Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

mayka
autor
11. aug 2009

No kocky budem koncit, dnes mam vybavovacky v banke a potom na navstevu k svagrinej idem. Tiez je tehotna v 3 mesiaci. 😀
Tak vam prajem pekny den. A och velmi zavidim to utracanie peniazkov. 😀 😀 😀

chruminka
11. aug 2009

mayka mam 6ks zavinovaciek a 6ks vloziek do nich myslim si ze mne to staci,lebo ak budu 4ks spinave tak ich vyperem a dva stale este mam....
ja budem pouzivat na zaciatku pampersky c.1 newborn,lebo maju taku sietku a myslim,ze ine plienky to nemaju...a na to budem davat latkovu plienku s postolkami...to by sa malo koli klbikom aspon 4tyzdne...potom uvidime
Ze vylet velryb 😀
no ja musim dokupit veci uz teraz,lebo v septembry sa uz asi nebudem moct pohnut...uz teraz mam velke problemy s krizami .... ☹

sylvi idem kuknut fotky 🙂

och
11. aug 2009

mayka uz idem len okuknut ale uz teraz viem ze usetrim aj dobrych 200 eurickov 😀 vcera som nasla jednu cesku stranku s akciou na teutonku fun system a aj s autosedackou romer ma vyjde tam na 914 😝 ale stale to je o stovecku menej ako v BM 😀

labutienka hej kazdy den o jednu menej 1-2-2; 1-1-2;1-1-1 atd

sylvy uz idem kukat 😲

och
11. aug 2009

sylvy no ze aka je baculata 😀 😀 😀 tucka mala to bude 😀 😀

ja sa tak tesim kedy ma uz mrne kopne a ona nic zatial 😝 ved ona bude chciet jest pockaj cica sa tiez budem tvarit ze nic nevidim a nepocujem 😀 😀 😀 😀

sylvyka
11. aug 2009

ochi no aj doky povedal ze bude mat liciska 😀 , no aspon ju budem mat kde cuckat 😀 , inak mam pocit mayka ze brucho mi fakt sa dostalo do nejakej divnej pozicie uz mi neni nic dobre polka brucha mi trci z kazdeho triga 😅 no a som zvedava aky budete mat zazitok vy z hlohovca, dufam ze aspon taky ako my 😀

chruminka
11. aug 2009

sylvi je to mala bambulka 😉
baby ja sa dnes dako nudim,nie ze by som nemala co robit,aj by sa mi chcelo,ale neviem kde zacat a s cim 😅

mayka
autor
11. aug 2009

chrumi, aha tak najprv pampersku a potom tu klasikxu. No ja som si myslela ze tie prve mesiace sa bali dieta len do latkoviek a my by sme prali a prali a prali okadene plenky. 😀 No blondina som. Tak to mi potom tych 20 ks staci bohate.
😀

Och tak si predstav pred chvilou som mala debatu s muzom ze co sa bavi s chalanmi ze sa cuduju co tak drahy kocar budeme mat. Ze vraj budemem mat najdrahsi na okoli.
Tak som sa ho spytala ze kto mu to hovoril a ze prd o tom vedia . A on ze aj jeho brat. No tak to som sa zacala rehotat lebo vraj oni kupovali kocar za 10000 pred 7 rokmi.

😀
A viem ze uz v tej dobe mali peg perego sportak.
Som mu povedala ze on asi myslel ze za hlboky tolko dali. Ale my kupujeme 3 v jednom.
Baby no chapete to?

Zato ho v piatok beriem do forbaby aby to videl a oskusal nazivo sam. 😀
No aj som mu povedala ze do 25000 sa chcem zmestit komplet aj s autosedackou ale on ma furt len predstavu ze kupujeme len 1 kocar. a ten zvysok okéolo neho nevidi. Tak sa ani necudujem ked kamosi na neho kukaju ako puci ze co to budeme mat za kocik 25tisicovy. Hlavne taky co ani sovje deti nechodili kocikat. hehe

slniecko01
11. aug 2009

ahojte dievčatá. 😀

Ja ešte nič necítim ako je to možnéééé? Mayka v robote je to v pohodičke, zatial ma neprepustili, ale chystajú sa vraj čistky. Nestačí že nám sťahujú odmeny 😠

slniecko01
11. aug 2009

Sylvyka je som už kukla včera album 🙂

mayka
autor
11. aug 2009

slniecko cochvila ta drobec riadne dokope. 😀 moja mala pred chvilou stikutku. 😀
A kedy ides na 3D?

slniecko01
11. aug 2009

http://www.prebabo.sk/Kombinovane/F6/flypage.tp...
Mayka tu je myslím ten tvoj kočík

slniecko01
11. aug 2009

Mayka ešte som sa neobjednala

esther80
11. aug 2009

Ahojte tiež som po IVF v GF, sem tam sem prispejem, mala som ine foto v profile len sa mi zmazala tak mám malého kominára,ktorého som mala celý čas na chladničke a priniesol mi šťastie. Pripájam svoj album. Je to foto 3D a som maximálne spokojná, malého je pekne vidiet. To len pre inšpiráciu ak ešte neviete kam na 3D.

esther80
11. aug 2009

Mayka kozmetiku nemusíš ešte moc dopredu kupovať v pôrodnici dostaneš balíček, a tam budeš mať vzorky, potom uvidíš čo nejlepšie malá znáša. Ja budem na zapareniny používať uplnu klasiku rybaciu masť alebo potom sudocrem. Na kupanie ak si pre istotu niečo kúpim tak asi seba med penu do kupela a s tym ho umyjem ešte moc na začiatku nechcem mydliť uvidím čo povedia sestričky v nemocnici. Teplomer to je moja dilema ja chcem do uška, alebo na čelo. Odsávačku na baterky. Inak som v 28 týždni a brucho mi tak začlo rásť, že to až strašne štípe na večer používam telový olej a z babylove krem na pradavky čo je čistý lanolin tak ja si to dávam na brucho, nech to tak neštípe.

och
11. aug 2009

no damy takze nemam dobre spravy 😝 v celom debilnom shopingu su len 2 obchody a to veci vychadzali rovnako dokonca niektore drahsie ako u nas !!!!! 😲 esteze som vam usetrila cestu
jedine co som si kupila je Avent darcekovy set so sterilizatorom, odsavackou, nadobkou na mlieko dvoma flaskami aj cumlami a vlozkami do podprdy 😲 to bolo za 90 eur co u nas stoji 130 😲 tak aspon takyto ulovok

dokonca teutonka fun system co chcem ja vychadza drahsie ako tu v BM a autosedacky su cca rozdiel 10 eur co mozom okaslat, takze tot moj poznatok z dnesneho dna 😀

mayka gesleinku tam nemali nikde 😲

idem si vas precitat 😉

och
11. aug 2009

za 10 litrov kupila moja mama kocik pre mna v roku 1980 😀 😀 to mi dnes napocitala bo aj ona ze ake drahe a potom napocitala ten svoj z pred 30 rokov a skoro odpadla 😀 😀 😀

slniecko este ani ja nic necitim 😀 😀 neboj raz nas to dost prekvapi 😉 a mozno aj dych vyrazi 😀 😀 😀 😀

ester tak vitaj medzi nami 😀 😀 😀 kazda rada dobra 😉

mayka
autor
11. aug 2009

och, ahoj. No aspon vies kam mas ist potom ten kocar kupit. Ono aj benzin prejazdis kym najdes nejaku zlavu v austrii. 😀
U mna to vyzera tak ze v piatok ideme s muzom do forbaby zajednat kocar. Som zvedava aku cenu daju. Pozerala som aj tie 4kolesove tatose a nie su zle . Tak necham muza nech rozhodne. 😀 Teraz maju na tie gessleiny dobtre zlavy tak som zvedava.
Och ani vecicky si nekupila? Ja cakam kym dostanu zimny tovar do tesca cherokee a tie vecicky co potrebujem dokupit kupim tam . Maju tiez krasne ale v nedelu ked som tam bola tak to tam mali akesi vykradnute- dopredaj letneho oblecka. Tak asi cakaju tovar.

mayka
autor
11. aug 2009

ester, dik za rady. A vitaj v klube tehotnych pipin. To obdobie februar marec april bolo doooost plodne v GF.
inak citala som vcera v mudrej knihe ze brucho brutalne zacne rast od 27 tt. Tak sa na to psychicky pripravujem . Robia sa ti aj strie ked ta stipe brucho? Mne zatiasl nie. Natieram si ho tym olejom eucerin ale nie za pravidelne. Elastic Q som uz minula ten je tiez prijemny. Tych strii sa trochu bojim. Dufam ze ma obidu. Idem si tusim hned naolejovat pupek. 😀

och
11. aug 2009

mayka nie 😀 nastastie ma mama zastavila nech neblbnem a pockam co dostanem 😀 😉 respektive co jezisko donesie 😀 😀
tesco to fakt isti a urcite sa koli mozno 20 centom na jednom kuse neoplati trepat 80 km, mozno niekto pozna nieco blizsie nech povie, neni problem tam zbehnut, ale ja som bola sklamana, bo presne tie iste ceny aj u nas aj vaniciek, akurat tie kose na plienky su tam lacnejsie este o tretinu, ale mama povedala, ze je to blbost 😀 😀 kos stoji 20 eur a naplne 44 tak asi tak 😀 😀

ja to nenecham na starkeho, on chce trojkolku, ale ta mi neni po ruke, aj mame zdrhla z podruky, co je taka svizna a neda sa snou dobre "drndat" hore dole 😀 😀

och
11. aug 2009

in tetutonku v BM mi nacenili na 880 eur aj s autosedackou Romer takze neni o com a starky zahlasil nech to ideme objednat uz zajtra 😀 😀 😀

mayka
autor
11. aug 2009

och tie kose su fakt somarina. a hlavne ked te sakle do nich neni hocikde dostat.
no tak teda objednajte. Aspon budes mat pokoj. mna uz to nebavi riesit. Ale vezmem ho do BM nech okukne aj teutonicu a porovna.
Ale mne sa tie gessleiniky fakt lubia. 😀
Pockaj v tej cene 880 euri bolo co vsetko?
Aj hlboka cast aôlebo vlozna taska? nanoznik , brzda, taska prebalovacia, slnecnik, autosedacka a adapter na nu?
Tebe sa paci ta cosmo, vsak? To potom ten spirit je drahsi asi .Mne to vychadzalo do 1000 eur.

och
11. aug 2009

no cosmo je o par centimetrov vacsii a hlavne je to novy model a ma odlahcenu konstrukciu a je o 80 eur drahsi ako Fun system

takze ja nechcem ziadnu vychytavku mne staci Fun system sportovy kocar s pevnou vanickou, taska, nanoznik, adapeter na Romer, autosedacka Romer baby-safe plus, plastenka

preposlem ti ten mail co mi cica poslala 😉

och
11. aug 2009

rucna brzda je asi blbost, to sme rozmyslali, ze naco inak to stoji do 30 eur

mas to v maili 😉

sa tu vytesujem z odsavacky a stary mi hovori nech sa dam na styri 😀 😀 blbec 😀 😀 😀

mayka
autor
11. aug 2009

tebe poslali na to mailom ponuku?

mayka
autor
11. aug 2009

uz mi to prislo. Tudim poslem tiez mail nech to mam na papieri a nie len bajocko. 😀

och
11. aug 2009

posli bo som sa od nich nevedela nikde dopatrat jednotlive polozky 😀 😀 😀

inak sa mame velmi pacil kocik Hartan je supis odpruzeny na taketo drndanie hore dole s deckom vsetky ostatne do jedneho su strasne tvrde a daju sa mixlovat len do bokov 😀 😀 😀 tot moj dalsi poznatok 😀 😀

mayka
autor
11. aug 2009

inak mne povedli v BM ze v septembri by malo prist okolo 100 ks kocikov teutonia na volny predaj . Povedal mi o taka predavac. Skus si to preverit. Poprípade keby sme sa tam piatok fakt dostali s muzom tak sa opytam aj ja ci to tak je a kedy presne ocakavaju kamiony. 😀

mayka
autor
11. aug 2009

hartan je tiez vraj dobry a aj c enovo pijatelny ale tu sa neda nikde pozriet life. V kike ho akoze predavaju ale mali tam akurat nejaku bugynu ci co to bolo. 😠
Aj gesslein je dobre odpruzeny dokonca sa mi zdal byt lepsi v tomto ako tuetona.
Inak pozri www.drobcekovia.sk a tam tiez predavaju gessleiniky za dooost dobru cenu aj s vloznou taskou cca pokolo 16000.
Fakt som zvedava na cenu z forbaby. Jedna kocka mi povedala he to bola dat nacenit minuly tyzden a komplet aj s autosedanou ze 23000. Teraz maju akciu ze autosedacka zadara.

mayka
autor
11. aug 2009

no idem buvkat uz sa mi chlebaren otvara. 😀
Tak dobru nocku a nech ta tvoj mikroclovek dokope. 😀

och
11. aug 2009

dobru 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre