Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

pahu
31. júl 2009

loginka, nieee, ty sa nemôžeš kúpať, iba ja sa môžem 🙄 😀 Aj ja mám rada vajnory 😵

chruminka
31. júl 2009

ahojte
tak ja sa kupem jedine ak vo vlastnej stave 😠 ,nic ciste na okoli nie je 🙄

loginka
31. júl 2009

tak dojdi, okupeme sa spolu 😉

pahu
31. júl 2009

Nieeee, ja sa tam chcem tiež zmestiť 😀 Aj my chodíme do Vajnor 😀

loginka
31. júl 2009

ty si ale vtipalek 😵
ved pockaj, ja ti to vratim 😎

och
31. júl 2009

jaaaaj vy kecalky 😀 😀

chrumi posielam ten zoznam 😉 tak si dopln co potrebujes a mozno som aj ja na nieco zabudla 😀 daj vediet

baby mna strasne bolievaju krize takto na vecer 😒 no idem si vylozit nohy o stenu lebo umriem na krize 😝

och
31. júl 2009

chrumi aka som blba co 😒 posli mail do IP mam to len v exceli 😉

mayka
autor
31. júl 2009

no a zasa som tu. mala som tu kamosku doteraz. Tak sme klebetili.
pahu ryyyyypes cica? 😀 veru tak vo vlastnej stave sa kupeme. Toto ti fakt zavidim. Ke si spomeniem na minulorocne nocne kupania na jazere s muzom. och joooooooooooooooooj zlate casy. Uz mozem len snivat. Musm zohnat tie specialen tampony a asi niekedy nahovorim muza aspon labky si omocit. 😀

mayka
autor
31. júl 2009

pehu neryp lebo sa do Vajnor vsetky natlacime a teba s brusiskami vytlacime a nebudes mat miesto. 😀 Okrem toho od tolkej vahy aj hladina stupne.
😀
Och na muza treba nohy vykladat nech ich aspon pomasiruje. Potom aj krize prejdu. 😀

mayka
autor
31. júl 2009

kocasal som na jednej stranke zoznam veci do porodnice a zoznam veci pre mimco
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
Celkom zaujimave nie?
😉

callex
1. aug 2009

ahojte kuriatka..
este mi netreba ten zoznam ale len tak som ho prebehla..uff vela veci je treba.a vela veci ani nevie co je 🙂..ved prax casom prinesie.len netusim kde sa s tym vsetkym pomestim ked bude treba.
juj babule mala by som daco robit ale nechce sa mi.vy ste na tom ako?

inak neviem preco ale ked hladam tuto vasu temu v zozname tem tak ju tam vobec nevidim.vzdy sa na nu dostanem tak ze idem do pipiniek z GF a skopirujem link co tam je a tak sa dostanem sem.
zeby ten web vedel ze nie som tehu a nechce ma sem pustit? 😠

mayka
autor
1. aug 2009

callex, musis ist nie do snaziliek ale do tehotenstva a tam sme. 😉

leonie28
1. aug 2009

ahojte pipinky tehulky len tak som vas prisla pozdravit ze ako sa mate 😉
Mayka dobre ze si PN aspon si oddychnes 🙂

vsetkym vam zelam prijemny vikendik 😉

callex
1. aug 2009

ach tam je ta finta...no sila zvyku je sila zvyku. 🙂
uz si vas pekne najdem.
mayka dakujem za radu.

slniecko01
2. aug 2009

Dobré ránko Pipinky 😀 Včera sme boli v Senci na jazerach sa trochu kupkať 😎

sylvyka
2. aug 2009

krasne ranko pipinky 😀 dajako neviem spavat ze o 4tej som bola hore no neviem ako to zvladnem ...
aj ja by som sa rada kupkala ale sa bojim ze nieco nachytam a do nemocky ma uz pred porodom nedostane ani stado volov ... je tam straaasne smutno a mam tam nervy ...
a ako sa poznam ja by som chytila zapal este by som ani clenky nestrcila do vody ... no vsak dajako to vydrzim inak prajem krasny slnecny dnicek vydrzte to ze 34 stupnov ma hegne asi ... 😀

mayka
autor
2. aug 2009

Dobre ranko kocandy, tak ako sa dnes mavate? Veru dnes bude desne teplo. Asi sa budem sprchovat s hadicou na dvore. 😀 Uz sa tesim ked sa baby nsrodi a buduci rok kupime nafukovaci bazen taky vacsi aby sa aj mamina zmestila. 😀

sylvyka j tiez jazero neriskujem tiez som hakliva ale tak by som sla plavat ze az.

slniecko ako bolo na jazerach? ja som tam tento rok ani na hotdogu nebola.

slniecko01
2. aug 2009

Mayka bolo dobre aj voda bola super. Ideme aj dnes 😀

krakulka
3. aug 2009

Dobre rano pipinky, tusim vsetky este spinkate? 😀 😀 😀 😀

mayka
autor
3. aug 2009

Dobre ranko pipinky tehulky,
Ja som si taaak dobre pospinkala a akurat sme si dali v klude s manzelom ranajky a isiel zarabat euri. 😀 Ja si este vychutnavam kaficko na terase. Uzasna vec. Uz ked sme sa pred dvomi rokmi stahovali tak som sa tesila na ranne kavy na terase cez leto len akosi kedze som chodila do prace tak sa nedalo. 😀
Dnes mam na plaen probit trosku poriadok v papieroch, lebo vsetko mam piohadzane v spuplikoch a ked nieco hladam tak neviem najst a este si upracem spajzku. Na toto som sa tesila ako si potrobim poriadky ked budem doma.
😀

och
3. aug 2009

dobre ranko lastovicky 😀 😀 😀 ako sa dnes mame 😀

mayka tu terasu ti fakt zavidim uz sa tesim na tu nasu 😀 teta z uradu ma dovolenku 😀 a ked sa vrati da stempel a mame stavebne povolenie 😀 😀 😀 😀 a hor sa dom postav sa 😀 😀 😀

slniecko uz citis motylikov? lebo ja este nie skor take silnejsie popichavanie alebo jemne krce 😝 no ved v stredu ideme kuknut aj so starkym toho mikrocloveka co mi byva v bruchu 😀 uz sa na neho velmi tesim

chrumi poslala som ti ten zoznam 😉

mayka
autor
3. aug 2009

och ahoj,
aky mikroclovek ved uz ma aj 17 cm. 😀

Ja mam pocit ze mi prestalo brucho rast. 😀 A zajtra zacinam 7 meisac. Ty kokso. 😀 😕

och
3. aug 2009

😉 no leti to strasne 😉 ja som skoro tiez odpadla ked mi doslo ze som v piatom 😀 😀 a s tym bruchom, ze nerastie, to mam pocit aj ja 😝 ale to sa nam iba zda ved sa vidime kazdy den 😀 a mam pocit ze som prestala aj priberat aspon vaho to tvrdi, no ved uvidime v stredu co doky povie 😉

krakulka
3. aug 2009

Ja idem na KO zajtra, dr. mi slubil, ze dostanem aj tehu knizku. Tak som zvedava. 😀 😀 😀

zukrik
3. aug 2009

Ahojte tehulky 😀 😀
Ako sa mávate?
Ja som bola celý víkend v bazéne na terase,lebo by som zdochla. 😖
To teplo ma ničí,ja už chcéééééééééém zimu 😀 😀
Baba,strašne to letí,tie tt,ale ved to sme chceli,mať pekne doma
zdravé a krásne babatka 🙂

och
3. aug 2009

jaaaj cicusky kam ste vsetky zmizli ☹ mna uz ani pri tej vode nebavi byt, ked sa nemozem ist okupat 😝

zukricek ani nevrav ale nech to leti uz chcem to mrne v rukach zmykat 😀 😀 😀 a dufam ze sa v stredu aj natrci nech vieme co to bude 😀

callex
3. aug 2009

ahojte tehulky pipulky...
zajtra vraj ma sprchnut tak vam hadam bude lepsie.
my sme boli cez vikend u nasich a mali napusteny bazenik...ale kedze mam stale mrchu tak som si len vliezla pobehat.aj to dobre padlo.

mayka
autor
3. aug 2009

krakulka tak drzim palce na zajtra a snad ti da aj nejaku novu foto. 😉

baby aj mne je na zdochnutie. Som myslela ze mi budem doma lepsie ale mam pocit ze to je jedno kde som. No tu mam aspon klud am pozem sa natiahnut. 😀

zukricek ahoj,

callex bodaj by si mala pravdu s tym dazdom. Aj ked u nas sa mraci aj teraz ale ci z toho nieco bude tazko povedat.

slniecko01
3. aug 2009

No dnes som bola v tej robotke, bolo celkom dobre. Som myslela že to bude horšie. Pretože ja som nervak a nikto ma chvalabohu nevytočil 😀

slniecko01
3. aug 2009

Och nemám ešte žiadnych motýlikov. Aj keď si mylím že su to nejaké pohyby, tak sú to tie iné 😕. Inak teraz keď sme chodili do SC tak som sa kupala a bolo tam hodne tehu báb čo sa kupkali 🙂

Mayka takže teraz oddychuješ ty čoo ? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre