som sice na Slovenksu🙂 ). viete mi poradit nejake fora Slovakou zijucich v Kanade? dakujem

sisaka
23. nov 2012

@kingstonka ja o ziadnom fore neviem, kedysi bolo jedno myslim, ze sa to volalo canada.sk ....

monika15
autor
24. nov 2012

@kingstonka ahoj ako sisaka pise volalo sa to canada.sk ale uz to nefunguje.... mozem ti poradit este kostol v missisauge... http://slovakparish.ca/ mozes im napisat....

trish31
9. dec 2012

@kingstonka ahoj a kam sa presne stahujes?Ja sa stahujem do Montrealu

trish31
9. dec 2012

@zuzu1980 ahoj,ty zijes v Montreale?

bronia13
9. dec 2012

ahojte, ja som v Chicago a mame tu v USA a Canade skupinu vola sa to "USA - Privately Said 🙂" tak ak chcete sa mozete ku nam pridat, treba napisat "siravka" a ona vas prida...su tam aj Ceske dievcata 😉

trish31
12. dec 2012

@bronia13 prave som jej napisala

rencakm
18. dec 2012

Pozerám, že ste tu vačšinou z východného pobrežia, nájde sa niekto aj z opačného konca Kanady? BC?

bronia13
18. dec 2012

@trish31 a co odpisala ti ci co?

trish31
19. dec 2012

@bronia13 ano uz som tam s vami,pozri🙂

bronia13
19. dec 2012

@trish31 super idem ta tam kuknut bo sm tam nebola asi 2 tyzdne 🙂 ako paci sa ti tam? no su aj lepsie temi ale da sa hlavne ked chces mat niekoho po ruke co ti sem tamporadi alebo odignoruje ked treba 😀 😎

trish31
19. dec 2012

@bronia13 no s tou ignoraciou mas pravdu🙂Ty zijes kde?

sisaka
20. dec 2012

@rencakm my sme v Alberte 😉

rencakm
20. dec 2012

@sisaka Ahoj, a kde v Alberte? Moj muz sniva,ze sa presťahujeme do Calgary, tu sa mu nepači počasie a aj ceny sú tu dosť vysoké.

sisaka
20. dec 2012

@rencakm mas IP

akvabela
27. dec 2012

@rencakm Ahoj, vy ste tiez v BC? Nas obcas tiez napadne Alberta, no zatial ostavame tu 😉 v BC

rencakm
27. dec 2012

@akvabela
Jéééj, tak predsa je niekto aj tu? My sme v New Westminster, prisli sme len v juni. Takze zatial krátko....

akvabela
27. dec 2012

My sme prisli vo februari 2006 a byvali sme najskor v North Van. V New West. je tusim slovensky katolicky kostol, takze steurcite narazili aj na inych Slovakov okrem Vas 😉

rencakm
29. dec 2012

Od noveho roku funguje opat stranka http://www.canada.sk/sk/.

rencakm
29. dec 2012
bronia13
29. dec 2012

@rencakm dakujem za upozornenie, az od noveho roku??? urcite sa tam pridam dik 😉

andrea129
29. dec 2012

rencakm, akvabela....z Vancouveru???
Konecne niekto 🙂 ...ja zijem v North Vanc., akurat sa nam pred 2 tyzdnami narodilo babatko🙂

monika15
autor
29. dec 2012

@rencakm ano ano 🙂))
riso spominal ze to zas nabehne 🙂))
ale DIKI MOC>>>>>

rencakm
29. dec 2012

@andrea129
Vazne, to je super, gratulujem, ja som v New Westminster.

@bronia13
Ano od noveho roku, ale uz je, kukni .

akvabela
30. dec 2012

@andrea129 Gratulujem k dcerke! V ktorej casti North Van byvate? Tam byva tiez vela Slovakov. Uz dlhsie zijete v Kanade?

andrea129
30. dec 2012

@akvabela Dakujem ku gratulacii 🙂 Byvame na lower Lonsdale.....Ja som celkovo v CA uz asi 10 rokov....par z nich som bola v Toronte a potom tu vo Vanc. asi od 2006. Vy kde byvate? Priamo vo Vanc., ci niekde inde v BC?

akvabela
31. dec 2012

@andrea129 Teraz byvame v Mission, BC. Tiez sme byvali v Lower Lonsdale, konkretne na 3. Na 5th St. poznam niekolko slovenskych rodin, resp. som poznala, niektori sa totiz uz tiez prestahovali. Tvoj manzel je Kanadan? My sme obaja Slovaci, no baby uz viac rozpravaju po anglicky, nez slovensky. Ako sa vola malicka? Je to Vase prve babo? Ak sa moc vypytujem, tak daj vediet, prestanem 😉

andrea129
1. jan 2013

@akvabela Ahoj akvabelka. My sme na 5th🙂. Manzel je tiez slovak (co by som robila s kanadanom 😅 ), nase prve babatko 🙂
Mission je fajn....nie moc daleko a asi ovela kludnejsie, vsak? Inac, ja som tu v North Van.velmi spokojna. Dost bezpecna cast a vsade blizko🙂

akvabela
1. jan 2013

@andrea129 Tak, tak je tu kludnejsie a so vsetkymi vymozenostami vacsieho mesta, vsetky velke obchody necelych 5 minut autom, rec. centrum, kniznica, posta 10 minut pesky 🙂
No konstatujem, ze vacsina bab v USA ma manzelov amikov, tu v Kanade je to skor naopak.
Happy New Year 2013!

sisaka
2. jan 2013

aj ja prajem vsetkym zienkam a ich rodinkam v Kanade vsetko NAJ v Novom roku. Ja som momentalne tiez v BC - na lyzovacke 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre