Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

zukrik
19. aug 2010

Baby už budem končiť,idem do sprchy a spinkať.Ráno o 6,00 fičím ako metla 😀 😀
Zajtra doobeda prídem a popíšem. Inak ešte sa opýtam kolko krát denne spinkajú?
Moji chaloši spinkajú 4 krát 😅 😅 😅 😅

mayka
autor
19. aug 2010

No moju Teri netreba uspavat ale zasa ona v noci cestuje po celej postielke alebo nasej posteli. hruza. A skoro vstava ale zasa chodi o osmej spat tak co by som chcela. Dlhsie mi nevydrzi a aj tei denne spanky su take slabsie. Ak potiahne cez obed 2 hodiny tak oslavujem. A aj to posledne tyzdne sa mi po hodinke zobudi a musim si k nej cez obed lahnut aby potiahla. A v noci ked sa zobudi tak tiez musi ist ku mne. Ale uz ju to oducam.

Aj Teri sa vstava vkuse a sem tam sa uz pusta ale dufam ze este polozi aspon 2 mesiace. Ved ma este cas.

Juuj zukrik to muselo byt strasne s tou herniou. Ale aspon ma uz teraz pokoj. To mal tu pupocnu? Lebo aj Terezke vybehla ale nastastie sa jej to dalo same do poriadku.

@och, reba uz haja alebo ta ocucava? 😀

krakulka
19. aug 2010

Dobru noc, pojdem aj ja. Bo hore - v spalni, sa nieco stale vrti. Bude je to MM alebo Andrejko. Zvycajne po hodinke musim ist k nemu hajat. 🙂

mayka
autor
19. aug 2010

@zukrik, coze tebe spia 4x denne? Wau To nasa duracelka len 2x. Aj to doobeda hodi maximalne polhodinku (dnes 5 min) 😝 a poobede qko som pisala vacsinou hodku a pol a potom az o osmej vecer ide spat. Ale ona ma v zadku vrtulu po muzovi.

och
19. aug 2010

no a som v haji 😀 clovek si odbehne urobit krupicovu kasu na veceru a uz ma co citat 😀

och
19. aug 2010

@zukrik koko krat? no utopia u nas, Reba spi max 3x aj to nie kazdy den 😉

zukrik
19. aug 2010

@mayka nie to mal tú inú,ale má aj pupočný pruh,to má z toho,že tak plakal od bolesti tej prvej ☹
Má pupok vonku a nad ním takú guličku vo velkosti orecha.Chodíme s tým na kontrolu. Idem spinkať
som KO 😀 😀 papa.

zukrik
19. aug 2010

@och Myslíš večer,na obed a poobede?
Chalani chodia spinkať večer o 19,00 zobudia sa o 6 hod.ráno a zase o 8,00 idú spinkať,potom cez obed a poobede okolo15-16,00. Sú to také hodinové už dvojhodinové spánky.

och
19. aug 2010

@zukrik papa

@mayka uz spi od pol deviatej, som ju dnes chudinu vytrapila, som riesila na stavbe tak nenaspala toho vela cez den ☹ este aj vrestala cely den, no tak vyzera aj ten spanok teraz, chuda mrzi zo sna, neviem, mozno ju nieco boli 😅

zukrik
19. aug 2010

Už naozaj idem,lebo ráno budem mimo 😔 😔 papa.

mayka
autor
19. aug 2010

@zukrik, tak dobru noc. papa

mnaaaam krupicna kasa. To som uz davno nejedla.

Mne muz ugriloval lososa a ja som varila zemaicky na masle k tomu. Takze Lindi ked prides nabuduce dame na obed toto. Fakt vyborne na tom grile to chuti uplne inak.
A gule som aj zamrazila tak ked budes mat chut tak ti ich rozmrazim. 😀

zukrik
19. aug 2010

@och možno sú to zúbky,mne pomáhal citron alebo cal-gel-ten na 100% papa.

mayka
autor
19. aug 2010

Linmdi a davas ju uz spavat okolo obeda? Ucis ju na tu postielku? Som zvedava ako budeme riesit obednajsi spanok v Prahe. Lebo sak ked budeme vonku tak sa asi nebudem kvoli tomu ponahlat. Uvidim ako mi zaspi v kociku ale dufam ze hej.

och
19. aug 2010

@zukrik podobne to mame aj my, cca o 21.30 zaspi budi sa o 0.30 na papanie potom este asi dva krat, to ale nekukam na hodiny, nevladzem ani oko otvorit, len citim ako si najde prso a sosa, vstava cca o 6.30 potom zaspi okolo 9.00 na hodku a pol, potom okolo 14.00 hodka a este maly slofik hodinkovy okolo 18.00 😉

och
19. aug 2010

@zukrik zubky dolne mame uz dva vonku a hore som nic necitila, ze by sa tlacilo 😒 neviem mozno som ju zapiekla bananom 😵 bez uz spinkat zajtra nas docitas 😉

@mayka nemaj ty strach so spankom, nezaspi nevadi, sadneme na metro pojdeme domov 😀
inak povedz mm ze prideme najneskor v pondelok 😉 pozri nebude deckam dobre, sadneme do auta a hybaj domov 😉
nie neucim ju na postielku, u nas to nema vyznam, kazdy den mame iny rozvrh, raz plavanie, potom cvicenie, neriesim, neda sa, do toho dom stavat, bydlisko prehlasit, parkovaciu kartu do BA vybavit, prihlasku na rigorozne poslat... nakupy, upratovanie, varenie, zehlenie, pranie, jedenie, wc, hlava umyt, ... 😀 rezim? eeee aj bez neho sme stastne a kde by som ju dala ja spat u teba do postielky? ha ked mi chces lososa grilovat 😀

mayka
autor
19. aug 2010

No ved pockaj ked si zacne sama sadat a ty uz ju nebudes vediet udrzat v kociku. Nastolis rezim. 😀 Ale tak poznas moje dieta. Vrtula v zadku... Ona ani sediet nevie normlane v klude. Minimalne pri tom musi po niecom trieskat alebo kopat alebo buchat po hlave ak nema nic ine zabavnejsie.
Sme sa na nej vcera smiali . Muz ju mal na rukach a ona vkuse sa snazila nieco stvarat. Skakala po nom alebo sa aspon vrtela ale normalne ze v klude sediet. to nieeee. 😀

Inak od rana ma bolia krize a teraz ma zacalo boliet podbrusko. Baby vy tu spominate kramy a ja ho porad dostanem. No to snad nie. 😖

mayka
autor
19. aug 2010

no nic task dobru nocku vsetkym velkym aj malym pipinciatkam. 🙂

och
19. aug 2010

tak idem aj ja hladat este nieco na internete, normalne chodim spat az po 24.00 tak nepredpokladam ze by to bolo dnes inak, a cumiet hodku do stropu v tmavej izbe sa mi nechce 😉

krasne snicky vsetkym 😉 mamkam aj drobcom aj tym v bruchu 😀

slniecko01
20. aug 2010

Dobré ránko Dámy 😀

Ja som vážila Nelku a mala oblečená 8 kg, ale merať ju radšej nemeriam, veď naposledy mala 69 cm, tak teaz koľko bude merať 100 cm ? 😒

@krakulka , my máme v nedeľu 7 mesiaciov
@katarinka77 , ty už hybaj preto babatko, veď 20 je pekný dátum, alebo chceš počkať do toho 22, bude mať potom ako nelka, len bude o 7 M mladšia 😀

Ja dávam Nelke MAM fľaše aj na čajík + mliečko, konečne sa naučila aspoň trošičku čajíku. Zachutil jej ten sunárek malinový.

@mayka vidíš Nelke zase nechutili tie HIPPKY, tak jej teraz spravím vývar + zeleninku a mäsko a dám jej to do mrazničky a chutí jej to 😀

och
20. aug 2010

Dobre ranko kukucky 😀

tak to moje dieta sa zobudilo o pol dvanastej a tvarilo sa uplne fresh 😕 nastastie sa pol hodinu hrala sama v postielke a po tme potom zapistala a zaspala na prse 😉

@slniecko01 ja ani neviem kolko moze mat Rebeka 😲 poradnu mame az 7 septembra ale netvari sa, zeby chudla 😀 Reba nie je velky papac, zatial, zje mi tak polku tej malej Hippky co je 60 ml tak sa mi moc neoplati varit, ani nemam take male kelimky 😉 vyhovorky co 😀

@mayka kukam niaky bazen v Prahe, tak zober pre istotu plavky a niake jednorazove cvicenie 😉 keby nahodou bolo skaredo, inak v stredu ma byt 19 stupnou a slniecko, co je uplny ideal na cestu 😀 nemusime fungovat na klime v aute 😀

slniecko01
20. aug 2010

@och veď to ani Nelka nespapá všetko čo je v tej miske, to mám ešte ja a muž, lebo my polievky nemusíme 😒 Samozrejme my si to potom dochutíme vegetou 😀

krakulka
20. aug 2010

@och kde si kupila taky paradny hrncek? och, jasnacka, ze vyhovorky. Ja chcem prckovi varit, mamedoacu mladu, cerstvu zeleninku, tak to nevyuzi.
dobre rano kukucky. Aj my sme dnes stavai skorej, uz o 7,08. Andrejko ma za sebou uz jeden 20min. spanok.

slniecko01
20. aug 2010

@krakulka aj Nelka, ale len 10 minutový, ale dala som ju do postielky, tak dúfam že sa umudri, ale ešte ju počujem tak asi z toho nič nebude.
Krakulka ty si Skalice alebo Senice ?

krakulka
20. aug 2010

@slniecko01 zo Skalice, skoda, ze som nevedela dopredu, ze tu budete, mohli ste prist k nam pozriet.

mayka
autor
21. aug 2010

nooo katarinka sa nejako neozyva. Zeby 😵 uuuuuz?

krakulka
21. aug 2010

@mayka je to mozne. 😕 😕 😕

katarinka77
21. aug 2010

ešte som doma 😀
zatiaľ sa necítim, že by som mala ísť rodiť, ale tak to sa môže zmeniť aj v priebehu hodiny. Každopádne dám vedieť 😉 .

katarinka77
21. aug 2010

P.S: myslite na mňa 😉 !!!!

babulka123
21. aug 2010

no katka.. viem si predstavit ako si uz na ihlach.. kazdopadne prajem ryyyyychly a co najviac bezbolestny priebeh a tesim sa na foto malej .. cmuuk drzte sa..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre