Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

mayka
autor
1. okt 2009

nelly, asi ti moc neporadim. tie bolesti by aj mohli byt normalne ale ten ruzovy vytok neviem ja som ho nemala. Ale vraj po opu niekedy byva. mozno ti pri odbere porusili cievku. Radsej to v centre spomen. Drzim palceky. A aka bola uroda? 😉

nelly3
1. okt 2009

zniesla som 19 vajicok, 14 sa oplodnilo, 8 hned zmrazili a ostatne nechali na PK a dneska mi maju volat kedy bude ET 😉

mayka
autor
1. okt 2009

wau tak to je parada. gratulujem. Take zasoby si narobit. fuha. 😀 to vyzera nadejne.

mayka
autor
1. okt 2009

baby kde zasa trcite. Co vam tie pupky uz pisat nedovolia? 😀
ja idem dnes k zubarke tak sa hrooozne tesim a zajtra idem zasa. jupiiiiiiiiiiiiii 😀

sylvyka
1. okt 2009

ahojko no ja som teraz vstala ☹ , kebyze ma moja maminka nekontroluje tak spim doteraz 😠 jaaaaaaaaaaaj co uz ...

corinne
1. okt 2009

Dobre rano pipiny.Mayka moj pupok nieje nic moc ale pri pocitaci sa mi sedi velmi zle 😒 Mna vcera nad ranom chytil taky krc do lytka ze ma to boli este aj dnes a podla mna este bude boliet par dni ☹ tak som si to obviazala elastickym obväzom,vsak sa mi ani chodit neda ☹ Ja cakam postara a potom padam do lekarne na manzela nieco lezie a chudak este k tomu bude robit cely mesiac nocnu (na zeleznicnej trati)tak mu idem nieco zobrat aby som to nechytila aj ja 🙂 A chcem skocit do jedneho detskeho obchodu,predavacka mi hovorila,ze sa stahuju a ze od 1.oktobra budu mat zlavu na vsetko 40%,tak idem kuknut co najdem 🙂 uz by som sa mohla aj rozhybat s nakupmi 😀 Tak pekny dnik babulky 🙂

chruminka
1. okt 2009

ahojte tak ja som uz sice dlhsie hore,ale fakt sa mi s tym pupkom zle lezi a pise...
zajtra mam poradnu tak drzte palce nech ma este poslu domov,ale aj tak si myslim,ze ak to nie je nieco akutne tak na vikend do nemocky neprijmaju,vsak porodnice su preplnene.

mayka drz sa u zubarky ,mas nieco vazne,alebo len kontrola?

sylvi no to su holt maminy neboj aj ty taka budes 😀

loginka
1. okt 2009

caf, este k predch.strane 🙂 ja chodim teraz na cviky vo vode a je to super, nadlahcuje tie kilecka, a este rozmyslam skusit busne tance kym sa este ako tak , da, uvidim, lebo niekedy mam pocit, ze nevladzem ani par krokov, hlavne na vecer a do toho pulz 104, vy mate aky?

dik za info mayka 🙂

och
1. okt 2009

dobre ranko

ja som dostala chut na croisanty 😀 tak peciem od deviatej (nastastie mi nesibe a je to kupovane cesto) ale neni su nic moc 😝 ale kakavko bolo chutne

nely neboj ja som po opu mala tie iste pocity aj som spinila, neboj prejde to ale pre istotu to spomen dr 😉 aspon budes kludna, inak jaka to nosnica si ty 😀 😀 😀

corinne len si pekne daj niake tie vitaminky, ved aj tak ide chripkove obdobie 😝

inak na to ze mam +16kilo dost vladzem aj chodit aj poskakovat 😀

krakulka
1. okt 2009

Ahojte pipinky - tehulky,
ja robim koprovu omacku, pecene masko a knedle. Uz si na to chutim, mnam.
Och, ako to s takou vahou zvladas? Ale ty si asi bola prutik pre tehu, ked ti teraz 16kg naviac nic nerobi. 😝 😝 😝 Ja som doteraz pribrala len 0,5 kg, ale brusko mi rastie, nie vela, skor mi rastie zadok. 😀 😀 😀 😀
Bud. tyzden v stredu ideme na 3D do Brna, tak som zvedava, ake to bude.

Krasny den zelam vsetkym. 🙂 🙂 🙂

mayka
autor
1. okt 2009

hkasim prichod od zubarky. Zihem a diera je zaplatana . 😀 len mi musela rozvrtat aj velku staru plombu lebo mi z nej kusok odpadol . no pohoda. som o 45 eur lahisa ale je v tom aj preventivka. A zajtra idem zasa. Ale aj tak som bola mi lo prekvapena lebo mam len 3 kazy a to som nebola u zubarky rok.

baby tak mne sa asi na chvilku vaha zastavila a dokonca som mala o pol kila menej ze + 10 kg. Asi som sa trosku odvodnila ako sa ochladilo.

a idem varit francuzke zemiaky . Som ich nevarila ani nepametam. mnaaam

krakulka och ro s vahou zvlada dobre lebo pred otehotnenim bola z nej taka tenka zizalka. 😀 Ona si to m oze dovolit. Sakra ale mne uz teraz aj tych 10 kg robi dooost problem a asi hlaven aj na tie moje klby. No som proste tazkaaaaaaaaaaaaaaa .Moja vaha ze 76 kg. 😀 uff

corinne
1. okt 2009

Och ty mas +16kg naviac 😕 ale ved si len 2tyzdne viac ako ja,ale hlavne je ze este vsetko zvladas 🙂 ja mam biednych +4kga uz citim krize 😀 minuly tyzden ma nohy odmietali nosit 😀 taak som si hovorila,ze este len tie kila pridu a co budem robit potom,po schodoch funim,musim potom odpocivat ako niejaka starenka 😀 😀 ,ziadna kondicka ☹ A chut na jedlo tiez nic moc,zeleninu a mäso ani neviem co to je 😀 ale ovocie idu u mna na kila 😀 .Kupila som az teplomer do vody pre drobca 😀 ta predajna kde mali mat tie 40%zlavy sa este neprestahovali,tak musim vypatrit kde su 😀 😀 😀

corinne
1. okt 2009

Och nie ze si to vysvetlis zle tie kilecka,ale ako baby hovoria ze si bola ako prutik,tak teraz ti to urcite pristane 😉 Kazda naberame inac tie kila,niektore su plne vody atd.Mayka prezila si to ,si baba ako sa patri 😀 ja som musela ist surne k zubarovi a mam pocit ze drobec sa v tom vyzivat 😀 ani jeden pohyb pocas 40min v zubarskom kresle 😀

mayka
autor
1. okt 2009

corinne ale ty si dost grckala a och chutilo papat. 😀 A fakt mozem potvrdit ze vyzera skvele a vobec nie obezne.

Corinne, no terezke sa to asi moc nepacilo lebo sa furt vrtela. NO ale sak ked mi do nervov vrtala tak co uz. Ale ja nemam problem so zubarmi. Ani neviem co je to injekcia proti bolesti. 😉
Idem trosku upratat lebo fakt som nemozna. Teraz mame rozbomardovany dom lebo sme malovali tu detsku a este ju treba upratat a veci co boli v nej mame zas v hostovskej. Nehovoriac ze mam mrdnik v kuchyni ale fakt som nemala kedy. Teraz som sa trosku natiahla aby si klbiky oddychli a idem sa zasa troska pohybat.

och
1. okt 2009

ooo dakujem za komplimenty 😀 😀

ved to sa vsetci divia, ze kde som pribrala 😀 ale ja presne viem kde 😀 😀 zadok, stehna a lytka 😝

mayka mam teraz tiez 76 kg 😀 na zaciatku to bolo 60 😉 ale to sa asi rychlejsie vstrebava ked je niekto vysoky, ze 😉

ale si myslim, ze dost z toho je voda, kedze sa snazim predchadzat bolestiam hlavy 4 litrami vody denne 😝 tvarohovymi kolacmi, horalkamy, orechovymi gnockami, palacinkami, kakavkom 😀 😀 a ananasom 😉

fu zubara nespomynajte, tam som este nebola, akurat som dnes segru viezla na chirurgiu 😝 trhacka osmicky a potom ulozit do postielky s krabickou liekov a flasou mineralky 🙂 chudatko vobec jej teraz tie najblizsie dni nezavidim 😝

zukrik
1. okt 2009

Ahojte
Och,ty si ako ja 😀 mám 76 kg, pribrala som 16kg 😒
Chodím ako 100 ročná babka a bolí ma celí človek 😀 😀
Nabudúci týždeň idem na poradňu a mám taký problém,že
ráno neviem pohnúť prstami na rukách.Mám ich opuchnuté ako
medveď a neviem ich poriadne ohnúť,bolí to ako hovado.
Zaujímavé je to,že ľavá ruka je na tom vždy horšie.Cítim
aká som plná vody úúúúúf...

mayka
autor
1. okt 2009

zukrik, s tymi prstami som mala problem rano aj ja. Niektore tehule dokonca aj bolia tie klbiky na prtstoch ako bedrace. No fasa. 😀
A tiez mam problem skor na lavej strane tela. 😀 A aj ja mam 76 kg. 😀

loginka
1. okt 2009

baby ja mam tiez problem s tymi rukami, rano vobec neohnem, cez den trpnu, niekedy neviem s nimi ani jest, bola som aj u neurologicke, dala mi cviky na krcnu chrbticu a nejake B vitaminy, ale zeby to bolo po tyzdni lepsie sa neda povedat a tazka som uz aj ja, uz skoro 10 naviac

mayka
autor
1. okt 2009

logi to mas nejako skoro nie?

slniecko01
1. okt 2009

Ahojte Babulky, takže o váhe sa tu bavíte čo ?

Corrine tie krče mávam aj ja a tiež ma to potom bolí aj týždeň.

No akurat pozeram do tehu knižky, keď som išla prvý raz mojej doky mala som 70 kg (predtým 65 kg, 5 kilo som pribrala na injekciach za ten čas čo som si pichala) teraz mám 80 - 81 kg takže asi tak. Výšku mám 82 cm

Och ty koľko meriaš ? Ale každý si myslí že som pribrala max 5 kg a že mám len bruško, tak aspoň dobre že to tak vizerá 🙂

Mayka tubrku som absolvovala aj ja.

Chrumi, Zukríček 😀

Nelly aj mňa bolelo bruško, ja som krvácala po odbere a potom som mala len taký slabý výtok, Tak držím palce nech sa potom dobre zahryzkajú 😀

loginka
1. okt 2009

mayka, ved aj mne sa zda...

slniecko01
2. okt 2009

Dobré rnko PIPIKY, ta dnes som prvá, zobudila som sa, že už som vyspatá. Dnes odchádzame na svadbu na východ. Takže tu nebudem celý vikend

sylvyka
2. okt 2009

ahojko , slniecko poznam vstavanie o tretej 😀 , chrumi drkam palceky 😉 vv poradni a ozvi sa 😉

och
2. okt 2009

dobre rankao

vcera som dostala jahodovy cheescake 😀 😀 😀 takze mam co jest dnes cely den 😉

slniecko ja mam 176 cm 😀 jeeeej svadbaaaaa 😀 kolaaaace, jedlo 😀 slniecko ty sa mas 😀 😀 😀
ja idem zajtra nasim na chatu a uz mi robia rezne s majonezovym salatom a povestny mamkin tvarohovy kolac, ktory jedla, ked ma cakala a bola na nom zavisla 😀 😀

mayka
autor
2. okt 2009

Dobry den,

tak uz som tu aj ja. Prave som prisla od zubarky a utz k nej tak skoro nemusim. Chvalabohu. Tri kaziky odstranene aj so zubnym kamenom a sok skoro o 100 EURI lahsia. Do kelu.

Joj a taker svadobne kolace z od vychodnarov nemiusia byt teda vobec na hanbuuuuuuuuuuu. Dala by som si mooooc. No mam doma akurat jogurty a hrozno. Ale este odvcera mam francuzske zemiaky tak sa tesim na obed. No mozno to vyriersim aj krupicnou kasou neskor. 😔

sylvyka
2. okt 2009

mayka no dost 100€ ti poviem , cakam na spravy od chruminky 😉 , ale idem si zatial lazkat leniva som straaaasne

mayka
autor
2. okt 2009

sylvyka este si uzi lenivost.Dlho si ju uzivat nebudes. 😀

zukrik
2. okt 2009

Ahojte
Mayka,to máš neakú drahú zubárku,kde si ju splašila 😀 😀

Neviete čo je s Chruminkou? Prečo sa ešte neozvala? Dúfam,že je v poriadku aj
s ježibabkami 🙂
Inak také svadobné koláče mnam mnam,dala by som si 😀
Želám vám príjemný víkendík tehulky.

chruminka
2. okt 2009

caute takze v pondelok nastupujem do nemocky ale nic sa zatial nedeje len ta mensia je uz velmi nizko tak ma chcu mat pre istotu pod kontrolou,pomeraju babetka a ked bude vsetko ok tak by v polovicke oktobra ked budem 38tt naplanovali sekciu,lebo baby su jedna cez druhu a ta väcsia je priecne,tak nechcu nic riskovat.
Samozrejme ze ma budu sledovat a keby bolo treba vyberu ich skor.
Takze takto ,no taka som bola vyklepana ked som vysla z ambulancie....

och
2. okt 2009

boze chrumi 😀 ti doslo, ze za dva tyzdne je z teba mamina 😲 to sa dogulas a budes mat doma dva vrestiace pampuse ruzove 😀 😀 booooooooze nezabudni fotak doma 😀 😀 😀 ako ja sa tesim 😀 😀

baby mne zacina doma preskakovat, strasne sa, nudim neviem uz co robit, rozpravam sa uz aj so stolickou 😠 a potom, ze mi ten cas tak pomaly ubieha 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre