• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné pipiny z Gynfivu

3. februára 2012 
autor
slniecko naaapodobne. nemam dovod tam obsmrdat. Milion ludi a aut.

logi ahoj nasla si nas? Ako sa vam dari?

slniecko pagaciky luubim. mnam
29. júl 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo babulky zdravim vas :grinning:
boze ja som taka lenivaaaaaaaaaaaaa
a moja malinka ella je taka aktivna ze mam az strach :wink:
a pagaciky mnam hlavne zemiakove
29. júl 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja lubim pagače. Mama má tyký dobrý recept na zemiakovo-tvarohové :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Len ja nerada robím kysnuté cestá, ale už by som sa to mala naučiť ešte lepšie, aby som mohla robiť deťom buchty a to nie je nad domáce :slight_smile:
29. júl 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja na take babickovske vyvarania nie som , co najjednoduchsie jedla, tym lepsie :slight_smile: pagace radsej kupim :slight_smile:
slniecko posli, ked budu :slight_smile:
inak IKEA, AVION to je moj region, byvam aj blizko, takte dalej do BA nemusim zachadzat
akurat teraz sa chystam za kamoskou do Prievozu, tak hadam trafim
29. júl 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky tak ja sem pisem cele litanie a potom si to jednam tuknutim vymazem. :grinning:

tak od znovu

sylvyka aj som dnes taka otapena tapa - ty by sa asi moja jazvecica Tapka urazila ale co uz. :grinning: Toci sa mi cely den hlava a akosi mi to dnes vobec nepali a nic sa mi nechce. taky gauc s klimou by bodol. A to som obedovala k tomu svieckovu na smotane vybornu. No idelane jedlo v lete vsakano ale Terezka malal chut no . Neodporiem jej to predsa. Este ze sa mam na koho vyhovorit. :grinning:

Ja lubim oskvarkove pagaciky ako robila moja mamina. Mnam uz som ich nerobila asi ja 3 roky tak na jesen ich spravim . Teraz take lahasie jedla jedavame vacsinou - cest vynimkam. Napr. dnes.
Ale horzne lubim pecene buchty od mojej svokry a slivkove gule s makom robi uzasne. Inak svokru nemusim ale ked taketo nieco donesie tak ju celkom mozem na par minut. :grinning:

logi ja tiez chodim tak ze tesco zlate piesky alebo vrakuna, Avion, ikea, kika asi 2x do roka polus aby sa nepovedalo a do centra fakt skoro vobec . Iba ked musim. A v Peeetrzke tiez nemam co robit, dokonca ani aupark nemusim aj ked chcela by som ist pozriet do toho obchodu mothercare.
Ale inak ja osobne jazdenie v BA a celkovo tu atmosferu nemam rada.
29. júl 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ono je ta jazda autom len o zvyku. Keď som išla prvý raz do GF tak som ani spať nemohla. Ale muž mi stale hovoril že to zvladnem. Ja si trocha málo verím.
29. júl 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja mayka, sprvu som mala neskutocny des niekam ist, teraz sa uz trosku lepsim ale rada mam overene trasy :slight_smile:
29. júl 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no jka som tiez taka. ked neviem kde mozem zaparkovat tak tam ani nejdem .Havne centrum neznasam. Same prikazane smery, zakaz zastavenia milion soferov . No fuj tajbl.

ja si tiez neverim .MOj muz ma nevedel donutit soferovat hoci mam vodicak od 1995 ale nejazdila som az od r. 2002 a aj to ma donutil tak ze mi zaplatil k narodeninam rekond. jazdy a od vtedy jazdim. Ale ked mam ist do BA niekam kde to moc nepoznam tak studujem na mape. :grinning: A hlavne mam problem dooost s parkovanim. :grinning:

Kurnik to dieta ma nejako dole tlaci. Snad nechce von. :grinning: :confused:
29. júl 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja lubim tiez oskvarkove pagaciky,ale robit ich neviem ....ja som neni az taka kucharka a pekarka....varit som sa naucila totis v nemecku ako au-pair od francusky :grinning: a ich motto je nestat pri sporaku viac ako pol.hodku ,ale zvladam skoro vsetko,len na kysnute cesto som neni :unamused: nejak sa mi nedari,ale na to mam draheho jemu to ide....ja som akurat spraskala sosovicovy privarok,milujem skoro vsetky privarky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som rodena bratislavcanka-petrzalcanka takze v BA ok a bez auta...nikdy sme auto nemali takze MHD pohoda sila zvyku :wink: ,teda ale v tomto teple az taka pohoda to teda nie je...nastastie cely tyzden sa tam nemusim trepat az v pondelok na kramare do poradne
29. júl 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pipinky :grinning:
Som rada že ste ostali pri mojom pomenovaní, aj tak ste stále pipiny, aj keď pupkaté :grinning: :grinning: :grinning:
Ja tu budem teda občas aj s Vami, však mi chýýýbate :grinning:
29. júl 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vodicak mam tiez uz od 1998 a v nemecku som necele dva roky jazdila ale to bolo uz skoro pred desiatimi rokmi a odkedy som doma tak nejazdim,uz by som sa bala ani sa mi nechce verit ako som s detskami v nemecku lietala na nasom golfikovi :grinning:
29. júl 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kokso Terezka sa asi pretaca. Brucho sa mi hybe. :grinning:

chrumi ale predsa len ej to pohodlnejisie autom ako terigat sa preplnenym busom .Okrem toho s dvojickami to bude asi doooost zaujimave. Ako to budes riesit? Beru vobec do busu tak velke kociky? :grinning:

Pahusik my radi vidime zname tvare. Budeme tym poctene. A sak tato tema je aj pre vas ved ste tiez pipiny aj ked poniektore prestupili do ineho centra. hehe
29. júl 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka aj nase jezibabky sa akurat dako tocili alebo co,dakedy mam pocit ze sa tam biju :grinning:
no my tu v Samorine nemame busy a vsade sa dostanem peso max do 15-20 min.na opacny koniec,ale ja byvam nedaleko centra,kde su obchody lekarka.....takze pohoda a keby daco tak aj do nasich SAD busov co tu chodia sa s nasim kocarom zmestim a ku nasim chodi z niv do petrzky taky bezbarierovy bus cize pohoda keby sme sa rozhodli ist na vylet.
29. júl 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha tak to sa da. Vidim ze to mas okuknute. :grinning:
29. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam to vsetko premyslene,len aby to tak bolo ako si ja predstavujem :grinning:
29. júl 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chrumi neboj Duchacek to zaridiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Ako v tom filme. :grinning:
29. júl 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehotne pipiny z GF...vobec mi tie vase tehu reci nevadia...aspon zbieram info a viem co ma caka.
ak sa nenahnevate budem vam sem chodit kukat ...lebo inak by ste mi chybali.
29. júl 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
callex vobec sa nikto nebude hnevat a okrem toho tu budete riadnymi clenmi plnohodnotnymi tehotnymi zenami. :grinning:
AK bude treba radit tak sme tu pre vas k dispozicii aj tak budem chodit do pipin zo zvyku vas kontrolovat. :grinning:
29. júl 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nasla som vas nasla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .Baby mna dnes strasne bolia vajecniky myslite ze je to normalne?Ani nie podbruska ale ked pritlacim na vajecniky au au.Neviem ci mam zajtra zavolat gyndr.alebo pockat do pondelka :frowning2: Do dneska nic som necitila.
29. júl 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babulky pagače sa celkom podarili len som cesto moc vyvalkala, ale aj svokra ma pochválila :grinning: A nakoniec aj švagriná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobrééééé ranecko,

corinne aj mna tak bolievali ale malo by to neskor prejst. Bolo to take pichlave. Ale skus radsej zavolat mudr. ten je mudrerjsi a nic tym nepokazis. Aby si nemala nejaky zapal alebo co. :confused:

slniecko si sikula posli mi po drate jeden kusok. :grinning:
30. júl 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko damy :grinning:

mayka tak ako dnes?
30. júl 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Corrine, aj mna tak bolelo a doktor mi dal nejake lieky nato, ze vraj sa natahuju tie upony, tak preto to boli. Nejake lieky na uvolnenie to boli (Guajacuran a Nospa). Maternicka sa ti natahuje, nic sa neda robit. Mna to tak bolelo, ze sa mi zle chodilo a jeden alebo dva dni som kvoli tomu ani do prace nesla.
30. júl 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano tak tym si musime tiet prejst :slight_smile: volam ku gynekologovi ale len zaznamnik,lebo su s niejakou pacientkou.Tiez ma napadlo ci to nemoze byt aj tym ze som nebola asi 2-3 na velkej wc?A vraj 2 trimester je najkrajsie tak ja som zacala pekne :grinning: ach boze aka som nevdacna,dam si kafco a mozno poletim hned :grinning: vysadila som kavu a telo ma kafeinovy nedostatok :grinning: Pozdravujem "stare"zname pipiny :slight_smile: :slight_smile:
30. júl 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky :grinning: :grinning:
Fajn,aká nová témička.
Mám tu krsnatka na prázdninách,tak nemám moc čas
na PC :grinning:
V piatok ich vezieme domou,potom budem viac ukecaná.
Pozdravujem cmuk :astonished:
30. júl 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko :grinning: alebo dnicek ?
jaaj zase hic toto leto je neskutocne teple nemate ten pocit ? ja sa taaaak tesim na zimu :grinning: :grinning: :grinning:
inak dnes som mala hororove sny to sa mi este nestalo normalne som sa bala zapat potom .... :sweat_smile:
30. júl 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
och asi to vzdam dnes lebo akosi sa mi vcera pokazila pracka a pride opravar este presne neviem kedy. :angry: A hlavne dufam ze pride. Do kelu ani eviem ci to bud mat vyznam opravit kedze ju uz mame 7 rokov. :angry:
30. júl 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dnes zaucam mladeho nadejneho kolegu - mojho nastupcu tak som tu len na skok.
30. júl 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky..prisla som vas trosku ochladit...kedze aj dnes je tak uuzasne. :confounded:
vcera som bola u tej bylinkarky...juj tam mi dala rad+cajik.a medziinym mi povedala: len nezacnite brat ziadne doplnky vyzivy ako calibrum-baby plan a podobne.vraj je z toho dost potratov.tak ma trochu rozhadzala lebo vsade clovek cita ze to je dobre brat pocas snazenia a aj pocas tehotenstva ci kojenia.tak fcul co?
ako ste na tom vy?
alebo dokonca po grilovacke moze zena do dvoch hodin potratit.uf uf to su veci.
30. júl 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
callex ahoj, to je nejaka blbost s tymi vitaminmi nie? ved inak by ich nepredavali.
:sweat_smile:
Ja ich beriem a aj budem. ved co sa ma stat to sa stane a neovplivnis to vitaminmi ani cajmi.
30. júl 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok