• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné pipiny z Gynfivu

3. februára 2012 
Teda PIPINKY,dnes je tu ozaj mrtvo :confused:
Prajem príjemný víkend všetkým :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minule som už niečo citila, ale bolo to skôr ako nerv. Niekto hovorí že to bolo ono iný zasa že nie.

Inak pekný vikendik :grinning:
28. aug 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no toto slecinky, ze druha strana. Aspon nas posuniem.
Vidim ze vsetky vikendikujete. :wink:

slniecko to bolo urcite ono. Ty mas asi pancierovu maternicu alebo co ked si si neni ista. :grinning: Ved uz tvoje mimi ma aj 20 cm. :grinning:
Mozno zacnes aj s Och citit az tro kopanie do mocaku a do rebier. To uz teda nerv nebude. eee To bud uz o nervy. Sak pockajte.
30. aug 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning: :grinning:
Mayuška,ty nemôžeš spávať? Ja teda toho moc nezaspím,lebo chaloši sú
v noci hore a cez den to mamina dospáva :slight_smile:
Ako sa máš? Strašne nám to uteká,ani sa nenazdáme a drobcov máme doma.
Minulý týždeň sa narodil kamoške chlapček,mal 3700g, a 51cm na čo ti poviem
chlap ako hora.Už je doma,dnes jej budem volať,že ako sa majú :wink:
30. aug 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zukrik cauky,
veru ani ja uz dobre nespavam. Aj ked dnes to bolo celkom fajn .Som bola hore asi len 5x. A na wc ani raz ale to zato ze som nepila. Co tiez asi neni moc dobre ale inak by som sa asi fakt nevyspala. Ja cez den nespavam ale casto oddychujem v leziacej polohe lebo fakt uz nevladzem tolko. SI pripadam ako neschopacka a lenivka ale asi nie som jedina ak sa utesyujem. Neviem co budem hovorit za mesiac - dva. :grinning:
Som si myslela ze ked budem doma ze kolko toho si probim ale zvladla som asi stvrtinu. Minule som upratovala vkuse asi 5 hodin a aj okno som umyla a potom mi 2 dni tvrdlo brusko. :unamused: Tak asi to uz fakt nebudem prehanat s tymi aktivitami a si to podelim . Ale neivem si predstavit s tou mojou nespavostou chodit do prace a este udrziavat domacnost.
To by asi neslo. Takto tu domacnost pri dvoch jazvecikoch a muzovi zvladam len tak tak.

Inak mas pravdu. Aj mne sa zda ako by to bolo len nedavno co sme sa stretli vystresovane na chodbe v GF. :grinning: A uz ideme pomaly rodit.
Ty ale teraz sa roia take velke detuse. To bol fakt sikovny chlapik ten je syncek. No som zvedava ktora z nads porodi najvacsie babetko.
Tipujem Och lebo najviac papa. hehe

A ty si na tom ako s vybavickou , s kocikom atd?
30. aug 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Pipinky :grinning: Bože dnes žehlím skoro celý deň.

Mayka, veď som už minule písala že asi mám to brucho pancierové :grinning:

Ale aj ja sa už začínam budiť, pretože už sa mi stalo asi 3 -4 deň za sebou, že sa zobudím na to že ma tlačí brucho, pretože väčšou časťou na ňom ležím. Potom nemôžem zaspať a cez deň som ako omáčka :unamused:
30. aug 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj baby moje to bol vikend :grinning: :grinning: vcera som si uzivala normalneho pocasia a toho ze sa nepotim jak krava :grinning: :grinning: :grinning: a dnes sme pozavarali 10 kilo feferonok :grinning: kazdu jednu vydlabat napchat ju hrozienkami a zavarit s medom :grinning: :grinning: :grinning: mnaaaaaaaaaam ja sa tak tesim :grinning: :grinning:

slniecko no ja malu citim len ked si lahnem na chrbat :grinning: :grinning: a som si vymyslela taku fintu :grinning: ze si lahnem na bok nazhrniem perinu vedla seba a na nu vylozim tu hornu nohu :grinning: :grinning: takze lezim v takej sikmen polohe :grinning: :grinning: :grinning: a to je paraaaaada :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllooooooooooooooooooooooooooooo pipiny,co je s vami?Tu este dnes nikto nebol.
31. aug 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute tehotneeee,
tusim tu zdochol pes.
och tuto polohu s perinou praktizujem aj ja, ldno uz ma to nebavi lebo ked sa pretocim zas na druhustranu tak zasa musim zhrnat tu perinu.
ja feferonky nemusim . Moc palia. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Corinne co mas nove? Si tu nebola dlhsie.
31. aug 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mayka vsetko po starom.Vcera som mala depku jak hrom :frowning2: ,len sa ma manzel opytal ako mi je a hned som zacala plakat :confused: ,takze vcera som preplakala cely den,z postele som vyliezla az o 18hod a aby toho nebolo malo pridala sa migrena :frowning2: Zajtra ideme na morfologicky ultrazvuk tak dufam ze vsetko je ok.A buduci tyzden by som chcela ist kuknut aspon kocik :slight_smile: kedze nic nemam na babo.
31. aug 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
corinne aj ja som mala take chvilky. To prejde.
31. aug 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Pipinky :grinning:
V pondelok na buduci týždeň idem na poradňu bude mi robiť aj ultrazvuk a 28/09 som sa objedanala na 3D do Hlohovca. Velice milá sestrička mi to zdvihla :slight_smile:
31. aug 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mayka už máš aj kolísku zaobstaranú práve pozerám foto :wink:
31. aug 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak spim aj ja :slight_smile:
rozmyslam aj o tom tehu vankusi, ked uz bude horsie so spanim...
31. aug 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
slniecko tak uvidis ako to bude super na tom 3D.
Hej koliska je pripravena este oprat komplet to vnutro a Terezka moze prist. :grinning:
logi ja som si prave taky vankus objednala na maderne. Da sa potom vyuzit aj na kojenie. :grinning: Veru sa ti bude prevracat horsie a horsie.
31. aug 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky :wink:

ja mam 6 vankusov v postely a vcera som sa nimi oblozila :grinning: :grinning: :grinning: pravdepodobne som vizerala ako parok v rozku ale uz ziadne zhrnanie :grinning: :grinning: :grinning:

ja sa tesim :grinning: :grinning: zajtra sa vrati darca genetickeho materialu domov :grinning: :grinning: :grinning: a uz si budem vykladat nohu na neho :grinning: :grinning: :grinning: tralalalala
31. aug 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko :grinning:
hlasim prichod k pc :wink:
vo stvrtok som mal aporadnu a elinka mala 1200 g malinka moja princezna, a je otocena hlavickou dolu . uz 2 dni ma bolela panva zeby sa roztahovala ? :grinning: :frowning2:
dnes idem oprat vecicky a poskladat postielku co ak nahodou nieco v nej chyba :wink: krasny dnicek prajem
1. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte buduce kolegyne :slight_smile:
idem si poradu. som 12den cyklu a 9 den stimulacie a nejako ma odvcera pobolieva lava strana podbruska.asi vajecnik.ma to tak byt?aj vas pobolievalo? zeby to bolo tym ze vajecniky pracuju na velkom pocte folikulov?
1. sep 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvyk ta to uz budes mat za par :grinning: :wink: :grinning: ale este musis vydrzat aspondva mesiace skor nerod :wink:

callex ahoj no ono ta bude este vselico, moja, boliet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som po OPU (odbere vajok) aj krvacala a bolelo ma to jak slak, proste si to nevsimaj :grinning: a drz sa, uz to nepotrva dlho a moc drzim palce nech mas dobru urodu :wink: :wink:
1. sep 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Ani dnes sa vám tehulky nechce písať?
Sylvyka super,že 1200g,to je už velká baba :grinning:
Och,ja ležím stále na chrbte :unamused: drobci mi nedovolia ani na boku spať.
Ked sa dám na bok,hned na tej strane nastane futbalové šialenstvo :grinning: :grinning:
Pripadám si ako v truhle,ale ved niečo musíme vydržať nie? :slight_smile:
Mayuška,niečo som si už kúpila,aj moja mama už kupuje o sto šesť.
Na kočík je ešťe čas,to budem riešiť ako poslednú vec,ktorá má prísť
domou.Postielky už pôjdeme zobrať a ideme pomaly zariadovať detskú
izbu :slight_smile:
Loginka,Slniečko ahojček.
1. sep 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak Mayka,aj ja mám také zavinovačky,presne také
isté len v žltej farbe :grinning: :grinning:
1. sep 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Callex,má to tak byť,neboj aj mna to bolelo :wink:
Mala som pocit,že mám niekoho iného brucho :grinning: :grinning:
1. sep 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zukrik no malej sa tiez nepaci ked sa dam na bok ale len na pravy :grinning: na lavej strane mozem lezat bez akychkolvek protestov :grinning: :grinning: inak asi sprosta otazka: na co je dobra zavinovacka? no ja budem kraaaasna matka :grinning: :grinning:
1. sep 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pipiny.Davam vam tu odkaz ohladom kocikov tak kuknite http://www.ahaonline.cz/cz/z-domova/40270/velke-srovnani-kocarky-jedna-velka-katastrofa-detem-v-nich-jde-o-zivot-/ dufam ze sa vam podari otvorit.Idem docitat :slight_smile:
1. sep 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Och :slight_smile:
Zavinovačka,je super vec,bud pri prenášaní alebo pestovaní.
Ked príde tvoj milí do pôrodnice pre teba,dáš malinkú do nej
a do autosedačky.Je vela možností,aj ked budeš doma,nemusíš
ju prikryť paplonom ale stačí ked bude pekne zabalená v nej.
Môžeš ju obliesť a dať v zavinovačke do kočíka a šup na
prechádzku :grinning:
Neboj budeš super mamča :grinning: :grinning:
1. sep 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Pipinky čo porábate ? Ja kurat varím guláš, vysavám a rozmýšľam či sa mi chce vysávať. Dnes som bola v TESCU a už som neodolala i keď som hovorila že si nič nebudem kupovať. Kúpila som si len ponožčičky žlté a biele, polodupiny a bodyčka :grinning:
1. sep 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som mala dnes zlu noc,nedokazala som spat :frowning2: dnes mame morfologicky ultrazvuk tak neviem ci nervy pracuju,ale necitim sa niejako nervozna alebo podrazdena,ale spanok mi chyba :slight_smile: Tiez spi len na bokoch,akosi som sa zobudila a na bruchu a som si myslela ze si creva vytlacim :grinning: :grinning: .Tak vam prajem pekny dnik a ozvem sa az vecer po kontrole(ideme na 17.30 ale je mozne ze budeme cakat :slight_smile: ) a dobru chut :slight_smile:
1. sep 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kraaaaaasa tie kociky :stuck_out_tongue_closed_eyes: jedna basen, ale co chceme, ze bars co jeme a to co dychame fuj ani nad tym nerozmyslam bo by ma museli zatvorit :stuck_out_tongue_closed_eyes: do PK
1. sep 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Corinne,držím palčeky na kontrolu,neboj všetko bude fajn :grinning:
Slniečko,pomaličky už môžeš nakupovať,v tom obchode ťa to nepustí však? :slight_smile:
Och,tie kočíky nepredávajú v našich obchodoch,ked je detský obchod
na Slovensku,ver tomu,že chodia sojky a kontrolujú to.V predajni by
nemal byť kočík,ktorý neprešiel záťažovými testami.Chodia po predajniach
a zoberú si kočík aj na 3 dni a testujú ho :slight_smile: Ale nikdy nevieš že.......
1. sep 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babulky za radu...nebudem si to vsimat ale asi sa zacnem viac setrit. :sunglasses: a ulievat sa.
ale muzovi a svokre ani muk..pssst :zipper_mouth:
1. sep 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok