Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

mayka
autor
20. aug 2009

Och , teutonka je dobra volba. Ja by som moc nevymyslala a okrem toho neviem si predstavit ako s golfkou behas s rocnym babam. Sportak je predsa pohodlnejsie.
Pozerala som ten CAM a mne sa teda nepaci. SIce dobra cena ale... Ma tusim aj umelohmotne kolesa co je nic moc.
Ale moc som ho nestudovala zasa. Pozerala si aj tie concordy? Ved vlastne ty hladas mestsky kocik a tie su tiez ze vraj dobre.
Tak potom hod aku farbu ste vybrali.
A ty A RUZOVAAAAAAAAAAAAAA... To neverim.
😀

och
20. aug 2009

tak tak hlavne, ze sa vozia 😀 😀 a ked to budu moderne deturence tak ti niekde inde nezaspia len v aute, pockaj jak sa o pol stvrtej rano budeme vozit po meste 😀 😀 potom si dame niake zachytne parkovisko 😀 😀 najlepsie kde budu podavat dobru kavu 😉

given
20. aug 2009

Caute, my mame tiez cerveny Spirit, ale len sportovu cast. Hlboky mame tmavo hnedy a vnutro take hnede s kvetinkami. Velmo pekne to je. Kamoska ma taku istu kombinaciu a to ma babu, myslim, ze je to univerzalne. Zatial sme s nasou Teutonkou boli len 4x vonku, ale uz teraz musim povedat, ze je super.
No a opalovat sa Adam bol na Kramaroch, nie na Kanaroch 😀

och
20. aug 2009

mayka no idem so svojou blondatou sestrou, tak to moze skoncit naozaj pri sialenej farbe 😀 😀 😀 ja som chcela este pockat do buduceho tyzdna, v stredu mam velky morfologicky 😀 😀 ale tipek z BM krutil nosom, ze to uz nemusi byt za taku dobru cenu a hlavne ta taska uz nebude s 50% zlavou ale len s 10%

tak dufam, ze bude vsetko v poriadku, odkedy mam votrelca v bruchu som niaka poverciva a paranoidna 😝 ale to su asi normal pocity 😵

given ved aj ja som bola krasna opalena 😀 😀 ked ma mam doniesla 😀 nezabudkove ocka, dlhe mihalnice a krasna farba 😀 😀 vsetci ma obdivovali, zato segra bola mastne tucna, biela s cervenymi flakmi a vsetci sa jej bali 😝 😀 😀 😀 zato sa z nej vyklula neskor super mega sestra 😀 😀 tak dufam, ze som to teraz nezakrikla 😀 😀

chruminka
20. aug 2009

tak my uz mame novy internet takze uz nebudeme of 😀 ....sa tesim...
a aj my konecne teda mozeme objednat ten kocik asi dnes vecer alebo zajtra

och
20. aug 2009

chrumi tak dneska bude taky maly jezisko 😉 novy net, novy kocik 😀 😀

chruminka
20. aug 2009

och jezisko bude az ked nam kocik pride domov 😉 dufam,ze aspon s tym nebude ziaden problem 😒

labutienka
20. aug 2009

ahojte tehulky,
lucim sa tu s vami...
dnes som bola u dr. a zial plod uz nemal odozvu ☹
drzte sa, velmi vam prajem, aby ste to dotiahli do uspesneho konca.
snad sa mi to raz podari..............
papa

krakulka
20. aug 2009

Labutienka, je mi to velmi luto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Dalsie tehotenstvo uz bude uspesne. Drzim ti paste. 😉

och
20. aug 2009

labutienka to mi je velmi velmi velmi luto ☹ 😢
ale hlavicku hore, nabuduce sa to, urcite na milion percent, urcite podari 😉 drz sa

leonie28
20. aug 2009

Labutienka co to tu citam to snad ani neni mozne co sa to deje 😢 je mi to velmi velmi luto 😢 😢
tak som ti drzala palce no skoro som si oci vyocila ked som to citala nemohla som uverit no ale musis byt silna a skusat dalej drz sa 😉
ahojte ostatne pipinky tehulky aj vy sa drzte 😉

mayka
autor
20. aug 2009

labutienka,
no teda som v soku. ☹ Nemam slov. 😢 😢 😢

callex
20. aug 2009

labutienka...ked som to citala a i teraz mam slzy na krajicku.je mi to velmi velmi luto. ☹

chruminka
20. aug 2009

labutienka aj mne je to velmi velmi luto 😔 ,neviem tiez co napisat je to velmi smutne

loginka
20. aug 2009

juuuuuuuuu, labutienka moja, je to velmi smutne, 😔, tazko najst slova...

och
20. aug 2009

tak teda som zlozila zalohu 😲 uz len nebyt poverciva a dufat, ze v stredu dopadne vsetko tak ako ma 😀 a je to krasna zdrava mikroslecna 😀 😀 😀

kociarik sme so segrou vybrali hnedo bezovy, s jemnuckym karom vo vnutri 😀 😀 nadherne sa v tom vynima oranzova deka 😲 😀 😀 😀 sama som bola velmi prekvapena, je to taky elegantos kombinacia vhodna aj pre babu aj chalana 😀 😀 😀 😀 bude pre syna o tri roky aspon 😀 😀 a autosedacku romer baby safe plus s potahom luxusnym semisovym 😀 😀 😀 vizera velice zavodne, cierno siva ako do formule 😀 😀 mamca toho krpca uz teraz rozmaznava a to nebol tato doma 😀 😀 a zobrala som vloznu tasku 😵 ma prehovorili, ze je to investicia aj na buduci rok, kedy ju prestavam na fusak do sportaku na zimu 😀 😀 😀

och
20. aug 2009

a ja sa vytesujem tralala 😀 nech len rychlo ubehnu tie tri mesiace, aby som sa mohla hrajkat a skladat kocik 😀 😀 😀

chruminka
21. aug 2009

dobre ranko tak mi uz hodinu nevieme spat ☹ ,co nevidiet tu uz budem sediet od 4:00-5:00h 😅

Och super ste teda nakupili,my sme sa vcera vecer dako nedostali k objednaniu toho kocika....som bola total nepouzitelna ,ale dnes pride ta velka chvilka a ide sa na to!!Snad nebudu ziadne komplikacie.

callex
21. aug 2009

dobre rano babulky.
chrumi super ze nie si off.
babulky prosim vas mali ste niektora bolesti hlavy z decapeptylu?lebo to co sa mi robi v hlave je neskutocne.vcera som myslela ze to bude neodstatkom tekutin, ze sa vyspim a rano bude pohodicka.lenze eee.len co som otvorila oci bolest bola na svete.a ukrutna.az ssom sa rozplakala.i ked na druhej strane dobre si poplakat pride vhod,len ta bolest by nemusela byt.dala som si paralen lebo inak by som nevedela dnes v robote existovat.myslite ze to mozem takto riesit?paralenom?nechcem sa velmo napchavat liekmi. lenze to sa vazne nedalo vydrzat.
myslite ze mam zavolat doktorke alebo pockat do prvej kontroly a odberu krvi?

chruminka
21. aug 2009

cau calex
ja som si tiez pichala decapeptil,ale hlava ma z neho nebolela,teda mne vobec nic z tych hormonov nebolo,ale dakde som citala,ze mozu byt z tych hormonov migryny tak mozno je to ono...

sylvyka
21. aug 2009

ranko kazdemu prajem 😀 ja iba ze som sa nestratila len nestiham , chrumi no aj ja som zas od 3 tej do 4tej kukala na plafon ale sa mi podarilo zaspat tento tyzden celkom dost spinkam klop klop sa tesim 😉
vcera mi prisla zavinovacka sa tesim z nej 😉

mayka
autor
21. aug 2009

dobre ranko vsetkym,
ja som sa dens konecne dobre vyspala. Vcera ma boleli bedrove klby a chrbatik . No neviem co tam to dieta robi.

ochinka sak hod foto alebo cislo farby teutonky. Mne sa pacil tiez hnedy s oranzovobezovymi pasikmi vo vnutri. tusim c 816816.
Tak super ze uz ste dali zalohu a ty prestanes vymyslat. Fakt si dobre vybrala .Keby ten spirit vychadzal aspon o 150 uer menej tak ani nerozmyslam. Ale slak ho traf. hehe
Inak som rozmyslala ze na nase cesty je predsa len ten gesslein lepis lebo je lepsie odpruzeny.
Inak s tou vloznou taskou je to pravda ze ju viac vyuzijes ale trosku sa cudujem lebo mne ten predavac tam odporucal viac tu vanicku na zimu.
😅 Ta vlozna tasak sa mi zda byt mensia ako gesslajnacka.
Ale asi len opticos klam. V kazdom pripade ju fakt vyuzijes aj o rok.

chruminka touto nespavosotu gtrpim aj ja. Vacsinou sa zobudim okolo tretej alebo polstvrtej a potom dve hodinky cumim na plafon a nie a nie zaspat. No na nervy. SI neviem predstavit zeby som mala takto chodit do prace. Ale dnes ma krpata ani na wc nezobudila. Asi sa jej tiez nechcelo. A bola po vcerajsej zurke unavena.
Ale je to des pekne nas tie deti trenuju, vsak? Aspon nebudeme potom prekvapene.

callex ja som tiez nemala ziadne problemy s pichanim a ani vedlajsie ucinky. Nic. Len ku koncu brusko pobolievalo ale to kazdu lebo sme tam mali vela vajok nakladenych. 😀
A nepisu v pribalovom letaciku vedlajsie ucinky? Podla mna to mozu mat. Predsa su to hormony a uz ta dlho boli hlavicka? No ty mas este vyhodu ze si mozes tresknut ibalgina. Ale ak by to neprechadzalo ani zajtra a pozajra tak to spomen mudr.
Ale ja bezne mavam migreny tak 1-2 dni. Aj teraz. Tak sa priprav. 😀 Aj ked ti to neprajem ale ja som aspon negrcala vobec.
Callex ty si este mozes davat tabletky neboj sa. A nejdes radsej domov, na migrenu je najlepsi oddch, postielka a tma. Chuda nase.

Baby ja som bola vcera na poradin tak vsetko je ok. Krcok drzi a lekar ma upozornil aby som si dala pozor na priberanie. Jeho vaha totiz ukazuje o 1,5 kg viac. 😠 Som mu povedala ze ja sa riadim podla mojej lebo sa na nej vazim odkedy ju mame. Je digitalna co ukaze aj gramy a ta jeho si uz co to uzila. Si taku pametam este z detstva.
😀
Je pravda ze nei som tintitko ale neprejedam sa . A uz pred tehu som vazila 67 kg tak snad si nemysli ze porodim a bude zo mna modelka. Ma nasral. 😀
zatial mam +7,5 kg . Si myslim ze som v norme. Ci nie?

Sylvyka tak vitaqj v klube nespavosti. Asi si dame rande na konovi v tom case . hehe
nejako rovnako nas tie deti buntosia.

loginka
21. aug 2009

caves 🙂
mayka, no ja som zatial pribrala idealnych plus 5 😅 , a to jem uplne normalne, tak to beriem ze moje telo proste reaguje tak ako treba, je jasne ze pri dvojkach sa priberie viac aj ked 5 kil v prvom trimestri som nikde nenasla 😉 ale kaslat na tabulky

chrumi, este som daleko od vyberu kocika, len som rozmyslala, ci je lepsie mat babies vedla seba alebo za sebou, podla coho si si vyberala ty?

mayka
autor
21. aug 2009

loginka vsak to. Si zober ake mnostvo hormonov sme do seba popichali . A musi sa aj to niekde odrazit. No nie? A okrem toho s vekom sa aj lahise pribera. Teda hovoim za seba. Sak budem mat 33. Nie som ako 20 rocna modelacka tehula. Som proste zena. 😀 A kaslat na to. Aj moj muz mi hovori ze som az tolko nepribrala. A nepoviem keby som sa fakt prezierala ale niekedy sa skor nutim jest.

A tebe sa ako dari? Deticky v brusku posluchaju?

loginka
21. aug 2009

v nasej rodine baby pribrali aj 20 kg, jedno ako stare, takze asi to tak ma byt, ja som mavala normalne cca 5O kil (pri 160cm), pred tehu som mala nejako 52 a teraz skoro 57, no som zvedava kam to pojde 😉

deticky hadam posluchaju, sak ich skontrolujem bud.stredu
ja som v poho, akurat tie krize nestastne, a na vecer som uz dost zlomena

och
21. aug 2009

dobre ranko damy 😀 😀

no mne sa dnes podarilo zaspat pred jednou v noci a ani ma mikroclovek nezobudil na hlad o piatej 😀 😀 to asi preto, ze som mala kucerave sny 😉 😀 😀

ja mam plus 10 kilo 😀 😀 😀 😀 vyhovaram sa ale na prestatie fajcenia 😀 😀 😀 aj to sa rata nie 😵

callex kludne si supni bars aku tabletku, nema vyznam trpiet ked nemusis, nie si tehotna takze mozes uplne vsetko 😀 😀 a neboj kvalitu vajek to neovplyvni 😀 my s mayzkou sme jedli take diabeticke svinske lieky z ktorych som dostala zihlavku a vidis mala sa hmiri sice iba ked sa jej chce a neposlucha 😀 😀

chrumi sylvy ahojte 😀 ono ked bude chladnejsie snad sa to trosilinku zlepsi, v tomto teple sa ani mackam nechce spat 😀 😀

mayka no farbu som hladala na nete a nenasla 😝 inak su to iba ocne klamy tie velkosti, tiez som si myslela je romerka je malinka ale ked som ju porovnala s inymi bola taka ista 😀

inak si riadny kus zeny 😀 😀 u mna sa vsetci tiez cuduju kde mam tych 10 kilo

mayka
autor
21. aug 2009

Jaj och uz som si spomenula ty si sa vyhadzal z estrofemu, vsak? 😀

sak ty si bola pred otehu jak slamka. Teraz mas secko a je ta zaco chytit. Hlavne vpredu. hehe
Inak asi coskoro budem musiet ist kpit novu podprdu lebo sa mi tusim kozy nalievaju a bolia bradafky. AA sak nech. 😀 Len neviem aku si mam kupit. Sak neviem pri akom cilse skoncim. Inak ma predavacka potesila ze tehu podprdy maju vacsinou do D ckoveho kosika. No tak fasa ja budem mat asi eckovy kos. Asi budem chodit na ostro do porodou.
Vcera som obehla v SC obchody s detskym obleckom a teda fakt nic moc. Ja neviem odkial to vozia ale kvalita podla mna desna a peniazke nehorazne zato chceli. Tak som isla do Tesca a kupila dve bodinka 62 po 1,75 eura. 🙂

chruminka
21. aug 2009

loginka ja som nemohla moc spekulovat,byvame v panelaku na jeden a poltom 😀 poschodi vytah nepouzitelny kedze po prve maly ledva sa tam maly kocik zmesti a po druhe je aj tak na medziposchodi....
takze u nas bola dolezita vaha a rozmery aby sme presli cez dvere....

mayka
autor
21. aug 2009

chrumi ale pekny ste vybrali . Tem bumbleride vsak? Ja som ho videla v kocikove v tej modrozelenej farbe. Ale bol len pre jedno dieta. Ale ta farba uzasna.
Keb som cakala dvojky tak asi tiez idem do takeho.

och
21. aug 2009

mayka nie zo sioforu 😝

jaj sa tesim ked budem mat aspon to C a ked babo da tak mozno aj D sa pritrafi, nech si to aspon na par mesiacov vyskusm ake to je "mat kozy"

ok damy lucim sa 😀 dnes mame celodenny vylet do ziliny papa 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre