Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

given
5. aug 2009

ja tomu neverim, ze to zvysia, sak je kriza 😝

mayka
autor
5. aug 2009

given to znamena zeby som musela byt kazdy rok tehotna. 😀 To sa akoze toho brusiska uz nezbavim?
😀
ty si pribrala len 10 kg to je super? ja mam uz teraz 7 kg navyse. 😀 A 3 mesiace pred sebou.
Ty budes modelak uz po porode hned. Minimlane polku schudnes. Ti ostanu mozno 2-3 kg. A to bude sups sup dole. parada.
A vraj ten posledny mesiac sa uz moc nepribera.
No idem lebo kamoska dosla na kavu tak sa jej idem venovat. Pak se stavim.
Boze given ty budes zajtra mama. Jaa se z toho picnu. 😀

given
5. aug 2009

Ten Prosanus stoji nejako 2000 Sk pre dieta na 1 rok. To Medifera je draha.
Ak su obaja rodicia v prosanuse, tak je nejaka zlava, tusim som to videla aj na strankye Dovery.

given
5. aug 2009

Ja idem daco zjest, zajtra uz budem na lacno 😝

loginka
5. aug 2009

no nie je, co oslavovat, ale ja hovorim, ze bude aj horsie 😉
a sme IN to je jasne, ja som ako taka holywoodska heeeerecka s dvojickami 😀

bolo by to super, keby zvysili, aj ked netusim ze z coho, ked je stat uz taky zadlzeny, nezamest. pribudaju, nadruhej strane sa blizia volby, no ved uvidime

chruminka
5. aug 2009

Loginka zatial mame len jednu postielku a druhu planujeme az v novom roku,vsak budu malinke a do takych 3-4 mes. sa nebudu ani pohybovat po postielke tak v pohode sa hadam zmestia

Och presne ako pise Mayka pre babetka treba zehlit,ale kamoska mi hovorila,ze ona zehlila len tie prve vecicky potom uz nic,lebo ja tiez malo zehlim,moje veci skoro vobec,len drahy je rad vyzehleny 😠 ,ale raz za mesiac to robim rada

Mayka tomu ver ze je to vesanie psycho ja som to vesala skoro pol hodku na balkone a spotrebovala som vsetky stipce co mam

Given ja tiez rada zehlim (zehlievam raz za mesiac velikansku kopu a do hodinky a pol to mam zmaknute),ale teraz odkedy som tehu tak som zehlenie moc nezvladala koli chrbtici,a ako som pisala ja som si to nevytriedila a mam veci do cisla 68 komplet pre dve babetka mozno aj pre tri 😀 a par veci aj c.74 (od c.50 ,dokonca sme kupili aj par veciciek c.46 keby daco) mam 6 periniek +6 vloziek dotoho vyse 40 bavlnenych plienok....pre dvojicky potrebujem vsetkeho dva razy viac 😝 ,takze ja ked vidim tie kopy detskych veciciek co mam po byte ci uz vypratych alebo co cakaju v poradi 😀 tak mam pocit ze to nemozem stihnut,ale ako pise loginka asi zapojim do toho celu rodinku 😉

chruminka
5. aug 2009

loginka ty mas narodky v ten isty den ako moj drahy 😀 ,len on ma o 1 rocik menej ako ty....som mu este nevymyslela ziaden darcek,tato tehotenska demencia mi zatemnuje mozok neviem nic vymysliet a on cely cas trepe len o tom ze on ma uz dva darceky v mojom brusku,no nie je zlaty?

ja som v apole a drahy je v spolocnej tak riesim tiez dilemu ze kam dame poistit deti,ale aspi do spolocnej co ja viem?Baby a budete platit detickam aj zivotne poistky?

zukrik
5. aug 2009

Ahojte tehulky 😀 😀
Dnes som spinkala trochu dlhšie a na dnes
som si narobila robotu.
Práve zaváram lečo,lebo máme vela paprík a paradajok 😝
Stojím pri linke a makám,fúúú už nech to mám za sebou.
Given,super zajtra budem na teba myslieť,držím palčeky 🙂

Mayka,ešte neviem čo budeme mať,ale 11 ideme na
3D UTZ tak som zvedavá.Mužík nechce vedieť,ale ja som
strašne zvedavá 😀 😀

loginka
5. aug 2009

chrumi, moj mi asi prave kupuje darcek, lebo zdrhol z domu a dlho nechodi 😉
zukrik a ja som prave dopapala leco 🙂

och
5. aug 2009

😀 mayka 😀 no moja teta mala prve a jedine mimco v 40 takze casu dost 😀 😀 a ked si to tak vezmes 6 mrazacikov nie je zase vela ked sa uchytia dve budeme radi 😀 😀 ale ako vravis ja dam sancu vsetkym ved su to moje embrionalne deticky ktorym je dost zima momentalne 😀 😀 😀 ale aspon budu otuzili 😀 😀 😀

logi vsetko najlepsie k narodkam 😀 😀 😀

no ma neseru ked zrusia ten prispevok ved rodim na novy rok 😲 budem kricat hrozne 😀 😀 😀 a pojdem rodit rovno na ministerstvo niekomu do kanclu tak ... bude pomsta 😀 😀

mnaaaaam lecoooo 😀 ja prave vyjedam bryndzu s rozkom 😀 😀 bo som mala halusky tak este dotlacam 😀 😀 😀
inak strasne zboznujem milujem lubim vyprazany syr s tatarskou, hranolky a kapustovy salat k tomu 😀 😀 😀 moj drahy sa vzdy len spokojne usmieva ked to pracem do seba 😀 😀

moje miery su 95-92-90 😀 😀a mam plus 8 kilo 😀 😀 😀

zukrik
5. aug 2009

Loginka,aj ja ti prajem všetko naj naj 😀 😀
Už som skončila,spravila som 8 pohárikov,cez
týždeň urobím dalšie.Pekne pomali nie 😀 😀
Ahoj Och,ako sa máte? Ten vyprážaný syr by
som si dala aj ja 🙂

och
5. aug 2009

zukrik mame sa vyborne 😀 dnes o piatej mame poradnu tak sa trosicku aj bojim ci je vsetko tak ako ma byt a na druhej strane sa tesim bo aj starky sa ide pozriet na to mrne 😀 😀 ved dam vediet ked sa vratime 😀 😀 a mozno doky aj posuska co to bude 😀 😀

zukrik
5. aug 2009

Och,nebojkaj,lebo bude bábo nervozne a doky
neuvidí čo v tom brušku máš 😀
Ja idem 11 na poradnu a v ten den ,aj do GF na 3D 😀 😀

callex
5. aug 2009

ahojte babulky...
krasne sa zagulatujete...
citala som si vas a k tomu zehleniu..ano veci by sa mali zehlit kvoli bakteriam.dokonca aj nase spodne pradlo-nohavicky by sme si mali zehlit aby sme pohubili pripadne pliagy.
ja zehlim raz do tyzdna alebo 2x...ked sme u mojich rodicov tak zehlim este aj ich veci. vzdy pozeram telku a je to pre mna relax.a v nedelu mi dokonca mamina povedala ze zehlim lepsie ako ona.ci pana.

loginka vsetko najlepsie k tym krasnym rockom.a dufam sa pochvalis co ti manzelik kupi.

och
5. aug 2009

inak co stoji 3D v GF? lebo u mojho gyndosa 70 eurickov 😔 tak vobec rozmyslam ci na to ist alebo ne

ale este uvidim lebo doky robi aj 4D ci radsej neist iba na to 😀

zukrik
5. aug 2009

Ja neviem presne,ale povedali mi že mám neakú zlavu 🙂
Potom dám vedieť.
Idem si už trošku poležať,lebo ma bolia nohy ako koňa 😀 😀

och
5. aug 2009

ok bezkaj 😉 mna tiez niak taha na spanok 😀

loginka
5. aug 2009

dik baby 🙂

loginka
5. aug 2009

ja zehlim len kosele muzovi do roboty, aj to mi staci

mayka
autor
5. aug 2009

och tak co ukazal mikroclovek co tam ma?
Ja idem na 3D do toho Hlohovca za 40 euri . Aspon si s muzom vylet spravime. 😉

slniecko01
5. aug 2009

Ahojte Pipinky ani nestíham čítať ☹

callex
5. aug 2009

no veru dnes sa pipinky rozbehli s pisanim....trocha sa ochladi a jak im to pise. 🙂

och
5. aug 2009

nooooo takze takto damy 😀 testy negativne, vsetko tak ako ma byt 😀 mame 200 g a celkovu dlzku nemeral dokino ale spravil take rychle meranie a to je v poriadku 😀 😀 srdiecko bije paradne, aj sa mikroclovek trosku mrvil ale potom maminka zacala kludne dychat tak uz len maval rucickou aj tatinkovy 😀 😀 😀 ten plestil oci skoro mu vypadli 😉

aaaaaaaaaaa mikroclovek vsetkym vytrel kocura bo to bude baba 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

callex
5. aug 2009

och skvela sprava....gratulujem k velkemu zdravemu mikrocloveku.a uz je aj meno pre novu slecnu?

GF ma tusim zazracny recept na dievcatka.tak dufam v mojom pripade neurobia vynimku.

mayka
autor
5. aug 2009

no och sak co som ti vravela ... mozes kupovat vsetko v ruzovom... 😀

callex no mal by to niekto vyrovnat. Napr. aj v novembrovkach 2009 je prevaha dievcat. neviem z coho budsu potom vyberat. Bude nedostatok chlopov. 😀

callex
5. aug 2009

chlapcov nech rodia tie co nemaju problems otehotnenim...
ja to vyrovnavat nechcem.
a kdo vie ..kym nase dievky vyrastu uz sa budu muzi klonovat z mysi. 😀 vraj uz sa znich daju robit spermie.

och
5. aug 2009

mayka jasny kopirak 😀 😀 😀 😀 len mam fakt pocit ze okrem given su to same baby 😀 tak neviem ci je to nahoda alebo ako to vlastne je 😀 😀 😀 😀 😀

callex no mena sa mi pacia Viktoria Rebeka 😀 😀 😀 a ked sa nebudem vediet rozhodnut tak dostane obe a basta 😉 😉

najlepsie na tom je ze som sa uz tak stotoznila s chalanom, ze mi teraz niako nejde hovorit jej v zenskom rode 😀 😀 😀 😀 sila zvyku asi 😀 😀

a ruzove ja fakt nemusim 😀 😀 😀 skor fialove 😉 ale ved na tom nezalezi nie? 😀 😀 😀 kocik sa mi aj tak paci ten sivy od teutonky farba c.3610 😀 😀 😀

och
5. aug 2009

aj ked uz urcite kukucky vsetky spinkate 😀 😀 mne to nevadi, ja som taka stastna, ze do rana nezaspim 😀 😀 😀 hlavne z toho, ze malinka prezila v zdravy vsetky tie poslednotyzdnove stresy 😝 a ze je v poriadku a srdiecko jej krasne bije 😀 😀 a je z nej mala pohodacka co si levituje v maminom brusku 😀 😀 ja ju tak lubim a tato ju bude tak strasne rozmaznavat 😀 😀 😀 este som nikdy nevidela, ze by mu tak velmi ziarili oci ako dnes 😀 😀 a myslim, ze mu to aj konecne zacina dochadzat, ze v tom bruchu mam fakt ziveho mikrocloviecika 😀 😀 😀 alu pipinku z GF 😀 😀 😀 😀

sylvyka
6. aug 2009

ochinka ze gratulujem 😀
a krasne ranko pipinkam 😉

chruminka
6. aug 2009

krasne slnecne 😝 ranko

och gratulujeme vsetci traja 😀 , tusim bude vela Viktorii aj nam sa to meno paci aj ked nasa Viktoria mala byt povodne Sebastian a tiez sa este dost casto prichytim ze jej hovorim v muzskom rode,tej prvej väcsej co vieme od zaciatku ze bude baba bez problemov hovorim v zenskom rode ako o Alexii,tak sned nebude mat to chuda male nejaku traumu 😀

sylvi ty ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre