• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné pipiny z Gynfivu

3. februára 2012 
Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
:wink:
Mooooc im to prajem.
28. júl 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim :grinning:
28. júl 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nasla si ma
28. júl 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aspon tam nebudeme babulky otravovat nasimi trapnymi recami o plenkach. Boze ako som to neznasala ked som nebola tehotna. :angry: :grinning:
Uvedomujes si ze za chvilu zacnu temy o kakani, papani a kojeni? :grinning: Horza len pomysliet. Ale tesim sa na to ako blcha.
28. júl 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde sme to prestali?

akurat pozeram tu stranku babylandu a nasla som si tam lacnejsiu postielku :grinning: tak sa tu z toho vytesujem teraz idem kuknut take tie sety s hniezdami, v raj deti maju ze hniezdo, baldachyn konstrukcia na baldachyn, zavesnu tasticku na postielku, navliecky, aj zavinovacku tusim :grinning: 80 eur :wink:
28. júl 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no aspon to pozrieme v tom babylande. Vraj tam maju aj kociky podobne teutonke ale cena doooost podobna samoska. Mozno maju kratsie dodacie lehoty. Neviem ako ty ale ja uz v auguste musim objednat . Minule to doslo nejakej kocke po 15 tyzdnoch. :grinning:
28. júl 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
z raja deti som objednala zavinovacku co mam v albume tu s uskami zelenu. Uz je vraj na ceste.
28. júl 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda babule, vy ste ale rychle. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa na to tiez hrozne tesim :grinning: :grinning: :grinning: hlavne ako zbalim prcka a vlete sup ho do chorvatska na tyzden k moru :grinning: :grinning: tak ho necham v tom mori vystipat, to za to ako ma kazdy treti den hlava boli na rozpucenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej videla som, ja rozmyslam skor nad jednofarebnymi vecami :grinning: neviem nikdy som nebola macikova i ked mam plne auto plysakov :grinning: :grinning: :grinning: a neskutocne sa tesim ked si do auta vycapim BABY ON BOARD :grinning: :grinning:
akurat tam pozeram kociky a nieke su mooooc lacne :confused: treba to ist asi ohmatat, teutonku musim ja objednat najneskor konec septembra :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mam este mesiac na rozmyslanie

krakul jasne, rychle ako blesk
28. júl 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krakulka vitaj v klube :grinning:
Sak aj ty a sem patris.
No aj my pojdeme s krpatou do Chorvatska tam kde sme boli teraz. Idelne miesto s tak malym mimcom. To uz budeme mat aj 8 mesiacov. :grinning:
Lekara si sa pytala na tu gebulku? CI si mozes nieco dat a tak? Fuu aj ja som toto mala ale uz menej klop klop klop
28. júl 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam vybratu teutnku vo farbe 3470 hnedu s pasikmi. Aj ju tam mali nazivo lebo si o niekto objednal tak som to vymakla a vyzeralo to super decentne. Ale nadherna bola ta vanicka v cervenej farbe. To keby som kupovala hlboku vanicku tak vezmem tu cervenu urcite. Krasna farba.
Ale inak tiez mam rada neutralne farby co sa hodia ja pre dievku a aj pre sokolika. :grinning:
Kurnik ale myslela som ze v tom babylande maju hartany a gerssleiny. A nie maju ich tam. na stranke nic moc.
Gessleiny maju vo forbaby na Rajskej ci aka to je . To je niekde pri starom tescu.
28. júl 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. júl 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozem si dat jeden paralen za den :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale snazim sa pit tu vodu a ono to prejde, len ta navsteva toalet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ved prerobime na splachovacej vode :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

ja sa na to asi vykaslem, zena, pojdem kupit teutonku do rakus a basta ved nie raz som tam bola cosi reklamovat :grinning: :grinning: a mam okolo seba dost ludi co sa dohovoria aj ludskou recou, idem to ja risknut :grinning: konecne rozhodnutie ale na tej pestovatelskej sa urcite stretneme :grinning: :grinning: uz len koli tomu aby som na teba zmurkla :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ten gesslein vision S je podobny spiritu
28. júl 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som tu bolest radsej pretrpela. Ale ked to bolo uz moc a neprechadzalo tak som si dala. Asi 4 x.
Vies po nemecky?
V tomto som pohodlna sakra. Babymarket mam od domu 15 km. A kam to pojdes pozret do Rakuska? Vies kde ich maju?
28. júl 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz babo rad ved ten tiez vyzera fantasticky a cena tam je aka?
28. júl 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Keby som vedela sa dohovorit tak idem tam kupit aj ja ale som tela. :grinning:
Som zvedava aky rozdiel v cene bude. Ak to bude 100 eur tak to nema moc zmysel pre mna tak ci tak.
28. júl 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ten kocik sa tiez myslim vyskladava podla toho co na nom chces. Ale pozerala som na www.babyonlineshop.de a rozdiel tam teda velky medzi teutonkou a gessleinom nebol.
kukenzi
28. júl 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
daj si tam kinderwagen a jogger. a hore vyber znacku
28. júl 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pojdem asi ja do shopingu aj so starym to kuknut, ale este neviem kedy ho k tomu dokopem, to bude este boj, ale snad sa to zmeni buduci tyzden ked prcka uvidi na zivo :grinning: tak ho to mozno posmely aby sa tesil a ked doky povie ze je v poriadku :grinning: :grinning:

ja som skor za 4 kolieska, mam z toho lepsejsi pocit
28. júl 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak podme radsej pozriet vo stvrtok do forbaby.
28. júl 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj ano ved ty si chcela cosmo. ja somj z toho spiritu uz nejak mimo. inak skusala som v kike teutonku mistral a ten bol tiez dobry.
28. júl 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako si ty povies len tam tazsie s parkovanim s tym rataj zena :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale ja som sa uz rozhodla ja si prosim teutoniu cosmo sivu a ked budem chciet usetrit 100 eur kupim starsi model Fan ktory sa lisi iba tym, ze ma ocelovu konstrukciu a nie hlinikovu (robi to asi kilecko na vahe) a trosilinku iny dizajn. Bezpecnost mojho prcka je na prvom mieste a tak isto sa placnem po vrecku a kupim kvalitnu autosedacku Romer, nech to cert berie, usetrim na veciach a inych hovadinach a poprosim nastavajuce babky nech nieco pustia pod stromcek, ved na lyzovacku ist nemozme ani jeden z nas a hned je na kocik :grinning: :grinning:

takze zaver :grinning: vymenim kocik a autosedacku za zimnu snowboardovacku aj tak mi to vyjde na rovnako :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja to parknem oproti tescu na parkovisku platenom. Tam je vzdy volne. :grinning: Tie dve hodky ma nezabiju. Skocime na sifon nie?

A snaed nezrusia ten prispevok do statu 25000
28. júl 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja si tiez hovorim ze tata sa vozi na KTM motorke tak aj dieta potrebuje slusne vozitko. Aby mal tata inspiraciu chodit na prechadzky. :grinning:
28. júl 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Su veci na ktorych ais moc neusetris ak chce kvalitu. Mozes kupit aj lacny kocar a potom sa rozculovat aky je rozhrkany a kazi sa. A okrem toho pri jednom dietati asi nezostanete zrejme nie?
28. júl 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
28. júl 2009 o 11:40 • mayka
sifon musi byt :wink: bez sifonu ani na krok :grinning: :grinning: a zivot bez bezkofeinovej kavy stoji za prd :wink:

tiez si vravim, starky kade chodi tade niaka permanentka sezonna, clenstvo v golfovom klube, ja bavoraka, stary audinu, tak do ritkaroviec preco by prcek nemal mat mercedes medzi kocarmi? :grinning: :grinning: :grinning:

no neviem ci v auparku nebudu trosku ine ceny ako v centre ale ty povedz ja sa dostavim kamkolvek :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
28. júl 2009 o 11:52 • och
:grinning: no cica usetris dobrych 30 eur :grinning:
28. júl 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok