Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

och
23. dec 2009

slniecko inak vsetci boli strasne mili aj sestricky a usmievali sa aj ked bol zhon, tak dufam, ze im to vydrzi dlho 😀

slniecko01
23. dec 2009

Tak dúfajme teda, že vydrží. A išla si aj na pohotovosť, alebo rovno na 10 posch. ? Pretože segra išla na 10 a spucovali ju že najprv mala isť na pohotovosť.

och
23. dec 2009

na pohotovost najprv ale necakaôa som ani sekundu 😉

slniecko01
23. dec 2009

Och tak teda počkáš asi na mňa 😉

och
23. dec 2009

slniecko ked to bude v mojej moci 😉 ale zacinam mat pocit, ze tie deti si s nami uz teraz robia co chcu 😀

chruminka
23. dec 2009

Prajeme vsetkym maminkam a tehulkam krasne,pokojne vianocne sviatky,bohateho jeziska hlavne na usmevy od nasich slniecok a zdravy spokojny novy rok 2010.

krakulka
23. dec 2009

Och, tak predsa ste sa s malickou dohodli, to je super 🙂 🙂 🙂 🙂 Uz to mas natrenovane, ked to pride na ostro, uz budes vediet co a ako 😉

Ja som dnes upiekla 2 velke vianocky a jablkovy kolac. Idem si uz hajat, lebo mi trosku tvrdlo brusko.

Zelam vsektym pipinka, maminkam a ich rodinkam krasne a pohodove vianoce - cmuk.

och
23. dec 2009

Stastne a vesele vianoce, vela dobreho papania, zdrave babatka a rychle porody 😀 😀 😀 a hlavne damy, vela pohody s vylozenymi nohami pred telkou a kapra so salatom na pupku 😀 😀 😀

sylvyka
24. dec 2009

Pipinkam krasne Vianoce vela radosti stastia zdravia a pohody a nech su kazde Vianoce taketo ako tieto 😀 😀 😀

slniecko01
24. dec 2009

Pre všetky PIPINKY a ich rodinky

Letí k Tebe darček z neba,
je v ňom všetko, čo Ti treba.
Šťastie, pokoj, láska, neha,
Ježiško má rád aj Teba.
Každú slznú kvapôčku,
premení Ti na vločku.

Zo srdca želá slmiečko 🙂

slniecko01
24. dec 2009

Prepáčte Slniečko 😀 , nevydím dobre na klávesnicu

krakulka
24. dec 2009

Och ty si minule pisala, ze uz len ty, slniecko a ja cakame na porod. Som sice od vas trosku dalej, ale po tych stresosch, co mi MM za posledne 2t. robi mam pocit, ze porodim skorej ako vy. Vcera som mala take neprijemne tvrdnutie bruska a nieco zvlastne, tak divno ma tlacilo dole, ze som len cakala, ci to prejde, alebo pojde v noci na pohotovost. Ale nebudem ich predsa rusit v tak krasny den. 😉

Zelam Vam vsetkym krasne sviatky, som rada, ze vas mam. 😀

krakulka
26. dec 2009

Dobre rano pipinky a maminky,
dufam,ze vsetky pekne sviatkujete, oddychujete a uzivate si pohodicku 🙂 . Tehulky su asi este vsetky 2 v 1 😕 .
Dnes rano vykuklo aj slniecko, tak snad bude po dlhej dobe pekne. Zelam krasny den 😀 😀 😀 😀 😀

krakulka
26. dec 2009

Ahojte pipinky,
liezie na mna asi chripka - moj MM zase nesklamal, doniesol ju domov pred stedrym dnom - to je jeho specialita. Nechce sa nicim neliecit - choroba sa len zhorsuje, aj som ho vystahovala spavat do obyvacky, ale asi to nepomohlo. Doma cely cas kycha a smrka a mna dnes zacalo boliet v nose, hrdlo, tiez som zacala kychat a zacina mi byt poriadna zima. Uvarila som si cajik, a idem lezat do postele. Dufam, ze teplota nebude.

Zelam vela zdravia v tomto chripkovom obdobi. 🙂 🙂 🙂

mayka
autor
26. dec 2009

Ahojte tehule a mamule,

ja akosi nestiham ani chodit na PC. Slecna mala dncdivoke poobedie a ani nespala a potom som ju chuda nevedla uspat. Stradne lakala od unavy a ni a nie spinkat. Az teraz to zalomila. 😖

Och vidim z ty uz co chvila ides na to. Telo sa ti pripravuje. Tak moc drzim place. Tusim zajtra mas svoj velky den. Tak nech to vsetko dobre a rychlo dopadne. Podaj potom hlasenie. 😉

krakulka prajem skore utzdtavenie z chripky. Kup si homeopatika. Mne dost pomohli v tehu. 😉 Aj moj muz vzdy nieco domov donesie a ja to od neho chytim. 😠

slniecko vsak aj ty uz cochvila ides na to. Aj ti uz dal mudr. nejaky predbezny termin?

Baby ja uz neviem ze som rodila.

Tak sa zatial drzte a bojujteeeeeeeeeeeeee. 😀

slniecko01
27. dec 2009

Dobré ránko PIPINKY, dúfam že ste sviatky prežili v zdraví a pohode.

Krakulka daj sa nám pekne rýchle dokopy 🙂

Och ty sa pekne držkaj ak ťa to náhodou drapne 😉 Ja už mylím že o chvíľu idem aj ja. Uvidím čo mi povie doktorka v utorok. Nelka ma len kopká a kopká, ale nedáva mi vôbec taká rany, že by ma to bolelo.
Neskutočne ma začínajú bolieť kríže, ale strašne. 😒

Mayka malá bola asi taká ohurená z tých Vianoc, že nemohla ani spať. 😀

mayka
autor
27. dec 2009

ahojte kocky. nic nove? och sa neozyva, tak snad posle sms.

slniecko tusim ti dnes nabehol novy tt. 😉

ja som pridala nove fotky ale fotila som to s mobilom. zato objekt bol kvalitny. 😀
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

slniecko01
27. dec 2009

Mayka, Terezka je taká krásna. 😉 hotová slečna 😉

Ja som na nervy z toho, že neviem čo si mám kde na socilake vybaviť, jedna známa si vybavovala všetko v BA , že niekde na Záhradníckej a švagrinná aj v BA aj v PK, tak si zajtra asi zavolám do socialnej na info, či mi skusia poradiť, ešte mi ani neprišiel ten vypočet materskej. A nechápem načo je to tlačivo na ii pilier aj časť A a časť B. Ako keby nemohlo byť jedno. 😠

Ale myslím že ani na tej SOCIALKE nebudú mudrejší 😕

och
27. dec 2009

Tak teda dnes sa narodila mala Rebeka 😀
cas17.18
49 cm
3360 g
sme zdrave a spinkame, mama ne tu vsetko boli, nobelovku za epiduralku a nohy bozkavat kazde rano aj neumyte

ked budem mat cas napisem viacej 😀

slniecko01
27. dec 2009

Och tak to teda gratulujem 🙂 tak to malá ešte vydržala cez tie Vianoce 😉 Takže som na rade devčatá 😅, trocha sa bojím bojím 😅

chruminka
27. dec 2009

och gratulujeme a prajeme vsetkym vela zdravicka a rebeke este aj vela mliecka od maminky 🙂

sylvyka
27. dec 2009

och srdecne gratulujeme a prajeme vela zdravicka a vsetkeho dobreho 😉

krakulka
28. dec 2009

To je uzasna novinka - cakali sme na nu cely den 😀. Gratulujem Och k malej Rebebe, zelam Vam obom vela zdravicka a mliecka. cmuk. Ake ma pekne miery Rebeka. Na to, ze si tak vela pribrala Och, nie je velikanska.
U nasich bola cez sviatky na navsteve moja krsna a ked ma videla s bruskom, tak vyhlasila, ze budem mat velke babo. Vraj ja som mala az 3800g. Teta robila nielkolko rokov na porodnici, tak to ma trosku v oku. Tak uvidime. Ale tak do 3500g. by bol uplne ideal.
Ja sa potom v posteli. Pijem cajik s medom a citromon, dala som si aj paragrip - tusim sa to tak vola. Stale kycham, smrkam, hrdlo uz neboli. Len ma zacalo v usiach - to z toho smrkania. Teplotu mam nastastie len zvysenu do 37,4 st. Uz aby to preslo, hneva ma ta moja choroba. Som si myslela, ze to vydrzim cele tehu v zdravi a prd. No co uz, nejak sa s tym popasujem.

Zelam vsetkym krasny den a vela zdravicka.

mayka
autor
28. dec 2009

Ochina, to je super sprava na rano. Moc gratulujem a tesim sa. Az mi slzy vbehli do oci. Kokso. Drz sa moja a pozdravuj Rebeku. A nech sa ti mliecko rozbehne. Par dni si sice nesadnes normalne ale to je ok. 😀 Ale ako ta pznam tak ty uz dnes budes behat ako srnka po nemocnici. 😀 Len troska nasiroko. hehe
Tesim sa na podrobnosti o porode. Malinka ma krasne miery ako modelka. Tesim sa na fotku.

slniecko ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees. 😀 Hura dalsie babo nas caka. A neboj. Tyzden po porode budes chciet rodit dalsie. Ja uz rozmylsam kedy si pojdem vyzdvihnut dalsie dieta z mrazaku. 😀

chrumi a vy sa ako mate baby? 😉

krakulka, ty sa pekne liec tymi homeopatikami. Mne teiz pomohli. Aj homeogene a homeovox. A nevadi ked bude vase mimi vacsie. Bude to masla buchticka s faldikmi ako nasa. 😀 To tlacenie babetka uz neboli iba kontrakcie predtym. 😉

slniecko01
28. dec 2009

Dobré ránko dievčatá 😀

slniecko01
28. dec 2009

Takže ako som predpokladala. Na pobočkách SP nie sú o nič mudrejší 😒 Radšej si človek všetko stiahne z internetu. Jeda povie tak , druhá inak.

krakulka
28. dec 2009

Slniecko netreba im verit, lebo ak by si nahodou nieco spravila zle ty, tak oni povedia, ze ti nepovedali, aby si ty tak konala.
skus pozriet tuto webovku, mali by tam mat vsetko celkom dobre popisane:
http://www.dietaaja.sk/co-treba-vybavit-po-poro...

Ja idem pokracovat v lezani. Uz 2x ma zobudila navsteva. Ale posielam spat domov. 🙂 A citim sa uz lepsie. Idem sa potit.

slniecko01
28. dec 2009

Krakulka ďakujem, už to mám vytlačené 😀

Och dúfam že sa Vám dobre darí. Vo mne sa malá nejako moc točí. Už sa asi pripravuje 😉

krakulka
28. dec 2009

Slniecko, myslis, ze aj u vas to bude do konca roka? Ale ved je to jedno. Vraj my kocky po IVF rodime cca o 2t. skorej. Takze v pohode.
Mne dr. napisal termin do tehu knizky 20.02.10, tak mu to vychadzalo podla neviem coho. Aj ked som mu hovorila presny den pocatia - podla toho vychdza termin porodu medzi 14-17.2.10. Takze on si stale tvrdi svoje, aj ked kazdy utz mu vyratal termin medzi 13.-16.2.10. Tak uvidime, kto bude mat pravdu.
A toho 14.2. by bolo cca nieco vyse tyzdna skor.

krakulka
28. dec 2009

Este som sa chcela spytat, ci vas nepobolieva v podbrusku , mna na pravej strane, ale uplne dole, ako keby maly tlacit hlavickou niekde.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre